Коли ми стаємо дорослими? Вчені вважають, що вже після 30-ти

Коли ми стаємо дорослими? Вчені вважають, що вже після 30-ти
Джерело матеріалу:

Вам за двадцять, і ви постійно чуєте, що давно треба було «подорослішати»? А ви натомість дивитеся в інтернеті відео з котиками і вважаєте їх надзвичайно смішними?

Тепер у вас є офіційне виправдання, чому ви не поводитесь як доросла людина.

Науковці, що вивчають мозок, дійшли висновку, що люди не стають повністю «дорослими», доки їм не виповниться щонайменше 30 років.

Згідно з чинним британським — так само, як і українським, — законодавством, людина офіційно стає дорослою, коли досягає 18-річного віку.

Проте вчені, які вивчають мозок і нервову систему, кажуть, що вік, коли ми стаємо «дорослим», не є однаковим для всіх.

Дослідження показують, що у 18 років у людей в мозку все ще відбуваються зміни, які можуть вплинути на їхню поведінку і роблять їх більш схильними до розвитку психічних розладів.

Професор Пітер Джонс з Кембриджського університету каже: «Насправді ми говоримо про те, що визначення конкретного моменту, коли ви з дитини стаєте дорослим, виглядає дедалі абсурднішим. Це набагато складніший перехід, який відбувається протягом трьох десятиліть».

Він додає: «Мені здається, що системи — освіти, охорони здоров'я та юридична — спрощують собі життя, впроваджуючи такі визначення».

Коли ви досягнете 18 років, ви можете голосувати, купувати алкоголь, брати іпотеку — а також відповідати за свої вчинки як дорослий, якщо раптом потрапите у халепу з поліцією.

Попри це, професор Джонс вважає, що досвідчені судді у кримінальних справах розуміють різницю між 19-річним підсудним і «запеклим злочинцем», якому далеко за 30-ть.

«Я думаю, що система пристосовується до того, що ховається в усіх на очах — що людям не подобається (думка про — Ред.) гусінь, що перетворюється на метелика», — каже він.

«Не існує дитинства — а потім одразу дорослого життя. Люди проходять певний шлях, по певній траєкторії», — додає науковець.

+2
257
RSS
18:37
+2
Та вже на Світочі публікувалися отакі відомості:

Соціально-психологічний вік
Є поняття психологічного віку людини. Саме він визначає зовнішність і поведінку, і повністю залежить від процесів головного мозку. Ще на початку XIX століття чоловік або жінка в 35-40 років вважалися в глибокій старості. Через велику кількість інформації і більшу зайнятість людство в цілому стало жити довше, а значить, настав час визнати зміни у віковій класифікації.
ВООЗ визначив нові вікові межі: сьогодні молодість триває від 25 до 44 років. Так що в 40 жінки ще дівчата, а не другий сорт, як багато хто любить пожартувати. Далі від 44 до 60 років сучасна людина перебуває в середньому віці, від 60 до 75 років — в літньому, і тільки у віці 75-90 років настає старість. Тих, кому більше 90 років, називають довгожителями.
22:19
+2
Взагалі старіння тіла це такий трагедійний процес. І нема на це ради. Весь шлях від того часу, як малюк Тимурчик зосереджено крутив балеринку, дивуючись з самого процесу творення ідеального вологого кола і до того часу, як золотий письменник Тимур, забуваючи за милиці, віртуально подорожує світом — вся ця життєва подорож деградуючого тіла є ДИВО-ДИВНОЮ.
Якби моя арахноїдальна кіста мозку або розірвалася, або перейшла в злоякісну стадію — був би мені гаплик значно раніше. Й не дожив би я до стадії «Золотого письменника України». Принаймні за своє життя я пережив 3 (три!!!) серйозні струси мозку, після третього з яких став спочатку інвалідом ІІІ групи в 2011 році, потім інвалідом І групи в 2013 році…
_не_знаю
Але якщо такого досі не сталося — то згори мені запланували життя… достатньо довге — назвемо це так. Принаймні я відчуваю, як ніхто інший, оту Вищу милість до мене. Бо я мав шанси померти вже давно й неодноразово…

Випадкові Дописи