УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Анатолій ВИСОТА: ПРОВІСНИКИ ЗМІН у житті (2, 04.19)

Анатолій ВИСОТА: ПРОВІСНИКИ ЗМІН у житті (2,  04.19)

 (Подорожуючи життям+)


      Спочатку про дещо
Я переконаний, що в людини життя неодноразове. Воно є одноразовим для тіла, як і для одягу, який ми змінюємо протягом оцього конкретного життя. Насправді Земля є школою для ДУШ, матеріальною оболонкою яких є тіла людей. Майкл Ньютон своїми дослідженнями переконливо показав, що душа протягом свого навчання і вдосконалення на Землі змінює дуже багато тіл. Але знання про попередній досвід у душі тимчасово відмикається, щоб теперішній земний урок був неспотворений враженнями від попередніх уроків-життів. Тому нам і здається, що проживаємо ми на Землі лише раз.
Але протягом теперішнього життя кожна душа має духовний супровід-допомогу. Майкл Ньютон пише, що кожну теперішню людину протягом її життя супроводжує Провідник — високорозвинута душа, яка вже не втілюється. Люди про таке дещо знають і називають такого Помічника Ангелом-Охоронцем (АО).
Справді, в кожної теперішньої людини від народження є свій АО, який їй допомагає й оберігає. Для чого? Це щоб деякі життєві випробування не стали катастрофічними і допомогти людині пройти весь урок без його несподіваного зриву. Однак ми ж не бачимо свого АО, але час-від-часу відчуваємо його присутність, отримуючи від нього певні ЗНАКИ. Зрозумівши їхнє значення, ми маємо можливість уникнуки якоїсь небезпеки або значних неприємностей.

Деякі знаки Ангела-Охоронця

       ВІЩІ СНИ
Сни є найлегшим способом достукатися до твоєї свідомості, тому намагайся не ігнорувати їх. Якщо напередодні далекої дороги тобі приснилася автокатастрофа або після сну маєш погане передчуття, прислухайся до цього і відклади намічені справи. Дуже часто АО посилають такого роду підказки жінкам, у яких є діти. Запам’ятай, якщо тобі наснився поганий сон з участю твоєї дитини, то кілька днів після сну будь дуже уважною й обережною. Не відпускай дитину саму і намагайся створити для неї максимально безпечні умови. Не думай, що це параноя. Це є знаком, яким твій АО намагається уберегти тебе від біди.

       ЗАТРИМКИ І ЗАПІЗНЕННЯ
Запізнившись на літак або на маршрутку, не дуже турбуйся. Швидше за все це так твій АО уберіг тебе від біди. Відомо дуже багато випадків, коли люди через затримки або механічні збої (не продзвенів справний будильник або не завелася справна машина) спізнювалися на літак або автобус, які згодом зазнавали аварії. Буває, що ось незрозуміло звідки і як утворився корок на дорозі або зупинився годинник чи застряв ліфт. Все це та схоже не є напастю, а знаками твого АО, зрозумівши які, ти зможеш врятувати своє життя. Тому й не ігноруй такі знаки й не намагайся будь-що встигнути на рейс.

       ГОЛОСИ
На жаль, ми не можемо чути нашого АО, але він може звертатися до нас голосами інших людей. Певно ж ви не раз чули уривки фраз або випадково почуті діалоги і от вони можуть дати відповіді на багато питань – головне їх правильно зрозуміти і витлумачити. Точно так діє і чийсь гучний голос, який змусить тебе здригнутися й озирнутися, бо він теж попереджує про небезпеку. Будьте уважні і пильні та максимально обережні, коли почуєте такий сигнал.

       КЛЮЧІ
Якщо ти збираєшся в далеку дорогу і в тебе раз-у-раз випадають з рук ключі від хати, то відмовся від поїздки або перенеси її на інший день. Цей знак попереджає, що в дорозі можуть трапитися різні неприємності, яких краще уникнути. Отож не протився і не ризикуй, бо можеш заплатити дорожче аніж згаяний час.

