Пригоди заблукалого мандрівного торгівця-Меркурія

Пригоди заблукалого мандрівного торгівця-Меркурія

Прудконогий Меркурій вже вдруге в цьому році готується перейти до зворотного руху. Перший раз це було в березні. І от тепер буде літня петля Меркурія. Ретроградним він стане 8 липня дійшовши до 4°28’ Лева, а у директний (правильний) рух повернеться 1 серпня в 23°57’ Рака.

Зараз Меркурій дуже повільно повзе по перших градусах зодіакального Лева, в якому почувається геть беззахисним, тут він перегрин, як самотній подорожній у чужій землі. Його сили вичерпуються і скоро він поверне у «неправильному» напрямку. Давні астрологи порівнювали планету перегрин з людиною, яка не має моральних цінностей і тому схильна зробити шкоду швидше ніж добро. А ретроградний рух скеровує енергію планети у хибному напрямку. З гірки котитися легше ніж прокладати шлях на гору. Тож робіть висновки самі.

В знак Лева Меркурій перейшов ще 27 червня, а 1 липня в Лева зайшов Марс. І тепер ці дві планети у дуже тісному з’єднанні, яке протримається до 16 липня. Марс в Леві теж перегрин, але зараз він швидкий і сильний, схожий на самотнього воїна-найманця чи благородного розбійника типу Робін Гуда. Чи пограбує розбійник-Марс заблукалого мандрівного торгівця-Меркурія, чи вони об’єднаються, щоб разом провернути якусь аферу? Хто зна.

На додачу, весь час свого з’єднання ці дві планети будуть під впливом квадратури від Урану в Тільці. Тож усю першу половину липня можна сподіватися гучних скандалів, розкриття певних змов чи махінацій, або відволікаючих витоків інформації, бо Лев дуже любить показуху.

19 липня Меркурій повернеться в знак Рака і стане «спаленим», бо буде йти на з’єднання з Сонцем, яке настане 21 липня. А 23 липня Сонце перейде в знак свого управління – Лев, і спалення Меркурія припиниться. Всі ці дні 19-23 липня варто бути особливо уважним, бо при спаленому Меркурії люди не помічають очевидних речей. І лише кілька годин, коли Меркурій перебуватиме в «серці» Сонця, 21 липня з 11.17 по 19.50, може настати момент кришталево чистого бачення ситуації. За дивним збігом обставин в Україні це день виборів до Верховної Ради. Може ми нарешті перестанемо сліпо вірити обіцянкам і оберемо правильно?

Вирвавшись з палючих обіймів Сонця, Меркурій побіжить на зустріч Венері, яка в знаку Рака почувається як у своїй стихії. Їхнє точне з’єднання настане 25 липня, а 28 липня Венера наздоганяючи Сонце перейде у знак Лева. Ці кілька днів, 23-28 липня, будуть сприятливими, незважаючи на ретроградність Меркурія. Якщо у вас виникне гостра потреба підписати багатомільйонну фінансову угоду, чи купити діамантове намисто для тещі на ювілей, можете сміливо це робити.

Попрощавшись з Венерою, Меркурій побреде собі далі, поступово втрачаючи швидкість. На його шляху більше не буде інших планет, лише далекі й невідомі давнім астрологам, Нептун і Плутон будуть лоскотати йому нерви. З Нептуном буде гармонійний творчий тригон, а з Плутоном – напружена квадратура, але точними ці аспекти вже не стануть, бо 1 серпня в 23°57’ Рака Меркурій нарешті одумається і повернеться до директного руху.

Якщо у вашому гороскопі є якісь важливі точки на проміжку 23° Рака – 5° Лева, зверніть на них увагу, сфери життя, якими вони керують, можуть стати важливими у найближчі три тижні. А краще зверніться до свого астролога.

Автор Дзвінка Сопілкарка

+4
662
RSS
01:45
+2
І лише кілька годин, коли Меркурій перебуватиме в «серці» Сонця, 21 липня з 11.17 по 19.50, може настати момент кришталево чистого бачення ситуації. За дивним збігом обставин в Україні це день виборів до Верховної Ради. Може ми нарешті перестанемо сліпо вірити обіцянкам і оберемо правильно?

