Щастя - це завжди вибір

Щастя - це завжди вибір
Джерело матеріалу:

Ви можете бути щасливими вже сьогодні.


Щастя — це мета всього, що ми робимо. Ми молимося тому, що хочемо бути щасливими. Ми виходимо заміж/одружуємося і вступаємо до коледжу тому, що хочемо бути щасливими. Ми просиджуємо годинами на роботі, виконуємо власні примхи і дотримуємося обіцянок (яких буває доволі важко дотриматися) тому, що ми хочемо бути щасливими.

Щастя — це те, що надає сенс нашому життю. Саме тому, коли все йде не так, як ми сподівалися, це завдає нам сильного болю.

Щастя — це основа всього, чого ми прагнемо в цьому житті. Ось тільки… Ми зовсім не замислюємося про те, що щастя — не стан екстазу, який настає після того, як ми досягнемо своєї мети.


Щастя — це вибір. Ви можете бути щасливим вже сьогодні.


Вам зовсім не потрібно чекати моменту в невизначеному майбутньому, коли ваше життя, можливо, стане таким, яким має бути.

Щастя — це вибір. Саме так. Ви можете зробити цей вибір просто зараз. Заплющіть очі та скажіть собі: «Сьогодні я буду щасливим. Я вдячний за все, що у мене вже є».

Щастя не залежить від ваших досягнень і звершень. Припустимо, ви старанно працюєте для того, щоб щось отримати. Ви отримуєте це. Щастя, яке ви відчуваєте в той момент, швидкоплинно. Зовсім невдовзі ви вже й не згадаєте, чому були такі щасливі. Чи помічали за собою подібне? І ви знов починаєте думати, що щастя прийде до вас разом з наступним досягненням.

Нам навіюють, що ми повинні постійно йти далі й ніколи не зупинятися. Повинні працювати все краще і краще. Повинні прагнути того, щоб ставати багатшими. Повинні продовжувати сидіти на дієтах і ставати дедалі красивішими. Ми повинні прагнути того, щоб стати щасливішими.

Зовсім не кажу, що прагнення стати кращим — це погано. Зростання і розвиток — це сенс нашого існування. А як щодо того, щоб почати витрачати сили й енергію на те, щоб дійсно бути щасливою людиною вже сьогодні, просто зараз? 

Припиніть робити все для того, щоб лише здаватися щасливим і успішним.

Не чекайте моменту, коли ви схуднете на 6 кілограмів. Не чекайте моменту, коли ви заробите півмільйона. Не чекайте моменту, коли ви (нарешті) почнете зустрічатися з тим, ким захоплені до безпам'ятства. Не чекайте моменту, коли станете кращим. Будьте щасливі вже сьогодні.

Будьте щасливі просто тому, що ви живі, й у вас все добре. Будьте щасливі просто тому, що у вас є щось, необхідне цьому світові. Будьте щасливі просто тому, що в світі є хтось, хто вас любить. Ця людина любить вас таким, яким ви є.

Якщо замислитися, то ми зробили щастя — найбільшою проблемою. Але вся річ у тім, що щастя не вимагає від нас особливих зусиль. Для того, щоб бути щасливим, достатньо поміняти спосіб мислення.

Вважаєте, що бути завжди щасливим — це егоїстично? Це не так. Щойно ви станете щасливим постійно, в справу вступить ефект «доміно». Ви почнете випромінювати щастя і спокій. Ваше щастя і спокій передадуться оточуючим.

Для того, щоб принести гармонію і спокій в цей світ, потрібно, насамперед, починати з себе. Будьте щасливі. Зробіть це заради себе, заради світу навколо вас і заради всіх тих, кого ви любите і кого цінуєте. Нехай вас наповнить до країв любов, світло і позитивна енергія.

Ви самі робите вибір на користь щастя. Самі вирішуєте, що є мірою успіху. Обираєте супутника життя, те місце, яке називаєте домом. Ви можете не усвідомлювати того, що здатні змінити все у вашому житті.

Найчастіше ви знаєте, що правильно і що вам потрібно. Справа за головним — набратися сміливості й діяти. Сидіти і насолоджуватися жалістю перед самим собою — легко. Ви навіть можете переконати себе в тому, що від ваших переживань щось зміниться… Але просто наберіться сміливості й зробіть вибір на користь щастя.