НЕПРИЄМНОСТІ НАПЕРЕДОДНІ ВАЖЛИВИХ ПОДІЙ
Наприклад, перед важливою співбесідою в тебе забруднилася «щаслива сукня» або під час підписання договору раптом перестала писати ручка, або в найвідповідальніший момент сіла батарейка телефону – не нарікай на долю. Це таким чином твій АО хоче попередити тебе про небезпеку. Отримавши такий знак, подумай добре, чи варто дотримуватися наперед наміченого плану, а може варто від нього відмовитися?

       ПТАХ Б'ЄТЬСЯ У ВІКНО 
Це один із найстрашніших знаків, який попереджує про нещастя. АО намагається таким чином попередити тебе, що хтось із твоїх близьких має смертельну небезпеку. Зрозумій же, хто це може бути, попередь його і ти врятуєш отак чиєсь життя.

       БЕЗДОМНИЙ КІТ АБО СОБАКА
Якщо за тобою ув’язалася бездомна тварина, то не проганяй її і не бий. Це добрий знак, який провіщає тобі доленосну зустріч. Може бути швидке знайомство із своєю половинкою. Тому у найближчі дні треба бути уважними до свого оточення. Найкраще було б, щоб ви забрали додому такого кота або собаку. Або хоч нагодуйте цю тварину-провісника.

       ПАПЕРИ
Коли ти опиняєшся на новому місці роботи, АО може попередити тебе про можливі конфлікти у спілкуванні з керівництвом. Зауваж собі, коли в перші дні роботи у тебе раз-у-раз випадають з рук якісь папери, це не випадково. Краще одразу оціни можливі ризики і задумайся, чи потрібна тобі така робота?

       СВЕРБИТЬ ДОЛОНЯ
Часто кажуть, що коли свербить ліва долоня, то це до грошей. Але коли ти не очікуєш ніяких фінансових надходжень, а долоня таки свербить, то це АО попереджає тебе, що не варто сьогодні витрачати гроші. Найімовірніше, що покупка буде дорогою і непотрібною або виявиться неякісною і з часом стане непридатною.

       ПАВУТИНА З ПАВУКОМ
Якщо ти помітиш павучка, який опускається на павутині перед тобою, то чекай добрих звісток. Цього дня не відмовляйся від пропозицій, бо незабаром вони будуть здатні дуже змінити твоє життя і саме на краще.

       МІЙ ДОСВІД
Якось у наше вікно вже в нашому Красному бився крильми якийсь птах. А потім полетів. Невдовзі ми довідалися, що в Трипіллі померла братова дружина.
Одного разу я їхав власною ОМЕГОЮ в Трипілля до брата. Ліворуч на узбіччі розчищали дерева і лежали стосами порізані стовбури на метрової довжини оцупки. Я собі подумав, що вертаючись назад, наберу тут у машину дров. І що ж? Їду я назад і ще й не доїхав до тих дров, а машина враз зупинилася. Що я не робив, а машину так і не міг завести. Я негайно забув про ті спокусливі дрова і намагався будь-що завести машину. Їхав чоловік МОСКВИЧОМ і я умовив його дотягти мою машину до спуску з гори, де внизу була автомайстерня. Я ледве з’їхав з тої гори, гальмуючи вручну. А внизу спробував знову завести машину і вона завелася! Отак мій АО, мабуть, уберіг мене від великих неприємностей.
Пригадую, що за життя кілька разів переді мною раптом опускався павучок на павутині. Згадую, що і за мною ув’язувалася бездомна собака і не раз, а я її проганяв. Якби ж то я знав тоді, що означають такі знаки! А ви вже дещо про таке знаєте. Поділіться і ви тут своїм життєвим досвідом. Радий буду не лише я про таке прочитати.

        Наостанок
Буду радий, коли ви поставитеся до цієї інформації серйозно

Хай же буде! 

