До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Анатолій ВИСОТА: На роздоріжжі у квітні-19 (4, 04.2019)

Анатолій ВИСОТА: На роздоріжжі у квітні-19 (4, 04.2019)

       Зеленський

Хто спостерігає за Зеленським останні півроку, починаючи з інтерв'ю Гордону у грудні-18, подумає собі, що це веселий, щирий і привабливий чоловік. 

І останні його розмови з РБК і на 1+1 додають йому плюсів. Аякже, він хоче оцифрувати Україну, щоб не крали, щоб не брехали. Він хоче почути кожного і через соцмережі набирає собі команду, наприклад, знайшов генерала Апаршина. Хоче радитися з народом через референдуми. Він за все хороше і проти всього поганого.  І людям це подобається, особливо, якщо роками розказувати, який Порох поганий і яка недолуга Україна. Але людям не доходить, що є ще наш віковічний і затятий ворог Московія. Саме вона все зробить, щоб Україна не стала успішною. Ось хоче з 1 червня 2019 задушити Україну енергетично: не буде продавати нам вугілля, нафту і нафтопродукти. Це привіт Зеленському із Москви. Зеленський за справедливість? Так хай визнає, що Україна була 300 років колонією Москви. Та й сам Зеленський є породженням русифікації разом із своєю 95-ю школою у Кривому Розі. Він сам став популярним, підтанцьовуючи москвинам і наголошуючи на недолугості України і українців.  Він вивчив іврит і англійську, а українську державну мову — ні. Це свідомо обрана позиція. Йому й команді не потрібна саме українська Україна.

Порошенко

Він явно не білий і не пухнастий. Він дбає за приріст свого багатства. Але він очолив війну України з Московією. 

Він став персональним ворогом пуйла. Він став ДЕРЖАВНИКОМ.  ЦЕ вже і його гасло: ГЕТЬ ВІД МОСКВИ. Він помиляється і це видно на прикладі із Свинарчуками. Але він не здасть Україну. За 5 років зроблено і досягнуто більше, аніж за попередні 20. Головне з них таке: світ разом з Україною проти Москви. Коли ще це ми мали таких могутніх союзників, як США? 

     Дебати

Нарешті влалося витягнути Зеленського на дебати. І ми побачили маленького чоловічка, який читає щось із папірця. 

І щось говорить правильне українською й російською. Розказує, який він сміливий і навіть стає на коліна. Але навіть не зміг організувати прихід своїх людей на стадіон. Це було явно видно: із 60 тисяч його прихильників було менше третини ( ліворуч прихильники Порошенка). 

Згоден із Порошенком — Зеленський — це яскрава обгортка. Він проговорився про «повстанців днр-лнр». Порошенко проявив сміливість, перейшовши на сцену до Зеленського. Він правильно сказав, що в умовах війни є страшенним РИЗИКОМ передавати укравління країною може й щирому, але недосвідченому чоловіку. Ви теж пригадайте його порівняння, що це схоже на політ в літаку з пілотом, який вчиться літати. 

       Маятник

На жаль, ніхто не може відмінити коливання маятника. Він коливається туди й сюди і на це нема ради.  30 років триває спецоперація Московії по дискредитації України і всього українського. Результатом є великий антирейтинг Порошенка як керівника держави. І це може спрацювати на завтрашньому голосуванні. Навіть не зважаючи на те, що за Порошенка  українська еліта ( Іван Дзюба, Ада Роговцева, "Ініціатива 1 грудня"+). Однак навіть патріоти будуть голосувати за Зеленського, бо «його буде легше сковирнути, а Пороха ніколи».

       Життя триває

Починаючи з лютого 2019 р., В нашому Красному таки будується лікарня. І велика: 15м×23м. 

Отже є таки зміни на краще. Їх треба хотіти бачити.  Розумні й мудрі завжди були в меншості. Може хоч ОБАЧНИХ завтра буде більшість.

Хай же буде!

+5
158
RSS
07:04
+3
А хто ще дивився дебати?
За відсутністю телевізора, мені було достатньо глянути на цю фотку:

08:11
+2
Порушуємо режим «дня тиші»?! _здивований Ню-ню…

Він хоче почути кожного

_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
У нас вже був один президент, який грозився «почути кожного»:Натякаєш, що Зеля закінчить так само?!
13:44
+3
О, ще й навушник у вусі? Хто ж йому підказував? Така нікчемна команда. Комаровський збрехав за КІР, сказавши, що коли він учився у 80-ті роки в медінституті в Україні не могли знайти хворого на кір, щоб показати студентам. З Мінздоров'я пояснили, що в ті роки були тисячі хворих на кір.
08:20
+2
Нарешті влалося витягнути Зеленського на дебати. І ми побачили маленького чоловічка, який читає щось із папірця.

