УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

​Найщасливіші пари - ті, де чоловік і дружина п'ють разом

​Найщасливіші пари - ті, де чоловік і дружина п'ють разом
Джерело матеріалу:

Готуйте печінку змолоду.

Згідно з новим дослідженням, пари, які п'ють разом, щасливіші зі своїми партнерами і у взаєминах, пише SDP Noticias. Хто знав, що алкоголь може бути секретом щастя?

До такого висновку прийшли лікарі з новозеландського Університету Отаго.

Проаналізувавши сімейне життя 1500 подружніх пар, дослідники помітили, що найщасливішими (91% пар) відчувають себе ті чоловіки і жінки, які випивають разом, але помірно, приблизно один раз в тиждень.

Причому жінки в цих союзах виявилися в чотири рази щасливішими за своїх непитущих подруг, а чоловіки — в три рази щасливіші за тих чоловіків, які не люблять розслаблятися за чаркою коньяку. Схожі висновки зробили і соціологи з Університету Мічигану.

«Наше дослідження показує, що справа не в тому, як багато подружжя п'є, а в тому, чи п'ють вони разом взагалі», — пояснює керівник проекту соціолог Кіра Берд.

Вона і її колеги вивчили досвід 2767 американських пар. Більшість з піддослідних перебувають у законному шлюбі, решта в цивільному, але в середньому прожили разом 33 роки.

Кожні два роки соціологи опитували подружжя, як часто вони п'ють і як багато, чи вважають вони свого партнера надійним, чи не викликає він роздратування.

Близько 45% пар повідомили, що вони випивають разом.

Виявилося, що саме в таких союзах партнери, як правило, менше дратують один одного. Навіть якщо вони випивають різну кількість спиртного, це не особливо сильно впливає на міцність відносин.

Сім'ї, в яких подружжя не п'ють зовсім, також виглядають досить міцними. Найменш щасливі ті пари, де один партнер п'є, а інший ні.

Наприклад, дружини, які не відмовляють собі в спиртному, частіше зізнаються, що у них в стосунках не все гаразд, і що чоловіки їх критикують, коли чоловіки ведуть тверезий спосіб життя.

«Важко сказати напевно, в чому тут причина, — коментує результати Кіра Берд.

Можливо, вся справа в більшій кількості вільного часу, яке подружжя приємно і з задоволенням проводять разом, — це і відбивається на якості відносин».

Вона не закликає партнерів терміново змінити свої алкогольні звички, щоб підлаштуватися один під одного, але все ж попереджає: якщо один з подружжя зовсім перестав пити, іншому варто спробувати зробити те ж саме.

Що ви думаєте про результати дослідження?

+5
510
RSS
22:54
+3
Регулярно почаркувати на вихідних за обідом + «обмити» обновки + пом'янути «всіх, хто там» після цвинтаря — це в стилі моїх батьків.
_пиячимо
Я стільки і з такою регулярністю випивати не можу, бо опісля чаркування стає важче працювати. Ні-ні, в разі потреби, звісно, можна… Мій особистий рекорд — це коли під час марафону українськими електростанціями у складі виїзної групи «Голоса Донбасса» ми заїхали на ЧАЕС в Прип'ять, звідти рвонули на Славутич, там зупинилися в готелі проти ночі. Холодрига була жахлива! Отож в готелі сіли «грітися»… Я тоді особисто видудлив 0,5 літри оковитої _соромлюсь Після застілля всі пішли спати, а мене головний редактор залишив писати репортаж «з коліс». І я не лягав спати, доки не написав. На ранок ми пішли зустрічатися з мером Славутича, потім в автівку — і вперед, на іншу електростанцію. Від секретарки відправили те, що я накарябав вночі, мейлом до редакції — звісно, виправляти й перечитувати часу не було. Тому репортаж пішов в друк в тому вигляді, як я його написав вночі після 0,5 літрів. І класно вийшло, треба зазначити!
_сміюсь
Але то журналістський репортаж. А художній текст йде понад силу, тому чаркування вибиває мене з колії. Отож ми з Оленою випиваємо не настільки часто. Але почаркувати разом?! Без проблем і з задоволенням!
_пиячимо
«Наше дослідження показує, що справа не в тому, як багато подружжя п'є, а в тому, чи п'ють вони разом взагалі»

Можливо, вся справа в більшій кількості вільного часу, яке подружжя приємно і з задоволенням проводять разом, — це і відбивається на якості відносин».

