УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Гід по всіх ретроградних планетах

Гід по всіх ретроградних планетах
Джерело матеріалу:

Щойно закінчився ретроградний Меркурій, як йому на зміну прийшов ретроградний Юпітер. Що це означає, і що відбувається з нашим життям, коли небесні тіла включають задню швидкість?


Навіть якщо ви не вірите в гороскопи і з усмішкою поглядаєте на колег, які зачитують вголос передбачення на місяць або рік від гуру астрології Бернарда Фіцуолтера, все одно, ймовірно, чули нищівний вираз «ретроградний Меркурій» Що ховається за цією розхожою фразою?

Почався період, протягом якого планета ніби рухається в небі в зворотному напрямі. В астрологічних колах цей час сприймається з великою обережністю — питання комунікації, логістики, давні домовленості й отримання будь-якої інформації піддаються неабиякій небезпеці. Адже саме за ці області й відповідає Меркурій. Чи варто дивуватися, що при зворотному русі планети настає справжній хаос?

Але не тільки Меркурій — головний небесний негідник і винуватець. Кожна планета Сонячної системи переживає ретроградні періоди. (Сім з них одночасно ми з горем навпіл пережили влітку 2018-го!) І кожна з них впливає на нас по-різному. Чого очікувати від кожного ретрограда? Як часто він настає і як довго триває? Найбільш зрозумілий гід по всіх ретроградних планетах.

Ретроградний Меркурій

Тричі на рік по три тижні

Ми вже трохи побіжно згадували про вплив ретроградного Меркурія на наше життя. До питань комунікації та логістики можна додати такі важливі аспекти, як непорозуміння з поїздками і технологічні невдачі. Меркурій полюбляє карати нас за будь-які формальні рішення або підписані контракти. Як врятуватися від його поганого впливу? Просто пригальмувати і відкласти важливі справи на ці три тижні, навіть якщо спочатку це здається неможливим. Уважно перечитуйте по кілька разів всі електронні листи, договори і повідомлення, щоб уникнути прикрих помилок і обдруківок. Імовірність появи яких підвищується в рази.

Ретроградна Венера

Кожні 18 місяців по шість тижнів

Коли планета серця потрапляє в ретроградну колотнечу, все, що ми можемо порадити: «Бережіть свої нерви і любов!» Існує велика ймовірність непорозуміння в партнерських відносинах в цей період. Часто ці періоди можуть поставити під сумнів ваші відносини і персональну роль в них. Саме на ці «назадні» моменти припадає і більшість зрад — спокуса відчути себе безрозсудною і віддатися пристрасті з головою занадто велика! Тримайте себе в руках. Крім того, Венера — планета краси, тому на ретроградні періоди припадає більшість дурних татуювань і спонтанного пірсингу. В цей час найоптимальніше — це зупинитися, замислитися і розставити пріоритети. Дайте відповідь: що ви найбільше цінуєте в своїх відносинах, партнері й зовнішності? Вдалий момент повернутися до старих відносин, якщо хочете назавжди закрити цю главу в своєму серці.

Ретроградний Марс

Кожні 26 місяців, до 80 днів

Марс — найголовніший мотиватор і енергетик нашого життя. Коли він рухається прямо, то дарує нам необхідний драйв робити великі справи. Коли ж червона планета починає ретроградний рух — мотивація знижується, ми відчуваємо себе постійно втомленими, «руки опускаються». Ми втрачаємо імпульс і з великим небажанням беремося за нові проекти, занурюючись в нудьгу і рутину. Найчастіше в цей час потерпає наша робота, складно позбутися відчуття, що вам постійно «нічого не хочеться». З іншого боку, це відмінний момент для вдумливого довгострокового планування і постановки цілей. Коли Марс знову увійде в колишню колію, ви зможете ініціювати їх реалізацію.

