УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

8 порад, як почути голос своєї інтуїції

8 порад, як почути голос своєї інтуїції
Джерело матеріалу:

Синхронії — це зовсім не випадкові\ості або збіги. Це голос нашої інтуїції, яка звертається до нас з невидимого, але реально існуючого світу.


Всі ми знаємо про важливість п'яти почуттів, яким природа наділила людину. Але при цьому часто недооцінюємо, а то і зовсім забуваємо про «шосте почуття». Інтуїцію.

 • «Кожен з нас є Божим творінням. А отже — наділений шістьма почуттями, які допомагають йти по життю», —
  Соня Шокет, «Довіряй своїй інтуїції».

Соня Шокет, авторка 19 бестселерів про інтуїцію й особистісне зростання, стверджує, що «шосте почуття» — інтуїцію — можна і потрібно розвивати. Це допоможе нам ухвалювати правильні й важливі рішення. Допоможе робити правильний вибір. Саме той, який відповідає нашому призначенню і найпотаємнішим мріям.

Отже, що ж таке інтуїція?

Ми знайшли наступне визначення: «Інтуїція — це здатність отримувати інформацію про будь-які речі, що називається, без участі розуму».

Тобто йдеться про те, що ми отримуємо деякі знання, взагалі не використовуючи потенціал свого розуму та інтелекту.

Природно, всі ми виросли в культурі, де панує інтелект і сила розуму, тому повірити в інтуїцію одразу досить непросто. Проте вона існує. Більш того, це «шосте почуття» часто нам може допомогти набагато більше, ніж розум чи інтелект.

Отже, чому ж саме інтуїція?

Наш розум «живе» в передній частці мозку, а ось інтуїція бере свій початок в серці. Ви не повірите, але його здатність реагувати на енергію інтуїції — в 5000 разів сильніша, ніж у розуму.

Це пояснюється тим, що розум містить забагато всяких фільтрів і обмежень (включно, наприклад, із середовищем, в якому ми виросли, сім'єю, умовностями, врахування думок інших людей тощо).

 • Ось чому наш розум «забарвлює» реальність, часто змушуючи повірити в те, що насправді не існує або є неправдою.
 • З серцем — зовсім інша історія. Тут все природно і правдиво. Як кажуть: «Серце не обдуриш».

Отже, якщо ви дійсно хочете навчитися користуватися «шостим почуттям», то повинні відкрити свої серця і прислухатися до їхнього голосу. Адже голос серця і голос інтуїції — це одне і те ж саме.

Як же навчитися чути голос своєї інтуїції?

Для того, щоб інтуїція допомагала нам по життю і стала найвірнішим гідом — слід навчитися «вмикати» її.

Як же це зробити?

1. Припиніть намагатися все контролювати.

Перший крок, який допоможе вам налаштуватися на хвилю інтуїції — це наступити на горло своєму Ego і покінчити з бажанням все контролювати.

Річ у тім, що фанати контролю, які намагаються «відстежувати» буквально кожну ситуацію або людину, як правило, задіюють найдавніший рефлекс мозку під назвою «Бий або біжи».

У такому режимі ми сприймаємо мало не все і всіх, як потенційну загрозу.

Відповідно, наростають тривога і неспокій, які геть блокують здатність вловлювати голос інтуїції.

Тому наше завдання — максимально заспокоїтися. Досягається це простим шляхом: перестаньте намагатися контролювати абсолютно все, що відбувається навколо. По-перше, це нікому ще не вдавалося, а по-друге — [це] нерозумно.

 • «Чим більше ви намагаєтеся все контролювати, тим більше «заземлюєтеся» своїм Ego і віддаляється від своєї інтуїції», —
  Соня Шокет.

2. Будьте креативні, живіть граючись.

Інший спосіб «підключитися» до своєї інтуїції — широко відкрити серце, стати більш креативними, «грайливими».

