Сильний Юпітер у гороскопі: як з цим жити?

Сильний Юпітер у гороскопі: як з цим жити?
Джерело матеріалу:

Агов пригоди! Гуляй Душа, бо пекла нема! — ось флагманські гасла людей із сильним Юпітером у гороскопі. Вони невиправні оптимісти, вірять у свої великі можливості та у те, що все вийде, адже удача їм сприяє. І якось дивно, що насправді багато речей приходять до них легко і без особливих зусиль.

З сильним Юпітером у натальній карті маємо справу, коли він перебуває в кутових домах (I, IV, VII, X), особливо якщо він знаходиться на осях, і коли він утворює аспекти зі світлами та особистими планетами (Венера, Меркурій, Марс), Юпітер управляє знаками Стрільця і Риб, тому люди, у яких сильно підкреслені ці знаки у космограмах, також проявляють поведінку Юпітера.

Юпітер — це планета щастя, оптимізму, віри (у себе, у постійний захист вищих сил), далеких подорожей, високих знань, мудрості, духовності та закону. Це найбільша планета нашої Сонячної системи, тому розширює все, чого торкається в гороскопі, наприклад, ЕГО, коли знаходиться в аспектах із Сонцем, або бажання догодити, незалежно від наслідків, коли має аспекти з Венерою. Юпітер закликає нас досягати зірок, здійснювати свої мрії, розширювати кругозір, вивчати філософію, подорожувати чи дружити з людьми з далеких, екзотичних місць. Він також заохочує нас вірити у щастя та провидіння, яке стежить за нами та керує нашим життям. Юпітер дарує радість та оптимізм. Люди з сильним Юпітером у гороскопі завжди усміхнені та задоволені своїм життям, навіть якщо їхнє становище зовсім не є добрим. Вони переконані, що всі проблеми можна вирішити, навіть якщо вони дуже важкі. Вони ніколи не втрачають надії, що все буде добре.

Знаки зодіаку Юпітера

Юпітер править Стрільцем і Рибами, тобто тими знаками Зодіаку, в яких Меркурій знаходиться в падінні та вигнанні. Меркурій зосереджується на деталях, ретельному аналізі, нічого не приймає на віру, але все  ретельно перевіряє (особливо достовірність джерела, яке подає інформацію) та об'єктивно описує реальність, незалежно від того, якою вона є. Він нічого не прикрашає і не пропускає. Він чесний і об’єктивний.Юпітер — це протилежність Меркурію. Істина менш важлива, тому що важливіше гарне враження. Деталі або незручна інформація часто ігноруються людьми з сильним Юпітером. Вони витісняють ту частину реальності, яка незручна і псує їхій гарний настрій. Юпітеріанці акцентують увагу на тому, що є радісним, добрим та оптимістичним. Вони не хочуть чути, що щось неможливо зробити. На їхню думку, все можливо. Юпітеріанці здатні перемістити гори і зробити неможливе, бо вони впевнені, що їм це вдасться. Коли вони стикаються зі складним завданням, вони просто йдуть вперед і роблять свою роботу. Їх надихає віра в успіх даного починання. Вони нічого не аналізують, нічого не планують, не думають про прозаїчні речі, наприклад, де вони знайдуть кошти для реалізації ідеї. Вони просто йдуть вперед. Хоча вони дуже розумні, парадокс у тому, що вони надзвичайно легковажні. У них є щось схоже на карту Таро Блазень (хоча це не зовсім вдале порівняння, адже Юпітер — це мудрість і знання), у якого є лише невелика торбинка і голова, повна позитивних думок. І, як не дивно, вони якось не падають у безодню, а досягають своєї мети. І навіть якщо вони впадуть, з ними нічого не трапиться. Вони швидко встануть, обтрусяться і рухаються далі в невідоме. Вони не будуть турбуватися про падіння і ще й подякують Богові за те, що він вивів їх на правильний шлях. Іноді вони не знають, куди йдуть, але вважають, що вища сила, яка постійно наглядає за ними, знає, і рано чи пізно приведе їх до мети. Постійне перебування в дорозі, нові пригоди та відкриття невідомого, приносить їм велику радість, що спонукає їх до дії. Це люди, які керуються інтуїцією та інстинктом, а також знаками, які надсилає космос. Їх не переконують добре задокументовані дослідження чи суттєві аргументи. Їм все одно. Важливим є вогонь, пристрасть та бажання випробувати щось незвичне та захоплююче.

