Яке зі своїх 12 життів ви зараз проживаєте

Яке зі своїх 12 життів ви зараз проживаєте
Джерело матеріалу:

У житті кожного з нас є як мінімум один набір цифр, який залишається з нами назавжди — це дата народження. Саме вона і стане відправною точкою у визначенні вашої долі, характеру і навіть номера того життя, яке ви зараз проживаєте. Цікаво? Тоді вперед.

Як відомо багато простих чисел мають особливе — магічне значення і здатні потужно вплинути на людське життя. Ми ж поки будемо оперувати тільки деякими з сакральних чисел — 3, 7, 13. Але для початку необхідно скласти числа в чиїйсь даті народження. У підсумку ми отримаємо цифровий код. Наприклад, популярна актриса Любов Орлова народилася 11.02.1902 року. Вирішуємо просту задачку: 11+02+1902=1915 — такий код улюбленої всіма радянськими глядачами кінодіви. А код усіма нелюбого, але скрізь відомого Усами бін Ладена дорівнює 1991 (афганський терорист, який став головною мішенню американської ненависті, народився 28.06.1957 року: 28+06+1957=1991). Точно так само вираховується «доленосний код» будь-якої людини. А ось далі доведеться не складати, а ділити.

За «трійкою» зустрічають, за розумом проводжають

Якщо цифровий код розділити на сакральне число 3, то можна дізнатися інтелектуальний рівень людини, народженої в цей день. Якщо в результаті поділу вийде ціле число (0 в залишку), це означає, що «досліджуваний» або геній, або — ніщо. 1 в залишку свідчить про обдарованості й таланти. Люди ж із середніми, нічим не прикметними здібностями в залишку мають 2.

Якщо повернутися до нашої настільки несхожі пари персонажів, то легко переконатися, що талант Л.Орлової «запрограмований» її цифровим кодом (1915:3=638 і 1 в залишку). А от як оцінити роботу мозку бін Ладена — підкаже результат ділення його коду (1991:3=663 і 2 в залишку)...

Сім разів відміряй, один раз знайди гармонію

Якщо суму цифрового коду розділити на інше сакральне число — 7, то можна дізнатися рівень гармонії людини із самою собою і навколишнім світом. Звісно, і тут ми беремо до уваги лише залишок.

Якщо в залишку 0

Ці люди — новатори і шукачі, які прагнуть створення принципово нового, відмінного, несхожого. Неприйняття старого і віджилого у них часом доходить до несамовитості в усвідомленні власної правоти, а повна відсутність гармонії з самим собою, оточуючими людьми і світом, породжує бунтарів-одинаків, які не мають учнів і послідовників. Це — руйнівники, революціонери в творчості, суспільстві й життя, які вічно борються за власну ідею, рвуться до досягнення істини в ім’я її самої. Це вулкани пристрастей, поривів і бажань, невгамовні лицарі майбутнього, які крокують не в ногу з часом і які прагнуть випередити його. Їхні душі звучать різким дисонансом до сьогоднішнього світу. Вони, як правило, не зрозумілі й не прийняті сучасниками, так звані «люди не від світу цього». «Володарями» таких нулів були: П.Флоренський, М.Булгаков, О.Сухово-Кобилін, М.Твен, А.Ахматова, О.Грін, Ж.Сартр, І.Кант, Т.Кампанелла, Й.Гете, ЛТроцький, Е.Гріг, Ф.Ліст, С.Прокоф’єв.

Якщо в залишку 1

Людину з таким кодом характеризує висока вимогливість до себе та інших, організаторський і адміністративний талант, вміння повести за собою, здібності вождя і керівника. Зібраність і цілеспрямованість, чітке бачення поставлених завдань, часто написаних ними самими в поєднанні з виправданням власних дій в ім’я досягнення мети. При сприятливому розвитку долі можливий культ власної особистості, що переходить у тенденцію до диктатури і тиранії, коли жорсткість у ставленні до життя і людей доходить до жорстокості й нещадності (Й.Сталін, М.Тухачевський, М.Бакунін, П.Кропоткін). В іншому випадку, це домашні тирани, які тиранять дружин, дітей і близьких. Напір і наполегливість неодмінно мають привести до певних результатів, створюючи підгрунтя для руху вперед інших людей (як це було в житті Дж.Бруно, К.Маркса, В.Бєлінського, І.Павлова, І.Фіхте, Е.Ромма). Найгірше, коли ця сила і натиск виявляються або не затребуваними, або розбиваються об глуху стіну нерозуміння і відчуження (В.Брюсов, М.Гумільов, П.Чаадаєв, В.Маяковський, М.Гоголь).

