УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

8 причин, через які Всесвіт зводить нас з новими людьми

8 причин, через які Всесвіт зводить нас з новими людьми
Джерело матеріалу:

За своє життя ми зустрічаємо безліч нових людей. Хтось із них залишається з нами на короткий термін, хтось проходить частину шляху, і лише одиниці проходять наш життєвий шлях разом з нами до самого кінця. Є безліч причин, за якими Всесвіт зводить нас із різними людьми. Давайте дізнаємося про них більше.


Ми інколи не розуміємо, чому хтось віддаляється від нас, хоча нам дуже хочеться, щоб вони залишилися, але уроки, які люди нам дали, залишаються з нами на довгі роки. Отже, ось 8 причин, за якими Всесвіт посилає нам найрізноманітніших людей:

Щоб пробудити нас зсередини

Бувають люди, які змушують нас сумніватися і задавати запитання самим собі. Іноді вони стають постійною частиною нашого життя, часом вони залишаються в ньому дуже і дуже ненадовго, але і в тому, і в іншому разі вони допомагають нам відшукати ще частинку самих себе. Нам не обов'язково любити таких людей, але без них нам не обійтися.

Щоб зігріти теплом наші серця

Такі люди з'являються в нашому житті, коли ми почуваємося згаслою свічкою, і нам здається, що нам ні до чого немає діла. Вони не дають смутку навалитися на нас всією своєю вагою, і роблять для нас ті, здавалося б, дрібниці, які допомагають нам, зціпивши зуби, йти далі, незважаючи ні на що. Здебільшого такі люди пролітають крізь наше життя зі швидкістю метеорита, і ми більше ніколи про них не чуємо, але наші спогади про них зігріті теплом, і пам'ятаємо ми про них дуже довго...

Щоб бути з нами поруч

Це саме ті люди, які стають частиною нашого життя — назавжди. Вони залишаються разом з нами, попри всі негаразди, що постають перед нами на нашому життєвому шляху. Це наші друзі, родичі й кохані люди. Це ті, хто завжди готовий підхопити нас, якщо ми падатимемо.

Щоб дати нам урок

Це — ті люди, у яких ми можемо чогось навчитися. Часом їхні уроки виявляються надмірно жорсткими, а самі «вчителі» — вкрай далекі від ідеалу. Але як би не склалися ваші стосунки з цими людьми, пам'ятайте про одне — якщо вже Всесвіт намагається вас чомусь навчити, то деякі уроки ми здатні засвоїти лише так.

Щоб допомогти нам вирости над собою

Це ті, хто допомагає нам подолати найчорніші смуги нашого життя. Вони залишаються поруч з нами, коли ми розбиваємо собі серце, або втрачаємо дорогих нам людей. Іноді вони залишаються з нами назавжди, а іноді непомітно зникають, варто світлій смузі змінити темну. Все залежить від того, наскільки велику роль вони повинні зіграти у вашому житті.

Щоб нагадати нам про щось

Ці люди самою своєю присутністю нагадують нам про щось таке, про що без них ми б і не згадали. Вони нагадують нам про те, що ми не одні, що цей світ — наш спільний дім, і в ньому завжди знайдуться ті, хто готовий підставити нам плече, коли нам це знадобиться. І часом, коли ми вже майже готові здатися, ці незнайомці допомагають нам зібратися і знов здійнятися на ноги, нагадуючи нам про те, що наше життя далеко не таке важке, як нам здається.

Щоб показати нам, чого і кого ми заслуговуємо

Ці люди чимось схожі на тих, хто допомагає нам рости над собою… точніше, вони і схожі, і не схожі. Вони можуть бути і найчудовішими, і найжахливішими людьми у вашому житті — в залежності від обставин. Саме від цих людей залежить, кого ви впускатимете в своє життя, а кого — гнатимете від них подалі. Наприклад, зіткнувшись з кимось, кого ми дійсно не заслуговуємо в своєму житті, як би сильно ми не грішили, ми робимо висновки, і не пускаємо до себе настільки токсичних людей і на гарматний постріл. На жаль, далеко не завжди ми робимо належні висновки з першого разу.

Щоб чогось навчитися у нас

Це ті люди, для яких уже ми повинні стати наставниками і вчителями. І хтозна, можливо, спілкуючись з ними, ви чогось навчите не тільки їх, але і себе. Недарма кажуть, що для того нам і потрібні учні, щоб було у кого вчитися, і Всесвіт час від часу посилає нам людей, для яких украй важливо почути те, що ми можемо їм сказати.

+4
772
RSS
08:04
+2
Друг Анатолій оцінить! _чудово
11:47 (відредаговано)
+3
Можу вам точно сказати, що коли ви будете займатися духовною боротьбою, то побачите навколо себе чимало людей, які будуть намагатися знищити вас духовно. Чомусь про цю причину автор не сказав.
12:42 (відредаговано)
+4
Так і є, друже Тимуре. Люди навколо нас — це постійна робота Великого Узгоджувача. Це цілком у потоці робіт Майкла Ньютона. От за кілька останніх місяців в моєму житті появилися послані мені, а я їм Григорій Коваль і Олена Кілячус. Я знаю, що вельми духовний чоловік Астроном прочитає цей коментар. Але я не розумію, чому його не зачепив мій недавній допис svitoch.in.ua/1514-anatoliy-vysota-ukrayinski-horyzontali-1-05-2019.html. Він якраз про те, хто кому й для чого посилається.
Все просто! astronom1987 вчиняє згідно з Євангельським приписом:

А Ісус йому каже: Іди за Мною, і зостав мертвим ховати мерців своїх!

Він бачить, що тема стосується цвинтарів і смерті загалом — отож навіть не заходить на цю сторінку! Все дуже просто…
Гарно написано, навіть нема що додати.
07:47
+3
Але ж там написано про нас ЖИВИХ,
про наші проблеми
.
Розумієш, друже… Я не хочу тлумачити позицію astronom1987 замість нього самого — це справа невдячна. Хоча свої міркування, основані на тісному спілкуваннями з «міцними християнами-вірянами», маю.
_соромлюсь
Моя тобі щира порада: напиши йому в лічку чи подзвони і попроси відкоментувати цю тему! Інакше він може й не відреагувати.
23:23
+1
Дякую, цікаво
23:23
+1
Так, погоджуюсь. В цьому світі немає випадкових зустрічей. Якщо ми зустрічаємо якусь людину на своєму життєвому шляху, то це так треба. Ця людина або нас навчить чомусь, або вкаже на щось, або допоможе, або стимулюватиме діяти. Або ж, навпаки, ми потрібні цій людині щоб допомогти, або навчити, або змінити щось в її житті.

Випадкові Дописи