УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх на сайті тут, або в групі підтримки в Телеграмі тут.

7 фішок для швидкого просвітлення

7 фішок для швидкого просвітлення

Якість життя людини залежить від рівня взаємодії її свідомості та підсвідомості — тобто, лівої і правої півкулі мозку. Вищий рівень — єднання (свідомість і підсвідомість йдуть до спільної мети). Тих, хто зумів його досягти, називають геніями, просвітленими, Буддами, самоактуалізованими і т.ін. Цим людям завжди везе. Вони легко реалізують будь-які свої мрії і бажання. Наповнюють і своє життя, і життя оточуючих щастям і сенсом.

Існує думка, нібито досягти такого рівня особистісного розвитку неймовірно складно. Потрібно витратити довгі десятиліття на проходження різних тренінгів і терапій. Отримати посвячення в таємні системи езотеричних знань. Побувати в далеких і диких місцях сили (наприклад, на Тибеті)…

Я стверджую зворотне — досягти просвітлення (тобто, єднання свідомості й підсвідомості) можна набагато швидше і простіше. Замість того щоб: пити із священних річок, бродити навколо священних гір і осягати незбагненне під покровом священних руїн, пропоную вам освоїти готовий набір гранично простих мікро-практик.

Мікро-практики [називаються так], бо вони не вимагають особливого часу на виконання, а легко і непомітно вбудовуються в повсякденне життя сучасної людини. Не має значення, наскільки сильно ви завантажені роботою і справами домашніми. Абсолютно без різниці, далеко або не дуже ви «просунулися» в питаннях саморозвитку. Практики однаково доступні представникам різних статей, віку і віросповідань.

Підкреслю два важливих моменти. По-перше, необхідно освоїти всі 7 практик. Інакше «фокус» не відбудуться. По-друге, практики необхідно довести до автоматизму — перетворити в корисні звички. Для цього необхідно використовувати кожну з них 21 день без перерви, щоб вона міцно вкорінилася в психіці.

Не намагайтеся освоїти всі 7 практик одночасно — пожалійте свої мізки. Краще вибирати 2-3 практики і 3 тижні ними паралельно оволодівати, потім ще 2-3 практики і т.д. Таким чином, всього за пару місяців ви надійно оволодієте всім набором, і далі вже легко помчите просто до просвітління на крейсерській швидкості.


Зараз ви дізнаєтеся, як і чому діє кожна з запропонованих практик, а також чим вони унікальні. Отже, ласкаво просимо в таємне (тс!) Товариство «Просвітлення без випендрьожу»!


1. Інфодіета

Найбільш «лінива» з набору. Нічого робити не потрібно. Доведеться лише припинити дещо робити: дивитися телевізор, грати в комп’ютерні ігри, а також мінімізувати спілкування в соціальних мережах (якщо ви на цьому не заробляєте).

Як це подіє?

Мозок перестане відчувати жахливе перевантаження від інформаційного стресу. Ресурси психіки будуть перенаправлені на досягнення гармонії свідомості й підсвідомості. Збочений постмодерністський соціум припинить вас зомбувати.

В чому унікальність?

Багатьом людям не так вже просто сісти на інфодіету. Однак якщо практикувати всі 7 фішок одночасно, завдання стає надлегким.


2. Внутрішня тиша

Зупиняти думки (внутрішній діалог) за своїм бажанням на тривалий час. Для цього потрібно розслабити м’язи в області чола й одночасно сконцентруватися на відчуттях в області потилиці. Використовуйте цей метод: при медитації, щоб позбутися неприємних, депресивних думок, для швидкого переключення з однієї справи на іншу, коли не можете (свідомо) вирішити будь-яку життєву задачу.

Як це подіє?

У проблемних ситуаціях замість важких думок приходитимуть легкі осяяння. Ви будете рідше втомлюватися, а відпочивати швидше й ефективніше. Без підживлення деструктивних думок і переконань велика частина негативу піде сама собою.

В чому унікальність?

У простоті й надійності методу. Діє швидко і безвідмовно. І без зайвої суєти: візуалізації думок, що «випаровуються», нескінченного повторювання мантр або ста грамів міцного алкоголю.


3. Головний жест

Долоні, на декілька секунд легко притиснуті одна до одної на рівні серця (як для молитви). Практикувати: перед прийманням їжі, при постановці цілей, у важких ситуаціях або перед відповідальною роботою, висловлюючи подяку, просячи, зосереджуючись, відходячи до сну і зустрічаючи ранок, а також в інших, придатних на ваш розсуд випадках.

Як це подіє?

Обидві півкулі синхронізуються завдяки одночасній активації великих ділянок мозку, які «завідують» долонями. Між свідомістю й підсвідомістю налагодиться хороша комунікація рівня співпраці, ба навіть єднання.

В чому унікальність?

Абсолютний рекорд за поєднанням простоти, ефективності й універсальності.


4. «Черевне» дихання

Завжди дихати НЕ верхньою частиною легенів, за допомогою м’язів грудей, а нижньою — за допомогою діафрагми і м’язів живота.

Наприклад, у багатьох жінок після пологів закріплюється неприродне грудне дихання. Адже під час вагітності плід в череві постійно зростає. І поступово у діафрагми просто не залишається можливості здійснювати черевне дихання, і жінка мимоволі переходить на грудне.

Як це подіє?

