УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

6 ознак "добрих янголів"

6 ознак "добрих янголів"

Шість ознак людей, здатних приносити щастя й удачу


Є люди, які можуть принести щастя, удачу, викликати зміни на краще у вашому житті. Один письменник сказав: треба примкнути до сильної людини, і тоді вам передасться частина її сили. Ні, ви не заберете в неї енергію; вона випромінює світло і тепло, така її сутність. Треба просто триматися поруч, дружити, спілкуватися, вчитися, переймати — добре ставитися до такої людини. Проявити симпатію. Якщо така людина з'явилася на життєвому шляху, це прекрасна можливість стати щасливішим і домогтися успіху. Це добрий знак!

— Від такої людини виходить почуття умиротворення і душевного спокою. Ні, вона може бути зовсім не милостивою і піднесеною. Але в її присутності спокійніше. Якось радісніше. Вона немов заряджає енергією і надією. Неначе каже: «Все буде добре!»

— Після спілкування з такою людиною надовго зберігається бадьорість і піднесений настрій. Вам починає щастити; нехай навіть маленьке, але справжнє везіння. Успішно проходять переговори, вирішуються питання, вдається отримати дозвіл або потрібний документ.

— Можуть знайтися втрачені речі, можуть віддати борг, який не віддавали, можуть премію дати. Можна щось виграти приємне, отримати подарунок, вигідно щось продати. Відбувається фінансове покращення. Прибуток. Нехай маленький, але прибуток.

— Ви почуваєтеся краще! Минув головний біль, наприклад. Покращилося здоров'я. Від застуди сліду не лишилося, видужала дитина або хтось із близьких.

— Поради такої людини дуже корисні. Вони реально допомагають. Навіть якщо вона жартівливо розмовляє або розповідає про себе, в її словах глибокий сенс — саме для вас. Вона немов передає корисну інформацію, адресовану особисто вам.

— Вам хочеться підійти ближче до такої людини — від неї тепло! Вона випромінює енергію. Ви одразу відчуваєте симпатію, довіру. І потім ви думаєте про цю людину — вона справила потужне враження на вас. Її образ «закарбувався» в вашій душі. Хоча на вигляд вона може бути найзвичайнішою...

Якщо така людина зустрілися в житті — це початок хорошого періоду. Навіть якщо це випадкова зустріч, якщо ви просто трохи поспілкувалися, стикнулися — все одно це відмінно. Стикаючись з іншою потужною і здорової системою, ми набуваємо її якостей і властивостей. Ця людина не просто зустрілася вам. Це і приклад, і надія, і добрий знак на майбутнє, і підтримка. Спробуйте отримати пораду і добре напуття, якщо зустріч коротка. Навіть цього досить, щоб заповнити ресурс і стати сильнішим. Така людина — добрий вісник щасливих змін. Головне, не пропустити цю зустріч. Свою особисту добру звістку...

+2
436
RSS
00:46
+2
_ангел В своєму свіжому матеріалі друг Анатолій згадував «янголів-охоронців». А ось ознаки появи «людей-янголів» у вашому житті… _ангел
08:34
+2
І мені в житті стрічалися такі ДОБРІ ЛЮДИ. Справді, коло них затишніше, приємніше, добріше. Вони породжують навколо радість. Це люди — носії добра..
08:38
+2
Є й інший феномен — це коли «до тебе туляться». Намагаються фізично наблизитися на критично близьку відстань. Чи означає це, що в такому разі ти сам випромінюєш добро-радість?
Можливо, то просто «енергетичні вампіри», які хочуть від тебе поживитися. _зупиняю

Випадкові Дописи