Нова Зеландія офіційно визнала, що всі тварини є розумними істотами

Нова Зеландія офіційно визнала, що всі тварини є розумними істотами
Джерело матеріалу:

У Новій Зеландії створено неймовірний прецедент. На законних підставах винесено рішення у відношенні того, що для любителів природи вже і так було істиною — це що тварини розумні і мають почуттями в тій же мірі, що і ми самі.

Це знаменує неймовірне зрушення в суспільній свідомості, в якій колись лише деякі тварини отримали право на захист.

За законопроектом на користь захисту тварин (Animal Welfare Bill), який пройшов минулого місяця, будуть переслідуватися ті люди, які жорстоко поводяться з тваринами і будуть заборонені дослідження і експерименти на тваринах. Будь-яке полювання і відлов диких тварин стануть незаконними.

«Сказати, що тварини розумні — це значить прямо заявити, що вони можуть відчувати як позитивні, так і негативні емоції, включаючи біль і страждання», сказала д-р Вірджинія Вільямс, голова Національного консультативного комітету з етики тварин. «Ясність в цьому питанні це те, що є новим і знаменує собою ще один крок на шляху захисту тварин».

«Перспективи в плані захисту тварин швидко змінюються і встановлений порядок, який був колись звичайним явищем для домашніх і сільськогосподарських тварин більше не є прийнятними або допустимим», сказав д-р Стів Мерчант, президент Ветеринарної Асоціації Нової Зеландії. «Законопроект приводить законодавство у відповідність зі зміною ставлення нашої країни до статусу тварин в суспільстві».

Будемо сподіватися, що світ піде їхній приклад!

+3
692
RSS
14:19
+3
Оооо, це справжній ППЦ! Добре, що лише в межах Нової Зеландії… Але ж остання входить до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії — отож цікаво, чи пошириться (і наскільки швидко пошириться) цей прецедент на всі землі Британської корони…
Пошириться обов'язково. Спочатку на Корлівство, потім на решту розвинених країн. А всі інші будуть додаватися до цього списку повільно. То так само як з забороною пластикових пакетів.
15:30
+3
А вони (тварини) таки дійсно розумні. В Ватикані ще при Іоані Павлу Другому було признано, що собака має душу, і собаки можуть вільно заходити до католицького храму. В багатьох країнах, останнім часом, приймаються закони про захист тварин від жорстокого ставлення до них з боку людей. За жорстоке ставлення — покарання, навість ув«язнення. Всі ми створіння Божі, але людина — найжорстокіше.
16:21
+3
Оленко, а як же бути із м'ясом тварин, яке споживають люди? Як з цим у Новій Зеландії?
Отож бо! Коли до матеріалу "Вікно Овертона в гібридній війні РФ проти України (скорочено)" я додав у коментарі відео «Всемирный обман!» і запропонував відшукати там ознаку явної маніпуляції свідомістю мас — треба було вдуматися в суть того, про що я попросив. А в відео, між іншим, прозвучав новоутворений термін — "карнізм"! А такі лінгвістичні новоутворення — це явна ознака застосування «вікна Овертона»…
_не_знаю
І ось вже ми стали свідками того, як «вікно Овертона» пересунулося ще на крок.
Відео оприлюднено 29 травня 2016 року. Звісно, то є дата оприлюднення обробленого (з перекладом російською) копії оригіналу — але припустимо…
Російськомовний оригінал статті, перекладений Дзвінкою Сопілкаркою — 15 травня 2019 року.
Таким чином виходить, що період пересування «вікна Овертона» (націленого на відмовлення від споживання білкових продуктів) зі щабля на щабель — це десь 3 роки… Отже, поширення досвіду Нової Зеландії на всю територію Британської імперії можна очікувати… наприклад, у 2022 році! Буде особливо прикольно, якщо це станеться знов-таки в травні…
18:38
+2
Так, м«ясо споживати треба. Але питання в кількості. Ну, моя думка така, що раніше м»ясо було лише на Різдво та на Великдень, а зараз — на сіданок, на обід і на вечерю. Чи не занадто? Білок звичайно необхідний, але є й альтернатива: горіхи, фасоля, гриби, соя, молочні вироби, яйця. Ну, для Нової Зеландії — морепродукти.
М'ясо зовсім не є обов'язковим елементом раціону людини. Ви самі ж сказали
є й альтернатива: горіхи, фасоля, гриби, соя, молочні вироби, яйця

Знаю кількох людей, які свідомо перейшли у вегетаріанство, і вже своїх дітей виховують зовсім без м'яса. А дехто стає веганом-сироїдом. В сучасному світі свіжі овочі й фрукти є цілий рік.
свідомо перейшли у вегетаріанство

Отож що перейшли! Таким чином, зростали вони на білковій їжі. А якщо в дитинстві не доотримати білкове харчування, можлива аліментарна дистрофія. Отож явне застосування «вікна Овертона» до людства в цілому (!) з метою відмови від тваринної їжі мене дуже насторожує.

Випадкові Дописи