Особистість Юпітера

Люди з сильним Юпітером харизматичні, радісні та оптимістичні, завдяки чому вони легко набувають популярності і вкликають симпатію. Вони мають дуже широкий ментальний кругозір, що робить з них фантастичних ораторів. Вони можуть заразити інших своїм ентузіазмом та переконати у своїх ідеях. Вони є чудовими мотиваційними ораторами та священиками (не важливо, яка це релігія), оскільки вони можуть показати світ з іншого, кращого боку та втішити людей, які переживають важкі моменти. Вони бачать добро там, де інші цього не бачать, і показують, що не варто постійно турбуватися, зосереджуючись лише на проблемах чи перешкодах, тому що таким чином ми нічого не отримаємо в житті і точно не вирішимо наших проблем. Вони говорять з таким великим переконанням, що важко не зачаруватися і не повірити в їх прекрасні слова.

Юпітер — це планета розширення, тому люди, які мають його в сильному місці в космограмі, прагнуть постійно розвиватися. Вони ніколи не спочивають на лаврах. Для них не має значення досягнення мети чи досягнення чогось конкретного (як це було б у випадку з марсіанськими або сатурніанськими типами). Важливо бути в безперервній подорожі, пригодах та відкритті того, чого вони ще не знають. «Скрізь добре там, де нас немає» — це ще одне гасло Юпітера. Розширення Юпітера також досягається безліччю інтересів і пристрастей, які часто не пов'язані один з одним. Люди Юпітера хотіли б робити кілька справ одночасно і постійно скаржаться, що у них немає часу на що-небудь. Вони часто мають кілька різних професій, і все ж відчувають, що те, що вони зараз роблять, не зовсім відповідає їхнім очікуванням, саме тому вони постійно шукають ідеальну роботу для себе, а також сенс у житті. Це робить їх дуже відкритими до нового досвіду, всебічного, з великим професійним та життєвим досвідом.

Робити враження

Тим не менш, сильний Юпітер у гороскопі також має темну сторону. Коли ми ближче познайомимося з людьми з сильним Юпітером, ми часто виявляємо, що насправді вони не такі мудрі та освічені, як здаються. Чим більше ми слухаємо їх захоплюючі історії, тим більше сумніваємося в їх правдивості, адже вони настільки барвисті і чудові, що просто нереальні. Якщо ми поставимо Юпітеріанцю кілька конкретних питань, він впадає в здивування і не знає, що сказати. Він не турбується деталями. Для нього важливіше — зробити чудовий спектакль, показати свої пригоди та порадувати співрозмовників. Він іноді розходиться з істиною і прикрашає реальність, тому що для нього факти мають мало значення, бо вони зазвичай нудні, а цього жоден Юпітеріанець не любить. Важливо справити позитивне враження та надихнути інших. Таким чином, він іноді бреше, хвалиться тим, чого не пережив або чого не досяг, або пробуджує в людях помилкові надії.

Аура успіху

Юпітеріанець легко вселяє довіру, оскільки він геніальний, мудрий і успішний. Однак іноді правда захована в іншому місці. Люди Юпітера можуть боротися з різними проблемами, наприклад, фінансовими, медичними чи юридичними, але вони створюють навколо себе ауру успіху, ефективно маскуючи будь-які проблеми. Чудовий мотиваційний оратор, проголосивши піднесені гасла про те, як ми можемо стати багатими завдяки позитивному мисленню, насправді може голодувати і втікати від судового виконавця, що переслідує його. Звичайно, це не заважає йому продовжувати проголошувати красиві ідеї, запалюючи серця та розум інших. Тож він може бути брехливим лицеміром, чого сам навіть не усвідомлює, оскільки не помічає своїх проблем, він ігнорує їх і замітає їх під килим. Він сам обманює себе і каже собі, що це його не стосується. Ще одна проблема — почуття переваги та віра у те, що ти хтось кращий і, перш за все, розумніший за інших. Юпітеріанець прагне давати поради, настанови та навіть проповідувати, бажано про мораль чи віру. У них немає смирення. Іноді виникає враження, що вони потребують інших лише для того, щоб їх слухали, некритично обожнювали та аплодували. Їх не цікавить, що інші люди теж мають що сказати, оскільки вони хочуть говорити самі і постійно випендрюватися щодо кожного предмета. Багато з них є чудовими спікерами, які можуть займатися захоплюючими (для них) дискусіями годинами і навіть сперечатися з ким-небудь лише для продовження дискусії. Поки розмова триває, Юпітеріанець має слухача, а точніше публіку, перед якою він може сяяти. Він чахне в самотності. Він екстраверт і має гостру потребу в вияві своїх думок.  Розмова сам на сам з собою, то не для нього, а тим більше спокій і тиша. Трапляється йому  іноді зануджувати інших на смерть. Він не помічає, що тема, яка є його великою пристрастю, нікого не цікавить. Таким чином, Юпітеріанець також може бути жахливим занудою, і в очах інших він може вважатися енергетичним вампіром, який черпає енергію зі своїх жертв, втомлюючи історіями про, наприклад, пригоди з юності. Він також радий коментувати історію та вірування далеких країн, філософію чи релігію. Він також не буде зневажати дискусію щодо поточних політичних подій. Основне, це можливість представити свої знання, красномовство та довести перевагу.

