УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

7 ПРИЧИН, ЧОМУ ВИ НІКОЛИ НЕ ЗРОБИТЕ НІЧОГО ВРАЖАЮЧОГО

7 ПРИЧИН, ЧОМУ ВИ НІКОЛИ НЕ ЗРОБИТЕ НІЧОГО ВРАЖАЮЧОГО

Унікальний погляд на те, що потрібно, аби досягти успіху в житті. Ця стаття може шокувати вас, але змусить нарешті почати діяти.

Реймар Тірадо (автор публікації) – підприємець, котрий завжди прагне навчатися і дізнаватися щось нове. Він ніколи не зупиняється на досягнутому.

Пропонуємо вам прочитати цю статтю, а потім довести йому на ділі, що він неправий ;)

«Слідування шляхом, який колись пройшли інші, — розумне рішення, тому прогресу можуть досягти тільки ті, хто приймає „нерозумні“ рішення і йде власним шляхом.»
Стів Джобс
Стів Джобс
Я розповім вам про те, чого не вчать у підручниках чи в школі.

Про те, що змушує вас вийти за межі звичайного існування. Наприклад, переїхати від батьків, кинути роботу, послати все до біса і зробити хоч щось.

Досвід, який ви отримуєте в реальному житті, виходить далеко за межі бульбашки, створеної нашою освітньою системою та опікою батьків. Такі навички ви можете розвинути, тільки якщо по-справжньому знайдете себе. Ці вміння з'являться, тільки якщо ви ризикнете всім, щоби зробити щось по-справжньому вражаюче. Ті навички, якими, як вам здавалося, ви вже володієте

Все, що я хочу сказати: у грі під назвою життя у вас немає жодного шансу. Чому?

1. Ви надто мало програвали

Вам комфортно у вашій посередності, ви навіть не хочете намагатися.

Ви надаєте перевагу розмовам про те, що було б добре вивчити нову мову, замість того, щоби вчити її. Ви скоріш за все «перечекаєте», або, можливо, зробите складну роботу завтра. Ви ненавидите свою роботу, але не готові шукати нову.

І поки ви тут сидите, склавши руки, і не хочете навіть спробувати, я збираю помилки, випробовую себе, вивчаю щось нове

Коли я програю, я вчуся і змінюю свій шлях таким чином, щоби він завжди вів тільки вперед. Це як процес загартовування металу: я проходжу крізь вогонь і набуваю форму. Форму меча з найгострішими лезами, який розрубає вас на частини, якщо ви не докладете більше зусиль.

2. Вас хвилює думка оточуючих

І ви підлаштовуєтесь під неї. Тому що боїтеся того, якими вас побачить світ.

Ви так думаєте, тому що судите інших: начебто й інші люди повинні, в свою чергу, судити вас. Вас більше хвилює ваше барахло, ніж вчинки, які ви здійснюєте.

Поки ви витрачаєте гроші на нові лахи, машини, дорогу їжу і вечірки в барах, я цікавлюся собою. І поки ви намагаєтеся підлаштуватися під навколишній світ, я роблю так, щоби світ підлаштувався під мене

Я впевнено відкину всі сумніви і покажу світу справжнього себе. У мене імунітет до ваших думок, я стою в оточенні ідей; поки ви звикаєте до буденності, я досліджую надзвичайне.

3. Ви вважаєте себе розумнішими, ніж це є насправді

Насправді, ви робили те ж саме, що й інші. Ви вчили те ж саме, що і вони, і читали ті самі книги. Але якщо ви вчилися, тільки щоби пройти тести, то не думайте, що стали розумнішими!

Знання не в тому, що ти вивчив, а в тому, як ти живеш

Якщо буде необхідно, я зможу пройти тести. А чи зможете ви впоратися із завданнями, які переді мною ставить життя? Тести, які оцінюються не за бальною шкалою і не у відсотках, а однією-єдиною оцінкою: виживанням.

4. Ви не читаєте

Ви читаєте тільки те, що зобов'язані, або зовсім нічого. Ви вважаєте історію нудною, а філософію — тупою. Ви краще подивитеся телешоу, ніж відкриєте для себе щось нове, ніж спробуєте розібратися у думках іншої людини, яка намагається краще зрозуміти цей світ.

