7 істин реальності

7 істин реальності
Джерело матеріалу:

Прийміть ці 7 гірких істин, вони повністю змінять ваше життя


Так, боляче. Так, важко прийняти. Але якщо ви хочете жити щасливо — просто прийміть їх. Тут і зараз.


Реальність не існує сама по собі, без нашої участі. Це не всесвітньо відоме полотно в музеї, намальоване великим художником, яке все сприймають однаково — шедевр.

То що ж складає нашу реальність? Наші з вами переконання і сприйняття! Вам все бачиться в чорному кольорі? Нічого не очікуєте хорошого від життя? Не поспішайте звинувачувати в усьому долю і несправедливо влаштований світ.

Що, якщо ви зараз дізнаєтеся про 7 істин, про які не замислювалися раніше або відкидали, як не важливі? І це змінить все ваше життя, тобто сприйняття реальності, якщо вже бути точними?

Річ у тім, що ці часом жорстокі й образливі істини можуть поліпшити ваше життя настільки швидко, що ви навіть оком не встигнете моргнути. А найголовніше — вони допоможуть вам ухвалити дуже важливі рішення.

1. Реальність — це те, у що ви вірите.

Чим би ви не займалися, які вчинки б не робили, які б слова не вимовляли — все це визначається однією-єдиною річчю. Тим, у що ви вірите. Якщо ви вірите у все позитивне, то і ваше життя буде таким же — яскравим, доброзичливим і надихаючим.

Якщо ж дивитесь на світ крізь «окуляри негативу» — все те, що відбувається, буде таким самим. Песимізм — «кращий» шлях до реальності, сповненої невдачами і провалами.

Якщо ви щиро вірите, що можете замислити щось велике і значне — зрештою, хоч спробуєте досягти задуманого. І скажу з великою часткою впевненості, що все вийде! Але якщо переконаєте себе в тому, що ваше життя все одно безнадійне, і нічого хорошого все одно не станеться — навіть не будете намагатися бодай щось змінити.

2. Нам абсолютно ніхто нічого не винен.

Це одна з найбільш гірких і непорушних істин життя. І чим раніше ви приймете цей факт — тим краще для вас же. «А як же наші партнери, заради яких ми стільком пожертвували? Діти, через яких не спали і переживали?» — запитаєте ви. Ні й ще раз ні. Запишіть ці слова десь і носіть завжди при собі.

У той самий момент, коли вирішите, що вправі очікувати від когось чогось — ви стаєте на слизький шлях вічних розчарувань. Кожна людина прийшла на цю Землю проживати Своє власне життя, а не ваше. І ніхто не зобов'язаний, зрештою, безкорисливо жертвувати або допомагати вам. Що б ви не зробили заради нього в минулому! Це не має жодного значення.

У кожного — своє життя. І кожен несе відповідальність за нього виключно поодинці!

Якщо ми будемо постійно думати про те, що заслуговуємо допомоги, відповідного ставлення та інше, то змістимо фокус з тих речей, які дійсно важливі й визначають все наше життя.

Просто продовжуйте робити добре свою роботу, а очікування — це льодяник для маленьких діток. Отримаєте бонус — відмінно, ні — теж нормально. Тільки так все працює, згодні ви з подібним ходом речей чи ні.

3. Всі люди — дуже різні.

Ми маємо з повагою ставитися до індивідуальності кожної людини. Зрештою, в світі немає абсолютно однакових людей. Всі ми відрізняємося, і кожен — по-своєму.

Прийняти цю думку непросто, адже так хочеться знайти свою «половинку», «брата по духу» та інше. Але якщо ви хочете змінити своє життя — доведеться прийняти цю аксіому. І станеться це тільки після того, як ви припините нав'язувати іншим свої переконання та ідеї, якими б досконалими і логічними вони вам не здавалися.

Вдумайтеся: якщо ми не в змозі до кінця зрозуміти інших людей, їхні думки, логіку, вчинки, то як вони можуть зрозуміти нас? Не буває безумовно правильного шляху або ідеї. Як і не буває абсолютно фальшивого і помилкового.

Все змінюється, все дуже неоднозначно. І люди, і суспільство змінюються щороку, щогодини. Ми всі різні, і так буде завжди.

4. Є тільки одна людина в усьому світі, яка може зробити вас щасливим. Це ви самі.

Не завжди все складається в нашому житті так, як би хотілося. А іноді зовсім — з точністю до навпаки. Ніхто не сперечається, що факт[ор] везіння або долі все ж таки присутній, але він не визначає наше життя. Одного разу вигравши в лотерею, ви не можете розраховувати, що вам щаститиме до останнього подиху.

Для того, щоб бути щасливим, не потрібно бути багатим або спадкоємцем королівської династії. Скільки нещасних людей сидять на мішках грошей на самоті й гірко страждають!

Ви зрозуміли: якщо хочете бути щасливим, то ніщо не в силах перешкодити. Якщо ж ні — ніхто не в силах допомогти.

5. Хочете змінити своє життя? Просто візьміть і зробіть це.

Настав час розлучитися з найбільш згубною звичкою, притаманною багатьом з нас. Це постійно скаржитися і оплакувати свої нездійснені надії й життя, що не склалося.

Якщо ви хочете змінити життя — почніть щось робити для цього. Без роздумів, страху і вагань. Ніхто не зробить цього за нас. Ніхто не в силах переписати книгу вашого життя. Адже ручка — в ваших руках… Просто зробіть це. Вже починаючи від сьогодні.

6. Припиніть жаліти себе.

Якщо ви почуваєтеся жалюгідним невдахою, то як до вас будуть ставитися інші? Як ви вважаєте? Вірно: відповідним чином.

Жалість до себе — це найбільш болісні й дурні тортури на Землі. Як би вам не було гірко — не звинувачуйте себе й обставини, власну дурість або нерозторопність. Перш за все змініть своє ставлення до життя. А зміни — прийдуть самі. Всьому свій час.

7. Зараз або ніколи.

Навчіться жити Тут і Зараз. Закрийте шлюзи вашого Вчора наглухо й назавжди. Припиніть мучити себе спогадами про минулі помилки й невдачі. Я не знаю жодної людини в світі, кому б це допомогло. А ось нервових і соматичних розладів спровоковано — мільйони.

Цей момент настав. Сьогодні найважливіший і найвизначальніший. Якщо хочете змінити своє життя — беріться за це просто зараз. Не пропустіть свого Сьогодні. Завтра вже може бути пізно...  • Отже, ось [вони -] ці 7 гірких істин життя. Так, боляче. Так, важко прийняти. Але якщо ви хочете жити щасливо, позбутися болю і страждань — просто прийміть їх. Тут і зараз.
+2
485
RSS
15:21
+3
Не знаю, в чім річ. Можливо, я надто цинічний… Проте ці істори мені зовсім не здаються «гіркими».
_не_знаю
А може, річ у тім, що майже до всіх цих істин (за виключенням хіба що першої) я допер самостійно ще в доволі юному віці…
13:11
+3
Якщо звести написане до двох слів:
НЕГАЙНО ЗМІНЮЙСЯ!
12:19
+2
Дякую!

Випадкові Дописи