​Наші зустрічі не випадкові

​Наші зустрічі не випадкові
Джерело матеріалу:

Наші зустрічі не випадкові: синхронні зв'язки та їхнє значення


Когось ми зустрічаємо, коли особливо потребуємо підтримки і любові. Інші люди з'являються в нашому житті, щоб піднести урок...


Чи вважаєте ви, що ми зустрічаємо людей в своєму житті випадково? А що, якщо збігів і випадкових зустрічей не буває?

Насправді ми зустрічаємо певних людей в певний час, тому що у них є якась мета в нашому житті. Всі вони важливі, адже вони направляють нас на визначений нам долею шлях.

Когось ми зустрічаємо в той момент, коли особливо потребуємо підтримки і любові. Інші люди з'являються в нашому житті, щоб піднести урок. У будь-якому разі, для зустрічі є причина.

Наука на сьогоднішній день не здатна пояснити феномен синхронних зв'язків, але, тим не менш, він існує.

Ось 5 типів синхронних відносин, мета яких — змінити ваше життя:

1. Ми можемо зустріти людей, мета яких — «струснути» нас. Вони нагадують про наші цілі, змушують замислитися і розібратися в своєму житті.

2. Ми зустрічаємо людей, мета яких — нагадати нам про те, що ми залишили позаду. Хтось може нагадати нам про старі рани. Хтось про щастя, залишене позаду. Нагадуючи про минуле, ці люди допомагають нам усвідомити взаємозв'язок між теперішнім і подіями минулих днів.

3. Ми зустрічаємо людей, мета яких — вказати шлях і допомогти змінити наше життя. Ці люди допомагають зростати і розвиватися в особистісному плані. Вони мотивують нас ставати кращим.

4. Ми зустрічаємо людей, які залишаються ненадовго, але вплив їхній на нас величезний. Навіть за дуже короткий проміжок часу така людина здатна кардинально змінити наше існування.

Іноді достатньо 5 хвилин, щоб життя змінилося так, як ви й уявити собі не могли.

5. Деякі люди приходять у ваше життя тоді, коли ви найменше цього очікуєте, але залишаються назавжди. У підсумку саме вони піклуються про нас і допомагають довгі роки.

+1
2174
RSS
20:41
+2
Гадаю, цей матеріал особливо зацікавить друга Анатолія.
20:43
+2
Єдиний його суттєвий недолік — тут людина розглядається пасивно: таким чином, що інші змінюють її життя. Водночас, кожна людина змінює життя багатьох інших! Все в цьому світі взаємне, все діє обопільно.
22:17
+2
Так, допис зацікавив. Він був би ще переконливішим, коли кожний випадок супроводжувався б життєвим прикладом. Тут є генеральні слова: направляють нас на визначений нам долею шлях. Доля, звісно, є. Але шлях, схоже, визначений ПУНКТИРНО.
Часом ми замовляємо самі собі якісь зустрічі чи події.
_ангел _сміюсь Так, у Всемогутнього специфічне почуття гумору! _сміюсь _ангел

Випадкові Дописи