Ви відмовляєтеся визнавати, що вся сила світу прихована у словах тих, хто жив до нас

Все, що вам необхідно, ви можете знайти у величезній кількості книг, які тепер стали доступнішими, ніж будь-коли. Ви і цю статтю не читаєте. Швидше за все, ті, хто її читають, все це вже знають. Можна відвести коня на водопій, але не можна змусити його пити.

5. Ви не є допитливими

Тому що ви дізнаєтеся новини з підконтрольних державі ЗМІ, які копіюють публікації один в одного. Тому що ви навіть лінуєтесь задати собі одне просте питання: «А що, якщо все це брехня?», і допустити можливість, що так воно і є. Прямий обов'язок мас-медіа: відволікати вас від найважливішого.

У мене є жага знань, незалежно від теми.

Доки ви зайняті тим, що граєте у Angry Birds, я читаю про теорію струн і квантову механіку.

Тому що на свої власні аргументи я буду дивитися з різних точок зору і шукати їх вразливі сторони. Щоб зрозуміти, як ви можете мені заперечити

Я зрозумію обидва боки суперечки, і, якщо прийму вашу сторону і почну сперечатися за вас, то перемога буде моєю. Навіть якщо я тільки що переміг вас у цій же суперечці.

6. Ви не ставите питань

Ви не сумніваєтеся в авторитетах. І не ставите самі собі запитань.

Ви не розумієте значення правильно заданого питання, шанобливої незгоди і можливості відстояти свою думку перед тими, хто з вами не згоден. Ви не ставите питання з приводу реальності — дуже зайняті виживанням у цій монотонності

Потрібно структурувати ваші питання до цього світу.

7. Вас бісить правда

Визнайте той факт, що ви насправді нічого не знаєте. Можливо, вас вже бісить ця стаття. Стаття в інтернеті не відшкодує вам час, який ви витратили даремно.

Ви живете, гордо задерши голову, не цікавлячись тим, що відбувається навколо. Ви знаходитесь у блаженному невіданні про реальність, яка є настільки близькою до вас, що варто лише висунути язика, і ви відчуєте, наскільки «приємна на смак» правда.

І тоді ви зрозумієте, єдине, що заважає вам робити по-справжньому вражаючі речі, — це ви самі.

+2
338
RSS
Все, що я хочу сказати: у грі під назвою життя у вас немає жодного шансу.

Таке міг написати лише самозакоханий придурок, якого тре послати навіть не попід три чорти, а на хутір по метелики!
Стаття в інтернеті не відшкодує вам час, який ви витратили даремно.

Саме щоб не витрачати час на цю ахінею, я поглянув у кінець статті, прочитав цю фразу й подумав: як добре, що я не згаяв час на читання середини цієї маячні!!!
Я люблю провокативні статті. І ця саме така.
12:44
+1
Стаття супер!

Таке міг написати лише самозакоханий придурок, якого тре послати навіть не попід три чорти, а на хутір по метелики!

Він казав про «посередності», до яких можна зараз віднести більшість людей. І правильно все сказав.
Інша справа, що «посередність» — це один з етапів розвитку людини, і всі ми колись через нього проходили.
Цікава штука виходить!

Автор одного з перепощених сьогодні на Світочі матеріалів пише:
Все, що я хочу сказати: у грі під назвою життя у вас немає жодного шансу.

Це відверта нагла маніпуляція, бо тут нав'язується думка: «Всі ви — лайно, ніхто з вас не досягне успіху в житті, тільки я весь в білому! Тільки я успішний».
Ця стаття нікому (!!!) не дає шансів зберегти свою самість під впливом Системи. Тим не менш, Дзвінка Сопілкарка і Доброслав розцінюють статтю позитивно…

А в іншому матеріалі «ЯК СУЧАСНА ШКОЛА ВБИВАЄ ТАЛАНТИ ДІТЕЙ І СТВОРЮЄ ТИСЯЧІ НЕВДАХ» сказано трохи інше:
90% школярів не стануть успішними людьми і проживуть життя невдахи. Наше суспільство перебуває під гнітючим гіпнозом матриці й не може зрозуміти очевидних істин. Система освіти безнадійно застаріла. 90% нещасних людей — більше, ніж просто БАГАТО. Якби завод мінеральних вод випускав 9 з 10 пляшок з брудною водою, його керівництво точно потрапило би до в'язниці.

