РСДРП(б) - ВКП(б) – КПСС: "Краткій КурсЪ" історії комуністічєской партії СРСР

РСДРП(б) - ВКП(б) – КПСС: "Краткій КурсЪ" історії комуністічєской партії СРСР

«Партия и Ленин — близнецы-братья

кто более матери-истории ценен?

Мы говорим – Ленин, подразумеваем – партия,

мы говорим – партия, подразумеваем – Ленин!"

(Міфологема радянського періоду історії СРСР)


В жовтні 1917 року марксист Володимир Ульянов (псевдо Лєнін) з подєльніками по організованому злочинному угрупуванню, під конспіративною назвою «Російська соціал-демократична робітнича партія /більшовиків/ (РСДРП(б)», вчинили державний переворот, який потім пафосно назвали Великою Жовтневою соціалістичною революцією; скинули Тимчасовий уряд і розігнали Всеросійські установчі збори — то саме епічне «Учредительное собрание», що єдине мало право втілити волю народу в демократичний спосіб; розстріляли Царську сім’ю і сотні тисяч політичних противників; розв’язали в країні громадянську війну і встановили Пролетарську Диктатуру – Червоний Терор!


Л. Д. Троцький (1879 – 1940)

Як тільки помер Ленін, виявилося, що друга людина в партії, товариш Лейба Троцький – зрадник! Каменєв, Зінов'єв, Бухарін і Сталін скинули Троцького і вигнали його з СРСР.


Г. Г. Ягода (1891 – 1938)

Але через пару років виявилося, що Каменєв, Зінов'єв і Бухарін теж вороги народу і шкідники. Тоді доблесний чекіст і партійний товариш Генріх Ягода їх розстріляв.


М. І. Єжов (1895 – 1940)

Трохи пізніше Ягоду, як ворожого агента, розстріляв доблесний чекіст і партійний товариш Микола Єжов.

Одночасно Сталін згадав, що ворог партії і народу Троцький ще живий. І не тільки живий, але й пише пасквілі на нього. Доблесний чекіст Меркадер вирушив у Мексику і виконав вирок Сталіна – убив зрадника льодорубом, після чого героїчно відправився у тюремну камеру.


Л. П. Берія (1899 – 1953)

Але через пару років виявилося, що і Єжов не партійний товариш, а звичайний зрадник і ворожий агент. І Єжова розстріляв Лаврентій Берія.


Г. К. Жуков (1896 – 1974)

Після смерті Сталіна, Хрущов зрозумів, що і Берія теж зрадник. Тоді Хрущов з Жуковим   розстріляли Берію.


М. С. Хрущов (1894 – 1971)

Але незабаром Хрущов дізнався, що Жуков сталініст і змовник. І заслав Жукова на Урал.


І. В. Сталін (Джугашвілі) (1878 – 1953)

А трохи пізніше розкрилося, що і Сталін-то був ворогом, шкідником і зрадником. А разом з ним і велика частина Політбюро. Тоді Сталіна винесли з мавзолею, але закопали поруч, а Кагановича, Молотова, Малєнкова і Шепілова, що примазався до них, вигнали з Політбюро чесні партійці на чолі з Хрущовим.


Л. І. Брежнєв (1906 – 1982)

Минуло кілька років і з'ясувалося, що Хрущов був волюнтаристом, пройдисвітом, авантюристом, ворогом і брехуном, який від імені Партії пообіцяв: «Нинішнє покоління радянських людей буде жити при Комунізмі!». Тоді Брежнєв відправив Хрущова на пенсію.


Ю. В. Андропов (1914 – 1984)

10 листопада 1982 року Брежнєв помер, і в той же день, усамітнившись, тріумвірат УстиновАдроповГромико, з участю голови кабміну Тихонова, вирішили призначити Генеральним секретарем ЦК КПРС Юрія Андропова, Головного Чекіста СРСР.

Незабаром з'ясувалося, що Брежнєв був маразматиком, шкідником і причиною застою!


К. У. Черненко (1911 – 1985)

На наступний день після кончини Андропова, 10 лютого 1984 року розпочалося позачергове засідання Політбюро. Як і в листопаді 1982-го, після смертіБрежнєва, все вирішилося на переговорах четвірки: Устинов, Черненко, Громико, Тихонов, і черговим генсеком призначили Костянтина Черненко.

Новий генсек через важке захворювання рідко приїжджав на роботу, в присутні дні проводив в кабінеті не більше двох-трьох годин. На роботу його привозили в лікарняній візку. Говорив з великим напруженням. Останні місяці життя Черненко лежав в лікарні, але, коли було потрібно, його переодягали, садили за стіл, і він зображував перед телекамерами активну громадсько-політичну діяльність.


