УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

​Трохи про карту Зеленського

​Трохи про карту Зеленського
Джерело матеріалу:

Трохи про карту Зеленського, і його перемогу в першому турі.

Зеленський сам сказав що народився о 14:00. Я спробував зробити ректифікацію, у мене вийшло близько 13: 55 хв-54 хв

Головне що кидається в очі — Юпітер в точному з'єднанні застероїдом Україна в 1 домі. Думаю це і є причина його популярності в Україні. Хоча Уран зараз у Тільці, в вигнанні, але це не означає що всім сонячним Водоліям від цього погано, поки Уран рухається по Тільцю. Так астрологія не працює. Треба дивитися особисті карти, дирекції, прогресії. 

У Зеленського зараз МС дирекційне робить аспект 120 [градусів до] Марса (управителя  11 і 6 домів). Це аспект великого везіння, удачі і успіху в роботі і кар'єрі. Аспектований від МС Марс, як управитель 6 дому, може говорити, що його ніби «найняли» на роботу, а як управитель 11 дому — що йому сильно щастить в даний час. Але по карті Зеленського дивитися, що він принесе Україні, немає особливого сенсу, тому що це буде просто голова, яка говорить. Він буде просто «грати роль» президента (Уран, як управитель 10 дому стоїть в 5-му домі).

Щоб зрозуміти, що принесе прихід Зеленського країні, потрібно знати, хто за ним стоїть, і дивитися їхні карти. І мабуть цей хтось не хоче щоб про нього знали, тому що тоді його можна легко прорахувати. Я думаю за ним стоїть не один «сірий кардинал». Зеленський днями сам сказав що «нехай приїжджає» Саакашвілі, і що йому знадобиться його допомога! Це не стикується з тим, що Зеленський маріонетка Коломойського, тому що Коломойський і Саакашвілі ворогують. Схоже Зеленського «найняли» на роль президента, щоб він «найняв» потрібних людей для управління країною. Подивимося. Я думаю це на краще. Це ламає стару систему. Уран у Тільці повинен же якось реформувати і змінити на краще Україну за 7 років!

P.S. Відео де Зеленський говорить про Саакашвілі.
+2
324
RSS
23:28 (відредаговано)
+1
Не знаю, чи правду сказав Володимир Зеленський про час свого народження, і як Дмитро Уранус ректифікував його гороскоп, але думка цікава. Записала це тут, на Світочі, щоб не загубилося. Буду мати час, сяду подумаю.
_не_знаю Сліпий сказав: «Побачимо!» © _не_знаю
06:07
+2
Невже Зеленському допоможе Саакашвілі?
А чом би й ні?! _не_знаю Невже не видно, що Саакашвілі «ліг» під ВВХ**ла?..

Випадкові Дописи