УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Те, що раніше вважалося дивом, зараз вже - норма

Те, що раніше вважалося дивом, зараз вже - норма
Джерело матеріалу:

Про те, як силою думки можна впливати на тривалість життя і якість здоров'я, ми дізналися від видатного нейробіолога, коуча зі світовим ім'ям, автора популярних бестселерів за версією New York Times Джо Діспензи.

Згідно зі статистикою лише 10% вчених досліджують особливості людського мозку і тільки 2% з них мають справу з такою тонкою категорією, як підсвідомість. Джо Діспенза, незважаючи на іронічні посмішки на свою адресу, говорить про силу підсвідомості і можливості кожної людини змінити власну реальність. Протягом останніх декількох років він досліджує мозок людини в розрізі пам'яті і феномену сили підсвідомості. «Те, що раніше вважалося дивом, зараз є нормою», — стверджує нейробіолог. Про це він заявив під час своєї лекції-інтенсиву, що пройшла в Києві і стала платформою, яка об'єднала інтелектуальну еліту країни.

Примітно, що Київ став єдиним містом на пострадянському просторі, яке відвідав нейробіолог. А все тому, вважають організатори, що зараз українці як ніколи раніше відкриті до змін і готові працювати над собою, щоб створювати нову особистісну реальність.

«Використовуючи знання у таких дисциплінах, як генетика, нейробіологія, прикладна фізика, кожен з нас може стати творцем програмного забезпечення власного мозку, його пілотом і вийти за межі своєї фізичної реальності»

Джо Діспенза презентував результати власних досліджень, які підтверджують, що людська підсвідомість як і квантове поле має нескінченні можливості. Використовуючи знання в таких дисциплінах, як генетика, нейробіологія, прикладна фізика, кожен з нас може стати творцем програмного забезпечення власного мозку, його пілотом і вийти за межі своєї фізичної реальності.

«Людський мозок може за лічені дні проходити процес трансформації, при цьому кожна людина здатна регулювати свій стан і навіть виробити навичку «правильних» думок. Іншими словами, з легкістю жонглювати емоціями, змінюючи гнів і страх на радість і вдячність»

«Люди — це чудеса адаптації і змін», — анонсує нейробіолог. Його дослідження, в яких взяло участь близько 10 тис. людей з різних країн, підтверджують, що людський мозок може за лічені дні проходити процес трансформації, при цьому кожна людина здатна регулювати свій стан і навіть виробити навичку «правильних» думок. Іншими словами, з легкістю жонглювати емоціями, змінюючи гнів і страх на радість і вдячність. Коли це відбувається, людина може зміцнити свою імунну систему і вплинути на глюкокортикоїдний гормон — кортизол, який відповідає за збереження енергетичних ресурсів організму. Більш того, на основі досвіду впливу на власне мислення виробляється здатність регулювати ріст нових нейронів, ракових клітин і навіть можливість змінити свій генетичний вік. «Звичайні люди вже роблять незвичайні речі!» — заявляє вчений.

Як приклад він наводить історію однієї німкені, матері-одиначки, яка поборола рак на його пізній стадії розвитку всупереч прогнозам медиків. За прогнозами лікарів, жінці було відведено не більше 3 — 6 місяців життя. Коли стандартні методи лікування виявилися безсилими, вона вирішила взяти ситуацію в свої руки, визначивши нове бачення самої себе і переставши скаржитися на минуле, «застрягши» в деструктивних емоціях. Іноді вона втрачала сили і не хотіла продовжувати займатися медитацією, заважав страх, засудження з боку лікарів і близьких. Але, перевершуючи саму себе кожен день, вона домоглася трансформації власної особистості і перемогла хворобу. Даний досвід, за словами Джо Діспензи, підтверджують наукові факти, згідно з якими гени самі по собі не здатні провокувати хвороби.

У 99% випадків це відбувається через спосіб життя, неправильну лінію поведінки і ті сигнали, які подає наш мозок генам, реагуючи на прояви зовнішнього середовища.

Слід зазначити, що початком досліджень Джо Діспензи послужив його власний трагічний досвід. Після страшної автомобільної аварії єдиним шансом на повернення вченого до нормального життя, на думку лікарів, було скріплення пошкоджених хребців за допомогою імпланту. Але Діспенза вирішив піти альтернативним шляхом та відновитися, використовуючи сили думки, тим самим кинувши виклик традиційній медицині. 9 місяців щоденних практик привели його до мети, після чого він став першопрохідцем в дослідженні можливостей людської свідомості. Щоб перейти від сухих наукових термінів і понять, як проведені дослідження працюють на практиці, Джо Діспенза представив столичній публіці кілька лайфхаків, здатних допомогти будь-якій людині незалежно від віку, релігійних поглядів і політичних переконань вийти на принципово новий рівень свого життя.