Розсіяність

Темна сторона сильного Юпітера також є розпорошеність на занадто багато речей відразу. Діяльність на багатьох полях одночасно часто призводить до хаосу і навіть інерції. У Юпітеріанця є безліч чудових ідей, і він хотів би реалізувати їх всі негайно. Він розгублений, і замість того, щоб зробити хоч щось одне, він все ще вирішує, з чого почати. Біда в тому, що все його зачаровує одночасно, і якби йому довелося обрати лише одне, його серце розривалося б з жалю, що йому доведеться відкласти все інше на потім. Таке ставлення, на жаль, призводить до інерції. Замість того, щоб діяти і починати подорож по життю (у будь-якому напрямку), розчарований Юпітер стоїть на місці. А неробство і застій — його найбільші вороги. Тільки нудьга є ще гіршою. Його жадібний розум розуму хоче постійно розвиватися. Зазвичай люди Юпітера дуже начитані, і їхні численні інтереси підштовхують їх до того, щоб навчатися багатьох речей нараз. З роками Юпітеріанець стає експертом у всьому. На жаль, безліч інтересів може бути згубною, оскільки його великі знання, як відомо, дуже широкі, але не обов'язково глибокі. Звичайно, є Юпітеріанці, які присвячують себе конкретній ідеї, занурені в неї, тому вони вірні їй все життя. Якщо Юпітеріанець присвячує себе певній проблемі і досліджує її, то він стає визнаним авторитетом, чого саме він хоче найбільше. Тож запорукою успіху є наполегливість та послідовність, але це не подобається Юпітеріанцю. Вони нетерплять жодних обмежень, а вивчення одного предмету роками є для них дуже обмежуючим. У них складається враження, що це звужує їх кругозір і страшенно нудно. Однак це не повинно бути так. Досить вивчити одну тему від початку до кінця, і лише потім перейти до наступної. Біда в тому, що не кожен Юпітер може це зробити.

Довірливість

Проблема Юпітеріанців — наївність та довірливість. Вони добродушні та щедрі люди. Вони раді безкорисливо допомагати іншим. Навіть якщо, об'єктивно кажучи, у них самих є мало, вони будуть раді поділитися цим з людьми, які опинилися в ще складніших ситуаціях. На їхню думку, багатство — це стан душі, а не товщина гаманця, тому, віддаючи останню сорочку комусь, вони відчувають себе ще багатшими. Крім того, вони вірять у захист вищих сил і у те, що Всесвіт піклується про них і надасть їм усе необхідне. На жаль, таке ставлення часто перетворює їх на жертву корисливих шахраїв, які зовсім не бідні і не потребують допомоги. Люди Юпітера вірять, що всі люди добрі. Вони рідко задумуються над тим, що хтось є поганою людиною і може їм зашкодити. Вони дуже наївні. Вони готові віддати останню копійку, наприклад, підтримати релігійні установи, оскільки вони вважають, що вони роблять щось добре і благородні. Вони не можуть глянути правді в очі й визнати самим собі, що у них немає грошей, і вони насправді потребують допомоги та підтримки, наприклад від тих, кому вони так охоче допомагають. Навіть якщо їм нема що їсти, вони свято переконані, що завтра буде краще, а майбутнє принесе надію на вирішення будь-яких проблем. Таке ставлення також призводить до інерції. Юпітеріанці часто не вирішують проблеми, з якими стикаються в сьогоденні, тому що вони вірять, що в майбутньому вони вирішаться самі собою, тому краще нічого не робити і дозволити, щоб Всесвіт врятував їх від утисків. Пасивність і надія на краще завтра стає їхньою життєвою ідеєю. Тим часом, це марнування потенціалу Юпітера. Юпітер підтримує дії, приносить щасливі збіги або ставить на нашому шляху корисних людей, але тільки при умові, що ми щось робимо. Тим не менше, пасивність характерна для знака Риб, яким управляє Юпітер, саме тому енергія цієї планети може проявлятися і таким чином.

