Що зруйнує навіть найміцніший шлюб?

Що зруйнує навіть найміцніший шлюб?

Коли лякає нудьга суцільної ніжності та непрохідного взаєморозуміння, заспокойся: шанс закопати навіть безсмертну любов у нас завжди є. Для того, щоби перетворити неземне почуття в тягар, достатньо виконувати хоча б кілька з цих нескладних заповідей.

1. Він/вона має...
«Він повинен відчути!», "Їй слід було б здогадатися!" Ні, ми не сперечаємося: телепатія в любові науково доведена, особливо в цукерково-букетний період і з дрібних приводів. Тоді будь-який збіг аж до «ой, ти приніс морозива, а я якраз його захотіла, це знак» — сприймається як одкровення згори. Але якщо свої думки не озвучувати словесно, рано чи пізно доведеться кипіти мозком і плюватися отрутою.

2. Тільки правда і нічого, крім правди
У вас один від одного немає жодних таємниць. Вам нема чого приховувати! Повна відкритість. Ти розповідаєш йому, скільки у тебе було до нього і в яких конкретно конфігураціях, він ділиться з тобою, що саме він подумав, побачивши он ту корму в лосинах. Цей душевний стриптиз місцями навіть бадьорить і п'янить, але одного разу виявляєш себе серед моральних відходів, що не дуже добре пахнуть.

3. Життя, як казка
Власне, самі казки, а також романтичні фільми з книжками та інші міфи з легендами багато в чому винні в тому, що ми перетворюємо життя одне одного в похмурі саги і каламутні трилери. Під девізом: якщо це Справжні Почуття і Любов До Смерті — то чому все не складається саме по собі, легко і чарівно, без додаткових зусиль?! Чому навколо не літають Ельфи та не нашіптують милому на вухо, куди саме я мріяла поїхати у відпустку? Чому треба «вирішувати», «домовлятися», «поступатися»… Я фея і не хочу нічого вирішувати… Ну, тоді сиди в дівах, дорогуша.

4. Турбота і опіка
Дуже зручний метод довести до ручки (дверної), тому що його можна втілювати в життя з наївно-дерев'яним фейсом а-ля «Але ж я щиро про тебе дбаю». Удосконалювати при бажанні можна навіть досконалість. А вже якщо поруч не найбільш феншуйна на світі істота, якій не завадило би бігати щоранку або активніше вигризати з начальства підвищення — сам бог велів його підпиляти, підшліфувати і ще пройтися наждачкою. Від цього вона починає відмінно ковзати. У протилежному від сімейного гнізда напрямку.

5. Мама і тільки мама
Чоловіки, ви тут є? Кому треба — швидко записуйте мега-вірний спосіб позбутися від будь-якої коханої. Гарантія — 106%, знімає будь-який екстаз як рукою. Простий принцип: «Дружин може бути скільки завгодно, а мама одна, тому мама для мене завжди буде важливішою». Такі репліки творять реальні дива — дружину, як вітром, здує!

6. Крок в крок
Ти на дівич-вечір? А чому ти без мене? Ти на рибалку? А як же я? А що це в тебе в кишенях, цікаво? І на столі у тебе якийсь бардак, давай-но я розгребу. А хто це тебе тут лайкнув просто так? Цілодобова відсутність особистого простору викликає клаустрофобію швидко і якісно.

+1
495
RSS
Так і є, Тимуре. Треба жити ненав'язливо і шанувати чужий простір. Гадав, що це ти написав — твій стиль.
Ні, це написав не я — але готовий підписатися під матеріалом в цілому!
23:29
+1
Мені здається, що жінкам треба особливо звернути увагу на перший пункт Так як вони замість того, щоб просто сказати чоловікам, що вони хочуть, часто собі тихо ображаються, що коханий сам не догадався до того чи того. А в чоловіків мозок працює зовсім по-іншому, і те що для жінки є очевидним, для чоловіка може бути неочевидним.
Жінки на це заперечать, що це насамперед чоловіки мусять зрозуміти їхню душу, а вони чоловікам нічого й нічим не зобов'язані.
05:37
+1
Прочитав і дружині. Згодна теж з усім. Чоловік має бути відповідальним за родину. Бачить він усе, але іноді ледачкує.

Випадкові Дописи