+5
396
RSS
11:05
+3
Життя довге і багато чого в ньому трапляється, і несподіваного теж. Прошу світочан поділитися своїм досвідом.
12:59
+2
Вітаю з сотою текстовою публікацією на Світочі, друже!Прекрасний результат напередодні твого дня народження!!!
15:18
+3
Дякую, друже Тимуре, за вітання. Справді, це мій сотий допис. Правда, в цьому переліку є два дописи не мого авторства. Нічого, буде і 102, сподіваюсь. Сам бачу, як змінилися до кращого мої дописи після НО.
18:12
+2
Певно ж ви не раз чули уривки фраз або випадково почуті діалоги і от вони можуть дати відповіді на багато питань – головне їх правильно зрозуміти і витлумачити.

Зі мною теж таке ставалося. Тільки не я чув «голос» — я сам був отаким «голосом»!!! Я про це вже якось писав на Світочі в одному з коментарів:

В усе вчитуватися таки не потрібно, натомість вчитуватися в обране…
Зі мною стався один цікавий випадок. Анатолій Висота в своїй непересічній рецензії на мій роман «До комунізму залишалось років п'ятнадцять-двадцять» трохи показав, з якими зусиллями цей твір писався, а потім видавався. Отже, йшлося про видання от цієї майбутньої книжечки:
Тимур Литовченко - До комунізму залишалось...
Папір на неї погодилось дати безкоштовно таке собі творче об'єднання російськомовних письменників при НСПУ «Русское собрание». Проте його голова Алла Потапова не захотіла ухвалювати це рішення одноосібно, а попросила свого заступника — поета Василя Дробота прочитати твір і висловити свою думку з цього приводу.
Приніс я рукопис роману цьому поету, він недбало запхнув теку з рукописом до портфеля й кинув на ходу: «Гаразд, подивлюсь». Місяць минув, телефоную до нього: «Ще не дивився». Другий місяць минув, телефоную: «Ой, знаєте, мені не до Вас. Не займайте мене. Сказав же, що почитаю».
Третій місяць минув… Раптом вдома у мене здійнявся рейвах: мене терміново розшукує якийсь там поет Дробот! Телефоную до Василя Леонідовича: «Так, давай на ТИ. Приходь на каву, є розмова». Зустрілися. Василь Леонідович дивиться на мене абсолютно ошаленілим поглядом і розповідає таку історію. Виявляється, у 1961 році він працював конструктором і… був одним із проектантів тієї клятої дамби, за допомогою якої замивали Бабин Яр. Після трагедії 13.03.1961 року звільнився з того проектного інституту й відтоді постійно винуватив себе, що доклався до воістину сатанинської справи.
А буквально у переддень, як Алла Потапова доручила йому прочитати мій рукопис, Василь Леонідович задався якимсь дуже філософічним питанням, відповіді на яке не міг відшукати. А тут шефиня «Русского собрания» буквально нав'язує рукопис нікому не відомого хлопчиська, який бозна чому вважає себе письменником і яких довкола Спілки письменників в'ється ціла хмара… А у поета (а всі поети — дуже витончені душі) творча криза… Ясен пень, Василь Леонідович закинув мій рукопис кудись подалі й читати не став. Натомість три місяці поспіль намагався вийти з творчої кризи, все шукав відповідь на оте своє філософічне питання… і не міг відшукати… Ну, коли три місяці минуло, а я припинив його смикати, Василь Леонідович все ж таки відкопав мій рукопис і перш ніж роздовбати його на друзки, вирішив бодай краєм ока глянути, а що ж там написано…
І от на піїта — на цю витончену душу важелезним лантухом валиться його минуле, за яке він себе й досі потайки картає!!! Мало того, в романчику цього зарозумілого 33-річного шморкача, який бозна чому уявив себе письменником, Василь Леонідович раптом знаходить відповідь на те саме питання, над яким він безуспішно мучився три місяці!!! Й вмить виходить із творчої кризи…
Коротше, він став прихильником того роману, ще палкішим від Алли Потапової. Над яким там філософічним питанням він бився, я й досі не знаю.

Як там друг Анатолій казав? — Письменники — це янголи, послані до людей?..
_не_знаю
Можливо, так воно і є…
18:18
+3
Письменники — янголи другого роду, завдяки яким БОЖЕСТВЕННА ІЄРАРХІЯ напоумляє людей.
22:22
+2
Щодо тварин… Там дуже багато запитань!