Щастя

Юпітеріанці матють велику удачу в житті, але крім того вони часто мають різні проблеми і то за власним бажанням. Дивно, але вони часто стикаються з фінансовими проблемами. Вони можуть заробити багато, але проблема в тому, що вони витрачають значно більше, ніж заробляють. Вони не відчувають потреби накопичувати матеріальні блага, а гроші використовують для виконання чергових забаганок та переживання нових пригод. Багато з них живуть понад свої можливості і не бачать у цьому нічого поганого. Юпітеріанець насолоджується життям, а економія грошей на чорний день — це зовсім не в його натурі. «Легко прийшло, легко пішло» — це ще одне гасло Юпітеріанця. Вони вірять, що в майбутньому вони зароблять багато грошей, тому не економлять. Вони із задоволенням витрачаються на поїздки за кордон, чим екзотичніші, тим краще. Якби вони могли собі це дозволити, вони провели б усе життя подорожуючи та вивчаючи іноземні культури. Вони також із задоволенням публікують книги. Багато з них є бібліофілами, які купують нові книги без вагань, хоча вдома є ціла купа книг, до яких вони ще навіть не заглядали. Вони також витрачають багато грошей на освіту, адже правильна освіта є показником їхнього високого соціального статусу. Вони хочуть навчатися в престижних університетах і прагнуть продовжити кар’єру в університеті. Багато з них стають чудовими вчителями чи викладачами. На жаль, на цьому заробити хороші гроші неможливо, але для них це не має значення. Важливо те, що вони виконують роботу, яка є їхнім покликанням та життєвою пристрастю. Крім того, це дає їм можливість навчати і мудрувати за бажанням, що дає їм більшу задоволеність, ніж наповнений гаманець. Вони із задоволенням вивчають іноземні мови і, як правило, стають поліглотами. Тим не менш, вони ненавидять зубрити граматичні правила, оскільки це занадто нудно для них. Вони засвоюють іноземну мову найшвидше, коли вони знаходяться за кордоном, і можуть розмовляти з носіями мови.

Експансія

Юпітеріанці любилять потурати своїм примхам, особливо якщо Юпітер у їхніх гороскопах утворює аспекти до Місяця, Венери або є володарем асцеденту. Юпітеріанці люблять багато і добре поїсти. Драконівські дієти — то не для них. У них часто виникають проблеми зі здоров’ям внаслідок зайвої ваги. Вони також люблять розважатися, тому не уникають алкоголю чи сексу. Вони живуть на повну, не зважаючи на наслідки.

Експансія Юпітера проявляється і в гучній поведінці. Юпітеріанці природно привертають до себе увагу і заповнюють весь простір навколо себе, не залишаючи місця для інших. Їм не прийде в голову, що вони комусь заважають своєю поведінкою, наприклад, надто голосно слухаючи музику, отруюючи життя інших членів родини та сусідів. Вони часто мають голосний голос, і коли вони розмовляють по телефону, кожен, хто знаходиться поруч, повинен це слухати, хоче він того чи ні. Іноді вони відчувають себе повністю безкарними і вважають, що їм все дозволено, тому порушують закон. Дивно, але ці витівки надто довго сходять їм з рук, що лише підтверджує їх віру в те, що вони боги і можуть робити все, що завгодно. На додачу, вони, безцеремонно перетинають приватні межі інших і влазять разом з брудними черевиками у чуже життя. Сппільне проживання під одним дахом з Юпітеріанцем, який не доганяє того, що він не повинен ритися в речах інших членів родини, заходити в їхню кімнату, не питаючи дозволу, чи постійно влаштовувати гучні вечірки, може бути справжніми тортурами, особливо для людей з сильним Сатурном.

