Радість - краще!

Радість - краще!
Джерело матеріалу:

Гарвардське дослідження, що тривало 80 років, показало: хороші гени — це здорово, але радість — краще


Життя в оточенні люблячих людей дозволяє нам прожити не тільки щасливе, але і довге життя.


Тривалість нашого життя залежить багато в чому від спадкових факторів. Але 80-літнє Гарвардське дослідження довело, що життя в оточенні люблячих людей дозволяє прожити не тільки щасливе, але і довге життя.

Група вчених взялася за спостереження за станом здоров'я студентів Гарварда ще в 1938 році за часів Великої Депресії (близько 80 років тому). Дослідження не обмежувалося тільки вивченням первинних респондентів, а й торкнулося також їхніх дітей.

Роберта Волдінгер, професор психіатрії Гарвардської Медичної школи і керівник дослідження, говорить: «Головне наше відкриття полягає в тому, що стан здоров'я людини багато в чому залежить від наявності відносин і від того, наскільки вона в них щаслива. Турбота про своє здоров'я має велике значення, але не менш важлива і турбота про свої стосунки».

Дослідження продемонструвало, що присутність в життя близьких людей заспокоює нервову систему, зменшує емоційний дискомфорт і підтримує мозок в здоровому стані. Дослідники також дійшли висновку, що здоров'я самотніх людей погіршується в більш ранньому віці, що, відповідно, сприяє їхній більш ранній смерті.

«Річ не тільки в кількості друзів, які у вас є, і не в тому, чи перебуваєте ви в сімейних відносинах з кимсь, — продовжив свою думку Волдінгер. -Насамперед, важлива якість ваших близьких відносин».

Це дослідження є гарним нагадуванням про те, що всім нам необхідно розвивати справжні, теплі зв'язки з людьми. Як показують результати експерименту, навіть якщо у вас є «всі гроші світу», але немає любові та близьких відносин, ви не тільки не зможете стати щасливим, але й, імовірно, проживете менше в порівнянні з тими, хто оточений люблячими людьми.

+2
459
RSS
00:13 (відредаговано)
+3
Ото вже дослідники очевидного! _сміюсь
04:51
+3
Вражає тривалість дослідження — 80 років! Це означає, що його вели кілька поколінь дослідників. І замовник дослідження не перериваа його фінансування.
«Повторення — матір навчання». Ще надто багато людей не розуміють, що гармонія в душі та в стосунках зі Світом, покращує якість і тривалість життя.
Це схоже на ті написи на упаковках сигарет: «Куріння вбиває». Всі читають, всі це знають, але курців менше не стає.
21:46
+2
Радість то чудово! Однак, найважливіше то спокій. Якшо все гаразд: здоров'я. сім'я, робота то це й «заспокоює нервову систему, зменшує емоційний дискомфорт і підтримує мозок в здоровому стані». Інколи й близькі люди є, й не один, але нема спокою, бо негаразди в стосунках, зі здоров'ям, роботою, житлом, тощо.

Випадкові Дописи