УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

​Синхронність - знак Всесвіту

​Синхронність - знак Всесвіту
Джерело матеріалу:

Синхронність: знак Всесвіту,
який є потужним посланням
для кожного з нас


Як говорив Карл Юнг: «Синхронність — це всюдисуща реальність для тих, у кого є очі, щоб побачити її».


Поняття синхронності запровадив Карл Юнг, вважаючи, що події є «значущими збігами», якщо вони розділені в часі та просторі, але здаються значимо пов'язаними з нами.

Іншими словами, синхронність — це наша підсвідомість, яке спілкується з нами. Це справжнє «Я», яке намагається «відправити» вам повідомлення. І єдине, що заважає нам «прийняти» його — це наша Ego-свідомість. Ось чому часто ми й не помічаємо цих важливих послань і знаків.

Але якщо ви одного разу розширите межі, то негайно станете помічати ці «месиджі». Синхронія веде нас до невідомого і незвіданого, буквально вводить нас в нього.

Варто усвідомити, що між вами і вашим Вищим «Я» відбувається безперервний своєрідний «танок». Синхронність стосується абсолютно всіх.

Наприклад, ви вловили цей знак, який подав Всесвіт. Свого роду — «підморгування». Тоді робіть крок вперед й одразу ж зрозумієте, що це є знак вашої істинної сутності. Саме вона й намагатиметься вказати вам правильний шлях чи обов'язково дасть знати, що ви — на вірному шляху.

Синхронність може відбуватися з вами різними способами. Ваше Вище «Я» використовує будь-який з них. Якщо ви не вловите послання, воно намагатиметься пробитися до вас знов, використовуючи інші методи.

Рано чи пізно ви все ж помітите це послання, або отримаєте те, що я називаю, «дрючком по пиці». Деякі люди отримують цей удар в районі 40 років. Ми називаємо це кризою середнього віку. Насправді ж це відбувається перенаправлення вашої творчої енергії (творчої, креативної).

Синхронія може проявлятися найнеймовірнішими і, на перший погляд, незрозумілими способами: наприклад, якесь число, що дуже багато для вас означає і з чимось пов'язане, чи порада людини, яка важлива саме в цей момент життя. Завважте, це може бути практично незнайома людина або та, від якої ви ніколи в житті не чекали таких слів.

Вам потрібно усвідомити, що абсолютно все це означає постійну взаємодію з вашим Вищим «Я». Як ззовні, так і зсередини. Як зсередини, так і ззовні.

Все, що відбувається ззовні — пов'язано з тим, що відбувається всередині вас. Всі знаки, які ви отримуєте ззовні, вказують на шлях, яким ви йдете. Не пропускайте їх, не відкидайте. Усвідомлено ставтеся абсолютно до всього, що відбувається навколо вас.

Щойно ви відірветься від свого Ego і станете прислухатися до своєї підсвідомості, ви станете чуйно відзначати і помічати все, що відбувається навколо. Неначе увімкнеться потужний ліхтарик вашої свідомості. Величезний промінь, який освітлить вам раніш невидиме. Підсвідомість — це саме сонце. Тепер розумієте?

Використовуйте інформацію, яка всередині вас. Розшифрувати отриманий знаки або цифри не складно: ви можете прочитати, що вони означають в інтернеті. Для вас головне — з'ясувати, що вони означають для вас.

Якщо ви бачите або чуєте щось важливе для вас, сфокусуйтеся на трму, про що зараз думаєте, що відчуваєте. Проаналізуйте, зрозумійте, відчуйте. Тоді прийде і розуміння.

Що ви постійно бачите? Які шаблони подій повторювалися до цього? Відповідь знаходиться всередині вас. Це те, що відбувається всередині вас. Потрібно лише вловлювати цю синхронність, помічати збіги. Все, що відбувається, має глибокий зміст.

Немає кращого вчителя, ніж Вище «Я». Коли ви перебуваєте в оточенні людей або контактуєте з ними, зверніть увагу, що це здійснюється під впливом вашого Істинного «Я».

Як з нами взаємодіють тварини? Зверніть увагу, що те, як вони налаштовані до нас, свідчить про те, наскільки ми знаходимося в злагоді й гармонії з природною «частотою», на якій взаємодіють вони.

Коли вам щось постійно кидається в очі, обов'язково зверніть на це увагу. Постарайтеся згадати, що ви робили або про що думали в той момент. Упевнений, що ви виявите декілька дивних збігів, які зв'яжете після аналізу з іншими речами в логічний ланцюжок.

Щойно ви усвідомлюєте сенс синхронності, вам відкриється абсолютно нове бачення світу. І ці знання назавжди залишаться з вами.

Міркуйте, помічайте і завжди пам'ятайте про синхронію ззовні — навколо вас. Використовуйте це як дзеркало, щоб «вирівняти» себе зі своїм Вищим «Я». Не забувайте при цьому про те, щоб відсунути подалі своє Ego, щоб воно не заважало вам у цьому.

Не сприймайте те, що відбувається ззовні, як щось таке, що відбувається поза вами. Це все ви, і тільки ви! А не якась вища сила, що на тарілочці з облямівкою приносить вам можливості — тільки вибирай.

Ми самі є творцями своєї долі. І все в нашому житті відбувається в залежності від того, як ми її розгорнули.

Синхронія ж допомагає нам створювати свою долю так, як ми того хочемо.


Як говорив Карл Юнг:
«Синхронність — це всюдисуща реальність для тих,
у кого є очі, щоб побачити її».

+3
432
RSS
21:27
+2
_радий Друже Анатолію, це твоя улюблена тема!!! _посмішка
06:03
+4
Так і є. Дякую, друже Тимуре. Гарний допис, але в ньому недостає прикладів синхронії. Варто звертати увагу на щось незвичайне . Воно веде до синхронії. Ось вам приклад: вчора була неділя, день відпочинку. Але ж дощі майже щодня і трава росте швидко. Бачу, що підсохла і думаю скосити латочку у дворі і коло двору. Підгострив ножі косарки. І раптом помічаю масовий переліт метеликів. З півдня на північ летіли вони, оминаючи хату і дерева. Їх дуже було багато. Поки я косив, а вони все летіли, пурхаючи. Ось один сів у траву і я зміг роздивитися: середній розмір до 3 см. Світлокоричнева барва із багатьма чорними горошинками. Я косив до двох годин і подумав собі, що за цей час вони долетіли й до Безрадичів, несучи привіт Олені із Козіївки і Красного.
06:48
+4
Щось схоже на таке:
23:04
+3
Побачити масовий переліт метеликів!!! Як я Вам заздрю, пане Анатолію. Нажаль вони повз Безрадичі не пролітали, і не принесли привіт.
23:13
+3
Пане Тимуре, мені також подобаються такі теми. Дякую, цікаво. Я вірю в те, що всесвіт нам допомагає, і дає підказки, знаки, попередження, лише треба їх аналізувати. Нехай то буде не логічно, але іноді, оту саму логіку, треба «відключати». Також треба слухати своє власне внутрішнє «я», воно ніколи не помиляється.
23:41
+1
Дякую!

Випадкові Дописи