Лінощі

Часто Юпітеріанці ліниві й не використовують свій потенціал. Багато речей приходять легко в їхнє життя, тому вони звикли, що це якось буде саме собою. Таке ставлення часто з’являється вже в дитинстві. Батьки юпітеріанської дитини роблять за неї все, допомагають виконивати домашні завдання і задовілняють усі примхи. Дитина звикає, що напружуватися нема чого. Вона справляє гарне враження в школі завдяки поверхневим знанням та дуже розумній лексиці. Вчителі мають враження, що мають справу з добре начитаним заучкою, а не спритним ледарем. Дитина все сильніше переконується, що достатньо знати мало, щоб далеко зайти, бо важливо лише справити враження. Це перекладається на ставлення до дорослого життя. Юпітеріанці не звикли до важкої праці, і що цікаво, вони успішніші, ніж ті, хто весь час працює. Їм пощастило в житті, але вони не цінують цього. Все приходить без зусиль. Однак коли приходить важкий транзит, наприклад Сатурна, їх щастя раптово закінчується. Тоді з’являється хтось, хто каже «перевірка». І шила в мішку не втаїш. Замість пишності є велика ганьба. Юпітеріанцям так щастить в житті, що вони дуже рідко падають, але якщо вже вони падають, то з дуже високого коня. Це люди, яким важко переживати всі прикрощі долі, бо вони не навчені, як з ними боротися.

Буває, що люди Юпітера повністю недооцінюють свої таланти та здібності, тому вони не розвивають їх. Вони можуть бути чудовими художниками, але ставляться до мистецтва як до хобі, оскільки вважають, що їх талант не є особливим. Буває і так, що вони просто не хочуть працювати над своїм талантом і вони його марнують. Вони також нецінують підтримку сім’ї, везіння в романтичних справах та професійні успіхи. Вони отримують все це як подарунок долі, з надзвичайною легкістю, а іншим доводиться багато працювати над цим.

Як жити, коли в гороскопі є сильний Юпітер, щоб повною мірою використати його потенціал?

— Намагайтеся бути послідовними в діях. Якщо у вас багато цікавих ідей, то зосередьтеся на одній, а якщо ви не можете витримати, то на двох (але не більше). Доведіть ці питання від початку до кінця, і лише після цього виконайте наступні. Завдяки наполегливості ви станете майстром і здобудете таку важливу для вас мудрість. Сенс у тому, щоб отримати глибокі знання, а не просто облизувати тему.

— Цінуйте свої таланти. Не у всіх вони є. Попрацюйте над ними, і ви активізуєте свій великий потенціал, завдяки якому ви будете успішнішими, ніж очікуєте.

— Переконайтеся, що ваші історії базуються на фактах. Уникайте міфоманії та переконайтесь, що ваш співрозмовник поділяє ваш ентузіазм у цій справі.

— Досліджуйте світ, вивчайте (особливо іноземні мови, філософію, культурологію, духовність) та діліться своїми знаннями з іншими. Це доставить вам більше радості, ніж ви очікуєте.

— Якщо у вас є дитина Юпітеріанець, привчайте її до дисципліни з раннього віку, будьте послідовні з нею і встановлюйте межі. Юпітеріанці безцеремонно переступають межі інших, бо самі їх не мають, а при спілкуванні з людьми це створює конфлікти. Ви повинні навчити свою дитину, що вона не може порушувати чужу приватність або брати речі без дозволу.

— Якщо ви начальник, то знайдіть собі співробітників із сильною земною стихією чи/та Сатурном в гороскопі, які будуть виконувати ваші проекти. Накиньте їм ідеї, покажіть їм шлях, і нехай вони діють, а ви тоді займетеся тим, що вам вдається найкраще, а саме, придумуванням нових проектів. Не забудьте платити своїм працівникам належним чином, тобто оплачувати їх понаднормово. Доброго слова чи успіху компанії їм недостатньо. Для них успіх — це наповнений гаманець.

— Якщо ви працівник, то уникайте монотонної роботи, бо ви швидко вигораєте. Знайдіть роботу, яка дасть вам можливість займатися різними справами. По можливості спробуйте зайняти керівну посаду, адже ви будете мотивувати команду на хорошу роботу.

АВТОР: Єва Краєвська

Єва Краєвська — мандрівник, астролог. Закінчила іберистику у Варшавському університеті. Майже 8 років вона жила в Мексиці, де працювала екскурсоводом, розвиваючи при цьому езотеричні інтереси (астрологія, таро, руни, нумерологія, астецька астрологія). На сторінках «Четвертого виміру» та «Відкрий світ» описує красу та таємниці Латинської Америки. Після повернення до Польщі вона присвятила себе астрології. Навчалася у Варшавській школі астрології та на лекціях Асоціації астрологів у Польщі.