У цьому допоможуть танці, малювання, заняття музикою або письменством. Таким чином, ви немовби розсунете свій обрій.

 • «Головна відмінність між духовністю й Ego полягає в тому, що духовність пов'язана з креативністю та грайливістю, а ось Ego — з впорядкованістю і рутиною», —
  Соня Шокет.

3. Налаштуйтеся і слухайте інтуїцію.

Щойно ви налаштуєтеся на відповідну хвилю і почнете прислухатися до вібрацій, то відкриєте для себе, що ваше тіло також вміє спілкуватися з вами. Це може відбуватися в різний спосіб, включно з відчуттям в кишковику тощо. Знайте — це «говорить» ваша інтуїція.

Щойно станете жити справжнім життям, легко і невимушено, — одразу ж відчуєте себе спокійно і розслаблено.

Вам відкриється дивовижна легкість, прибуде енергія, а тіло звільниться від напруженості й болів.

 • «Якщо ви — на вірному шляху і живете так, як підказує душа, то одразу ж почуваєтеся умиротвореними, спокійними і гармонійними. Ваше серце б'ється впевнено, ви сповнені сил і енергії. Стрес, біль і тривоги — йдуть», —
  Соня Шокет.

4. Навчіться помічати синхронії.

Ще один ефективний спосіб розвитку інтуїції — це визнання синхронії, яка обов'язково присутня в нашому житті.

Щойно ми починаємо відзначати дивовижні збіги, які відбуваються навколо, або виникає почуття дежавю, то одразу ж «виходимо на зв'язок» зі своєю інтуїцією. Для нас це шанс рости і процвітати...

Але якщо ми пропускаємо ці слабкі сигнали чи припиняємо звертати увагу на всі спроби Всесвіту встановити з нами контакт, то втрачаємо здатність слухати свій внутрішній голос і користуватися підказками інтуїції.

 • «Синхронії — це зовсім не випадковості або збіги. Це голос нашої інтуїції, яка звертається до нас з невидимого, але реально існуючого світу. Ось чому риба пливе проти течії (так їй набагато легше долати відстані), птахи летять на південь, а звірі — впадають в сплячку взимку. Все в нашому світі інтуїтивно тяжіє до того, що для нього буде краще. Людина — не виняток.
  Різниця полягає лише в тому, що ми приймаємо свідоме рішення — слідувати своїй інтуїції чи ні. Отже, якщо ви хочете користуватися своїм шостим почуттям — припиніть чинити опір вібраціям і довіряйте своїй інтуїції», —
  Соня Шокет.

5. Не поспішайте і відчуйте «стан потоку».

Наступний спосіб розвитку інтуїції або шостого почуття — це увійти в «стан потоку». Досягається він за допомогою регулярної медитації й усвідомленого сприйняття світу.

Дуже важливо уповільнити темп, не поспішати і не намагатися все і всюди встигнути. А ще краще — час від часу влаштовувати собі паузи і «нічого не робити». Інакше ви не почуєте голосу своєї інтуїції — у неї просто не буде шансів «пробитися» до вас.

 • «Заведіть спеціальний блокнот, в якому плануватимете ці періоди релаксації й «нічогонероблення». Так вам вдасться слідувати наміченому», —
  Соня Шокет.

6. Енергія спрямовується туди, куди звернена наша увага.

Ще один спосіб розвитку шостого почуття — це уважно стежити за тим, куди спрямована наша увага, а отже — й енергія. Адже, як відомо, подібне притягує подібне.

Якщо ми постійно турбуємося про найгірші сценарії розвитку подій чи боїмося, що нам заподіють шкоду, то посилаємо енергію страху і жертви. Тож не дивно, що у відповідь — отримуємо те саме.

Чим більше ми думаємо про боротьбу і невдачі — тим сильніше притягуємо їх в своє життя.

Ми ніби стаємо своїми пророками і потрапляємо в це порочне коло, не в силах вирватися.

