УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

І знов астрологи зібралися у Львові

І знов астрологи зібралися у Львові

На минулих вихідних, 11-12 травня, в черговий раз астрологи України з’їхалися до Львова на свою щорічну конференцію. Пропусти таку важливу подію в астрологічному світі я не могла. Треба ж бути в курсі останніх тенденцій моєї улюбленої науки.

Цього року замість затишного готелю Таурус, який вже встиг стати для нас майже рідним домом, вона розмістилася в просторих залах виставкового корпусу Палацу мистецтв на вулиці Коперника, в самому центрі міста. Ця будівля хоч і велика, але палацом її назвати важко, бо збудована за проектом ще радянської епохи. Холодно, незатишно, багато сходів і туалети для відвідувачів лише на цокольному поверсі. Але радості від зустрічі з однодумцями це все зіпсувати не змогло.

За традицією відкривав конференцію голова Львівської регіональної асоціації астрологів «Геліос», Олег Горбань. Він представив усім присутнім почесного гостя на конференції – президента Польського астрологічного товариства, Петра Пйотровського. А також презентував перший україномовний переклад дуже цінної книжки для прогностичної астрології, «Примарні дирекції» Мартіна Ганстена. Книжка вийшла друком завдяки старанням львівського астролога, Надії Скрильової, яка здійснила переклад з англійської.

Честь розпочати виступи на конференції випала мені. Це був мій дебют в якості доповідача та дослідника астрології. Я представила на розсуд присутніх своє дослідження гороскопів відомих письменників та пошук особливих конфігурацій планет, які б вказували на літературні здібності. Про результати я готую окрему статтю, тому тут довго писати не буду.

Наступною виступала Надія Скрильова, яка розповіла про метод ізоритмії, як ще один спосіб ректифікувати гороскоп. Це вдосконалена версія анімодару Птолемея, в якій теж потрібно шукати пренатальну сизигію та її управителів. Потім силу цих управителів порівнюють за спеціальними показниками. Найсильніший з них і буде відкривати ворота для входження Душі в матеріальний світ. Щоб це сталося, асцедент або МС мають пройти таку саму відстань по знаку Зодіаку, що й планета‑управитель по дому свого перебування. Для першого сприйняття методика видалася мені надто складною, але цікавою. Треба буде згодом в ній розібратися детально.

Далі була доповідь Мокшин Надії зі Львова, яка розказала про своє дослідження гороскопів відомих художників у пошуку показників вроджених здібностей до живопису. Члени асоціації «Геліос» мають вже перевірений метод аналізу великої кількості гороскопів відібраних за певним професійним критерієм їх власників, і продовжують шукати астрологічні показники вроджених талантів. Поступово починає вимальовуватися певна картина, сорі за каламбур.

Наталія Яценко з Києва поділилася власним досвідом розгляду хорарних карт. Особливо цікаво було слухати, як та чи інша зірка кардинально змінює картину, яку описує хорар. Особисто для мене зірки в гороскопах стоять надто далеко, і я постійно забуваю про їхнє існування.

Після перерви на обід наш почесний гість Пйотр Пйотровський знову занурив нас у магічну сферу сталих зірок, але вже з точки зору середньовічної, традиційної астрології. Кожна зірка має власну міфологічну історію та забарвлення і якості відразу двох планет септенера, які були відомі давнім звіздарям до винайдення телескопу.

Наступним мав виступати одеський астролог Андрій Зрєлов, але через надмірну зайнятість він не зміг приїхати. Одеська асоціація астрологів теж щороку проводить конференцію, і пан Зрєлов є її організатором. Тому його доповідь зачитав Олег Горбань. Назва доповіді звучала трохи дивно: «Мы рождены, чтоб сказку сделатьпылью». Одеського астролога зацікавив колективний гороскоп політбюро ЦК КПРС. Він зібрав точні гороскопи всіх членів політбюро за весь час його існування, роподілив їх по групах, відповідно до часових відрізків, коли склад політбюро не змінювався. А потім зробив аналіз розміщення планет в домах та знаках Зодіаку. Виявилося, що найсильнішим колективний гороскоп був в період Другої Світової війни, найслабшим за кілька місяців до смерті Сталіна і за півтора року до розпаду СРСР.