+4
726
RSS
Нарешті доробила. Стаття величенька, і мова дуже образна, колоритна, треба було трохи побавитися.
19:47 (відредаговано)
+3
З сильним Юпітером у натальній карті маємо справу, коли він перебуває в кутових домах (I, IV, VII, X), особливо якщо він знаходиться на осях, і коли він утворює аспекти зі світлами та особистими планетами (Венера, Меркурій, Марс), Юпітер управляє знаками Стрільця і Риб, тому люди, у яких сильно підкреслені ці знаки у космограмах, також проявляють поведінку Юпітера.

У мене Юпітер:
— в Х домі;
— в аспекті з Меркурієм (в децилі, неточність: 0.9°, аспект, що сходиться).
_здивований
І що?.. Чи є я "істинним юпітеріанцем", як дехто про себе вже пише?..
Пане Тимуре, більшого юпітеріанця ніж ви знайти буде важко.
У вас в гороскопі Юпітер в Рибах — це його обитель. Він в 10-му, кутовому домі, і має секстилі (це дуже сприятливі аспекти, хоч і не дуже сильні) до обох світил, і до Сонця, і до Місяця. У вас виконані ВСІ умови сильного Юпітера.
У вас в гороскопі Юпітер в Рибах — це його обитель.

Ах так, справді:
Юпітер (339°38') в Рибах (9°38')
Я просто не зрозумів, що означають слова авторки:

Юпітер управляє знаками Стрільця і Риб, тому люди, у яких сильно підкреслені ці знаки у космограмах, також проявляють поведінку Юпітера.

_чудово Тепер зрозумів, дякую… _чудово

Натомість слів про аспект Юпітера до Сонця я попервах не вловив… хоча тепер таки справді бачу:

Це найбільша планета нашої Сонячної системи, тому розширює все, чого торкається в гороскопі, наприклад, ЕГО, коли знаходиться в аспектах із Сонцем...

А от про аспект Юпітера з Місяцем сказано зовсім вже розпливчасто:

Юпітеріанці любилять потурати своїм примхам, особливо якщо Юпітер у їхніх гороскопах утворює аспекти до Місяця...

_соромлюсь
Хоча аспект Юпітера до Сонця у мене справді має місце:
Сонце в секстилі до Юпітера, неточність: 3.8°, аспект, що розходиться
_чудово

Натомість про аспект мого Юпітера до Місяця… це для мене таки новина!!! Бо в гороскопі на astrology.org, де аспекти розглядаються максимально докладно, про це нічого не говориться…
Але у мене в натальній карті:
— Місяць — 33°28'
— Юпітер — 339°38'
— таким чином, кутова різниця — 306°10'
То це що ж виходить: мій Юпітер в секстилі до Місяця???
_здивований _здивований _здивований
І ці гаврики не відзначили такий важливий аспект?! Ну, дають!.. Шарлатани.
_дідько _дідько _дідько
Якщо можна, поясніть коротко, що означає такий аспект?! Бо для мене це повна несподіванка. Чесне слово!..
_троянда _троянда _троянда
Ви мені відкрили очі на це, добродійко!!!
P.S. І що таке "дециль" — десятигранник?! Що таке трін, квадрат і секстиль, я розумію. Натомість про «децилі» не знаю нічого конкретного… А у мене Юпітер — в децилі до Меркурія все ж таки…
_соромлюсь
00:03 (відредаговано)
+2
Агаааа!.. На astrology.org чомусь вказані інші координати світил — не ті, що в натальній карті на I.UA:
— Місяць — 32°31'
— Юпітер — 341°38'
— таким чином, кутова різниця — 309°07'
_стежу
Очевидно, для них це вже не секстиль… Тому вони й не відобразили цей момент в тлумаченні на натальну карту. Цікаво, чому у них саме такі координати планет?! Дивина, та й годі…

UPD. Справді, за визначенням секстилю (цитата):

Орбисный интервал по Г.Ватану: 56°50'32" — 63°31'46".