Якщо в залишку 2

Постійна душевна роздвоєність і нерішучість, відсутність внутрішньої гармонії, суперечливість свідомості й почуттів, боротьба з переважаючою чужою думкою виражається у таких людей в необхідності дорадника, проводиря, наставника. Життя в цьому випадку поділяється, як правило, на два взаємозаперечень етапи, які розділяє глибока внутрішня криза. Найбільш сильним натурам вдається вийти з нього, але душевний спокій так і не знаходиться. Виснажливі душевні метання в намаганні розв’язати нерозв’язані проблеми, спроби [укласти] угоди з власною совістю, одвічні пошуки компромісу штовхають найбільш легкоранимих і тендітних особистостей до психологічної кризи, емоційного зриву і життєвої драми. Так і сталося в житті «власників» 2: Ф.Достоєвського, М.Некрасова, О.Солженіцина, М.Язикова, Е.По, О.Вертинського, О.Герцена, М.Добролюбова, а часом, і тяжкої нервово-психічної хвороби (Г.Успенський, О.Блок, Ф.Шиллер, А.Гітлер). Якщо ж людині вдається знайти свою нішу поруч з іншим, більш сильним керівником, опікуном, спонсором, чоловіком, виникає подоба васальної залежності, — при якій благополуччю в житті жертвуються власні ідеали, погляди і позиції (Н.Крупська, В.Жуковський, М.Шолохов, Я.Асєєв, Є.Шварц, Е.Роттердамський).

Якщо в залишку 3

Люди-власники подібного коду уособлюють собою ангелів, волею долі закинутих на землю і приречених вічно шукати свої обпалені крила. Їхні душі прагнуть польоту, попри земні перешкоди й обмеження. Там, у височині нереальних, неземних сфер, вони намагаються знайти свою власну форму. Високий потенціал внутрішнього духовного пошуку може породити ілюзорність сприйняття навколишнього світу, неможливість реальної оцінки реальної дійсності, або гігантські передбачення та одкровення, що випереджають світосприйняття сучасників. Цю ознаку чисел на собі випробували Ч.Дарвін, М.Коперник, С.К’єркегор, І.Ньютон, Ф.Ніцше, Ж.-Ж.Руссо, С.Булгаков, Д.Юм. Але подібний ідеалізм може привести людину в світ фантазій і мрій, таємничий власний світ, як реалізацію вимушеної спроби самозахисту від дійсності (В.Гюго, З.Гіппіус, А.Дельвіг). Але ж найнебезпечніше — це відкритий конфлікт кришталевої трепетної душі з жорстокими законами навколишнього світу, що виражається в загадковості, скритності, постійному пошуку виходу з душевного лабіринту, симптомах майбутньої трагедії (С.Єсенін, О.Мандельштам, О.Радіщев, А.Фет, П.Вяземський, Е.Гофман, Т.Мор, Б.Паскаль).

Якщо в залишку 4

Це люди колосальної працездатності, аналітичного та практичного складу розуму, які тяжіють до систематизації, порядку і дисципліни. Як правило, законослухняні громадяни, незамінні виконавці й вимогливі керівники. В особистих справах вони прагнуть упорядкувати свій спосіб життя, і своїх оточуючих, визначити для кожної речі своє конкретне місце, болісно переживають безлад і запустіння, хаос, які обожнюють стерильну чистоту. Зовні завжди підтягнуті, віддають перевагу в одязі простому і суворому стилю. Це тип політичного діяча, далекого від фантазій та ілюзій, наукового аналітика, який прискіпливо домагається результату, повільно, але вірно йде до наміченої цілі, й часто досягає її, попри те, що це може привести до катастрофи народ, державу і його самого (В.Ленін, М.Горбачов, Ф.Енгельс, М.Хрущов, К.Каутський). У сфері літератури і мистецтва, філософії, їхні твори вирізняються академічною холодністю, класичною претензійністю і межують з енциклопедичністю, вони рафіновано впорядковані (Ф.Вольтер, Т.Манн, Ч.Ламброзо, Ф.Шилінг, Жуль Верн, О.Бальзак, Ф.Тютчев, І.Северянин, І.Тургенєв, М.Г.Чернишевський, О.М.Толстой). Якщо життя складається вдало, відповідаючи їхній схемі поведінки, вони досягають певної висоти, в іншому ж разі на них чекає загибель на зльоті. Саме так склалася доля «власників» 4: В.Висоцького, В.Чкалова, П.Чайковського, М.Кібальчича.

Якщо в залишку 5

Безперечна обдарованість, що не дає спокою марнославству, слава, що майорить попереду, оригінальність і несхожість, явне випадання із загального стаціонарного ритму, прагнення неповторності породжує плеяду витончених інтелігентів, що стоять осібно від сучасників, часом навіть гнаних ними, це талановиті ізгої суспільства, які потрапляють між жорнами віджилого минулого, за яке відчайдушно тримається натовп і не втіленого майбутнього: М.Глинка, Дж.Байрон, М.Лермонтов, Р.Стівенсон, Л.Толстой, О.Пушкін, Б.Пастернак, А.Грибоєдов, М.Бердяєв, М.Ломоносов, З.Фройд, Л.Керролл — в кожному з цих імен звучить трагізм життєвого пошуку та апофеозу посмертної слави. Таким натурам, ніжним і м’яким, попри зовнішню енергію, нестримність і темперамент, бракує наполегливості в боротьбі з обставинами в житті, делікатність і крихкість їхньої душі спричиняє власну кореляцію поведінки, що не може влаштувати ні їх самих, ані довколишній чужо-ворожий світ. Вимушені поступки суспільству спричиняють морально-психологічну кризу, виходу з якої їхні жваві душі не бачать. На жаль, цього не уникли «власники» 5: К.Бальмонт, А.Білий, Д.Веневітінов, В.Гаршин, О.Фадєєв, М.Цвєтаєва.

