УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

​"Найвдаліший день": астролог прокоментував дату інавгурації Зеленського

​"Найвдаліший день": астролог прокоментував дату інавгурації Зеленського
Джерело матеріалу:

За словами Росса, якщо Зеленський підніме булаву 20 травня 10.05, то його період правління неминуче принесе щастя українцям. 

Дата інавгурації Володимира Зеленського призначена — 20 травня, 10-ту ранку. Рада на чолі зі спікером Парубієм, всіляко відтягуючи інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського, перехитрила і обдурила сама себе. 

Про це в коментарі Главреду повідомив астролог Влад Росс

«Сам Зеленський наполягав на даті 19 травня, а Рада всіляко противилася цьому. І добре, що цей день не став днем вступу на посаду нового президента, оскільки це був би найгірший з можливих варіантів. У цьому випадку неминучим стало б протистояння президента і парламенту з подальшим поваленням глави держави з його посади», — зазначив Росс.

За його словами, проведення інавгурації 20 травня — найкращий з можливих для цього варіантів, який раніше навіть толком не розглядався (акцент був на 19 травня та 1 червня). 

«Це — найпрекрасніший день для вступу на посаду президента Володимира Зеленського. Виявляється, бувають такі чудеса! Дуже вдалим і сприятливим буде час інавгурації — 10-та година ранку. Якщо розглядати час аж до хвилин, то „королівський градус“ буде сходити о 10.05. Оскільки початок — о 10.00, поки суть та діло, ось і вийде, що все станеться в найпрекрасніший момент», — заявив експерт. 

Росс додав, що як раз в той час, коли буде йти церемонія інавгурації президента Зеленського, буде сходити царський Лев. Це — знак успіху і великих можливостей. 

«У зеніті гороскопу Зеленського на 20 травня буде Уран в домі кар'єри, просування і удачі. До того ж, Уран — це планета реформ. А оскільки він в сприятливому положенні і поєднанні, це означає, що Зеленський буде проводити реальні корисні і успішні реформи. Плюс до всього — Уран буде в з'єднанні з Венерою, яка завжди символізує мир, любов і благополуччя. Меркурій буде в поєднанні з Сонцем, що також обіцяє різні нововведення, перетворення і реформи », — пояснив астролог. 

Він зазначив, що цілком ймовірним виглядає те, що вперше за всю історію незалежної України президентом стане людина, яка зуміє підвищити рівень добробуту народу. 

«Найголовніше — Місяць зійдеться з Юпітером в цей час, а Юпітер — це планета великого щастя і процвітання», — заявив Росс. 

Астролог також побачив знак того, що президент зможе зупинити війну на Донбасі. "Є ще один важливий момент призначеної дати: якщо 19 травня — це сатанинський місячний день, то символ 20 травня — це голубка. Тобто цей день пов'язаний зі миром, благородством і захопленням", — сказав астролог. 

За прогнозом Росса, при інавгурації 20 травня Зеленський безумовно буде залишатися президентом до кінця терміну, всі п'ять років. Більш того, є велика ймовірність, що потім його вмовлять залишитися на цій посаді ще на п'ять років. 

«Це буде можливим в тому числі завдяки вищезгаданому поєднанню Місяця і Юпітера: Місяць серед іншого символізує народ, а Юпітер — велике щастя і успіх. І це — в знаку Стрільця. Зазначу також, що Стрілець — це знак зарубіжжя, закордону. Таким чином, Зеленський неминуче досягне успіху на міжнародній арені, в переговорах, в зарубіжних контактах і дипломатії», — зазначив Росс. 

Астролог вважає, що саме в період президентства Зеленського все визначиться: чи буде Україна в НАТО, чи буде Україна в ЄС. При такій дату інавгурації можна точно стверджувати, що Україна буде в названих союзах, уточнив Росс. 

«Як бачимо, в цілому, 20 травня з 10 ранку складеться дуже плідна і сприятлива комбінація планет для вступу на посаду нового президента України. А якщо ще Зеленський підніме булаву о 10.05, то його період правління неминуче принесе щастя українцям. Блискучий день для інавгурації, обрання саме цієї дати — схоже на диво », — резюмував Росс.

+3
510
RSS
17:33
+2
Вже. 20 травня.
Хоч я не дуже довіряю прогнозам Влада Росса, але цього разу його хід думок цілком логічний.
З 10.04 до 10.09 на асцеденті буде сходити 7-й королівський градус Лева. Для нового правителя це велика удача.
Венера в Тільці, 10 домі, дуже сильна, вже відходить від Урану. Оскільки Венера управляє 4 домом цієї карти (цей дім відповідає за землю, територію країни) то розпаду держави не буде. Ну, хіба якась адміністративна реформа.
Місяць стоїть у Стрільці і після квадратури з Нептуном піде на з'єднання з Юпітерм. Це можна потрактувати так: народ спочатку розчарується, а потім стане щасливим.
Сонце у з'єднанні з Меркурієм стоять в Тільці, під управлінням Венери, але в 11-му домі, а не в 10-му. Це трохи знижує їхню активність. Таке положення може свідчити, що новому президенту для досягнення власного благополуччя доведеться проводити реформи, які будуть сприяти добробуту країни.
У всій цій картині мене насторожує тільки Марс в Раці, в 12-му домі. Марс символізує уряд, в Раці Марс слабкий, бо стоїть в місці свого падіння, під управлінням Місяця — у нас буде слабкий, принижений, уряд, яким має керувати народ. Я собі це слабо уявляю. А те, що він у 12-му домі вказує на таємні домовленості та підкилимні ігри.
17:53
+2
До речі, а Дмитро Разумков з команди Зелі — проти:


_стежу
Вважає, що нардепи таким чином вирішили «насолити» Зелі й обурюється в кожен мікрофон!
Якщо в гороскопі України записано, що шостий Президент має стати реформатором і побороти корупцію, то незручності для киян і світових лідерів не мають жодного значення.
06:59
+2
Отримати раніше булаву. Я дивуюся, чому не проголосували за 17 травня. Це аж на 2 дні раніше. В мене таке передчуття, що Зе-команда майже нічого не має за душею. Та ще й така от біда: США вимагають дистанціювання від Бені+.
06:33
+2
Подивимося на стан речей в Україні через півроку. І тоді можна буде порівняти із передбаченнями Влада Росса.
В будь-якому разі, якщо інавгурація таки відбудеться в понеділок, 20 травня, то епічні «100 днів» завершуються 27 серпня. На ці «100 днів» діє умовний імунітет — новообраний президент може казати, що йому заважають «папєрєднікі».

Випадкові Дописи