Тоді як:
360° — 309°07' = 50°53'
А це вже поза межами орбісного інтервалу… Тому на astrology.org мені про цей аспект нічого не розповіли!
_дідько _дідько _дідько
А щодо натальної карти від I.UA, тоді:
360° — 306°10' = 53°50'
Це також виходить за орбісний інтервал за Г.Ватаном…
_шкодую
Тоді я чогось не розумію…
P.P.S. Інформація з astrology.org:

Сонце в секстилі до Юпітера
Великодушність, оптимізм, життя знаходиться під особливим захистом. Серйозні нещастя відбуваються рідко, щось завжди пом'якшує удар. У них інтуїтивне знання на подолання труднощів. Їхня праця завжди корисна й іншим. Релігійні. Філософи. Оптимізм і впевненість в собі не дає втрачати мету, яку, як правило, досягають. Люблять допомагати менш удачливим. Чуйні батьки, піклуються про сім'ю. Хороші інтелектуальні здібності, споглядальність, вміння насолоджуватися життям. Люблять скромні умови життя. Люблять подорожувати, знайомитися з чужими культурами, вміють заводити дружбу в чужих країнах.

Юпітер в Рибах
Глибина почуттів, особливо співчуття і співпереживання. Надають допомогу незаможним. Часто прибуток завдяки друзям. Часто шлюб з підпорядкованим. Благодушно налаштовані до своїх ворогів. Можливі перебільшене поклоніння вчителю (гуру) і пристрасть до культу, життя за рахунок друзів і релігійних благодійних товариств, замість того, щоб знайти власний шлях у житті. Готові принести себе в жертву своїм переконанням. Велика любов до мистецтва, сила інтуїції (здатності до ясновидіння). Необхідна молитва або медитація.
Ваша здатність співчувати, ототожнювати себе з іншими робить для Вас неможливим використовувати свою перевагу або поранити когось. Ви дбаєте про пригноблених, Ви також можете бути надзвичайно вразливі або мати високо розвинуту психологічну чутливість.

Юпітер в X домі
Ваша кар'єра або Ваш внесок в світ — за великим рахунком — зачіпає, ймовірно, життя багатьох людей, — причому цей вплив позитивний, що надає їм допомогу. Ваша мета висока, і Ви володієте внутрішньою упевненістю й довірою — і до своїх власних здібностей, і до життя в цілому, що дозволяє Вам досягти багато чого. Ви хочете зробити в житті щось ВЕЛИКЕ, і Ви отримуєте необхідну для цього підтримку, оскільки Ви працюєте не тільки для своєї особистої вигоди. Ви хочете якось віддячити світ або поліпшити життя інших людей, а не тільки своє власне.
Так, пане Тимуре. У вас в гороскопі Місяць в 3 градусі Тільця, а Юпітер в 10 Риб. Тому маєте в гороскопі східнИй (той, що сходиться) секстиль Місяця з Юпітером. Бо Місяць рухається швидше ніж Юпітер.
Цей аспект дає: співчуття, доброту, щедрість, особливо до близьких і родичів. Любов до комфорту, і легке транжирство на цьому грунті. За зручності ви готові переплачувати. Оптимізм і вміння насолоджуватися життям. Веселу, впиязну вдачу, яка викликає симпатію в оточуючих. Чесність, справедливість. Вміння вибирати якісний товар, продукти, везіння в покупках. Цей аспект допомагає в торгівлі нерухомістю і предметами інтер'єру. Дарує гарний апетит і надмірну вагу.
З таким аспектом, якщо, раптом, вам набридне писати книжки, можете відкрити ріелтерську контору чи крамничку заморських делікатесів.
Я в своїй практиці користуюся лише мажорними, або як їх ще називають класичними птолемеєвськими, аспектами. А дециль, як і багато інших, належить до мінорних апектів.
Ось його опис з астрологічної енциклопедії.
Дециль — мінорний, прихований, дискретний аспект. Він належить до групи творчих аспектів, і трактування його впливу в різних школах неоднозначне. За спостереженнями Ф.Сакоян і Л.Еккера, дециль дає особливу проникливість та інтуїтивні здібності; здатність встановлювати зв'язок між удаваними окремими відомостями. Згідно Д.Радьяра, дециль говорить про володіння технікою виконання в тій чи іншій сфері діяльності. Деякі астрологи приписують децилю характеристики єднання, вивільнення, нестійкості, розглядаючи цей аспект на практиці як слабкий квінтиль. Ключове слово — творчість.
Там перехід через 0 Овна. Він трохи збиває з пантелику.
Я рахую за рухом планет. Може то й складніше, але не збиває з послідовного руху планет.
Отже в мене програма показує:
Юпітер – 33939’
Місяць – 3256’
Рахуємо:
360 — 33939’ = 2021’ – це відстань від Юпітера до 0 Овна.
3256’+2021’ = 5317’ – це відстань від Юпітера до Місяця.
Секстиль = 60
60-5317’ = 643’ – це орб, в межах допустимого.
Я користуюся орбами Шестопалова, а він для всіх мажорних аспектів бере орб – 8,5, і тільки для Плутона – 6,5.
А класична середньовічна астрологія орби рахує окремо для кожної планети. Для Місяця беруть аж 12, а для Юпітера – 9. Вираховуємо середнє арифметичне. 12+9=21/2=10,5. Так що, по моїх розрахунках, у вас є секстиль між Місяцем і Юпітером.
Красно дякую за інфу про орби! Навряд чи я запам'ятаю її… хоча, можливо, десь варто собі все це помітити! Бо різні школи видають доволі суперечливі відомості.
_стежу
В усякому разі, ше раз дякую за зроблені викладки та пояснення!
20:05
+3
Агааа… То Ви ще й "істинна юпітеранка"… ОК, будемо знати!
Так, у мане Юпітер в 7-му, кутовому, домі й в опозиції до Сонця. Але до вас мені долеко.
22:38
+3
Подано настільки багато психологічних характеристик юпітеріанців, що я не розумію, звідки, на основі якого дослідження це зроблено? Це мала б бути вибірка не менше як із СОТНІ осіб!
Астрологи (причому прибічники ріних систем!) накопичували знання протягом тисячоліть — хіба цього недостатньо?!
21:03 (відредаговано)
+3
Пані Дзвінка Сопілкарка!