Ви станете дихати у природний для людини спосіб. Мозок запрацює в природному ритмі. Оскільки дихання черевом більш повільне, тіло буде правильно насичуватися киснем. Дихання і пульс сповільняться до норми.

В чому унікальність?

Концентрація на диханні черевом немов за помахом чарівної палички швидко допомагає зняти симптоми навіть дуже важкого стресу, тому що нервова система автоматично переходить в режим релаксації. При постійній практиці покращує здоров’я, характер і подовжує життя.


5. Дивись в корінь

Внутрішнім поглядом дивіться на корінь свого язика, візуалізуючи його. Практикуйте перед сном, в громадському транспорті, на нудних нарадах, в чергах тощо.

Як це подіє?

Ділянки мозку лівої і правої півкуль, відповідальні за мову, уяву, спілкування потоваришують одна з одною. Свідомість і підсвідомість знайдуть-таки спільну мову. Тому у них буде дедалі менше приводів для розбіжностей. І як наслідок, ви зафонтануєте ідеями, легко пояснюючи їх собі й оточуючим.

В чому унікальність?

Найлегший і найшвидший шлях до стану творчого потоку.


6. Дрібна моторика

Виберіть собі хобі, яке вимагає постійної складної активності пальців рук. Наприклад, гра на піаніно або іншому музичному інструменті, картярські фокуси, ліплення, диригування, масаж і т.ін. Займайтеся цим щодня бодай по 20-30 хвилин. Можете раз на півроку або рідше міняти захоплення.

Недарма в дитячому саду і початковій школі дітям посилено розвивають дрібну моторику (ліплення, малювання, орігамі).

Як це подіє?

Мозок стане активним і молодим. Ви збережете тверезий розум і світлу пам’ять аж до найбільш похилого віку.

В чому унікальність?

Просвітлення як побічний ефект від хобі.


7. Глибинні цілі

Запитувати у своєї підсвідомості «Навіщо?» щоразу, коли: хочеться щось купити, виникла емоція, сталося щось приємне або не дуже. Отримувати відповідь у вигляді думок, картинок, почуттів. І знов запитати «Навіщо?», доки не докопаєтеся до істинної, глибинної мети.

Наприклад, я хочу купити дорогий фотоапарат, «зеркалку». Навіщо? Щоб відчути себе крутим фотографом. Навіщо? Щоб відчувати радість від «управління» світом за допомогою його фотографування. Навіщо? Щоб щиро полюбити навколишній світ. Навіщо? Щоб не заважати навколишнього світу (тобто, моїй підсвідомості насправді) щиро любити мене. Це і є глибинна мета. Після її усвідомлення мені вже перехотілося «зеркалку», натомість я став просто сильніше і чистіше любити світ.

Як це подіє?

Цілі свідомості й підсвідомості синхронізуються. Почнуть відбуватися звичайні чудеса…

В чому унікальність?

Найбільш прямий шлях до єднання з підсвідомістю. Сутність будь-яких практик усвідомленості.


Отже, починайте практикувати і розкажіть про свої результати.

А що б ви додали до цього набору? Яка практика найсильніше розвиває саме вас?

Автор статті: Олег Колмичок, психолог

+1
591
RSS
21:04
+1
Добре, Тимуре, ФішОк — виправ. Отже просвітлення можна досягти завдяки застосуванню оцих семи практик? Хто це перевіряв на собі? За деякими дослідженнями мозок є просто інструментом ЗВ«ЯЗКУ із Божественною свідомістю. А щодо ІНФОДіЄТИ — підтримую.
Хто це перевіряв на собі?

Очевидно, перевіряв Олег Колмичок, психолог — автор тексту.

За деякими дослідженнями мозок є просто інструментом ЗВ«ЯЗКУ із Божественною свідомістю.

Можеш вважати, що ці вправи дозволяють правильно налаштувати мозок і встановити надійний зв'язок із Божественою свідомістю = досягти стану просвітлення!
23:35
+1
Прочитав — посміявся
Визначень «Просвітлення» може бути багато і кожен розуміє це по-своєму. Моє розуміння цього терміну теж міняється час від часу.
10:26
+1
Тимуре, а чи застосовуєш ти щось із цих ПРАКТИК?
"Інфодієту" застосовував ще понад десятиліття тому, проштудіювавши книгу Сергія Кара-Мурзи «Маніпуляція свідомістю». Потім також дехто ще почав рекомендувати журналістам час від часу припиняти дивитися телевізор принаймні на 2-3 тижні, а бажано ще більше. Коли після такої паузи дивишся ТБ, в око моментально впадають всі маніпулятивні прийомчики, що застосовуються — а на ТБ це відбувається в масовому порядку.
З «черевним» диханням я ознайомився, коли займався хатха-йогою в старших класах і на І курсі інституту, щоб впоратися з шаленими навантаженнями на мозок. І досі час від часу практикую це діло. І воно справді діє!
Ну, а «глибинні цілі» завжди виходили автоматично через суто єврейську звичку ставити руба запитання чим частіше, тим краще. Ми з тобою на цю тему листувалися, ще перебуваючи на НО. Я тобі писав, що в єврейському середовищі постановка запитань (особливо гострих) всіляко заохочується. Зокрема, це стосується й запитань до самого себе. Зокрема, і цього «Навіщо?».
03:55
+1
Найпростіше — це стулення долонь. Цей жест заохочує спілкування з Богом. Застосовую. Став менше дивися ТБ.

Випадкові Дописи