Новий гаманець: прикмети по астрології

Новий гаманець: прикмети по астрології

З давніх часів гаманець був одним із символів багатства, достатку і благополуччя. Багато повір'їв і прикмет пов'язано з тим, як заманити гроші в гаманець. Не оминає увагою цю хвилюючу тему і астрологія. Нескладні у виконанні поради практикуючого астролога допоможуть вашому гаманцю швидше наповнюватися заповітними монетками і купюрами.

Купуємо гаманець за місячним календарем

Поширена думка про те, що гаманець треба купувати тільки на зростаючому Місяці, є злегка неправильною. В принципі, немає нічого поганого в тому, щоб купити новий гаманець (прикмета вважається не дуже хорошою, але ми з нею не зовсім згодні) і на Місяць у фазі спаду. Але варто уникати 19, 26 і 29 місячної доби. Куплений в ці дні гаманець швидше за все не стане вашим помічником в грошових питаннях, але, можливо, буде джерелом занепокоєння і необдуманих витрат.

Тим, хто мріяв розбагатіти або хоча б захистити себе від фінансових проблем, так само краще перечекати, поки Місяць йде по знаку Козерога — причому тут не має значення, убуває зараз Місяць чи зростає. Сатурн, управитель цього знаку, є планетою обмежень і перешкод, тому не варто купувати гаманець з такою планетарною енергетикою. На зростаючому Місяці краще не купувати гаманець на 9 місячну добу — навряд чи в такому гаманці будуть надовго затримуватися гроші.

Вибудовуємо фінансові цілі

При покупці нового гаманця добре хоча б приблизно орієнтуватися в тому, які фінансові програми і цілі для вас актуальні в даний момент.

Якщо ви хочете мати достатньо грошей для поточних потреб і при цьому особливо не замислюватися над покупкою одягу та аксесуарів, то сміливо купуйте гаманець на Місяці в знаках Тільця або Терезів.

А проходження Місяця по знаках вогненної тріади — Овна, Лева і Стрільця — дозволить Вам легше розлучатися з грошима, призначеними для задоволень. Але приємним бонусом буде і більш легке надходження грошей в гаманець з такою енергетикою.

Гаманець, куплений під час проходження Місяця по знаках Близнюків і Водолія краще використовувати не тільки як вмістилище для купюр і монет. Найзручніше відділення краще відвести під банківські карти.

Джерело: astro7.ru/online-journal/astrologia/dostupno-ob-astrologii/novyi-koshelek.html

А якщо ви віддаєте перевагу економно ставитися до своїх кровно зароблених грошиків, то перед покупкою гаманця переконайтеся в достатній кількості відділень для пластикових знижкових карт і дочекайтеся, коли Місяць піде по знаку Діви — ось тоді і можна вирушати в магазин за новим гаманцем.

Подаруйте друге життя старому гаманцю

Не поспішайте викидати старий гаманець, навіть якщо у вашій сумочці вже є новий і набутий за всіма правилами. Два гаманця — прикмета прекрасна, повірте! У старому гаманці, якщо він в свій час приносив вам непогані гроші, можна тримати домашні заощадження і навіть зробити з нього щось на зразок «приманки» для достатку.

Для цього необхідно в першу місячну добу звільнити гаманець від грошей, а ось на другу добу почати підкладати в нього по одній купюрі. Номінал грошей не має значення, важливо протриматися в такому ритмі протягом всього місяця за місячним календарем. Ця проста практика, на основі місячних ритмів дозволить вашому домашньому гаманцю не тільки надійно зберігати, а й примножувати ваші заощадження.

Ну і, звичайно ж, зовсім не завадить в ньому невелика срібна монетка, яка енергетично зв'язує ваш гаманець з силою Місяця. Таку монетку-талісман або срібну «ложку-загребушку» краще покласти в гаманець на першій чверті зростаючого Місяця з 3 по 7 місячні доби.

Вибираємо гаманець за знаком Зодіаку

Звичайно ж, дуже важливо, щоб гаманець відповідав не тільки вашому смаку і можливостям, а й гармоніював з вашим знаком Зодіаку, колір гаманця — особливо.

Представникам земної стихії — Тільцям, Дівам і Козерогам — підійдуть добротні гаманці з великою кількістю відділень для пластикових карт. З матеріалів найкраще зупинитися на натуральній шкірі. А ось в колірній гамі перевагу варто віддати коричневим і зеленим тонам, або вибрати вироби кольору охри або теракоти.

Вогненні знаки — Овни, Леви і Стрільці — можуть запросто дозволити собі сміливий вибір гаманців червоного і оранжевого кольору. Можна зупинитися і на лакованих покриттях з великою кількістю металевої обробки. Прослідкуйте, щоб в гаманці було містке відділення для монет.

Повітряним знакам Зодіаку — Близнюкам, Терезам і Водоліям — підійдуть гаманці яскравих кольорів, строкатого забарвлення, з помітними принтами або етнічними мотивами. Незвичайний дизайн укупі з натуральними матеріалами дозволить такому гаманцю бути провідником матеріального благополуччя для цих знаків.