Тут більше значення має тривалість часу, проведеного за спільною випивкою, а не об'єм випитого. Можна раз натиждень випити келих вина чи пляшку пива і витратити на це 4-5 годин, а можна щодня випивати по склянці горілки і витратити на це 35 хвилин.
13:26 (відредаговано)
+2
Я не думаю, пане Тимуре, що келих справжнього (не сурогатного, без додавання спирту) вина, може вибити з колії.
Домашній кисляк, або кифір, не вибиває з колії, хоч також має відсоток алкоголю. Тим більш шо кисляк п'ють літрами, а вино лише келихами, та й то, наповнюють лише на третину. Ну якщо мова йдеться про горілку, або міцні напої — тоді да, вибиває ще й як!
Спільна випивка — це ритуал, а не вживання спиртного!
00:22
+3
У нас майже щодня на столі келих домашнього вина, міцність 6-9%, не п'янке, смачне, корисне (готуємо лише з чистого соку винограду). Привід не потрібний, зазвичай на вечерю, або на обід (на вихідні). Чи ми щасливіші від того, ніж інші сім'ї? Не впевнена. Є виноград, то й є вино.
Гарні пляшки. Ви маєте власну марку вина?
13:15
+3
Та ні, не маємо. Щоб мати власну марку треба завжди притримуватися однакової «рецептури». А у нас щороку вино виходить різне. В залежності від насиченості цукру в винограді, погодних умов, процесу бродіння. Часто експериментуємо зі смаками. Цього року мій чоловік вирішив додати ще й прянощі. То маємо 5 різновидів вина: червоне з анісом, червоне з бодяном, червоне з фенхелем, червоне з імбирем, та рожеве (яке робиться з білих сортів). А корки, комірці на пляшки та таке інше, можна купити вільно в спеціальних магазинах. Машинку для закорковування позичаємо, та й закорковуємо пляшки. Раніше зберігали в 10 літрових бутлях, Але це не зручно. До того ж, два бутлі пару років тому донька ненароком штовхнула, вони впали та розбились, що найсумніше, вони були повні. За раз втратили вино яке вирощували, збирали, робили протягом року. А в пляшках — то чудово, можна дарувати друзям та знайомим.
З таких експериментів і н6ароджується справжнє професійне виноробство. Успіхів вам. А я буду знати, де можна замовити кілька пляшок нестандартного вина.
У мене на роботі чудовий дівочо-жіночий колектив, ми здружилися і зрідка влаштовуємо «велику п'янку», переважно в день зарплати. Правда чоловіки моїх коліжанок на це кажуть: «Знаю я твою п'янку — пиво, піца, чипси, максимум пляшка текіли на 10 дівчат». А от якесь цікаве винце дівчата люблять пробувати.
Пані Олено, а чи модна у Вас розжитися порожнім великим 10-літровим бутлем?! Чи Ви ще плануєте їх використовувати надалі?..
_здивований
00:41
+1
Нажаль ні. Вони використовуються, бо вино бродить саме в них. Пошукайте на ОLX, там інколи продають нові та б\у.
02:18
+3
Навіяло…
"Про алкоголь"
_вибачаюсь
09:23
+3
Ми з дружиною іноді чаркуємося при нагоді. Може раз на місяць. Не помітив, щоб це ощасливлювало.
11:02 (відредаговано)
+2
Біля мого будинку була гарна «наливайка». Її тримали дві сестри з Закарпаття, разом із своїми чоловіками. Дешевої горілки там не було, тому алкашня не стирчала. На закуску були чудові канапки: чорний хліб з різними видами сала чи напівкопченої ковбаси, квашені огірки. А також більш серйозна закусь — курячі окорочки гриль та курячі окорочки в тісті.
Декілька раз мені довелося чекати на зустріч з товаришами, які спізнювалися, в цьому закладі. Десь після 18-ї години… Стою за столиком в куточку і спостерігаю за відвідувачами, які забігають після роботи «остограмитися».
Один за одним заходять чоловіки, що повертаються з роботи… «150 і лимончик»; «200 і лимончик»; «100 і карамель»; «200 і карамель»… Конвеєр!
Я людина тренована, але влітку, коли на вулиці +28 — +30, проковтнути 200 грам горілки і закусити долькою лимона – ЗАНАДТО!
Після декількох сеансів спостереження у мене наступило прозріння – чоловіки не можуть (і не хочуть) іти додому. Тому вони приймають «ліки»!

Випадкові Дописи