УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Слова, які викликають хвороби. Складено психотерапевтом

Слова, які викликають хвороби. Складено психотерапевтом
Джерело матеріалу:

Німецький психотерапевт Носсрат Пезешкіан перший виявив (а потім навчився знешкоджувати) слова, що програмують хвороби тіла. Згодом Пезешкіан переконливо довів, що ці руйнівні слова присутні в лексиконі всіх людей.

Розумієте? Немає жодної людини, хто б вберігся від слів, які програмують хвороби, матеріалізують їх у тілі, не дозволяють їх зцілити. Ці слова лікар Пезешкіан об'єднав у назву «органічна мова».


Органічна мова

Органічна мова — це слова і вирази, що безпосередньо впливають на фізіологічні органи людини. Вам добре відомі ці слова і вирази. Це по-справжньому небезпечна і руйнівна енергія, яка здатна підірвати навіть найміцніше здоров'я, хай би воно було хоч тричі богатирським.

Зверніть увагу на те, наскільки віртуозно замасковані слова-руйнівники. Одразу не віриться, що такі нешкідливі на вигляд слова можуть так потужно шкодити.

Ось дивіться:

 • урвався мій терпець
 • я вже голову зламав
 • щось мене гризе
 • сидить у мене в нирках (щось, хтось)
 • мені перекрили кисень
 • не перетравлюється (щось або хтось)
 • всі соки з мене вичавили
 • багато крові мені попсували
 • чхати я хотів
 • набридло до нудоти
 • просто ножем по серцю
 • мене вже б'є (тіпає)
 • ситий по горло
 • загнали мене до смерті
 • тиснуть на мене

Ну, і так далі. Чи не правда, відмінне маскування? Нам здається, що ми вживаємо ємні метафори, а насправді віддаємо своєму тілу такі чіткі команди, що тіло їх навіть і не сміє не виконати — ось і виконує.

Органічна мова створює хворобу чи повідомляє про неї?

Свої висновки щодо впливу органічної мови на здоров'я людини лікар Пезешкіан опублікував не надто давно, але ці висновки вже встигли багаторазово перевірити. Особливо ретельно вивчали таке питання: органічна мова створює хворобу чи повідомляє про неї? Виявилося, що саме створює. Іншими словами, існувало припущення, що слова-руйнівники з'являються в мові людини після виникнення хвороби — мовляв, так несвідоме, яке управляє всіма фізіологічними процесами, сигналізує про збої. Проте ні, це твердження не справдилося.

І тепер можна переконано говорити, що картина така: спочатку людина вводить слова-руйнівники в свою активну мову (закладає програму конкретної хвороби), і тільки потім виникає хвороба. І не якась там хвороба, а точно та, яка була заявлена.

І ось ще що прикметно: створивши хворобу, слова-руйнівники ще більш вкорінюються в активній мові, і зовсім не для того, щоб про хворобу повідомляти (сигналізувати). Завдання слів-руйнівників зовсім інше — підтримати хворобу, дати їй можливість «жити і процвітати». Це зрозуміло: органічна мова — це самостійна психічна програма, й у неї цілком обґрунтована місія: підтримувати те, що створено.

Нижче наведені узагальнені дані докладних досліджень мови багатьох тисяч пацієнтів. Звісно, набір слів у розрізі по хворобах значно багатший, ніж у наведеній таблиці, але якщо ви поставите метою встановити в своїй мові слова, які руйнують ваше здоров'я, то наведені ілюстрації допоможуть вам в цій продуктивній (і по-справжньому цілительській) роботі. І будьте впевнені: щойно ви виявите в своєму побуті слова-руйнівники, ваша мова від них швидко очиститься.

І механізм тут простий та зрозумілий: виявлений — отже викритий. Викритий — отже обеззброєний. Чи треба говорити, що коли йдуть слова-руйнівники, то йдуть і хвороби?

Ці слова і вирази створюють і підтримують хворобу:

 • Набридло до нудоти, ситий по горло, з душі верне — нервова анорексія
 • Звалити тягар турбот. Нести свій хрест. Проблеми, які сидять на шиї — остеохондроз
 • Щось гризе, отруювати життя, сам собі не належу, набридло все до смерті — рак
 • Займатися самоїдством, уїдливо, щось (або когось) не перетравлювати — виразка
 • Щось сидить в нирках, сеча в голову вдарила, немає сил, смертельно втомився — урологічні захворювання
 • Знайти віддушину, дати волю своєму гніву, перекрити кисень, чхати на когось — бронхіальна астма і гіпервентиляційний синдром
 • Висмоктувати кров, вичавлювати соки, це увійшло в мою плоть і кров — захворювання крові
 • Приймати близько до серця, серце розривається, удар в саме серце — інфаркт міокарда
 • Він і не почухається, не хотів би опинитися в його шкурі, легко вразлива, тонкошкірі — захворювання шкіри й алергія
 • Ламати голову, ризикувати головою, ще головою побийся, суцільний головний біль — мігрень, метеозалежність
 • Кульгати на обидві ноги, нестійкий, хиткий, непрохідний — хронічні судоми, подагра
 • Випускати пару, увірвався терпець, піддавати жару, підстьобувати — гіпертонія
 • Їдкий, мені гірко, жовчний, щоб життя медом не здавалося, ніякої радості — захворювання печінки і жовчного міхура, а також ожиріння
 • Очі б не бачили, лячно дивитися, дивлячись навіщо, світ не милий, непроглядний — захворювання очей
 • Не хочу цього чути, не говори, замовкни, стули пельку, шумно, гуркоче — зниження слуху, глухота
 • Колотить, трусить, дратує, не до вподоби, не морочіть (морок), увірвався мій терпець — депресія

