​Піраміди посилають сигнал! Очевидці зафіксували видиме світіння над древніми гробницями

​Піраміди посилають сигнал! Очевидці зафіксували видиме світіння над древніми гробницями
Джерело матеріалу:

«Північне сяйво» над пірамідами привело дослідників до несподіваних висновків. 

Унікальні явища відбуваються в Єгипті. Сотні очевидців стали свідками дивного світіння над «трьома царями». Стародавні гробниці «прокинулися» і посилають сигнал комусь в далекому космосі. 

«Безліч років єгиптологи вивчали піраміди фараонів. Нерукотворні будови вважалися усипальнями для монархів свого часу. Однак, сьогодні ми фіксуємо дивне направлене випромінювання », — стверджують експерти. 

Слідом за з'явилися видимим випромінюванням єгиптологи провели сканування пірамід. Спочатку вважалося, що виною всьому аномальні високі температури, через які повітря прогрівається нерівномірно і створюється ефект світіння. На інфрачервоних знімках явно видно, що справа не в температурі. 

Експерти і уфологи припускають, що піраміди тисячі років збирали якийсь «заряд», і тепер посилають сигнал своїм справжнім творцям. Власне, на інфрачервоних знімках видно саме спрямований сконцентрований промінь. Невідомо чим закінчиться ця історія, але багато дослідників впевнені, що на такий «поклик» прийде відповідь, і незабаром людство чекає прямий контакт з інопланетними «архітекторами». 

Іван Таран — Кореспондент РІА VistaNews

+3
396
RSS
Не впевнена, що інформація правдива, бо сайт трохи дивний. Але по Фейсбуку ці ж фотографії гуляють.
16:01
+3
_здивований Ух ти, до чого цікаво!.. _стежу
16:26
+3
Дивні часи настають. Чекаємо на контакт.

Випадкові Дописи