Тому вкрай важливо стежити за тим, куди спрямовуєте свою увагу й енергію.

 • «Принцип телепатії полягає в тому, що ми подумки налаштовуємося на ту ж «вібраційну частоту», на яку і посилаємо свої сигнали. Тобто ми налаштовуємося на ті частоти, на які фокусуємося і звертаємо увагу. Цим пояснюється той факт, що подібне притягує подібне. Якщо ми зациклюємося на страху, небезпеці й травмах, то одразу ж переходимо на «частоту жертви». Тобто ми самі ж «малюємо» своє майбутнє в чорних фарбах. І, навпаки, якщо ми фокусуємося на всьому позитивному, життєствердному і сповненому любові, то у відповідь отримуємо подібне», -
  Соня Шокет.

7. «Викидайте сміття».

Інший цікавий «інструмент» для розвитку інтуїції називається «Не забувайте викидати сміття».

Соня Шокет пояснює, що всі наші ірраціональні страхи і сумніви — це не більше ніж сміття, яке слід не забувати регулярно «викидати». Це сміття зовсім не таке вже нешкідливе — воно реально перекриває нам доступ до інтуїції. Достатньо позбутися його — й одразу ж почуєте голос шостого почуття.

Вона пояснює, що для того, щоб позбутися сміття — слід озвучити і подивитися в очі своїм страхам. Наприклад: «Я боюся, що люди сміятимуться наді мною, якщо зазнаю невдачі» або «Я недостатньо хороший для того, щоб зробити це», або «Я боюся, що мені зроблять боляче, тому віддаю перевагу самотності».

Щойно ми позбавимося цього сміття — одразу ж підключимося до свого серця, почуємо його голос і підказки.

Ви можете спробувати покласти руку на серце, і вимовити: «Моє серце каже». Після цього вголос скажіть відповідь, який отримали.

Для того, щоб переконатися, що ви дійсно отримали відповідь з глибини свого серця — прислухайтеся до свого організму. Якщо почуваєтеся добре і легко, нічого не турбує — це дійсно був голос інтуїції.

Якщо відчуваєте, що ваше «енергетичне поле» розширилося, і вам відкрилися нові грані життя — це був голос вашої інтуїції.

Якщо ж, навпаки, «енергетичне поле» звузилося — це був голос вашого розуму й Ego.

8. Живіть справжнім життям.

Коли ви починаєте жити справжнім життям, яке відповідає вашому призначенню і бажанням, голос інтуїції одразу ж стає більш потужним і гучним.

Для цього достатньо просто жити відповідно до своїх цінностей і спонукань, слідувати поклику серця і не звертати уваги на те, що про вас говорять або думають інші люди.

Завдяки цьому ваша інтуїція ставатиме все сильнішою і сильнішою.

 • «Ви вчитеся брати відповідальність за своє життя. Ви починаєте усвідомлювати, що жити — вам, і тільки вам вирішувати, чим керуватися і що робити. Слухайте своє серце і йдіть вперед, не сподівайтеся на те, що хтось допоможе вам, або, на крайній випадок — не заподіє шкоди», —
  Соня Шокет.
+4
942
RSS
01:22
+3
Виходячи з власного досвіду, можу стверджувати, що деякі з цих методів точно працюють. _чудово
03:29
+4
Ого! Та це справжня наука управління життям. Найголовніше в цій науці — усвідомлення, що справжнє життя — це жити ЛЕГКО І НЕВИМУШЕНО. Я оглядаюся — і не помічаю таких людей. Може погано дивлюся?
Ось поради, які справді працюють, як на мене:
1. Припиніть намагатися все контролювати.
2. Будьте креативні...

(Жити «граючись», може, й не вийде, але креативно… чом би й ні?!)
3. Налаштуйтеся і слухайте інтуїцію.
4. Навчіться помічати синхронії.
5. Не поспішайте...

