Енергетичні прив’язки між людьми

Енергетичні прив’язки між людьми
Джерело матеріалу:

Іноді ми говоримо «Я до нього прив’язався» навіть не підозрюючи про те, наскільки буквально передають суть ці слова. Коли людина від чогось або когось енергетично залежить, можна говорити про наявність прив’язки.

Прив’язка — це енергетичний канал, що утворюється під час взаємодії людини з іншими людьми, об’єктами або егрегорами. Давайте з вами розмежуємо два поняття: енергетичний канал і енергетична прив’язка. Це не зовсім одне й те саме.

Енергетичні канали виникають як даність під час спілкування двох людей, цими каналами відбувається взаємообмін енергією. Без енергетичних зв’язків з іншими людьми людина вижити не може, їх не можна видалити, це порушить людську природу.

Прив’язка — це теж канал, але тут ми маємо справу з енергетичним порушенням.

Прив’язка заснована на залежності людини від чогось або від когось, а отже суперечить основному Божественному Закону, який проголошує: кожна людина є вільною.

Небезпека енергетичних прив’язок полягає не тільки в зупинці розвитку, але ще і в тому, що вмілий маніпулятор через цю прив’язку може викликати негативні емоції, походження яких буде складно відстежити.

В процесі життя практично кожен створює собі енергетичні прив’язки, навіть не підозрюючи про те, наскільки це ускладнює його буття. Ці прив’язки не дають людині повноцінно розвиватися. А людина без розвитку деградує.

Причина появи прив’язок — порушення людиною Законів Божественного розвитку. Негативні емоції формують прив’язки за відповідними чакрами:

 • Муладхара (базова чакра) — страх, агресія.
 • Свадхістана (статева чакра) — хіть, нав’язлива ідея.
 • Маніпура (пупкова чакра) — підпорядкування або навпаки прагнення влади.
 • Анахата (серцева чакра) — любов і ненависть.
 • Вішудха (горлова чакра) — прагнення до самореалізації.
 • Аджна (лобова чакра) — прив’язки до того, що людина вважає істиною, принципи і установки.
 • Сахасрара (вінцева чакра) — прив’язки до егрегора.

На тонкому плані прив’язки бачаться у вигляді трубочок різного діаметра, якими тече енергія різного кольору і консистенції.

Небезпечні не самі прив’язки, це всього лише енергетичні канали, а певна енергія порушення у взаємодії — коли люди не вільні й намагаються підпорядкувати собі іншого.

Прив’язки обтяжують спілкування. При цьому людина буде відчувати потужний потяг до того, до кого прив’язана. Ступінь міцності прив’язок дуже високий, вони позбавляють людину свободи і перешкоджають її духовному розвитку.

Прив’язка може з’явитися поза волею. Наприклад, коли відбувається астральний напад, утворюється прив’язка між тим, хто напав, і тим, на кого напали. Це — слід від взаємодії.

Прив’язки можна створювати штучно. Дія привороту заснована на штучному створенні прив’язок. У цьому випадку місце прив’язки візуалізується у вигляді гаків, гайок, засувок, вузлів та інших способів кріплення. Одвороти руйнують прив’язки і блокують енергетичні канали. Ці дії відносяться до ритуалів чорної магії.

Прив’язки можуть бути активними і пасивними, в залежності від того, чи тече по ним енергія.

Приклади прив’язок:

