Аналіз помилок

Аналіз помилок
Джерело матеріалу:

Друзі, давайте подивимося на цікавий астрологічний факт.

Звернемо з вами увагу, в який день з точки зору планетарних циклів, подавали кандидати в президенти свої заяви і співставимо їх з результатами на виборах. Беру дані з офіційного джерела і надаю астрологічну інформацію зі свого «Астрологічного календаря для України» на 2019 рік.

1) Петро Порошенко заявив про свою участь у виборах 3 лютого. Гіршого дня і придумати складно — 29-й місячний день, енергетично найслабший, перед самим молодиком. Ну які добрі сходи він дасть? Плюс Марс, планета активних дій, в руйнівному градусі — випробування труднощами. Ці фактори, за кінцевим результатом, несуть розчарування і труднощі. Хоча можливостей у даного кандидата було більше всіх.

2) Юлія Тимошенко подала свою заяву 23 січня — у 18-й місячний день. Він трохи кращий, але теж є складні фактори: день характеризується як пасивний, такий, що несе людині ілюзії. Крім того, 21 січня було повне місячне затемнення. А цей фактор ускладнює ситуацію кандидата.

3) Володимир Зеленський подав свою кандидатуру в день свого народження 25 січня — в сприятливий 20-й місячний день. Символ дня Орел. День сприятливий для визначення мети, активних дій, для нових починань.

4) Юрій Бойко — 17 січня. Цей день був в коридорі затемнень, і Меркурій був до 13 години в руйнівному градусі — градус випробування труднощами.

5) Анатолій Гриценко подав заяву 12 січня — теж в коридорі затемнень.

У астрологічних правилах для формування успішних справ зазначено, що не потрібно починати важливі справи в період між затемненнями.

Робіть висновки самі, друзі, і давайте враховувати астрологічні чинники для своїх успішних починань. Для цього ми розраховуємо календар в друкованому та електронному вигляді — користуйтеся і будьте успішні!

Автор — Олена Осипенко

+2
437
RSS
23:02
+1
_наляканий Це ж треба!.. _наляканий
_сміюсь _сміюсь _сміюсь
«Зірки можуть сприяти одним людям, а інші за допомогою „бабла“ міняють все – проти „бабла“ не попреш», — додав експерт.

Складається враження, що Владу Россу хтось (?!) заніс лантух бабла і попросив наїхати на Пороха. «Проти бабла не попреш!» — з філософічною ноткою в голосі зазначив Влад Росс і попер на Пороха…
12:17
+2
Цікаво
Думаю дуже важливо враховувати і такі аспекти як місячні дні
Так. Кожен день місячного місяця (сорі за каламбур) має свою власну символіку, в залежності від фази Місяця, а не від його перебування в знаках Зодіаку. Детальні описи кожного дня складені дуже давно, певно з цього й почалася астрологія.
Почитати детальніше можна тут.

Випадкові Дописи