М.С. Горбачов (1931)

До влади прийшов молодий, енергійний Михайло Горбачов. І виявив, що вся Партія була партією ворогів і шкідників, але він-то зараз все виправить!..

Тут-то СРСР і розвалився! А Горбачов виявився ворогом і ренегатом, який пробравшись до влади знищив Комуністичну Партію!


В. І. Ульянов (Ленін) (1870 – 1924)

Почали історики розгрібати архіви і виявили, що Ленін був зрадником і шпигуном, який на гроші німецького Генштабу вчинив державний переворот, який потім назвали Великою Жовтневою соціалістичною революцією!


Історичні матеріали

Публікація в російській пресі:

«На основании изложенных данных, а равно данных, не подлежащих пока оглашению, Владимир Ульянов (Ленин), Овсей Гирш-Аронов-Апфельбаум (Зиновьев), Александра Михайловна Коллонтай, Мечислав Юльевич Козловский, Евгения Маврикиевна Суменсон, Гельфанд (Парвус), Яков Фюрстенберг (Куба-Ганецкий), мичман Ильин (Раскольников), прапорщик Семашко, Сахаров и Рошаль обвиняются в том, что в 1917 году, являясь русскими гражданами, [по] предварительному между собою и другими лицами уговору, в целях способствования находящимся в войне с Россией государствам во враждебных против неё действиях, вошли с агентами названных государств в соглашение содействовать дезорганизации русской армии и тыла для ослабления боевой способности армии. Для чего на полученные от этих государств денежные средства организовали пропаганду среди населения и войск с призывом к немедленному отказу от военных – против неприятеля – действий, а также в тех же целях в период времени с 3-го по 5-е июля 1917 года организовали в Петрограде вооруженное восстание против существующей в государстве верховной власти, сопровождавшееся целым рядом убийств и насилий и попытками к аресту некоторых членов правительства, последствием каковых действий явился отказ некоторых воинских частей от исполнения приказаний командного состава и самовольное оставление позиций, чем способствовали успеху неприятельских армий». 

[Прокурор обвиняет // Единство. 1917. № 96. 22 июля.]

З листа Дзержинського Сталіну (від 25.12.1922 г., № 14270):

«Известно, что «Кузьмич» [одна из партийных кличек Ленина. – В.Ф.] был действительно завербован представителем германского генерального штаба (в 1915 году) ГЕЛЬФАНДОМ Александром Лазаревичем (он же ПАРВУС, он же Александр Москвич), урождённый в семье еврейского ремесленника в местечке Березино Минской губернии. Обучался в Одессе, окончил Базельский университет. Доктор философии.

Парвус встречался с «Кузьмичём» в мае 1915 года и письменно оформил все формальности. Для того, чтобы «Кузьмич» получал деньги была написана расписка, автобиография, дадена подписка о сотрудничестве, присвоен псевдоним «зершторенманн». Все встречи, организованные Парвусом с «Кузьмичем» носили конспиративный, тайный характер. Парвус был на службе в министерстве иностранных дел Германии и состоял на должности в генеральном штабе. Был вхож в семью германского канцлера Бетмана-Гольвега, являлся помощником Эриха Людендорфа (военный мозг Германии). Людендорф описал в своей книге о сотрудничестве большевистских вождей с германским правительством. Сейчас Людендорф заявляет, что большевистское правительство «существует по нашей милости».

Известно, что Парвус через подставных лиц и лично передавал «Кузьмичу» крупные суммы денег о расходовании которых он не ставил в известность ЦК и близких товарищей. Сподручным Парвусу являлся ФЮРСТЕНБЕРГ Яков Станиславович (он же Борель, ГАНЕЦКИЙ, Гендричек, Францишек, Куба, Келлер) бывш. член Польской Соц. дем. партии, делегат II, IV, VI съездов РСДРП, член ЦК и загранбюро ЦК, личный казначей «Кузьмича» с 1915 г. Был доверенным лицом Парвуса в финансовых делах, платным агентом генерального штаба Германии, значившимся под псевдонимом «Мириан».