 • Жалість, бажання допомогти, врятувати. Багато попадаються на цю вудку. Вважаючи, що робить добру справу, людина може довгі роки годувати такого енергетичного дармоїда і при цьому думати, що без її підтримки той не виживе. Це паразитичні відносини.
 • Образа. Це почуття вважається одним з найсильніших, негативно впливає на здоров’я. Річ у тім, що при образі людина знов і знов повертається думками до кривдника, щедро віддаючи при цьому того свою життєву енергію.
 • Помста, бажання довести свою правоту. Складно забути і відпустити людину, коли раз у раз прокручуєш у себе в голові зловісний план відплати, уявляєш, що йому скажеш, яке у неї тоді буде обличчя тощо.
 • Почуття провини. Тут ми маємо справу з агресією, спрямованою на самого себе. Це позбавлення себе права на помилку. Почуття провини — непродуктивна емоція, адже жодна людина не виправляє скоєне, а займається самобичуванням. Індивідуум, який відчуває свою провину перед іншим, часто думає про те, як же вимолити у того іншого прощення і що можна зробити, щоб залагодити свою провину. Результат — міцна прив’язка.
 • Матеріальні втрати. Неповернений борг пов’язує двох людей на довгий час, при цьому, чим більша сума, тим міцніша прив’язка. Втім, у того, хто дає в борг, все ж є вихід: подумки розпрощатися зі своїми грішми, як ніби вони втрачені, і щиро пробачити боржника. Уявити, що ці гроші він йому подарував на день народження, наприклад. У боржника ситуація гірша, як би він не старався, він не зможе забути того, кому він заборгував. Єдиний спосіб позбутися прив’язки — віддати свій борг або відпрацювати його. Грабіж, злодійство, шахрайство — все це теж формує прив’язки між злочинцем і жертвою. Висновок: позбавляйтеся прихильності до грошей і речей.
 • Почуття обов’язку відплатити за надану послугу. Тут теж є відчуття боргу, але боргу не матеріального. «Тепер я твій боржник», — каже одна людина іншій, тим самим створюючи потужну прив’язку. Борги потрібно віддавати, але тут ми забуваємо, що інша людина добровільно зробила для нас добру справу, і в цьому випадку буває достатньо щирої вдячності.
 • Люди живуть разом, але фактично вони вже чужі, вони вже пройшли цей етап, але ніяк не можуть рушити далі, тому що зв’язують один одного. Або один з партнерів давно переріс вже цей зв’язок, йому б треба йти вперед, але інший не дає йому розвиватися. Що живить прив’язку в цьому випадку — звичка, почуття обов’язку, обов’язок, турбота про дітей, прихильність до спільно нажитого майна, жалість до партнера (як же він без мене). Все, що завгодно, але не кохання.
 • Потреба володіти іншою людиною, залежність, пристрасть, ревнощі та ін. Людина знов і знов думає про предмет свого бажання, мріє про нього, пристрасно бажаючи його отримати. Людина стає схожою на дитину, якій не дають улюблену іграшку. Вона вимагає її й нічого навколо більше не бачить. Не плутати з коханням. Кохання не обмежує право на свободу іншого.
 • Невзаємне кохання. Це настільки довговічна тонкоматеріальная структура, що може сильно зіпсувати здоров’я людини, вичавлюючи з неї всі соки. Такий стан виснажує і того, хто кохає, і того, кого кохають. Це потужна вампірська прив’язка. До того ж, нове кохання не може з’явитися у людини, якщо вся її енергія йде до того, до кого вона відчуває нерозділене кохання.
 • Найміцніші батьківські прив’язки. Часто батьки (особливо матері) прагнуть повністю контролювати свою дитину, душать її розвиток своєю увагою і турботою. Про любов говорити тут не доводиться, це залежність і бажання підпорядкувати собі іншу особистість. Наслідки можуть бути дуже неприємними. Дитина або знайде в собі сили розірвати прив’язку, що загрожує повним припиненням спілкування з батьками, або залишиться неповноцінною особистістю. Наприклад, якщо мати в підлітковому віці не приймає свого сина як незалежну особистість і не відпускає його, то її енергія щільно блокує його основні чакри, що призводить до великих невдач в особистому житті чоловіка. Жінці потрібно звернути увагу на відносини зі своїм батьком. Хоча, справедливості заради треба сказати, що прив’язки між дочкою і батьком бувають куди як рідше, ніж між матір’ю і сином.
 • Приховування і витіснення своїх справжніх почуттів до іншої людини. Завжди треба прислухатися до свого серця, відкинувши геть стереотипи і святенництво. Іноді люди, відчуваючи любов до іншого, її приховують, боячись здатися дурним, смішним або бути відкинутим, або просто тому, що «так не годиться» або «я не така». Любов необхідно виплеснути, віддати, сказати іншій людині, яка вона хороша, як ти її цінуєш.

Важливо!

Прив’язки часом досить живучі. І якщо негативні емоції є потужними, то прив’язки зберігаються кілька втілень поспіль. Люди знов і знов притягують одне одного в кожному новому своєму втіленні, доки не звільняться від своїх прив’язок. Практично всі кармічні зв’язки засновані на прив'язках.