Чудова стаття!!!

Маю особисте запитання: А як у Козерога з Юпітером?
У кожного Козерога з Юпітером по-різному. Все залежить від конкретного часу, місця і дати нароження. Пан Тимур ласкаво надав мені свої дані, тому для нього я можу видавати чітку інформацію. В межах розумного, без особливих індивідуальних моментів, які я відсилаю тільки в приват.
Коротше кажучи, треба побудувати т зв. натальну карту конкретної людини, яка відрізняється від тривіального солярного гороскопа так само, як вища математика відрізняється від «рихметики Пупкіна з картинками».
_вибачаюсь
08:48 (відредаговано)
+3
Вітаю пані _посмішка

Народився 10 січня 1947 року в м. Одеса, Україна. Час народження невідомий.
Пане Володимире, у вас Сонце в 21 градусі Козерога, а Юпітер в 23 градусі Скорнпіона. Між ними є аспект — секстиль. Він дає оптимізм, великодушність, везіння по життю. У вас рідко трапляються серйозні життєві негаразди, а ті, що бувають, минають швидко і без наслідків.
Але без точного часу народження я не можу сказати, в які доми гороскопу попали ці планети.
Дякую за увагу і за інформацію _посмішка

Але уточнити точний час народження вже ні в кого.
Існують різні методи «ректифікації» гороскопу — грубо кажучи, встановлення точного часу народження за якимись подіями, відображеними в гороскопі людини.
_здивований
Це зворотна операція, так би мовити. Як зворотними є:
— віднімання щодо складання;
— ділення щодо множення;
— інтегрування щодо дифенерціювання;
— і таке інше…
Пан Тимур мене випередив, давши посилання на відео, яке я виставила тут, на Світочі.
Справд, є методи, які дозволяють вирахувати час народження через події, які трапилися в житті. Складіть список найважливіших подій вашого життя з точними датами і надішліть мені в приват. Це можуть бути: одруження/розлучення, народження молодших братів-сестер, чи власних дітей, важкі хвороби чи операції, як власні, так і родичів, смерть когось близького, переїзди у нове житло, продаж чи купівля житла, автомобіля і т.д.
Я спробую розрахувати ваш час народження.
А можна мені зробити те ж саме?.. Бо цікаво, як збігатимуться дата і час мого народження, яку я знаю від мами, і ректифіковані відомості…
_соромлюсь
І ще… Той добродій у відео продиктував свою адресу. Але він живе в РФ, працював з топовими особами — а це не просто так… Отож я не хочу йому писати про подібні речі. Бо якщо «за парєбріком» в «конторі» зможуть скласти мою натальну карту… Не хочу. Однак я можу й помилятися. А яка Ваша думка: варто тому добродію написати чи все ж не будити лихо, доки тихо?..
Так, звичайно можна.
А яка Ваша думка: варто тому добродію написати чи все ж не будити лихо, доки тихо?..

Не впевнена, що йому вірити варто. Він останнім часом почав говорити про «Пласку Землю». Але його астрологічні прогнози досить цікаві.

Випадкові Дописи