Тут бодай 10% даються шанси на те, що вони зможуть успішно опиратися системі! Я спробував розвинути цю лінію, написавши коментар, що здатність навіть малих дітей опиратися Системі недооцінена. І та ж Сопілкарка заперечує:
тут мова йде про зовсім малих дітей, які тільки починають навчання в школі. Вони ще надто слабкі, щоб самостійно опиратися СИСТЕМІ.


Тоді що ж виходить у підсумку?!

  • Кращою є маніпулятивна стаття, яка на 100% заперечує здатність людини опиратися системі.

  • Матеріал, який бодай 10% людей лишає шанс опиратися Системі, є менш досконалим, бо малі діти все ж таки не здатні на протистояння — тоді навіть 10% позбавляються шансів...


14:14
Пане Тимуре, прочитайте ще раз уважно статтю. Її автор в цьому переліку описує спосіб життя «посередностей» і тим самим вказує на те, як не треба мислити чи жити. І, звичайно, його слова не стосуються людей, які вже переросли рівень «посередностей». Що саме тут маніпулятивного?

PS. Мені здається, що всі теперішні активні дописувачі Світоча уже переросли цей рівень «посередностей». Тому стаття більше стосується наших рідних та знайомих ніж нас.

А ті, хто ще не переросли цей рівень, дуже рідко заходять на сайти подібні Світочу
… автор в цьому переліку описує спосіб життя «посередностей» і тим самим вказує на те, як не треба мислити чи жити.

Я тепер вже уважно перечитав статтю (від «А» до «Я», без купюр) і знов побачив, що Реймар Тірадо (підприємець, котрий завжди прагне навчатися і дізнаватися щось нове. Він ніколи не зупиняється на досягнутому) вважає посередностями всіх, окрім себе! Бо його стаття адресована всім читачам, окрім нього самого!!!

Реймар Тірадо ніде не пише: «Сказане мною не стосується тих, хто звик йти проти течії та щоразу підніматися після того, як тебе збили з ніг». Або він міг би написати: «Моя стаття не стосується Барака Обами, Стіва Джобса, Енді Ворхола, Стівена Спілберга та інших успішних людей», — ні, з точки зору Реймара Тірадо, навіть вони та їм подібні також є невдахами, посередностями…

Це називається «пихата зарозумілість». І я вже достатньо дорослий, щоб посилати таких надутих індиків на хутір по метелики, а не намагатися їх в чомусь переконати.

PS. Мені здається, що всі теперішні активні дописувачі Світоча уже переросли цей рівень «посередностей». Тому стаття більше стосується наших рідних та знайомих ніж нас.

Я загалом не бачу, кого (окрім себе, білого і пухнастого) Реймар Тірадо вважає «НЕпосередністю», непересічною людиною!..
Це називається «пихата зарозумілість».

І дуже добре час від часу стикатися з такими «зарозумілосятями», щоб самим ними не стати. І побачити, де на шляху вдосконалення можна загубити людяність. На будь-яке «цабе» знайдеться ще більше «ЦАБЕ». Я все ще намагаюся знайти ЗОЛОТУ СЕРЕДИНУ.
І дуже добре час від часу стикатися з такими «зарозумілосятями», щоб самим ними не стати.

Мені вистачило одного разу на все життя. Ще наприкінці 80-х років. Інші подібні зустрічі мене просто дратують.
11:08
+3
Гадаю, що автор ділить людей на тих, хто змінює світ і тих, хто підлаштовуються під змінений світ. Останніх абсолютна більшість. Вони живуть за інерцією і схожі на траву. До них автор і звертається дошкульно і зверхньо. Та біда в тому, ця вражаюча більшість про це не прочитає: Ви і цю статтю не читаєте. Швидше за все, ті, хто її читають, все це вже знають. Отже ми, Тимуре, читаємо цю статтю і є іншими. Тобто надія автора, мабуть, в тому, що саме ми перекажемо ці його ідеї більшості!
Можливо…
12:18
Саме так!

Випадкові Дописи