Вербовочная операция Парвусом готовилась тщательно на протяжении многих лет, с 1906-1907 годов. Для контактов Парвус посылал в Копенгаген Ганецкого. Несмотря на конспиративную обставленность встреч и придания им секретного характера, «Кузьмич», однако разбалтывал об этом Инессе Арманд, во время отдыха в Зеренберге, в мае 1915 года. «Кузьмич» рассказывал, что для того чтобы получать деньги ему необходимо было пойти на политические уступки германским властям...»
+3
304
RSS
18:09
+2
Саме ця книжка (ще мамин колишній підручник!) лежить десь у нас вдома…
Я таку оригінальну книжку, в чудовому стані, знайшов у одного свого приятеля і подарував в бібліотеку архіву (ДАКО). Першоджерела — потрібна річ!
18:11 (відредаговано)
+2
Російська соціал-демократична партія /більшовиків/ (РСДРП(б)

Російська соціал-демократична РОБІТНИЧА партія /більшовиків/ (РСДРП(б)
Прогледів, дякую.
18:18
+2
розстріляли Царську сім’ю і сотні тисяч політичних противників; розв’язали в країні громадянську війну і встановили Пролетарську Диктатуру – Червоний Терор!

Не тільки! Насамперед, вони скинули Тимчасовий уряд і розігнати Всеросійські установчі збори — то саме епічне «Учредительное собрание», що єдине мало право втілити волю народу в демократичний спосіб. Тимчасовий уряд тому й був тимчасовим, бо мав працювати, доки Установчі збори не вирішать долю Росії. А більшовики ті демократичні Установчі збори розігнали…
18:28
+3
Володимире, ці фото і слова є гарною ілюстрацією до ПЕРЕДМОВИ Віктора Суворова до АКВАРІУМА. І все ж на стогодні не відбувся генеральний розбір польотів , щоб дійшло до кожного громадянина: де помилки в марксизмі і комунізмі?
_вибачаюсь Марксизм і комунізм — це плагіат, ото й усе… _вибачаюсь
21:05 (відредаговано)
+2
Я вже сказав це пану Володимиру, тепер повторюю тобі, друже…
_соромлюсь
Карл Маркс був онуком двох ортодоксальних рабинів. У євреїв є наступна приказка про них самих:
***
Єврей може любити Бога, як Яков-Ізраїль. Єврей може боротися з Богом, як Яков-Ізраїль. Одного єврей не може: бути байдужим до Бога! ©
***
Отже, Карл Маркс:
1. обрав лінію «боротьби з Богом, як Яков-Ізраїль»;
2. сплагіатив дві найбільші заповіді Тори, підкреслені Ісусом Христом:

Він же промовив йому: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою.
Це найбільша й найперша заповідь.
А друга однакова з нею: Люби свого ближнього, як самого себе.
На двох оцих заповідях увесь Закон і Пророки стоять.

3. заповідь «Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою» в марксизмі замінена на любов і шану до лідируючої партії, уособленої вождями цієї партії, а також до марксизму як вчення;
(В Торі це — з Повторення Закону: "І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!")
4. заповідь «Люби свого ближнього, як самого себе» в марксизмі замінена на солідарність зі своїми знедоленими братами по класу — пролетарями;
(В Торі це — з Книги Левіт: "І будеш любити ближнього свого, як самого себе!")
5. ну, і наостанок напророчив у стилі «Апокаліпсису» — мовляв, ще нинішнє покоління побачить пришестя Христа комунізму в світовому масштабі…
_наляканий

Ото й усе, що зробив Карл Маркс!!! Тому весь марксизм-ленінізм — це, фактично, плагіат з християнства, не більше…
_стежу
Метою ж цього плагіату було зробити так, щоб в масштабах всього світу негайно ж, іще при житті цього покоління настало щастя!!!
_соромлюсь
Юдаїзм цього не передбачає. Юдаїзм — це складне етичне вчення, націлене на духовне самовдосконалення конкретної людини і на вдосконалення довколишнього світу в доступних одній людині масштабах протягом усього людського життя.
+ Першими вирішили прискоритися християни: в «Апокаліпсисі» сказано, що друге пришестя Христа побачать ще представники того самого покоління…
+ Цього не сталося. Отож Карл Маркс вирішив трохи прискорити соціальну революцію, щоб настання комунізму побачили ще представники його покоління…
Але вже християнство було націлене на масове вербування прозелітів, а не на індивідуальне духовне самовдосконалення.
Марксизм повторив цю помилку: головним стало «донесення марксизму в маси», розповсюдження «переможного вчення» по всіх країнах + ліквідація приватної власності й капіталістичного ринку, як швидкий засіб «прогресу». Але як і в історії з християнством, комуністичний «рай на землі» так і не настав — бо соціалізм ще не був комунізмом, а всього лише попередньою його стадією…
_не_знаю
08:59
+1
Те, що ти, Тимуре, помітив спільного у християнстві і марксизмі, відноситься до форми. А суттю марксизму є відміна приватної власності і ринку. Отож питання: чому це не спрацювало?

Випадкові Дописи