(Навіть без медитацій можна навчитися не поспішати «вхопити все й одразу». Особливо чоловікам — бо у жінок це саме «все й одразу» просто в крові!..)
(6. Енергія спрямовується туди, куди звернена наша увага.
По суті вірно, але по змісту… Люди зазвичай роблять фетиш з того, щоб не думати про погане! Але будь-який фетиш є контрпродуктивним. Тому обдумувати «план Б» на випадок чогось поганого — це таки потрібно!)
7. «Викидайте сміття».
8. Живіть справжнім життям.

Отож те, що я виділив напівжирним — це перевірено на моєму власному досвіді.
12:10
+4
От вам принцип: Жити легко й невимушено! . Давайте розберемося. От що означає ЖИТИ ЛЕГКО ? Друзі Доброславе, Дзвінко, Миколо, Олено й Тимуре та інші світочани, хто це прочитає, напишіть-но, що ви про це думаєте!
От вам принцип: Жити легко й невимушено!

Це не принцип. Це ти взяв частину тлумачення поради №3:
3. Налаштуйтеся і слухайте інтуїцію.
— і звів її в принцип. Якщо так — то спочатку саме ти (!) а не я чи хтось іще, мусиш розтлумачити, що маєш на увазі, а не запитувати нас. Бо у тебе була якась причина, щоб виносити на рівень принципу положення «Жити легко й невимушено».
_не_знаю

До того ж, якщо подивитися на видрану цитату контекстуально — прочитаємо:

Щойно станете жити справжнім життям, легко і невимушено, — одразу ж відчуєте себе спокійно і розслаблено.

Таким чином, сформульований тобою принцип «Жити легко й невимушено!» контекстуально є наслідком поради №8:

8. Живіть справжнім життям.
Коли ви починаєте жити справжнім життям, яке відповідає вашому призначенню і бажанням, голос інтуїції одразу ж стає більш потужним і гучним.
Для цього достатньо просто жити відповідно до своїх цінностей і спонукань, слідувати поклику серця і не звертати уваги на те, що про вас говорять або думають інші люди.
Завдяки цьому ваша інтуїція ставатиме все сильнішою і сильнішою.

Таким чином, людина починає «жити легко й невимушено», коли «починаєте жити… відповідно до свого призначення і бажань… відповідно до своїх цінностей і спонукань, починає слідувати поклику серця і не звертати уваги на те, що про вас говорять або думають інші люди». Коли твоє життя відповідає переліченим принципам — вмикається твоя інтуїція, і ти живеш «легко й невимушено»!
_вибачаюсь
От я живу саме так, якщо ти не помітив!
Моє життя — це справжнє життя.
Я пішов вчитися в той виш, який собі обрав.
Там зустрів дівчину, яка мені ідеально підходила, з нею одружився.
Ще в процесі залицянь до неї почався процес моєї самореалізації в тому вигляді, в якому я його тоді бачив — стати прозаїком-фантастом. Поступово під це підверсталося все моє життя: і моя сім'я змирилася з тим, що в її лоні живе та працює така незручна особистість, як письменник, і професію я змінив з науковця на журналіста, і хатньою оргтехнікою в повному обсязі обзавівся… Ключовим твором того етапу став роман «До комунізму...» в 1989-1992 роках, який змінив усе моє життя. Той етап був вичерпаний в 2009 році, коли я полишив посаду головреда журналу «УФО» після виходу 10-ти чисел часопису і перетворення його на «цукерочк0310 році паралельно почався новий етап: перекваліфікації в просто знакового українського письменника зі зміною жанру. Ключовою подією стала срібна статуетка „Коронації слова“, вихід друком роману „Орлі, син Орлика“, початок плідної співпраці з „Фоліо“, початок спільної творчості з дружиною. Триває цей етап і досі…
_сміюсь
Ось тобі, будь ласка — моє „легке й невимушене життя“! А що, хіба ні?!

Випадкові Дописи