Та ще й за часом доби це — саме час голосування…
_здивований
Я сама була вражена, коли все це вирахувала. Або у Зеленського феноменальний астролог-консультант, або Боженько нас усіх дуже сильно любить.
Я особисто схиляюсь до другого:

… або Боженько нас усіх дуже сильно любить.

_чудово _чудово _чудово
05:39
+3
Так, Дзвінко, дякую. 73% — затяті виборці. І будуть золосувати за Зе-команду. Хіба що буде обіцяне розкриття змов.
Ні-ні-ні! На парламентських виборах вибір ширший. Хто не хоче голосувати за ЗЕ-команду, може голосувати за «Голос» Вакарчука чи за перевірену «Самопоміч» Садового. А хто не хоче голосувати за ОПО-блок — може топити за Шарія чи за Клюєва. І так далі…
У Зе-команди різко падає рейтинг. За останніми даними, які я почула в понеділок, зараз їх підтримує менше 45%, а ще минулого тижня було 49%. Такими темпами до дня виборів їхніх прихильників залишиться 25-30%.
15:04
+3
Вибір-то ширший, але затяті Зе-прихильники захочуть гарантованої більшості СЛУГИ НАРОДУ.
Пхе! Мало хто що хоче?! А от ВВХло хоче, щоб «українська територія» увійшла до складу РФ окремими губерніями — і що з того?..
_нудно
Або дусту йому, або смоли гарячої! Не всі «хотілки» збуваються…
22:50
+3
Зазвичай, астрологічні прогнози завжди трохи нудні та не завжди зрозумілі, завдяки специфічній термінології. А цей — просто казка!
"Вирвавшись з палючих обіймів Сонця, Меркурій побіжить на зустріч Венері"і настане сприятливий період для фінансових угод. Потім «попрощавшись з Венерою, Меркурій побреде собі далі» Зрозуміло навіть дитині.
11:53
+2
Дякую Дзвінко-Дзвінкарко!
Дуже цікаво, що саме на 21 липня в денну пору випадає «час прозріння».
Дай Боже на краще!
В знак Лева Меркурій перейшов ще 27 червня, а 1 липня в Лева зайшов Марс. І тепер ці дві планети у дуже тісному з’єднанні, яке протримається до 16 липня.

На додачу, весь час свого з’єднання ці дві планети будуть під впливом квадратури від Урану в Тільці. Тож усю першу половину липня можна сподіватися гучних скандалів, розкриття певних змов чи махінацій, або відволікаючих витоків інформації, бо Лев дуже любить показуху.

От і маємо ще одне підтвердження астрології.
2 липня 2019 року у Верховній Раді зареєстровано проект Закону «Про протидію лихослів'ю» (про дематюкатизацію).
Меркурій і Марс — швидкі планети. Вони просто не встигають у транзитах спровокувати якусь подію, обов'язково має бути ще щось додатково. Але зараз Меркурій має дуже малу швидкість, він готується до розвороту, тому в таких ситуаціях він може стати спусковим гачком.
І склалася дуже символічна астрологічна ситуація. Меркурій — це слово, мова. Марс — щось гостре, агресія. Разом — це гостре слово, матюки. Знак Лева — публічність. А в натальній карті України в 4 градусі Лева стоїть Хірон, не то астероїд, не то комета, міфічний кентевр-вчитель. І нас усіх починають вчити культурно розмовляти в публічних місцях.
Все одно брендову кричалку «Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-а-а!!!» не заборонить ніхто!!! _сміюсь

Та й просто матюкатися люди менше не будуть через цей закон.
Просто на чергових виборах знову розігрують мовну карту. Кожного разу перед виборами виринає з небуття питання мови, то нам російську, як другу державну впихали, то цього року Закон Про мову прийняли за кілька днів до виборів Президента, а тепер про матюки згадали, бо всі інші варіанти уже були. Це чергове відволікання виборців від аналізу партійних програм і списків.

Випадкові Дописи