+4
998
RSS
13:13
+3
Обирайте ціль, а не вічний шлях до недосяжної цілі!..
14:11 (відредаговано)
+3
До речі, це мій 888-й запис в блозі…
_стежу
З точки зору нумерології, число 888 означає наступне:

Число 888 означає оволодіння чимось, набуття реального досвіду на основі знань, навичок, помилок і поворотів долі. Ще його вважають числом завершення якогось етапу, а також числом безсмертя.

_наляканий _наляканий _наляканий
То я що, «обессмертив» себе в межах Світоча?!
16:30
+3
Вітаю! Чудове число. Це символ безкінечності.
16:30
+3
Раніше, в радянські часи, я почувалася щасливою від того, що придбала копченої ковбаси, пляшку шампанського або банку шпротів. Ну а якщо, пощастить потрапити на продаж модних чобіт, то взагалі були мега щасливими, допоки ті чоботи носилися. Бо було дуже важко знайти будь-які товари в продажу. Такі собі гастрономічні “маленькі щастя”, у вигляді бажаних продуктів харчування, траплялися чи не щодня. І тому щодня ми були щасливими. Кіно, театри, концерти, книги — все було доступне. Також, ми були щасливі, тому що нам втлумачували, що ми живемо в най-най-най більшій, кращій, сильнішій країні. І що ми всі най-най-най…
А в наші часи, коли ми розуміємо в якій країні фактично проживаємо, коли все є в вільному продажу, лише треба працювати та заробляти гроші щоб це все придбати, інколи, треба працювати як скажений. От люди і шукають щастя в якихось далеких цілях, що десь там на горизонті блаженства.
А моє бачення щастя, на даний час, це всілякі дрібниці, які я відчуваю. Наприклад посеред спеки пірнути в ставок де жаби квакають — відчути прохолоду, це ж таке щастя. А ще краще — дощ посеред спеки, бо цю прохолоду відчую не тільки я, а й інші, в тому числі рослини та тварини. Коли бачиш, як гарно квітне ромашка — це також щастя. Шашлик з друзями, келих вина — також щастя. Повернутися додому взимку снігами, коли дороги засипало по бампер, і ніхто їх не чистить — це також щастя. Коли тобі на шию стрибають від радості собаки, бо не бачили тебе аж декілька годин. Це таке приємне відчуття, що вони тебе чекають. А потім ще приготувати чаю, сісти і, на коліна залазить тепленька, пухнаста киця й муркоче — то взагалі блаженство. Чашка кави в кафе, та тепла розмова в компанії подруги — це також щастя. Щось нове: цікава зустріч, знайомство, книга, фільм, музика, подорож — це також щастя. Для мене щастя, коли зненацька зателефонує хтось, з ким не спілкувались давненько, або чоловік, зненацька, вирішив презентувати мені квіти (не на 8 березня, бо це “загально-примусово”). А ще коли дуже стомлений, то найвища насолода відчути запах власної подушки та заснути. Щастя — то притулитися до оксамитових щічок моїх онуків, пограти з ними в будь-що. І взагалі, я почуваюся най-най-най щасливішою, просто сидячи біля відкритого вікна і дивлячись в далечінь.
Підсумовую, що таке щастя для мене, це те що мене оточує ось тут і зараз — ставок, дощ, ромашка, онуки, дочка, чоловік, кава, подушка, музика, кицька, книжка, друзі, шашлик, вино, собаки, приємні знайомства… Ну і звичайно ж робота та гроші, як же ж без них.
21:17
+4
Ой, Оленко, все правда! Щирі і добрі слова. Заслуговує коментар на окремий допис на твоїй сторінці. Ось і підходяща назва: Моє відчуття щастя.
Ех, друже, друже!.. _соромлюсь
Це у мене є звичка відповідати розгорнутим текстом на твій коментар. _соромлюсь
А пані Олена, хоч і виросла у стінах Спілки письменників, тим не менш, дописувати сама на Світочі не хоче — чогось стидається… Скільки часу в нашому товаристві — а жодного (?!) опублікованого матеріалу… Навіть публікацію своїх спогадів тобі доручила. Мені таке загалом на голову не налазить…
_шкодую
Коротше, це якась загадкова надмірна скромність, яка не дає пані Олені перетворитися на довгоочікуваного талановитого автора Світоча. Отак…
12:46
+2
Дякую
Дуже потрібна стаття для тих хто не розуміє, що потрібно жити цінувати кожну митьпрямо зараз

Випадкові Дописи