Існує практика звільнення від зайвих прив’язок. В езотериці їх заведено розрубати, віджигати, руйнувати. Але щоб таким чином позбавитися прив’язки, потрібні екстрасенсорні здібності.

Що ж робити тим, хто не може бачити прив’язки на тонкому плані, але підозрює про їхню наявність у себе і хоче позбутися них? Для того щоб прибрати прив’язку, необхідно усвідомити, якими своїми емоціями ви її створюєте і маєте. Необхідно прибрати свій негатив, прийняти іншу людину такою, якою вона є, пробачити її та з любов’ю відпустити. Після цього можна прибирати прив’язку.

Якщо вам складно це зробити, подумайте, чи хочете ви до кінця цього життя, або і в найближчі тисячу років, відчувати негативні почуття щодо цієї людини? Ви будете зустрічатися з нею по життю, поки не вирішите цю проблему, знов і знов переживаючи розчарування.

Видалення прив’язки не припускає видалення енергетичної зв’язку. Звільнившись від прив’язок, ми не перестанемо любити одне одного! Ми знайдемо свободу і дамо свободу іншим, визнавши за ними право самим розпоряджатися своєю долею. Це і є безумовна любов.

Можна любити все, що ми любимо, і бути вільними від прив’язок до цього.

За матеріалами — esotericblog.ru

+2
5153
RSS
11:13
+1
Стаття хороша! Хотів би додати, що часто найсильнішими прив’язками є егрегори. В першу чергу релігійні.

А ще уявіть собі скільки своєї енергії народ віддає представникам влади, постійно згадуючи їх «злим і нетихим» словом
А ще уявіть собі скільки своєї енергії народ віддає представникам влади, постійно згадуючи їх «злим і нетихим» словом

Та ясна річ, що харе триндіти (тим самим втрачаючи енергію через прив'язки), але конче треба люстрацією зайнятися…

Тільки от біда: з вересня 2013 року я лежу на своєму євродивані й не можу взяти жодної участі (навіть потенційної) в отакій люстрації. А оскільки я не піп Гапон, то не в моїх правилах закликати людей до того, чого я сам не можу. Отже, доводиться мовчки історичні романи писати й очікувати, доки люди самі дозріють до необхідних рішень.
22:10
+1
Тільки от біда: з вересня 2013 року я лежу на своєму євродивані й не можу взяти жодної участі

)) значить в твоїх діяннях тебе щось конкретно стримує, — задумувався?
Я знаю навіть, що конкретно мене тримає.
І за які прив'язки.

І що далі?! «Знати» далеко не завжди означає «змогти виправити».
Найміцніші батьківські прив’язки. Часто батьки (особливо матері) прагнуть повністю контролювати свою дитину, душать її розвиток своєю увагою і турботою. Про любов говорити тут не доводиться, це залежність і бажання підпорядкувати собі іншу особистість.

Все написано дуже вірно!
У мене гіпертурботлива мама. Через неї я мав проблеми неодноразово. Зокрема, ноги я також через неї стоптав передчасно. У мене був вибір: кинути матір після інфаркту напризволяще й зайнятися собою — або займатися нею. Я обрав друге, за що вона мене сварила, доки я не заборонив торкатися цієї теми.
Я спромігся власною впертістю подолати її гіперопіку й ствоити свою сім'ю, а також жити своїм життям. Та вона постійно в нього втручається й втручатиметься надалі!
Маю один вихід: дещо конкретне розповісти мамі про неї саму, чого не знає вона і що знаю я. У мами 2 стенти в серці після трансмурального інфаркту, гарантія на ті стенти давно вичерпалась. Отже, моя інформація залюбки може її вбити: або новий інфаркт — або інсульт (мікроінсульт у неї колись вже був). І вся її гіперопіка, гіпертурбота про мене й мою сім'ю вмить скінчиться!
Але я на це не піду. Краще мовчатиму й надалі житиму з прив'язкою у вигляді живої мами.
22:47
+1
якщо не змогти — той облиш))
22:59
+1
Вітаю пана Юрченка з поверненням на наш сайт
Час від часу
Я тут при чому?! Мама мене не полишає! Вона щодня рветься допомагати нам, коли її не просять. На заперечення відповідає стандартно: «А мене і просити не треба! Я знаю, що повинна вам допомагати. Й заради цього живу».
Тільки от біда: з вересня 2013 року я лежу на своєму євродивані й не можу взяти жодної участі (навіть потенційної) в отакій люстрації.

