​Затемнення Місяця – затемнення почуттів

​Затемнення Місяця – затемнення почуттів

Літній коридор затемнень 2019 року наближається до завершення. 17 липня о 0.38 за Києвом пройде часткове місячне затемнення, яке його й закриє. Воно буде частковим, бо на момент затемнення Сонце і Місяць перебуватимуть на відстані 6°25’ від Місячних Вузлів.

Затемнення Сонця і Місяця відбуваються тоді, коли на момент молодика чи повні наші світила перебувають не далі ніж 12°30’ від Місячних Вузлів (точки перетину місячної орбіти з екліптикою). Чим далі Сонце і Місяць від Вузлів, тим менша частина світила затемнюється. Якщо кутова відстань між Місяцем і Вузлом менше 6°, буде повне затемнення, а якщо кут є в межах 6-12,5° — то часткове.

Літнє місячне затемнення належить до 139 циклу Сароса, який триватиме 1334 роки, і в ньому буде 75 місячних затемнень. Перше затемнення цього циклу було 9 грудня 1658 року, а останнє буде 27 лютого 2993 року. Його можна буде спостерігати на більшій частині Європи й Азії, крім північних та північно-східних районів, Африці, Південній Америці, Австралії та Антарктиді. Центральна точка зони затемнення розташовуватиметься між Африкою та Мадагаскаром. Загальна тривалість затемнення становитиме 5 годин, 34 хвилини. Тривалість часткового місячного затемнення — 2 години, 58 хвилини.

Місяць під час затемнення перебуватиме в 25° Козерога. Це знак його вигнання, тут він дуже слабкий. Тому про Козерогів часто кажуть, що вони черстві й безсердечні. Але такими є не Козероги по Сонцю (бо саме розташування Сонця в момент народження визначає наш знак Зодіаку, про який пишуть усі популярні гороскопи), а по Місяцю. Тобто ті люди, в натальних картах яких Місяць стоїть в Козерозі. От таким людям дуже важко виявляти, а головне усвідомлювати свої емоції та почуття.

І липневе місячне затемнення теж буде супроводжуватися запереченням і витісненням почуттів. Його вплив можна відчути уже сьогодні й триватиме він до 19 липня. Всі ці дні людям буде важко усвідомлювати власні емоції та почуття навколишніх. Логічно пояснити їх буде неможливо. Особливо вразливі люди можуть впадати в депресивні стани, весь світ для них постане лише у чорних барвах. Тому будьте уважні до своїх близьких. Якщо це можливо перенесіть з’ясування стосунків на пізніший термін. Відмовтеся від прийняття остаточних рішень. Краще перечекати, ніж наламати дров і потім жалкувати.

На додачу до затемнення, Місяць в цей час перебуватиме у з’єднанні з Великим Трансформатором – Плутоном. Тому ті, в кого в гороскопі є важливі точки в 21-27° кардинального хреста (Козеріг, Овен, Рак, Терези), будуть відчувати вплив затемнення наступні шість місяців. Зміни стосуватимуться тих сфер життя, в яких домах гороскопу опиняться ці градуси, і які конкретно планети зачеплять. Тут все, як завжди, дуже індивідуально.

Але як і кожне затемнення, теперішнє має й позитивний вплив. Відкинувши всі емоції можна подивитися та оцінити своє життя чисто логічно. Так, ніби ми розв’язуємо якусь інтелектуальну головоломку. Такий аналіз буває корисним, бо нас ніщо не засліплює, не відволікає. Можна все роздивитися наче крізь збільшуване скло.

Можна також подбати про своє здоров’я. Якщо у вас є шкідливі звички, місячне затемнення – найкращий час їх позбутися. Ви з легкістю можете кинути палити, вживати алкоголь чи наркотики, відмовитеся від шкідливої їжі – солодощі, чіпси, припините переїдати.

І затемнення Місяця і коридор затемнень минуть. А вже наступної ночі яскрава місячна доріжка поведе вас до реалізації своїх мрій.

Автор Дзвінка Сопілкарка

+3
394
RSS
20:18
+2
Ох, ця астрологія таки схожа на науку. Насамперед обширом досліджуваних об'єктів і складністю.

Випадкові Дописи