Примітка. Немає ніякої різниці в тому, до кого (або чого) застосовуються ці та подібні слова і вирази. Сам факт їхньої присутності в активній мові закладає (а потім підтримує) програму хвороби.


Пропонуємо вам поспостерігати за мовою. Ні, не за своєю — це без спеціальної підготовки може виявитися неможливим. Попрактикуйтеся — поспостерігайте за тим, які слова-руйнівники присутні в мові ваших близьких. Тільки уникайте «проповіді» на цю тему.

Будьте, будь ласка, делікатні: людей, і особливо близьких, ранять повчання і настанови. Просто поділіться інформацією. Наприклад, дайте почитати цю чи інші статті з цієї теми, надайте вашим близьким можливість зробити самостійні висновки. Й ухвалити самостійні рішення. І пам'ятайте: індивідуальна мова — це те, у що категорично не можна грубо втручатися!

+5
975
RSS
15:55
+3
Ось вам і лінгвістичне програмування!
19:26
+4
Сам собі кат і сам собі лікар . Так і є.
23:57
+4
Слово — це звукові хвилі, що створюють певну вібрацію, тим самим впливаючи на людину. Особливо чутливі до слів маленькі діти. Приведу звичайнісінький приклад, коли дитині зауважують: «чому ти туди поліз? Впадеш...» — то, як результат, дитина дійсно падає. А потім, ще й починають докоряти, «я ж тобі казала» (тобто напророчила, запрограмувала). А коли зауваження звучить по іншому: «Чому ти туди поліз? Дивися НЕ ВПАДИ!» — дитина не падає. Дивно, але факт.
19:42
+4
А коли зауваження звучить по іншому: «Чому ти туди поліз? Дивися НЕ ВПАДИ!» — дитина не падає.


Ну, взагалі то, в психології вважається, що підсвідомість не сприймає частки «НЕ», тому така фраза теж є командою падати _цікаво Краще вже «Будь обережним» або «Тримайся добре».
06:09
+4
Це гарний приклад із життя. Але ж як навчитися ходити, не впавши ні разу? Лазити по деревах — то було нам за неперевершену забаву. Та й груші найсолодші чомусь росли по вершках. І падав, і вставав, але навчився прудко бігати, щоб утекти від сторожа із баштану. Життя взагалі є ризикованою справою.
23:40 (відредаговано)
+4
Мій коментар може й не по темі, але згадався один цікавий випадок. У мого чоловіка є родич, який народився 27 грудня, а у мене є подруга, яка народилася теж 27 грудня. Так от, років 15 тому, вони впали з дерева майже одночасно, в один і той самий день. Він — впав з вишні біля міста Бар Вінницької області, а вона впала в м.Вишгород, з груші. І що цікаво, обоє мали забиття або рани на тілі в одному тому самому місці. Дивина та й годі! От такий збіг, або закономірність.
08:32
+4
Так оце, Оленко, і є приклад синхронії. Сталися дві одночасні події — падіння з дерев, розділені у просторі, але об'єднані долями двох людей.
Організатори цієї синхронії, мабуть, хотіли, щоб ці люди щось пригадали, може те, що їх колись об'єднувало: життя в парі в попередньому втіленні. А як ти про це дізналася?
09:21
+4
Дзвінка Сопілкарка скаже, що то все просто зорі однаково впливають на людей, які народилися в один день _радий
Саме так. А якщо у них в гороскопах і доми однаково розміщені, то інакше й бути не могло.
22:19
+3
Дізналася з телефонної розмови. Ми тоді телефонували один одному часто. І було дивно чути від обох майже одну і ту саму розповідь. Я також цей випадок пов«язую з датою народження, яка впливає на події в житті. Бо, навіть, їхня поведінка в деяких речах, однакова.
19:45
+5
Мені колись розповідали про одного дядька, який коли сердився на когось то казав «Хай у тебе піде кров з носа». Вгадайте, як перервалось його життя! Правильно, пішла кровотеча з носа, яку ніяк не змогли зупинити.
21:20
+3
Отже правда!
15:21
+2
Так, хороша стаття. Дійсно, що наші слова та думки матеріалізуються. Потрібно слідкувати за своєю мовою, хоча не завжди це вдається.

Випадкові Дописи