Водні знаки Зодиака не помиляться, якщо виберуть гаманці синьо-блакитної колірної гами. Можна поекспериментувати і з лакованим покриттям, і з обробкою під шкіру рептилій. Однак для запобігання занадто поспішного «витікання» грошей з такого гаманця, простежте за тим, щоб внутрішня обробка була виконана в коричневих або теракотових тонах.

+2
11098
RSS
17:58
+1
Представникам земної стихії — Тільцям, Дівам і Козерогам — підійдуть добротні гаманці з великою кількістю відділень для пластикових карт. З матеріалів найкраще зупинитися на натуральній шкірі. А ось в колірній гамі перевагу варто віддати коричневим і зеленим тонам, або вибрати вироби кольору охри або теракоти.

Саме такі я й полюбляю: коли відділень багацько!!!
А от я взагалі не маю гаманця. Займає місце в кишені. Гроші ношу в паспорті. Раз на базарі були витягли гроші разом з паспортом. Я наздогнав злодія. Схопив за куртку. Куртка залишилася в руках. Злодій був намазаний чимось слизьким. Вирвався і втік. Паспорт з грошима він встиг викинути під стіл продавця. Розповідали, що недалеко в лісі бачили цілу купу гаманців викинутих. Гадаю, що люди просто їх купили, не знаючи, що треба враховувати фази Місяця і навіть дні та проходження Місяця по сузір«ях Зодіаку.
11:24
+1
Гадаю, що люди просто їх купили, не знаючи, що треба враховувати фази Місяця і навіть дні та проходження Місяця по сузір«ях Зодіаку.

Якщо у кармі людини визначено, що так має статись, то не допоможуть ніякі фази Місяця чи положення планет

А якщо бути точнішим, то планети завжди впливають на людей саме таким чином, щоб викликати ситуації, через які людина повинна пройти у відповідності до потреб свого росту. І цих впливів так багато, що їх ніколи не прорахувати.

Тому вважаю, що основним завданням астрології має бути допомогти людині визначити свої слабкі та сильні сторони, щоб знати куди далі розвиватись, над чим працювати, а не пошук способів «втекти від уроків».
А якщо бути точнішим, то планети завжди впливають на людей саме таким чином, щоб викликати ситуації, через які людина повинна пройти у відповідності до потреб свого росту.

Це якщо людина не знає чи не розуміє, як на неї впливають планети.
Тому вважаю, що основним завданням астрології має бути допомогти людині визначити свої слабкі та сильні сторони, щоб знати куди далі розвиватись, над чим працювати, а не пошук способів «втекти від уроків».

Ото ж бо і воно, якщо знати вплив планет, усвідомлювати свої слабкі й сильні риси характеру, то складні моменти можна обійти чи спростити, а хороші зробити ще кращими.
14:36
+1
Я говорю про те, що головне — це розвиток людини, який відбувається через перебування в певних ситуаціях. В тому числі і неприємних. А якщо людині вдається обійти ці ситуації всякими правдами і неправдами , то ніякого розвитку тоді не буде.

Тобто знання своїх сильних та слабких потрібне не для того, щоб мати можливість обійти неприємні ситуації, а для того, щоб самому працювати над своїми слабкими сторонами, і тоді у виникненні негативних ситуацій просто відпаде потреба.

Головне — не як вчасно відхилитись від неприємної ситуації, а як зробити так, щоб такі ситуації взагалі не виникали, чого можна досягти тільки постійною роботою над собою.
Найчастіше до мене звертаються з питанням сумісності партнерів та шлюбу. Тому спробую пояснити свою думку на таких речах.
В сучасних натальних картах дуже часто трапляються формули розлучення чи взагалі, безшлюбності. Але навіть з таким гороскопом кожна дівчина хоче мати щасливе сімейне життя. Це одиниці можуть сприйняти спокійно інформацію про таку перспективу і не витрачати час на марні сподівання. Переважна більшість питає: «Що мені робити?» І я шукаю по транзитах планет період, коли ситуація може скластися більш позитивно. Тоді йде перевірка усіх потенційних кандидатів на сумісність і обирається найкращий з точки зору астрології. А далі я вже працюю як психолог і лайф-коуч. І дівчина таки добивається бажаного. Але гаранії, що це буде «шлюб до гробу», я не даю. Я завжди пояснюю, що все залежить від спільних зусиль.
Так само і з вибором професії. Я завжди описую різні сфери діяльності, різні рівні достатку, можливість пережити економічну кризу, часто усі ці професії дуже суперечливі. Я пояснюю клієнту, що сучасний світ надто швидко змінюється, і тепер не вийде 40 років працювати дроворубом чи сталеваром. Але людина має здібності до різних професій, і може вибирати. Я лише підказую сприятливий час для пошуку нової роботи.
01:22
+1
А далі я вже працюю як психолог і лайф-коуч.

Вважаю, що це найважливіша частина Вашої роботи! Тому що її результат — довготривалий, на відміну від «проскакування» через негативні ситуації чи періоди
Раз на базарі були витягли гроші разом з паспортом.

Я в таких випадках завжди кажу: «Дякую, Боже, що взяв грошима». Це найлегший спосіб вивчити урок.
23:51
Твердження — прямо в яблучко!
Я в таких випадках завжди кажу: «Дякую, Боже, що взяв грошима». Це найлегший спосіб вивчити урок.

Випадкові Дописи