Сонячне затемнення 2 липня 2019 року

Сонячне затемнення 2 липня 2019 року

«Сотні літ постійно обертається карусель-Земля.»

Щороку ми маємо змогу спостерігати по кілька сонячних і місячних затемнень, переважно від 4 до 7. Цього року їх буде 5. Два перші відбулися в січні, а ще одне буде в грудні. Зараз ми увійшли в літній коридор затемнень. 2 липня о 22.16 на нас чекає повне сонячне затемнення, а 17 липня о 0.38 часткове місячне.

Липневе сонячне затемнення належить до циклу Сароса 3 N.

Це затемнення входить у ланцюжок Саросу тривалістю в 1488 років, що складається з 165 затемнень: 82 з яких сонячні і 83 — місячні. Початок циклу — 10 жовтня 991 року, кінець — 7 квітня 2479 року. Центр пройшов в 1722-1740 роках.

Тривалість затемнення становитиме 4 хвилини й 33 секунди. Але, на жаль, українці не зможуть насолодитися цим прекрасним астрономічним явищем: спостерігати його можна буде тільки в Чилі, Аргентині та на території Тихого Океану.

Це була інформація для любителів точної науки астрономії.

А тепер переходимо до мистецтва астрології.

Про цей цикл Бернадет Бреді пише так: «Це дуже нестримне сімейство затемнень. Його основна тема — це новини, пов'язані з молодими людьми, або новини, які трансформують ситуацію. Ця інформація може викликати занепокоєння або може змусити людину стати одержимою. Людина може хотіти включитися у значну активність або здійснити великі плани, що може бути дуже позитивним, поки вона не надто захоплюється.»

Цього разу Сонце і Місяць зустрінуться в 11° Рака. Тому якщо у вашому особистому гороскопі якісь важливі точки є у 8-14 градусі Раку, Овна, Терезів чи Козерога, будьте особливо обережні. Зверніть увагу на справи тих домів, в яких стоять планети в цих градусах, а також на доми, якими вони управляють. Наприклад, якщо у вашій карті Марс стоїть в 9° Овна, в другому домі, а управляє 3, 9 і 10 домами, то найближчим часом вам доведеться більше працювати або навчатися, мати справу з документами, фінансами, або вас відправлять у відрядження. Все це дуже індивідуально, бо залежить лише від розташування планет в вашому гороскопі.

Але є й більш загальні речі, які можуть стосуватися кожного. Зодіакальний знак Рака — це обитель Місяця, тому він буде особливо сильним. Відповідно і всі теми, якими управляє Місяць стануть актуальнішими. А це в першу чергу наші емоції, явні та приховані, все те, що ми приховуємо навіть від самих себе. Сни можуть стати яскравішими, а в когось і віщими, або навпаки буде напад безсоння. Уважно прислухайтеся до голосу своєї інтуїції. А також жіноча частина нас самих – наша Аніма. Емоційні зв’язки з батьками та дітьми, проблеми родинного дому та Батьківщини загалом. Усі жіночі питання, здоров’я, сексуальність, зачаття, вагітність, пологи, грудне вигодовування. Питання їжі та дієт, здоров’я травної системи.

У суспільне життя це затемнення теж має внести свої корективи, бо з’єднання Сонця й Місяця буде в опозиції до Сатурна в Козерозі. Воно хоч і не дуже точне, бо орб 7°, але дуже символічне. В астрології Місяць символізує народ, Сонце – правителя держави, а Сатурн – бюрократію, консервативні правила і закони. Крім того Сатурн зараз стоїть точно на Південному Вузлі, який символізує все старе віджиле, минуле. Складається сприятлива ситуація, коли народ з допомогою свого правителя може кардинально змінити систему управління державою. Таке рідко буває. А для України це затемнення особливо важливе, бо буде в опозиції до натального асцеденту нашої країни. В найближчі кілька місяців наше обличчя, те як нас бачать інші країни, сильно зміниться. А в кращий чи гірший бік підуть ці зміни, залежить від нас усіх.

Закінчиться коридор затемнень 17 липня ‒ в ніч, коли відбудеться часткове місячне затемнення. Але про нього я напишу згодом.

Автор Дзвінка Сопілкарка

+2
457
RSS
23:44
+2
_розгублений Таким чином, парламентські вибори у нас відбудуться вже після «коридору затемнень», який обмежений 17 липня?.. _розгублений
20:23 (відредаговано)
+2
Це дійсно так. Але вибори пройдуть на ретроградному Меркурії. Зараз спробую щось коротенько про нього написати.
Дописала.
04:04
+3
Дзвінко, дякую. Поясни, чи відносяться астрологічні поради тим землянам (Чилі+), які зможуть побачити затемнення?
Це спірне питання. Астрологи ще не визначилися, чи впливає затемненння на всю планету, чи тільки на ту частину, де його видно. Так само є різні думки щодо того чи впливає затемнення на всіх людей, чи тільки на тих, в чиїх гороскопах воно зачіпає важливі точки, чи воно стосується тільки долі правителів тих країн, де його видно.

Випадкові Дописи