На цьому доповіді першого дня конференції закінчилися, але ми не розходилися. На нас чекав ще спеціальний подарунок, майстер-клас від Петра Пйотровського. Він розповів про особливості побудови та розгляду композитних карт. Ця методика використовується для аналізу стосунків закоханої пари. На відміну від синастрій, в яких розглядають аспекти між планетами обох партнерів, в композитній карті вираховують середню точку між двома однаковими планетами. Наприклад: Сонце чоловіка стоїть в 15° Овна, жінки – в 15° Близнюків, то в композитній карті Сонце стоятиме в 15° Тільця. І так розраховують положення для всіх планет. Сітку домів виставляють на місце проживання пари, а не на місця їхнього народження. По такій карті можна робити прогноз, як розвиватимуться взаємини.

Наступного дня, в неділю, першою мала виступати Інна Соколова зі Львова, але вона не змогла прийти на конференцію, тому записала свій виступ на відео. Темою її дослідження стали гороскопи діток з синдромом Дауна. Це важке комплексне захворювання спричинене зайвою хромосомою. І знайти якісь спільні риси в гороскопах таких людей було б дуже важливо. На жаль, вдалося поки що знайти лише 30 точних карт. Цього замало, щоб порівнювати їх з гороскопами здорових дітей, народжених в той сам час. Але певні висновки все ж можна зробити. Хоч дітей з синдромом Дауна і називають «сонячними», Сонце в їхніх гороскопах ніяк не виділяється, але Місяць, Ліліт та Вузли зустрічаються частіше в одних комбінаціях і рідше в інших. Особливо мене здивувала відсутність Місяця в Раці, бо люди з синдромом Дауна вирізняються особливою емоційністю.

Я дозволила собі висловити припущення, що певні закономірності варто шукати в гороскопах зачаття таких дітей, які можна вирахувати методом «трутини Гермеса» і в картах їхніх матерів, бо захворювання має генетичну основу і закладається в момент зачаття. Можливо є певні конфігурації планет, які вказують, що жінка може народити хвору дитину.

Потім був виступ хмельницького астролога, Євгена Роута, який розповів про особливості гороскопів людей з магічними здібностями. Він зібрав 21 карту справжніх магів. Найчастіше в таких гороскопах виділені так звані водні доми – 4, 8 і 12. Люди зі скупченням планет в 4-му домі є спадкоємцями магічних родів. Їхні діди-прадіди займалися цілительством чи магією і передали їм ці здібності. Ті, в кого акцентовано 8-й дім, змушені шукати собі вчителя, проходити ініціацію, але будуть мати багато послідовників. Найтаємничішими є ті, в кого планети скупчилися в 12-му домі. Вони рідко проявляють свої магічні здібності відкрито, не дуже розуміють, звідки ті сили взялися, і часто стають пацієнтами психіатричних клінік.

Тему психо-емоційного здоров’я продовжила Людмила Хімейчук, з Івано-Франківська. Вона представила слухачам унікальну колекцію рослинних настоянок «квіти Баха». Її створив англійський лікар і гомеопат Едвард Бах в середині 30-х років минулого століття, щоб лікувати нервові та емоційні розлади. Едвард Бах вважав, що людина – це цілісна система і лікувати її треба комплексно, а не окремо кожен орган. А Людмила Хімейчук виявила, що схильність до певних емоційних розладів відображається в натальних картах її пацієнтів.