Якщо в залишку 6

Висока самооцінка в поєднанні з обдарованістю допомагає таким людям доволі швидко реалізувати себе, досягнувши в своїй сфері значних результатів і майже віртуозного блиску. Але набрана швидкість наближення до мети стає виснажливою, і дуже скоро може спричинити емоційне, творче і моральне спустошення, коли особистість виразиться повністю. А надмірна зарозумілість, підкріплена минулими перемогами, не дозволить реально оцінити ситуацію сьогодення й ухвалити вірне рішення в пошуках виходу з виниклої безвиході. Посередність і рутина згубні для таких людей. Вони не бійці й не можуть боротися з сірою буденністю. Їм необхідне постійне підживлення успіхом, визнанням власної неординарності. Уособлюючи в собі таємницю, вони справляють враження людей, які зробили набагато менше, ніж могли б (В.Моцарт, М.Паганіні, Дж.Лондон, А.Камю, Г.Уеллс, М.Кінг, П.Меріме).

Чортова дюжина


Більшість людей, м’яко кажучи, не відчувають любові до числа 13. Але за допомогою цього «нещасливого» числа ми можемо дізнатися порядковий номер енергетичного життя людини. Простіше кажучи, в котрий раз ми приходимо в цей світ. Тут йдеться не про реінкарнацію (перевтілення в наступному житті в кішку або соняшник), а про живе втілення роду. 12 разів (з інтервалом трохи більше ніж в 500 років) наш енергетичний фон знаходить плоть. Для того, щоб дізнатися, яке життя ви проживаєте (або марнуєте?) необхідно цифровий код розділити на 13. Число в залишку — номер вашого енергетичного життя. Тут не дуже приємні два випадки: якщо в залишку 12 — це означає, що людина не може мати дітей (оскільки вона завершує свій енергетичний цикл), і коли в залишку 0 (що означає єдине: ваш енергетичний рід припинив своє існування, і ви проживаєте чуже життя). Решта випадків більш оптимістичні. Наприклад, у тієї ж таки білявої радянської кінодіви, в залишку — 4. А у зовні благовидого бороданя з диким норовом і не менш дикою кількістю грошей у залишку вимальовується 1. На жаль, цей «милий» чоловік ще неодноразово порадує світ своїми пришестями.

Коли удача на нулі

У підсумку хотілося б додати, що нулі в залишках обертаються неприємностями. Але їхнє повторення в двох, а тим паче — в усіх трьох випадках стає вже небезпечним. Це визначене божевілля, самогубство або трагічна загибель. Такими надлишковими «власниками» нулів були Северянин, Єсенін, Чкалов, Кропоткін.

+1
5254
RSS
Підхід дуже оригінальний! Ніколи не зустрічав нумерологічних методик, до було би потрібно ділити числа і після того дивитися на рештки! Власне, тому й публікую цей переклад…
Цікавий матеріал. У мене вийшло: 2, 2, 8. Інтелект і здібності посередні, постійні душевні метання — це відповідає дійсності. А от яка в мене по рахунку життя, я не маю поняття.
У мене теж цікаво:
4 + 1 + 1963 = 1968
1968:3 = (656х3) + 0 — «або геній, або — ніщо»

1968:7 = (281х7) + 1 — «Людину з таким кодом характеризує висока вимогливість до себе та інших, організаторський і адміністративний талант, вміння повести за собою, здібності вождя і керівника. Зібраність і цілеспрямованість, чітке бачення поставлених завдань, часто написаних ними самими в поєднанні з виправданням власних дій в ім’я досягнення мети...» і далі за текстом

1968:13 = (151х13) + 5 — теж не зовсім розумію, що то за «енергетичне життя №5» (чи таким є рівень «родової енергетики»?!), але втішає вже те, що і діти мають бути (і справді є), і чуже життя я не проживаю
23:31
+1
Бачу останніми днями багато дуже цікавих публікацій з’явилось. На жаль не маю часу читати і коментувати. Десь ще тиждень буду дуже зайнятий, а потім приєднаюсь до обговорень. А поки що всім бажаю приємного і корисного проведення часу на нашому сайті! Якщо будуть якісь запитання до мене, пишіть приватним повідомленням.
08:12
+2
Забагато арифметики. По тесту 3 маю залишок 2 — нездара. А по тесту 7 — маю залишок 4 — це талант. ???

Випадкові Дописи