До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Чому спідницю потрібно одягати і знімати через голову?

Чому спідницю потрібно одягати і знімати через голову?

Спідниця — незамінний предмет одягу в жіночому гардеробі! У будь-який час року і під різний настрій довгі спідниці допомагають нам відчути себе справжніми красунями — милими й тендітними! Як чудово, що ми знову полюбили бути Жінками, залишивши чоловікам право бути сильними і мужніми, хоробрими і сміливими!

А от як же правильно одягати спідницю? Варто одягати спідницю через голову або, все ж, через ноги?

Мами і бабусі завжди говорили, що спідницю надягають тільки через голову, а далі йшла якась прикмета в стилі: «а то заміж не вийдеш». У дитинстві це викликало сміх, в юності — «а мені туди і не треба», зараз хочеться знову розсміятися, бо одружена, або бо не серйозно це, у сучасному світі, живучи у великому мегаполісі вірити в прикмети. У будь-якому випадку, можна вірити чи не надавати прикметами значення і надягати спідницю просто як зручно, але якщо уважно ставитися до життя, до себе, до свого здоров'я варто пошукати відповіді в різних культурах.

Наприклад, якщо звернутися до ведичної культури, то можна дізнатися багато цікавого і корисного. У Ведах вважається, що жінка бере свою енергію від Землі — це енергія матерії, в тому числі і виражена у всіх матеріальних благах. Земля уособлює собою достаток, її сила в плодах, які вона дала, допомагає жінці зміцнитися корінням і отримати силу для материнства. Для жінки, важливо, щоб енергія йшла вниз, оскільки нисхідний енергетичний потік пов'язаний з дітородною функцією і жіночі гормони продукуються в нижній частині тіла.

Через поділ довгої спідниці жінка отримує так необхідну їй енергію. Доходячи майже до землі, спідниця утворює конус, він допомагає проводити і зберігати необхідну живильну силу для жінки. Широкий поділ, що колишеться і закручується при ходьбі, утворює торсійні поля, що сприяють надходженню і посиленню енергії стихії Земля.

З цього можна зробити висновок, якщо знімати спідницю через ноги, то налагоджений потік енергії розсіюється разом з абсолютно незграбним рухом, що сприяє хіба що тільки відмінному підмітанню підлоги. Знімаючи спідницю через ноги, ми залишаємо себе без енергетичного поля, абсолютно незахищеними, позбавляємо себе чарівної сили, яку дає нам довга спідниця.

А якщо знімати спідницю правильно, через голову, то енергія пройде через все тіло і залишиться в ньому дарувати Благо.

Якщо надягати спідницю правильно, через голову, чиста в енергетичному плані, вона знову налаштована звучати в унісон з Природою, Землею і Жінкою, яка її носить. А надягаючи спідницю через ноги, ми прихоплюємо негативну енергію вулиці, по якій ходили, енергетичне сміття, яке осіло на наших ногах (тому, до речі, моя бабуся ще радила обов'язково мити ноги відразу, як тільки приходиш з вулиці, і не важливо, яка за вікном погода і яке на тобі було взуття).

Любі дівчата, носіть частіше довгі спідниці! Із задоволенням! З користю, не тільки для свого зовнішнього вигляду, але і для здоров'я! Правильно одягайте і знімайте спідницю, ставитеся до неї бережно, і тоді ви зможете насолодитися усією силою Землі і відчуєте себе частиною прекрасної Природи, її чудовим творінням!

+3
802
RSS
Вирішила трохи розбавити високі матерії нашого сайту дещо легшим матеріалом. Зрештою, вплив матеріальних речей на енергетику людини вже давно доведено.
Можливо, для когось шлях духовних пошуків почнеться саме з такої дрібнички?
21:21
+1
Дуже люблю навіть якось підсвідомо коли моя дружина носить спідницю, яле зараз то є рідкість. Переважно всі красуні носять джинси, обідрані, все в обтяжку, якась мода — телевізор, журнали. А якщо і одягають спідницю, то як найкоротшу, щоб уся краса була як на долоні, не задумуючись ні про що через незнання. Жінка то є матір Божа, та не кожна розуміє, бо сучасний соціум природу зжерає як тля урожай. І оселі були у яких підлога з глини, а сучасні армовані базатоповерхівки з бетону то є клітка, свого роду металічна матриця в якій спамятатись стає все важче і важче. Одним словом все для вас раби. Але все що робиться то на краще, пора прокидатись, згадувати все, починати з себе, радіти. Дуже гарна стаття, дякую тобі.
Я саме це і мала на меті. Часом, для того, щоб почати рух угору, треба повернутися назад, до своїх коренів, переосмислити знання наших предків через призму сучасної науки.
Якщо у когось є матеріали по народних звичаях і традиціях, виставляйте їх на сайт для обговорення.
21:26
В якомусь смислі можна подивитись на себе як на дещо несподівано абсолютно — Голе — тай що шо є дівчатка та хлопчики — значить так нада було на становленні певного проміжку розвитку певного егрегора — усвідомлюємо це та йдемо Далі…
Посміятися ніколи не завадить :) :) :)
22:18
+1
Все є енергія. Прочитавши це maksim-sadovnik.livejournal.com/3690.html можна буде зрозуміти грядучі події на планеті і навіть спрбувати взяти участь — кожен в своїх ньюансах.
16:54
+1
Несподівана тема для обговорення. Я давно мав питання: чому чоловіки й жінки мають різний одяг?
чому чоловіки й жінки мають різний одяг?

Моя покійна теща, яку я так і не бачив живою — матір моєї Олени була фаховою лікаркою-психіатринею високого рівня. І колись вона навчила мою Олену наступній мудрості:
«Доню! Якщо тобі погрожуватиме ґвалтівник — сміливо задирай спідницю і проси його зняти штані! А коли ти опинишся із задертою спідницею, а він — зі спущеними штанями, то сама побачиш, хто від кого втече і хто кого не зможе наздогнати...»

Все дуже функціонально!
18:12
+1
А от як щодо чоловіків?!
Як шотландці вдягають свої кілти: теж через голову?!
Шотландець в кілті
19:19
+1
Дуже мудрою була твоя теща, друже. Правді із задертою спідницею можна бігти 100-метрівку з рекордом!
04:42
+2
Жінки мають іншу будову тіла: об'єм стегон більший від об'єму грудей. Тому їм зручніше одягати спідниці через голову. З цієї ж причини шотландці, мабуть, одягають свої спідниці через ноги. Чи не так, Дзвінко?
Я жодного шотландця не знаю. Тому не маю зеленого поняття.

Випадкові Дописи