Синхронність в нашому житті: немає ні випадковостей, ані збігів

Синхронність в нашому житті: немає ні випадковостей, ані збігів
Джерело матеріалу:

Подумайте про те, що з вами сталося останнім часом. Ви абсолютно «випадково» зустріли старого друга, з яким не бачилися багато років? Побачили, як хтось робить те ж саме, що і ви, або говорить тими ж словами? А можливо, з вами навіть сталася неприємність будь-якого роду? Що ви думали, коли з вами це відбувалося?

«Ого, оце несподіванка!», або, скажімо: «Без цього я міг би і обійтися?» Якщо ви дійсно так думаєте, ви помиляєтеся, бо кожен «випадковий» збіг, з яким вам довелося зіткнутися, несе вам послання.

Послання, яке полягає в тому, що насправді не буває ні випадковостей, ані збігів — є лише синхронність, і у всього, що з нами відбувається, є своя причина.

Знайомство з синхронністю — наукою про збіги

Істина в тому, що все в нашому житті, від початку і до кінця, пов'язане одне з іншим. Від найбільш ранніх подій в нашому минулому до того, що відбувається в сьогоденні, і колись станеться в майбутньому — кожна уявна випадковість і збіг пов'язані й один з одним, і з усім іншим. Неважливо, наскільки великою чи незначною здається вам та чи інша подія, вона все одно стосується синхронності.

Знайте, коли у вашому житті трапляється просто ідеальний день, в який усе стається так і тоді, коли це потрібно, або ж коли, навпаки, здається, що ви просто не можете зробити щось правильно, відбувається безліч «випадкових» неприємностей, і у вас все валиться з рук, це означає, що всесвіт хоче вам щось сказати.

  • Люди і події, що «несподівано» з'являються і трапляються в нашому житті — прояви синхронності. На щастя, є спосіб обернути цей факт собі на користь.

Чи чули ви прислів'я «Наставник з'являється лише тоді, коли учень готовий»?

Це прислів'я пояснює синхронність якомога краще. Коли ви синхронізуєтеся з чимось, чого ви дійсно хочете, ви з куди більшою ймовірністю зустрічаєте це «щось» на вашому шляху. Саме тому люди зі схожими характерами й інтересами так часто «випадково» зустрічаються. Це відбувається тому, що вони «налаштовані» на одну і ту ж частоту, і синхронність підштовхує їх один до одного.

Спосіб спрямувати синхронність в потрібному напрямі

Тепер, коли ви розумієте, як працює духовна синхронність, для вас настав час дізнатися дещо дуже важливе...

  • Синхронність — це не просто сліпа рука долі. Синхронність — це дещо підвладне нашому контролю.

«Але як мені це зробити?» — здивовано запитаєте ви себе. Щоб домогтися цього, важливо пам'ятати про один важливий секрет...

Власне кажучи, це навіть не секрет… Просто синхронність найкраще працює для людей, які вірять в її існування. Тож для початку спробуйте повірити в неї, і припиніть вважати позитивні і негативні події, що стаються з вами, випадковостями або збігами. Бо коли ви так вважаєте і відкрито про це говорите, ви посилаєте всесвіту слабкий духовний сигнал, на противагу сильному сигналу, який всесвіт посилає вам за допомогою синхронності.

Повіривши в існування синхронності, зрозумівши її, і почавши дивитися на світ навколо вас, помічаючи зв'язки між збігами, ви встановлюєте сильніший зв'язок зі своїм внутрішнім «я» і починаєте витрачати набагато менше зусиль на отримання того, що вам потрібно. Ви просто вірите в це «щось» і дозволяєте цьому увійти у ваше життя, не докладаючи для цього особливих зусиль.

Давайте приймемо це, як даність...

  • Синхронність залежить від нас — перш за все тому, що вона подібна до дзеркала. Все, що ви робите і в що вірите, рано чи пізно позначиться на вас.

Саме тому, коли ви приймете істинність синхронності й того, як вона працює, ви зможете встановити набагато міцніший зв'язок з духовною сферою, і відправляти світу сильніші повідомлення на духовному рівні. Ну а крім цього, ви просто станете кращим — впевненішим, активнішим і більш націленим на результат.

Одне слово, розуміння синхронності призводить до встановлення гармонії у вашому житті — і усвідомленого сприйняття всього, що відбувається навколо вас.

Розворот на 180 градусів — нехай «випадковості» працюють на вас

Якщо ви чули про Закон Мерфі (Все, що може піти не так, піде не так) і вірите в його істинність, ви вже зробили величезний крок на шляху до розуміння синхронності. Дійсно, коли ваші справи йдуть не дуже, це може тривати деякий час, і ми часто нічого не можемо з цим вдіяти.

Віра в це допомагає вам усвідомити, що синхронність може працювати не тільки на вас, але і проти. Однак намагайтеся вірити в Закон Мерфі не дуже сильно — переконуючи себе в тому, що від життя варто чекати лише поганого, ви синхронізуєтеся з вашою внутрішньою негативністю, і погані речі починають відбуватися набагато частіше. Краще налаштуйтеся на позитив, і нехай він працює на вас.

Випадкові зустрічі — зовсім не випадковість

Випадково зустріли когось на вулиці і розговорилися з цією людиною? Чи вважаєте це випадковістю? Насправді це зовсім не так — спробуйте подумати над тим, навіщо всесвіт звів вас саме з цією людиною, і саме зараз.

Більш того, кожна з таких зустрічей теж є причиною для чогось нового. Для того, щоб зустрітися з кимось новим, або ж давно знайомим, і дізнатися щось до цього невідоме, завжди є причина.

  • Випадковість — всього лише ілюзія.

Наше минуле, сьогодення і майбутнє нерозривно пов'язані між собою. І хоча ми не завжди розуміємо причини всього, що з нами відбувається, ця причина завжди є — і рано чи пізно ми її починаємо розуміти.


Кілька слів наостанок

«Синхронність — це незмінна реальність
для тих, хто відкриває на неї очі», -
Карл Юнг.

Повіривши в синхронність, ви почнете помічати її прояви в людях, числах, подіях тощо. Але завжди пам'ятайте про те, що ви повинні приймати синхронність такою, яка вона є насправді — одним з небагатьох способів, за допомогою яких свідомість всесвіту постійно намагається зв'язатися з нами, навчити нас чогось нового, і поділитися з нами своєю любов'ю, підтримкою і настановами.

Навчіться бути відкритими для синхронності й жити осмисленим життям!

+3
502
RSS
23:26
+2
Друже Анатолію, почитай це!
10:58
+3
Читаю. Дякую, друже Тимуре. Українською краще звучить синхронія. А про те, що все пов'язано з усім, люди вже здогадуються. Просто треба бути уважнішими до себе і світу.

Випадкові Дописи