Користь лаврового листа

Користь лаврового листа
Джерело матеріалу:

Кожен будинок має свій ароматом. У когось він пахне парфумами або кавою, у інших же домашньою їжею або теплим молоком. Але бувають житла, в яких присутній запах неймовірної свіжості і чистоти. При цьому ви відчуваєте себе там дуже затишно, бо це не штучний запах освіжувача повітря.

Дуже може бути, що ці люди знають спосіб, яким користувалися стародавні греки і римляни. Вони застосовували лавровий лист не тільки в кулінарії, але і використовували його для очищення приміщень від неприємних запахів і вогкості. Для цього вони підпалювали листя лавра ...
До речі, якщо проробляти таку процедуру часто, можна позбутися не тільки від запаху, але і запобігти деяким хворобам і поліпшити самопочуття. Доведено, що запах лаврового листа діє на організм заспокійливо і знеболююче.
Лавровий лист здатний запобігти нападам епілепсії, побороти стрес, втому і безсоння. Це пов'язано з тим, що в цій прянощі містяться цинеол і специфічні ефірні масла, які звільняють дихальні шляхи і сприяють розслабленню всього організму.
Щоб відчути на собі розслаблюючий ефект вже через 10 хвилин, підпаліть пару сухих лаврових листів над підходящою ємністю. Через деякий час ви відчуєте приємний запах, яким наповниться кімната.
До речі, лавровий лист вважається символом чистоти, успіху і перемоги. Магічні властивості рослини були помічені ще в давнину. З лавровим листом проводилися різні ритуали для виконання бажань. До сих пір дехто зберігає біля вхідних дверей гілку лавра як оберіг.
Як то кажуть, під лежачий камінь вода не тече, тому не полінуйтеся і спробуйте виконати своє бажання за допомогою цієї прянощі.
Напишіть бажання на лавровому листі і підпаліть його.
Бажання обов'язково збудеться, якщо ви позитивно налаштовані. Сила думки творить чудеса, вірте в диво — і всі ваші мрії стануть реальністю.
Корисні властивості лаврового листа дуже складно порахувати. Його застосовують в кулінарії, в лікувальних цілях, в побуті, в якості оберега і в інших сферахх. Ось чому варто мати цю унікальну пряність будинку!
+1
1420
RSS
Дякую тобі, Дзвінко, за цю статтю! В Лівані росте лавровишня і ми щоразу привозимо звідти гілки лаврового листу. Ти пробувала сама, чи спалювання лавролисту освіжає повітря?
Я погпно переношу будь-який дим, тому сама не пробувала, але подруга часто це робить. Я б хотіла спробувати посадити лавр у вазонок. Мені здається, що жива рослина буде краще очищувати повітря ніж дим від її спалювання.
Може ви наступного разу привезете ще й насіння чи саджанці з Лівану?
17:40
+2
Ось хай-но я, Дзвінко, пораджуся з дочкою. Може вона привезе швидше.
Як добре. Буде і в мене свій маленький лавровий гай.
Якщо вдасться, нехай і для нашого дому передасть бодай 1 штучку. В мій «садочок для роздумів» на лоджію )))
18:34
+1
Дочка обіцяла подивитися, пошукати таке насіння. Буде всім бажаючим!

Випадкові Дописи