УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Вчені встановили — нервовим жінкам потрібно пити шампанське щодня

Вчені встановили — нервовим жінкам потрібно пити шампанське щодня
Джерело матеріалу:

Гарне дослідження, правда?

Дедлайни, вічні кілометрові пробки і неминучі побутові проблеми здатні довести вас до крайнього нервового виснаження? Просто випийте келих хорошого шампанського, радять учені з Мадрида.

Згідно з даними Інституту досліджень продуктів харчування в Мадриді, вживання ігристого напою підвищує захист організму перед віковими захворюваннями нейрофізіологічного характеру і допомагає впоратися зі стресом.

Справа в тому, що шампанське містить компоненти, які захищають нервові клітини. Однак вчені уточнюють: максимальна доза напою — не більше 100 мл в день!

Одночасно з мадридськими дослідниками нейробіологи з США з’ясували, що для активації мозкової діяльності саме вино є кращим продуктом.

І ми, в принципі, з вченими повністю згодні — що може бути краще ніж келих ігристого сухого?

+2
769
RSS
А ще їсти шоколад і полуниці.
21:43
+2
максимальна доза напою — не більше 100 мл в день!

Це доведеться купувати шампанське в «мерзавчиках»:

21:53 (відредаговано)
+2
А ще "шампанське дуже б'є в голову!" (к/ф "Блеф"):


_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь
Тому й нерви заспоює. _сміюсь
06:18
+1
А регулярність може привести до звикання, збільшення доз і алкоголізму.
21:37
+3
А, я наприклад не люблю шампанське, через вміст отих бульбашок, І після нього, мабуть, буду стресувати ще більше. Мені здається, це все дуже індивідуально. Хтось знімає напругу кавою, хтось міцним чаєм, або шоколадом. Знімає стрес те — що приємне для конкретної особистості. Це може бути і не їжа, а музика, наприклад. Або прогулянка, плавання, спілкування з другом, або тваринами, душ, книга, або просто сон.
07:12
+2
З перерахованого тобою, Оленко, мені найкраще підходить довірлива розмова з товаришем. Після стресу, коли в тобі все кипить, треба спочатку усамітнитися, охолонути, обмізкувати те, що сталося, а потім довірливо поговорити з кимось. Можна і з чаєм, похрускуючи печивом.

Випадкові Дописи