Отже, кроком № 1 на шляху до трансформації свідомості повинно стати прийняття рішення — яка частина вашого життя переходить в майбутнє, а яку — слід залишити в минулому? Відповідь на це питання, на думку вченого, дасть медитативна практика, здатна відключити людини від навколишнього середовища і всіх зовнішніх чинників, що, в свою чергу, дозволить проаналізувати деструктивні емоції, отримані в дитинстві, і знайти усвідомлення — в думках, справах, переконаннях. Але тут все ж є вікова ремарка: знайти це саме усвідомлення набагато простіше до 35 років, оскільки після подолання даного вікового рубежу буде вкрай складно побороти вже сформовані звички, смаки, реакції і переконання.

Крок № 2 — це аналіз лінії поведінки, яку ви демонструєте кожен день. «Найбільша дурість — це робити те ж саме і сподіватися на інший результат», — сказав свого часу Альберт Ейнштейн. Якщо говорити мовою сьогоднішніх реалій, здійснюючи щоденний шлях від ліжка до кавоварки, душової кабінки, робочого кабінету, дому (з урахуванням виснажливого міського трафіку) і назад, наш мозок «застрягає» у звичній рутині, коли все — почуття, емоції, реакції на події — відомо наперед. Пропонуючи мозку альтернативні варіанти рішень, ми запускаємо ланцюжок: нова лінія вибору — новий досвід — нові емоції — нові думки.

«Пропонуючи мозку альтернативні варіанти рішень, ми запускаємо ланцюжок: нова лінія вибору — новий досвід — нові емоції — нові думки»

Крок № 3 полягає в «підключенні» свого тіла до емоцій майбутнього. «Відчуйте те, що хочете, вже зараз, — закликає Джо Діспенза, — і ви отримаєте бажане». Це реально, оскільки клітини мозку, як показують результати наукових досліджень, не відрізняють реальні речі від уявних. Іншими словами, наше сіра речовина вміє ставити знак рівності між матеріальним світом і фантазіями (думками).

«Серце організму, що перебуває в режимі творення, б'ється більш ритмічно, мозок стає високоорганізованим і генерує нову енергію»

Крок № 4 — мінімізуйте рівень стресу в повсякденному житті. Наш мозок змушений приймати величезну кількість дрібних рішень кожен день, і ефективність цих рішень залежить від того, в якому стані ми перебуваємо — в режимі творення або режимі виживання. Останній дуже енерговитратний для кожного з нас: коли енергія трансформується в певні хімічні реакції, організм не може цьому довго протистояти, що має наслідком погіршення мозкової діяльності і хворобливість. У свою чергу, серце організму, що перебуває в режимі творення, б'ється більш ритмічно, мозок стає високоорганізованим і генерує нову енергію. Отже, потрібно вчитися виробляти навичку перемикання уваги від фактора стресу на інші речі. «Куди ви концентруєте свою увагу — туди ви і направляєте свою енергію», — стверджує Джо Діспенза.

І, нарешті, крок № 5. На шляху до досягнення мети, а саме — трансформації підсвідомості, нейробіолог закликає не шкодувати такий цінний ресурс, як час. Всього 10 хвилин в день регулярних тренувань мозку, на переконання вченого, дозволять вам підключитися до нового «я», залишити в минулому весь набутий деструктивний досвід, стати гармонійною і щасливою особистістю. «Кращий спосіб передбачити своє майбутнє — це створити його!» — резюмує Джо Діспенза.

+4
349
RSS
Був, але рік тому. А до мене ця стаття тільки тепер дійшла.
20:29
+3
людський мозок може за лічені дні проходити процес трансформації, при цьому кожна людина здатна регулювати свій стан і навіть виробити навичку «правильних» думок. Іншими словами, з легкістю жонглювати емоціями, змінюючи гнів і страх на радість і вдячність.

О-о-о-о, он воно як!..
Та подібний контроль свідомості — це ж мрія будь-якого тоталітарного режиму:


Цікаво, чи цього Діспензу намагалася завербувати ФСБ?! Або хоча б спецслужби Куби чи там Ірану, наприклад?..
23:59
+4
Як просто: хочеш передбачити своє майбутнє, то СТВОРИ його!
00:28 (відредаговано)
+1
Ти забуваєш, друже, що бажати можна по-різному. З різною силою, власне…
_сміюсь
Соціально-схвалюваним є бажати чогось «високого», «розумного, доброго, вічного». Але то не є справжні бажання пересічних громадян. Справжні «корінні» бажання людей з низькими вібраціями душі — це ганьба, провина, апатія, горе, страх, хотіння, гнів, гординя. От це і пре з пересічних людиськів в оповіданні Теффі:
«Щоб ти провалився!»
«Щоб тебе удавило!»
«Щоб ти луснув!»

_не_знаю
Люди в будь-якому разі (!!!) формують своє майбутнє — от тільки яке таке майбутнє сформує істота, просякнута низькими почуттями?! Отож, що погане… От це і спостерігається в масовому порядку.
00:23
+2
Ну шо ж, творімо наше пречудове майбутнє! Лише п«ять кроків.
17:04
+1
Гарна стаття

Випадкові Дописи