Заключну доповідь зачитала Олександра Щербей зі Львова. Вона досліджувала міф про Сатурна – язичницького бога часу, ім’ям якого назвали найдальшу планету нашої сонячної системи, яку можна побачити неозброєним оком. В грецькій міфології його називали Кроносом. Пані Олександра звернула увагу на схожість міфів про створення Світу в різних народів. Всі вони твердять, що Світ повстав із взаємин Батька Неба (Урана) і Матері Землі (Геї), які породили перше покоління богів. Але Батько Небо був дуже темпераментний і Матір Земля вже не витримувала його пристрасного натиску. Тому вона зробила металевий серп та наказала своєму сину Кроносу-Сатурну відрізати у Батька Неба дітородний орган. Син виконав наказ матері і став верховним богом, зайнявши трон батька. А серп назавжди став символом Сатурна.

Епоху правління Кроноса-Сатурна називають Золотою добою. Коли люди жили в мирі, ще не існувало зла, хвороб і воєн, не було ні зими ні літа, тільки вічна весна, а на деревах одночасно цвіли квіти та достигали плоди. І земля давала такий урожай, що не треба було ні садити ні сіяти, всього було вдосталь.

Але Кроносу було передбачено, що його чекає така ж доля, як і його батька Урана, тому всіх своїх дітей Кронос з’їдав. Його дружині Реї вдалося врятувати лише одного сина – Зевса. Коли Зевс виріс, він переміг батька Кроноса і визволив своїх братів та сестер з його утроби. Так закінчилася Золота доба і почалася Срібна, коли клімат змінився, з’явилися жарке літо й холодна зима, людям довелося шукати укриття в печерах або будувати житла, запасати харчі на зиму.

І такий міф існує на всіх континентах, майже в усіх народів. Це зацікавило вчених і вони стали ретельніше приглядатися до планети Сатурн. Американський вчений Девід Телбот у своїй книжці «Міф Сатурна» висловив припущення, що Сатурн колись давно був зіркою, червоним карликом, а Земля, Марс і Венера оберталися навколо нього. Всі решта планети оберталися навколо Сонця, але це була зовсім інша система. І ці дві системи в безкрайньому космосі зіткнулися, перемішалися й утворили нову спільну систему. Сатурн перестав бути зіркою, а між ним і Марсом вклинився Юпітер‑Зевс. Людство існувало на Землі ще до катастрофи, коли вона оберталася навколо Сатурна, і зберегло пам’ять про цю подію у вигляді міфу.

На цьому офіційна частина конференції закінчилася і почалася неофіційна. За кілька тижнів до конференції на львівському радіо й телебаченні виходили рекламні ролики, які запрошували всіх охочих відвідати безкоштовні експрес консультації відомих астрологів з цілої України. Люди заходили в зал, розглядалися, хтось вже знав, до кого хоче звернутися, а інші обирали навмання. Зал гудів як бджолиний вулик. Я тихенько підходила ззаду і підслуховувала, як метри астрології надають консультації. Якщо наступного року буде така ж акція, то я теж спробую свої сили в ролі консультанта.

Автор Дзвінка Сопілкарка

+2
469
RSS
19:09
+2
Прочитав. Дякую, Дзвінко. От скажи мені, чому астрологією займається жінок більше (удвічі-тричі?), ніж чоловіків. Це видно було по доповідаючих на конференції.
Можливо через особливості психології. Чоловіки більше покладаються на власні сили, знання, вміння. Чоловікам навіть спитати дорогу в незнайомому місті соромно. А жінки частіше звертаються по допомогу. І жінці байдуже, хто допоможе — чоловік, інша жінка, зірки чи якісь магічні сили. Головне, що допоможуть.
Я б по-іншому сказав. Є два методи пізнання реальності — інтуїтивний і логічний. Жінки віддають перевагу першому, чоловіки — другому. Це не означає, що жінки зовсім не спираються на логіку, а чоловіки — на інтуїцію. Це означає саме віддають перевагу.
_вибачаюсь
Як і релігія, астрологія тісніше пов'язана з інтуїтивним методом. Тому як в церквах зазвичай жінок більше, так і на астрологічних конференціях.

Випадкові Дописи