Десь читала, що проблеми з ногами це ознака неправильно обраного шляху або страх рухатися далі. У мене самої така ж проблема, але оскільки в моєму випадку це від народження, то це, скоріше всього, кармічна проблема з минулого життя.
22:58
+1
Немає ніякого минулого життя, — думай як зараз і тут — проникнувшись справжнім моментом всі «карми» розвіюються — подібно туману притуманюючому світло (матеріальне життя в часі та просторі)
23:00
+1
Знову робимо кашу з відносного і абсолютного?
Чесно кажучи, я казав те саме (настанова «живемо один раз» мобілізує людину, настанова «раз за разом проживаємо різні життя» навпаки розбещує — бо можна відпрацювати щось «в наступному житті»). Але мені щоразу заперечували: мовляв, усе навпаки — позбавляння людини перспектив щось виправити в майбутньому діє на психіку згубно…
Тому я майже припинив суперечки на цю тему. Очевидно, існує мінімум 3 типи людей:

 • одних приваблює «кармічна» перспектива (є надія на виправлення);

 • других приваблює перспектива «жити один раз» (мобілізація);

 • третім все це байдуже...


10:24
+1
Віктор мав на увазі трохи інше… типу цього Колись напишу статтю про відносне та абсолютне. Поки що руки не доходять…
думай як зараз і тут

«Тут і зараз» мої ноги не здатні витримати вагу мого тіла. І силою думки я ще не можу цього змінити, хоч і перечитала масу книжок та перепробувала мільйон технік. Чомусь дуже прикро думати, що все це звичайний вибрик природи і нічого кращого мене не чекає. Тому версія карми в реінкарнації мені приємніша на даному етапі життя.
14:21
+1
Порівнювати «Тут і зараз», про яке говорить Віктор, та карму, це те саме, що порівнювати, наприклад, гречку з футболом Йдеться про явища різних рівнів існування. І перемішувати та порівнювати такі речі — це прямий шлях до того, щоб остаточно заплутатися.
23:05
+1
Анекдот в тему:
Чим єврейська мамеле відрізняється від бультер'єра?! Тим, що бультер'єр рано чи пізно таки відпускає...
10:10
+1
Твоя, Тимуре, мати Жанна — героїчна мати. Опікою вас вона утведжується в житті. Відмовитися від її опіки — це відштовхнути. Отож ти чиниш правильно, приймаючи її непотрібну, на твій погляд, допомогу. Мати ось відійде і ти згадуватимеш кожну річ, принесену нею в твою хату…
10:12
+2
Джамала перемогла на Євробаченні-16! Це перемога України. Я не вірив, що сита Європа проголосує на користь України. Але це сталося. А ви як це оцінюєте?
12:30
+1
Інакше і не могло бути. Україні дійсно дуже потрібною була ця перемога! І символічно, що її здобула представниця кримсько-татарського народу під прапором України.
Так мало статися!!!
Це я для Фейсбука колаж зробив, у мене на сторінці висить. Ну, і твітнув його, і в Гуглю-плюс повісив!!!

Так мало статися!!!

Докладніше я розписав усе в цьому матеріалі тут, на Світочі:
12-річний цикл замкнувся?!
Почитай і напиши свою думку.
16:14
+2
Віктор пише: Немає ніякого минулого життя Я теж так гадав поки не зіткнувся з практикою встановлення фактів попередніх життів серед друзів в Лівані. Моя публікація про це, здається під назвою «Друге життя Надима — факт є на НО. Тимур каже, що установка на ОДНОРАЗОВЕ ЖИТТЯ мобілізує. Може когось і мобілізує, але є й приказка: РАЗ ЖИВЕМО, А ПІСЛЯ НАС ХОЧ ПОТОП. Натомість усвідомлення того, що прийдеш на Землю в іншому тілі, змушує не залишати після першого життя смітник.

Випадкові Дописи