Не тільки. У нього у вусі ще й навушник тілесного кольору був:

13:49 (відредаговано)
+4
Головна біда Зеленського і його прихильників, які хочуть все й одразу, у тому, що вони переносять на задній план питання безпеки. Та просто злостива Московія не допустить оцифрованої України.
15:22
+4
Дякую за так потрібний допис. Вчора (та й навіть вже декілька днів)у нас в інтернет групі what's app в Лівані точилися обговорювання та спір про кандидатів.

Було сумно, що приводячи факти з досвідчених джерел, спираючись на думки відомих людей культури та науки, волонтерів, воїнів, тобто аргументовано відстоюючи свою думку апоненти відповідали фейковими новинами, посиланнями на сайти сумнівного походження і говорили вже заучені фрази- він пограбував, нажився на війні, ми — найбідніша країна! А Зе все СПРОБУЄ виправити, він обіцяв, нічого хай вчиться, він же простий парєнь, з народу!
Ось і все, всі доводи

А бачити, що зроблено, створено, — сліпі, бо пороблено!

Гібридна війна йде у всій своїй силі! Тільки Порошенко і його команда не були готові до такого розвороту справ, а передбачати потрібно на багато років, а то й десятилітть вперед.

Надія ще жевріє, а може все буде добре? А може, якщо вже президентом стане Зеленський, то зробить щось екстраординарне і не зганьбтить Україну?!
Сподіваюся

17:19
+3
Дивилася і я дебати, ну що можна сказати про виступи двох кандидатів — від Зеленського я не в захваті, гра на публіку, актор є актор.Достойно вів себе Порошенко, навіть не побоявся прийти на сцену до Зе. Завтра вирішальний день, і хочеться все ж вірити, що Україна не скотиться у прірву, як того бажає Московія.Хай же буде!
20:12
+3
От вам і екзитпол: 73% — Зеленський і 25% — Порошенко.
1 — як же багато необачних українців;
2 — як скоро Московія скористається ослабленням української влади?
1 — як же багато необачних українців;

Тепер відомо, що 73% — це «вата». Вважай, 3/4…

2 — як скоро Московія скористається ослабленням української влади?

Не переймайся, невдовзі побачимо.
А хто тепер буде грати пародію на президента в «95 кварталі»?
«Квартал 95» вже запланував зйомки без Зеленського (відео)
_божевільний _божевільний _божевільний
Це можна витлумачити таким чином, що «95 квартал» відтепер зображуватиме Україну, як чисту парламентську республіку — що суперечить Конституції України… Тоді цю контору нарешті прикриють.
20:58
+3
Додам, що я сьогодні в Обухові на дільниці о 10=00 побачив мало людей. І був стурбований цим. Хотілося, щоб було хоч 50%. Виявилося, що явка виборців більше 62% Це добре.
05:29
+3
Зараз Зе купається у славі. Вже скоро наш «голий, босий і зубожілий» народ спитає його, чого газ дорогий, пенсії малі, дороги розбиті, чого люди вимирають, а живі виїжджають, чого й досі стріляють, і ще багато чого спитають. Ось хай мине перші 100 днів нового президента…
05:44 (відредаговано)
+3
Московія ухвалила припинити продавати нам нафтопродукти з 1 червня 2019 р. — якраз перед жнивами. Якось викрутимося. Купимо в Європі. Просто дизель-пальне подорожчає на гривну-дві за літр. Але вони можуть зробити критичне: припинити поставки ТВЕЛів для наших АЕС. Десь, починаючи з 1 грудня 2019 р. І що тоді робити?
18:54
+2
Гадаю, що і в Миколиному Рожнові така ж ситуація: люди вразливі до вірусу ВСЕ ПРОПАЛО.
05:42
+2
От з чим я згоден із Зеленським: Треба розпочати ІНФОРМАЦІЙНУ ВІЙНУ.
Інформаційна війна вже триває з 2014 року. Якщо Зеленський лише збирається починати… То він забарився на 5 років.
_нудно _нудно _нудно
Але це лукавство з його боку. Насправді він разом з «95 кварталом» вже давно бере участь в цій інформаційній війні… на боці Росії:


_дідько _дідько _дідько
13:40
+2
Лукавство? Мабуть, що так. Від багаторічних підтанцьовок москвинам і раптом перейти на бік України і грати проти метрополії? Але завдання поставлене вірно: інформаційна війна.

Випадкові Дописи