УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

​Дослідження: мозок творчих людей заважає їм заробляти

​Дослідження: мозок творчих людей заважає їм заробляти
Джерело матеріалу:

Німецькі вчені з Геттінгенського медичного центру з'ясували, що особливості мозку заважають творчим людям заробляти великі гроші. Результати дослідження наводить видання ArtNet.

В експерименті брали участь 24 добровольці, яких розділили на дві групи: в першій були художники, фотографи, скульптори, музиканти і актори, в другій — страхові агенти, адміністратори, інженери та представники інших «не креативних» професій.

Кожному учаснику показували кілька зображень, на яких потрібно було знайти певні кольори і натиснути на кнопку. За зелений колір учасникам давали 30 євро, а за інші нічого. В процесі тестування мозок учасників сканували за допомогою апарату МРТ.

Коли творчі люди знаходили «грошовий» колір, їх мозок показував дуже слабку активність в області смугастого тіла — ділянці, яка відповідає за реакцію на винагороду. Зате коли художники знаходили кольори, але не отримували за це гроші, підвищена активність спостерігалася в передній префронтальній корі, яка відповідає за вироблення дофаміну, що впливає на почуття задоволення.

Дослідники зробили висновок, що мозок творчих людей проявляє інтерес тільки до самого процесу, не беручи до уваги матеріальну винагороду. Крім того, «художники» можуть працювати набагато краще, коли знають, що не отримають за це гроші.

+2
358
RSS
22:46 (відредаговано)
+2
Ой, теж мені відкриття! Це загальновідома річ.
_сміюсь
Достатньо було переглянути «масяньський» мульт 15-річної давнини —
Дерьмуз-ТВ


— Ты знаешь, Хрюндель, вообще чем отличается попса от не-попсы, м-м-м?.. Понимаешь, попсовики деньги любят больше музыки, а музыканты — больше музыку, чем деньги! <...>… из одной только жажды бабок хорошего ничего не сделаешь. ©
23:40
+1
А якщо серйозно, то вже вкотре згадую свій матеріал "Перевертаємо піраміди", де я співвідніс перевернуту піраміду вібрацій людського тіла з пірамідою Маслоу:

Перевертаємо піраміди

Цитата з матеріалу:

на межі поваги з визнанням і творчих потреб виявилась готовність
на рівні творчих потреб виявились прийняття та розум
на межі творчих і естетичних потреб виявилась любов

Нагадаю відповідні рівні вібрацій тіла:
— готовність — 310
— прийняття — 350
— розум — 400
— любов — 500
Це вже рівні вібрацій вищі за середні. І саме тому, що все це за гроші не купиш, мозок творчих особистостей «заточений» не на гроші, а на дещо інші речі.
_стежу
Бо гроші дозволяють задовольнити потреби перших двох (базових) рівнів піраміди Маслоу: фізіологічні та безпекові. А якщо творча людина націлюється на базові рівні піраміди Маслоу, то вона… деградує як творча особистість!
_вибачаюсь
04:29
+2
Організатори цього досліду, мабуть, не знали про теоретичне підгрунтя висновку зі своїх дослідом, зроблене світочанином Тимуром.
А звідки вони могли про це знати?!
_здивований
Вони — великі західні вчені, я — всього лише український письменник…
Навіщо їм мої висновки?! Це світочани про них знають, ото й усе…
Просто тепер ваша теорія знайшла наукове підтвердження, здобуте зовсім іншим підходом. А це вже суттєво.

Випадкові Дописи