07:07
+3
Восьмитонний бізон? Не вірю. Мабуть, помилка у 10 раз.
14:15 (відредаговано)
+2
Та-а-а… Сучасним людям що тонна, що центнер — все одно забагато! Тим паче, господарі міряють його в «стоунах»:

Бичок Бейлі Джуніор є справжнім богатирем — важить він 130 стоунів (близько 832 кг), на зріст має 6 футів (1,8 метри), довжина тулуба — 8 футів (2,4 метри).

Стоун:

Стоун (англ. stone, скор. англ. st.; букв. «Камінь») — британська одиниця вимірювання маси, рівна 14 фунтам або 6,35029318 кілограма.
20:53
+3
Давненько вже хочу дізнатися, що означає фунт стерлінгів. Зрозуміло, щоб ФУНТ — це вага і дорівнює близько 400 г. А що воно таке стерлінги?
22:42 (відредаговано)
+2
Стерлінґ (від англ. "sterling silver") — чисте срібло, срібло високої («монетної») чистоти. Тоді як "silver" — це просто срібло, будь-яке срібло.
_соромлюсь
Таким чином, «фунт стерлінґів» буквально означає «400 грамів чистого срібла». Відповідає звичному радянським людям «сріблу 925-ї проби» — себто, твердому розчину срібла з міддю (92,5% Ag + 7,5% Cu). Ще одна назва — «медальне» срібло, бо саме зі срібла 925-ї проби виготовляють медалі для нагородження спортсменів.
07:05
+3
Ага, то стерлінг означає чистий. Отже фунт стерлінгів означає фунт чистоти. Ось чого англійські гроші такі ваговиті!
«Чистий», «непідробний», «справжній», «найвищої проби», «монетної/медальної чистоти» — в залежності від контексту.
_вибачаюсь
Й лише стосовно срібла. Бо «стерлінгового» золота й інших металів я щось не знаю…
17:49
+3
Дуже дякую за допис, цікаво дізнатися про прикмети. Якось у Лівані з цим досить вільне трактування всього, немає «не передавати через поріг», ні чорних котів, павуків, собак, пустих відер через дорогу…
Зрозуміла що прикмети- це просто інтерпритація події, яка сталася, оправдання якоїсь вже зробленої дії.

Вірю в пояснення снів, так. В ангела, провідника, помічника- так. Внутрішній голос, інтуїцію.

А як ви, передаєте речі через поріг?
Що це для вас означає?
А як ви, передаєте речі через поріг?
Що це для вас означає?

Подейкують, що в сиву давнину під порогом закопувати попіл, залишений від «вогняного» поховання старших родичів. Таким чином їхні духи нібито оберігали оселі від вторгнення злих духів. Відтоді передавати щось через поріг було рівнозначно тому, щоб передавати «через голову» предків. Отже — це було кричущим виявом неповаги… А тому подібна поведінка засуджувалася.
_ні
Звідси прикмета на рівні забобону: не можна передавати будь-що через поріг.
16:31 (відредаговано)
+2
Дякую за пояснення
20:03
+3
Передавати через поріг в українців не прийнято. От треба наступити на поріг, або переступити його, щоб потім щось передати із рук в руки. Гадаю, що ПОРІГ виступає межею між хатою і зовнішнім світом. Коли людина не переходить через поріг, то вона залишається у зовнішньому світі і хаті не належить. Українці кажуть: то ти спершу визначся, де ти і з ким ти? Гадаю, що маємо право на таку поведінку.
16:33
+2
Дякую за думку
14:17
+3
В прикмети я вірю, у віщі сни та в янголів-охоронців.Колись в юнацтві моїм янголом стала моя подруга Лариса, вона нас спасла від неприємної та небезпечної ситуації.От таке буває в житті.
05:03
+1
_ангел Я тут теж дещо відшукав про «добрих янголів» _ангел
08:24
+1
Ану ж, Тимуре, зараз прочитаю про те,

Випадкові Дописи