Де ви на цьому дереві? Швидкий тест на визначення емоційного стану

Де ви на цьому дереві? Швидкий тест на визначення емоційного стану
Джерело матеріалу:

Відомий британський психолог Піп Вілсон створив ультра-швидкий і неймовірно легкий тест, який допоможе протягом дуже короткого часу визначити, в якому емоційному стані знаходиться людина, і наскільки її очікування від життя відповідають тому, як йдуть справи в дійсності.

Подивіться на ту картинку і спробуйте відчути: де саме на цьому дереві ви зараз відчуваєте себе?

Зверніть увагу, що у кожного з цих чоловічків – свій власний настрій і внутрішній стан, який можна визначити з виразу обличчя. Хто з них найбільше зараз на вас схожий? А на кого з них ви б самі хотіли бути схожими?

І ось результати тесту:

Якщо ви вибрали позицію 1, 3, 6 або 7, то це характеризує вас як цілеспрямовану людину, яка не боїться ніяких перешкод і перепон.

Якщо ваш вибір припав на один з наступних номерів: 2, 11, 12, 18 або 19, то ви товариська людина, яка завжди надасть будь-яку підтримку друзям.

Вибір чоловічка під номером 4 визначає вас як людину зі стійкою життєвою позицією і бажає домогтися всіляких успіхів без подолання труднощів.

Номер 5 – ви часто буваєте стомлені, слабкі, у вас невеликий запас життєвих сил.

Вибір припав на чоловічка під номером 9 – ви весела людина, любите розваги.

Номер 13 або 21 – ви замкнуті, часто схильні до внутрішнім тривогам і уникаєте частого спілкування з людьми.

Номер 8 – ви любите йти в себе, думати про щось своє і занурюватися у власний світ.

Якщо ви вибрали номери 10 або 15 – у вас нормальна адаптація до життя, ви перебуваєте в комфортному стані.

Номер 14 – ви падаєте в емоційну прірву, швидше за все, схильні до внутрішньої кризи.

Позицію номер 20 зазвичай вибирають люди з завищеною самооцінкою. Ви природжений лідер і хочете, щоб люди прислухалися саме до вас і ні до кого іншого.

Вибір припав на чоловічка номер 16? Ви відчуваєте себе втомленим від необхідності підтримувати когось, але, можливо, ви побачили на цій картинці, що номер 17 вас обіймає – в такому випадку ви схильні розцінювати себе як людину, оточену увагою.

+2
424
RSS
14:27
+3
Мене на цьому дереві нема — бо жоден з чоловічків не працює за лаптопом чи комп'ютером. І жоден не кропає нового літературного твору… _сміюсь
А якщо, чисто умовно, відкласти лаптоп на бік, то де б ви себе розмістили на цьому дереві?
Я, наприклад, № 1 і 9, вишу на нижніх гілках.
21
16:35 (відредаговано)
+3
Вони дійсно, всі байдикують! Ваша відповідь, пане Тимуре, дуже влучна. Я б вибрала зручне та безпечне місце або 7, або 15
16:36
+3
Гарний тест, Дзвінко. Спочатку я піддався загальному настрою і поліз на дерево. І доліз до ном.15 (комфортний стан). А потім усе прочитав, одумався і мені подобається ном.4. Стійка життєва позиція .

Випадкові Дописи