Короткий і різкий гід із самовдосконалення

Короткий і різкий гід із самовдосконалення
Джерело матеріалу:

Просте керівництво, яке допоможе зрушити з мертвої точки


У цієї методики мало спільного з медитацією й усвідомленістю, що вже звучить непогано, погодьтеся. Потрібні лише визнання проблеми і природна агресія — щодо ворога, який заволодів вашою особистістю. Якщо розмірені й послідовні стратегії не допомагають в змінах на краще, оголошуйте війну ситуації, що склалася. І не якусь там холодну, а справжнісінький ядерний удар.

1. Визначте ворога

Що там у вас нехорошого? Хто або що заважає жити? Недостойний бойфренд, алкоголь, куріння, вуглеводи, соцмережі? Справжнє ім'я супротивника — залежність, не має значення, [набута] з власної волі або ненавмисно. Пора з нею зав'язувати. Не через бажання стати кращим для когось, а тому, що скільки можна, дістало вже, дратує.

Наскільки б темний бік ні заволодів вашою сутністю, підсвідомо ви шукаєте шлях до позбавлення, хоча звикли йти на поводу у спокус. Якщо залежність так глибоко в'їлася в душу, що стала частиною особистості, — посваріться з нею, змусьте злякатися і покаятися. Опір неминучий, і це нормально. Отже...

2. Розлютіться

Буквально станьте несамовитим. Поставте хрест на самонавіюванні, ігноруйте боротьбу на спір. Визнайте, що перемогти не вийде, якщо не змінити підхід. Ви занадто довго програвали на цьому фронті — самій проблемі, а також тим, хто полюбляє вдатися до показного співчуття: «Ох, мила, я всерйоз про тебе турбуюся...». Хибне співчуття завжди звучить так, як ніби чужа старанність очевидніша від вашої.

Годі! Точка кипіння досягнута. Використовуйте атомну енергію обурення, запустіть ланцюгову реакцію, що руйнує систему, — і витягніть себе з болота. Так, від люті. А ще від мудрості, сміливості, раціональності, смутку, самотності, нудьги, відчаю і через нереалізовані бажання. Переконати себе: «Я нарешті збираюся виграти бій і ніколи більше не потерплю поразки на цьому фронті». І коли розіб'єте ворога, стане набагато легше — і вам, і тим, хто насправді про вас піклується.

3. Вірте в стимул

Цей пункт, прямо скажемо, не для феєчок. Оскільки вас вже переповнюють обурення, страх, ненависть, злоба й інші темні сили упереміш з бажанням перемогти, підкиньте в цю пекельну топку трохи образи і зловтіхи. Вас напевно дістали всі ці ЗСЖниці, щасливці, правдолюбці й інші світлі людці — добре б, якби вони заткнулися на тему рятівних порад, раз і назавжди. З чого вони взяли, що краще від вас знають, як перемогти вашу проблему?

«Стати найкращою версією себе» — поняття розпливчасте, хоча звучить привабливо. Отже, всі, хто став кращими, колись були гіршими? Ага, таке формулювання вже не надто. Визначте, що спрацює саме для вас — конкуренція з собою або з кимось іншим? Можна надихатися перетворенням вашого колишнього і залежного «Я» на «Я»-переможницю, але іноді інша людина (наприклад, суперник або кривдник) здатна залати потужніший драйв. Прийміть виклик зовнішнього світу і переможіть комусь на зло — ворогам, заздрісникам, щедрим на поради родичам.

Подумайте не тільки про друзів і близьких, які щиро порадіють успіхам, а також про тих, кого засмутять ваші добрі новини. Навіщо нехтувати такою розкішною мотивацією, якщо вже ця енергія все одно ширяє в повітрі? Згодом все це здасться неадекватною нісенітницею, але на той час ви подолаєте вирішальний рубіж, залишивши залежність в минулому.

Уявіть в фарбах, що ви це зробили, всім на зло і без занудних повчань. Самостійно. І подивимося тепер, хто тут невдаха.

Авторка — Natasha Smirnova

+2
189
RSS
16:09
+2
Не всі хочуть проходити довгий шлях самовдосконалення, щоб досягати поставлених цілей колись у віддаленому майбутньому. Якщо людська душа перебуває на низькому рівні вібрацій, то й використовує відповідні енергії — страху, роздратування, люті, бажання, гордині тощо…
23:03
+2
Що за дика пропозиція: розлютіться! Станьте несамовитим!
02:02 (відредаговано)
Для не надто досконалих людей не годяться методи, якими оперують більш досконалі. Це дуже дохідливо показано в "Чарівниках":


Ковров (герой Віторгана) — чарівник, йому пройти крізь стіну — раз плюнути. Ваня (герой Абдулова) — звичайний чоловік, і методи, якими досягає мети Ковров, йому недоступні…
_вибачаюсь
Вані доступні лише «дикі» методи — а йому ж також треба досягати цілей! Наприклад, проходити крізь стіни… Доводиться йти обхідними шляхами.

Випадкові Дописи