УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Як Сталін і Гітлер ділили Європу

Як Сталін і Гітлер ділили Європу
Джерело матеріалу:

Так, друзі, тут є дуже важлива новина — вперше в історії опубліковані оригінали так званого «Договору про ненапад» між Німеччиною і СРСР — раніше історикам були доступні тільки німецькі фотокопії цих документів, через що ватники, сталіністи, антизахідники і любителі СРСР постійно виступали в коментарях, що це все фальшивка, спланована ще Отто фон Бісмарком.

І ось Історико-документальний департамент МЗС Росії надав російськомовні оригінали цих документів — самого Договору про ненапад (який відомий так само як «Пакт про ненапад»), а також того самого секретного додатку — за яким союзники Гітлер і Сталін ділили між собою Європу. Це дуже важливі документи — які наочно демонструють, що СРСР вступив у Другу світову війну не в 1941 році (як жертва), а в 1939 році — як агресор і союзник Гітлера — напавши на Фінляндію і Польщу. А пізніше, щоб засекретити і викреслити зі своєї історії ці ганебні сторінки, був придуманий окремий термін «Велика Вітчизняна війна» — мовляв, до 1941 року СРСР був білий і пухнастий, і на нього напали.

Таким чином, в сьогоднішньому пості — оригінали документів, за якими Сталін і Гітлер ділили Європу, публікується вперше. Загалом, обов'язково заходьте під кат, пишіть в коментарях вашу думку, ну і в друзі додаватися не забувайте)

Отже, ось власне сам договір з семи статей. Сторони всіляко обіцяють утримуватися від будь-якого насильства у відношенні одна до іншої, також звертає на себе увагу третя стаття -«Уряди обох договірних Сторін залишаться в майбутньому в контакті один з одним для консультування, щоб інформувати одна іншу про питання, які зачіпають їхні загальні інтереси». Власне, нагадаю, що в Європі на той час вже щосили йшла війна, а СРСР фактично цілувався в ясна з гітлерівськими націонал-соціалістами — оскільки бачив в них союзників і укладав з ними союзницькі договори.

А ось, власне, той самий секретний додаток до договору, про який ватники, любителі СРСР і сталіністи довгі роки волали: «Фальшивка! Ліберасти-резуноїди самі це все вигадали! Сталін батько рідний такого не допустив би!». Ось цей документ. Читаємо уважно — «обговорили питання про розмежування сфер обопільних інтересів у Східній Європі». Власне, це і є той самий поділ Європи між друзями Гітлером і Сталіном.

Вже навіть обговорили, де кордон проходитиме, а Фінляндія називається радянськими загарбниками «прибалтійською державою» разом з Литвою, Латвією та Естонією — її СРСР почав захоплювати в ході Зимової війни 1939 року, проте дістав по зубах від фінів.

І є ще отаке «роз'яснення» до секретної частини Договору між Сталіним і Гітлером, яке по суті тільки уточнює деякі технічні деталі. Проте, його публікую теж:

Такі справи.

Про що нам це все говорить? А говорить це ще раз лише про те, що Гітлер і Сталін в 1939 році були диктаторами-друзями і союзниками по перебудові світу. В СРСР були соціалісти, а в Німеччині — націонал-соціалісти під таким самим червоним соціалістичним прапором, Гітлер точно так само, як і Сталін, прикривався демагогією про боротьбу «за права робітників і селян» (його партія називалася Націонал-соціалістичною німецькою робітничою партією) — і два цих диктатора і тирана ділили між собою Європу — Сталін всіляко підтримував Гітлера в «боротьбі з англійськими та французькими імперіалістами», й ешелони радянського зерна в нацистську Німеччину продовжували йти навіть 22 червня 1941 року.

І це ще раз повертає нас до теми незручних запитань про Другу Світову війну — для приховування союзницьких намірів між двома диктаторами-соціалістами на ранньому етапі Другої Світової війни в СРСР був згодом придуманий термін «Велика Вітчизняна війна», в якій СРСР виставили виключно жертвою — бажаючи викреслити з історії ганебні сторінки «договорів» між Сталіним і Гітлером.

Але правди ж не сховаєш.

Максим Мирович


Навіщо Росія розсекретила «Пакт Молотова-Ріббентропа»


Повною несподіванкою для багатьох стала публікація фондом «Історична пам'ять» оригіналів договору про ненапад між Радянським Союзом і нацистською Німеччиною, укладеного 23 серпня 1939 [року], більш відомого як «Пакт Молотова-Ріббентропа». Адже багато історичних документів Російська Федерація намагається не виставляти напоказ і зберігає під грифом «Секретно». Наприклад, той-таки «Пакт Молотова-Ріббентропа» досі публікувався у відкритому доступі тільки з німецького боку.

Що ж, можна подумати, ніби Росія вирішила розкрити ще [одну] таємницю, демонструючи тим самим добру волю, однак… Однак варто звернути увагу, в контексті яких подій сталося це «історичне вкидання».

Насамперед, зазначу, що в розсекреченому протоколі до пакту згадується «розмежування сфер обопільних інтересів у Східній Європі», що, по суті, являє собою поділ Європи. Після підписання пакту і почалася Друга Світова війна з нападу Німеччини на Польщу й її фактичного поділу між нацистами і СРСР.

У свою чергу, до публікації даного документа, неодноразово відзначалася надмірна активність в середовищі націоналістичних рухів країн, що межують з Україною. І ні для кого не секрет, що саме націоналістичні осередки Європи отримують фінансування, а часом і повністю куруються спецслужбами РФ.

Публікація ж документа пройшла одразу під акомпанемент реалізації кількох сценаріїв, таких як спроба повернути окупований Донбас до складу України під приправою автономії, а так само активізації популістських віянь в європейських країнах. А одним із стовпів будь-якого популізму є націоналізм, що закликає до привидів історичної пам'яті, величі минулого і відновлення якоїсь справедливості.

Тобто, розсекречення пакту Молотова-Ріббентропа є одним з елементів операції Москви по федералізації (поділу) України, що зараз має бути спровокований заявами радикально-патріотичних кіл і організацій (багато з яких на дотаціях Москви) Польщі, Румунії, Угорщини про необхідність повернення територій. Також в цих українських регіонах можуть бути запущені сепаратистські рухи, орієнтовані на повернення до складу Польщі, Румунії, Угорщини тощо.

Це відволіче Захід від дій Москви на Сході України, дасть Кремлю козирі апелювати до Заходу: ось бачите, західні території, як і східні та Крим, що були штучно включені при СРСР до складу нинішньої України, хочуть на батьківщину.

А тому, навіть такий крок Росія робить не просто так, а з лихим умислом.

Олександр Коваленко

+1
348
RSS
18:11
+1
Отже, ризикований крок з далекоглядним прицілом?..
12:24
+1
Так, є бажання зробити аналогію між колишнім і теперішнім: сфери впливу. Але у московитів це не вийде.

Випадкові Дописи