Ретроградний Юпітер

Раз на рік по 120 днів

Трохи схожа дія з Марсом. Тільки в цьому випадку вона набагато сильніше спрямована не в зовнішню сферу, а всередину нас самих. Ми стаємо, м'яко кажучи, невеселими — рідко висловлюємо ентузіазм і оптимізм щодо навіть дуже радісних подій. Ретроградний рух Юпітера робить нас більш стриманими і скупими на емоції, але й мудрими водночас. Відмінний момент, щоб зайнятися корисним самоаналізом і залізти в найвіддаленіші закутки душі. Філософи й мислителі від природи вважають цей час щасливим і приємним.

Ретроградний Сатурн

Раз на рік по 140 днів

Сатурн, покровитель організованого і працьовитого Козерога, — це планета дисципліни, традицій і довгострокового прогресу. Її ретроградні періоди — одні з найжорсткіших, але корисних. У цей час ми, як правило, беремося за найбільш небажану роботу, намагаємося дотримуватись необхідних зобов'язань, які протягом тривалого часу відкладали. А це настільки необхідно, щоб рухатися вперед разом із Сатурном! Цілком ймовірно, що в ці чотири з половиною місяці ви уникатимете нової роботи або радикальної зміни кар'єрного спрямування. Проаналізуйте зобов'язання, професійні цілі й амбіції; структуруйте свої обов'язки.

Ретроградний Уран

Раз на рік по 148 днів

Будемо відверті, Уран — дуже дивна планета, й її вплив на нас дуже дивний, хоч і викликає серйозні зміни в глобальному масштабі. Коли Уран стає ретроградним, ми несподівано вирішуємо здійснити справжню революцію і здійняти бунт: зовнішній чи внутрішній. Навіть у скромників і тихонь він пробуджує найсміливіші й навіть нахабні пориви. Подумайте про свою особисту свободу та правду, за яку так боретеся.

Ретроградний Нептун

Раз на рік по 150 днів

Нептун — планета бажань, талантів і багатої уяви. У звичайний час це наша перевірена муза, а ось за часів ретрограда — стає мукою творчості. Варто ретельно дбати про свої мрії та природні здібності! Це можуть бути сприятливі дні для перегляду несвідомих почуттів. Подумайте, де ви обманюєте самі й де обманюють вас? І обов'язково читайте запоєм, ходіть в музеї й театри для стимуляції уяви.

Ретроградний Плутон

Раз на рік, до шести місяців

Мініатюрна недопланета хоча і розташована дуже далеко від Землі, але все ще має на нас великий вплив, оскільки керує масштабними перетвореннями. Що зветься процесом переродження. Оскільки зона впливу Плутона тонша, глобальна і не настільки очевидна, то й ефекти від ретроградних періодів менш помітні в повсякденному житті, на відміну від того ж Меркурію. Це час, щоб знайти в собі приховані джерела внутрішньої сили, які сприяють досягненню грандіозних цілей.

+2
437
RSS
19:06
+2
_вибачаюсь Все й одразу — щоб не мучити Дзвінку Сопілкарку зайвими розпитуваннями про чергову ретроградну планету… _вибачаюсь
05:33
+2
Ще й для Дзвінки буде робота. Бо треба ж знати, коли буде ота ретроградність .
Наприклад, зараз ретроградний Юпітер — як і написано у врізці…
05:39
+2
Мене зацікавила періодичність зворотного руху планет (ретроградність — Р). Дивіться: Меркурій має це тричі на рік, а всі планети після Марса, тобто від Юпітера до Плутона мають зворотній рух на небі раз на рік. Чому ж Венера проявляє Р раз за півтора року, а Марс — більш як за два роки?
_язик Спитай про це творця (творців?..) Сонячної системи. _язик
Меркурій найближче до Сонця і швидкість у нього найбільша, тому, поки Земля зробить один оберт, Меркурій встигає обернутися тричі.
З Венерою все складніше. Її період обертання навколо Сонця — 224,7 земних діб. Це менше ніж земний рік. Але сама Земля теж рухається, тому для земного спостерігача вона стає ретро раз на півтора року.
Всі дальні планети, орбіти яких мають більший радіус ніж Земля, стають ретро, коли наша планета проходить між ними і Сонцем, ніби обганяючи.

Випадкові Дописи