Не жертвуйте гідністю!

Не жертвуйте гідністю!
Джерело матеріалу:

Припиніть жертвувати власною гідністю заради почуттів інших людей


Як би ви не старалися, завжди знайдеться той, кому не сподобається, що ви робите або що говорите.


Як би ви не старалися, але догодити всім не вийде. Завжди знайдеться той, кому не сподобається, що ви робите або що говорите. Але такі люди і їхні думки не повинні вас турбувати. І що б не відбувалося навколо, просто залишайтеся вірними своєму істинному «Я».

Коли йдеться про розуміння, куди рухатися далі в цьому житті, на перший план завжди виходять дві речі: турбота про себе і зміцнення віри в себе. Вам може бути неприємно бачити, що інша людина засмучена, або захочеться зробити все можливе, щоб догодити всім навколо, але в кінцевому підсумку це вам тільки зашкодить.

  • Ви маєте ставити себе на перше місце і бути впевненими у власній безпеці й комфорті, попри думку оточуючих.

Ми занадто часто кидаємося на допомогу іншим людям, перетворюючись на їхню підстилку. В наші дні уникнути цього стає все складніше. Ставлячи себе на перше місце, ви зовсім не перетворюєтеся на егоїста, а демонструєте здорову турботу про себе. Будь ласка, не забувайте про це.

Не можна робити все можливе для іншої людини, якщо ви жертвуєте власною гідністю, не дбаєте про власний психічний і фізичний добробут.

Просуваючись по своєму життєвому шляху, ми завжди будемо засмучувати оточуючих або розлючувати їх, попри всі спроби уникнути цього. Прийняття того факту, що ідеалу не існує, і що розвиток можливий лише шляхом навчання на своїх власних невдачах, є важливою частиною становлення кращої версії істинної особистості людини.

Ніколи не переймайтеся через те, що вам доводиться робити заради свого блага. В якості людини ви запрограмовані піклуватися про себе, а не нести відповідальність за будь-кого іншого або дозволяти іншим залазити вам під шкіру.

Кожен з нас сам відповідає за своє життя й ухвалює рішення, які потім приводять нас до кінцевої мети. Ви можете відмовити будь-кому, хто намагається вас використовувати, щоб тим самим позбутися зв'язків з особистостями, які лише даремно гають ваш час.

Жити в цьому світі нелегко, і часом прогрес тягне за собою розчарування тих, хто застряг в рутині. Але це нормально, враховуючи заздрість, на якій збудований сучасний світ.

Замість того, щоб просто порадіти вашим успіхам, люди вбачають у вашому поступі бажання залишити їх позаду. Але якщо ви почуваєтеся досить впевнено, можете простягнути їм руку допомоги.

Доти, поки ви дбаєте про власний добробут, вам нема про що переживати. Ваша духовна подорож з часом дійде кінця, але все, що ви залишили по собі, не зникне безслідно. В існуванні людини міститься набагато більше сенсу, ніж може здатися.

Звісно, більшість людей вважають, що якщо не докладатимуть максимум зусиль для допомоги оточуючим, то тим самим завадять своєму розвитку. Але це не так. Можна робити невеликі речі, і все одно продовжувати рухатися вперед.

  • Якщо люди, присутні у вашому житті, не бажають вкладати в дружбу або відносини з вами стільки ж зусиль, як і ви, відмовтеся від них. Засмутить їх це чи ні, але ви вчините вірно.

Ви повинні засвоїти певні уроки з життя, а тому не слід перейматися тим, чи викличуть ці уроки обурення у інших.

Досить боятися жити своїм життям!

+3
356
RSS
00:55
+3
Кожен відповідає за себе…
16:16
+3
Інколи допомога комусь, приносить й задоволення. (За умови, що не треба силувати себе, або жертвувати заради когось власним часом, потребами, добробутом тощо). То це два в одному. По перше — ти допоміг комусь, по друге — сам отримав відчуття щастя та радості за іншого. Інколи, коли ти даєш, більше радості ніж коли ти береш.
16:43
+2
Загалом тези головні цього допису я підтримую: Найперше дбай за себе, щоб не бути тягарем для рідних і близьких. І поділяю думку Олени про творення добрих справ. Мені теж відоме це солодке почуття, коли допоміг людині, а вона на це й не сподівалася.

Випадкові Дописи