​Парад, процесія, хода, карнавал. Частина 2

​Парад, процесія, хода, карнавал. Частина 2

Частина 1

Частина 3

Другою асоціацією була вода. Вірніше, річка між двох берегів.

Вода це ідеальний матеріал для запису й передачі інформації. Вона має здатність очищати та перепрограмовувати середовище, по якому протікає, змінювати його структуру. Протічна вода, навіть не дуже чиста за хімічним чи бактеріальним складом, але зі швидкою течією, має цілющу силу, бо забирає на себе негативну енергетику.

Пам’ятаєте, як колись Алан Чумак з телевізора воду заряджав від усіх болячок. Зараз в інтернеті є багато реклами спеціальних лійок для намагнічування й структурування води.

Колись давно, ще до комп’ютерної ери я вичитала в якійсь газеті, як з допомогою ранкового горнятка кави чи чаю можна програмувати для себе успішний день. Та вирізка не збереглася, але суть я пам’ятаю дуже добре, бо використовую щодня.

Воду можна очистити від попередньої інформації двома способами: кип’ятінням і заморожуванням. Про користь талої води написано багато, а зараз буде про кип’ячену.

Технологія така

Не має значення, що ви п’єте зранку, каву чи чай, з цукром чи без, важливо, які маніпуляції ви проводите з водою, щоб отримати напиток.

Для початку вода має закипіти. І поки вона ще булькає в чайнику, залийте її в горнятко. Наливайте воду у своє горнятко самостійно. Не дозволяйте нікому робити це замість вас. Бо в процесі кипіння вода очистилася від попередньої інформації, а коли ви наливаєте її в горнятко, то вже відбувається первинна структуризація води, а чужі структури нам не потрібні.

Наливаючи воду, тримайте чайник в правій руці максимально високо, а чашку в лівій – максимально низько, так, щоб цівка була якнайдовшою, і в горнятку утворилася пінка з бульбашок. (Цей момент завжди був для мене проблемою, бо я шульга і маю порушену координацію рухів).

Поки вода ллється, починайте формулювати бажаний розвиток подій.

Як тільки горнятко наповниться і пінка ще не осяде, відразу починайте інтенсивно розмішувати напиток ложечкою, навіть якщо ви п’єте чай чи каву без цукру. Важливо утворити в чашці вир, не торкаючись ложечкою стінок. При чому, якщо ви плануєте справи на прибуток, збагачення, то розмішуєте правою рукою за годинниковою стрілкою. А якщо плануєте швидке завершення неприємних справ, то лівою рукою, проти годинникової стрілки.

Тепер і ви маєте рецепт, як самостійно намагнітити й структурувати воду.

Але повернемось до асоціацій параду з водою.

Бурління й спінення води можна викликати і без підвищення температури. Це гарно роблять гірські річки й водоспади. Така вода теж має цілющу силу, незалежно від свого хімічного складу. Вона забирає на себе всю негативну інформацію з вашого тіла, очищає та структурує всі рідини в кожній клітинці, поки ви купаєтесь в річці. Тому затоплення Дніпровських порогів було згубним для енергетики країни. Може колись прийде такий час, коли їх знову відкриють.

Чіткі колони військового параду схожі на весняний криголам, коли з першим теплом річка прокидається від зимового сну. А менш структурована цивільна хода нагадує літній паводок після рясних дощів. В обох випадках людський натовп виконує роль річки, бурхливого потоку, який очищає, змиває весь енергетичний непотріб.

Центральні частини великих міст і, особливо, столиці дуже швидко накопичують негативний енергетичний потенціал. Тому регулярні урочисті паради, народні демонстрації з легким патріотичним нальотом (гей-паради тут точно не пасують, в цьому пункті я погоджуюся з паном Володимиром), релігійні процесії потрібні так само, як і вологе прибирання в квартирі. Недарма в Європі, в середньовіччі, коли приходила чергова епідемія влаштовували церковні процесії й били в дзвони. Офіційна наука такий метод зцілення цілих міст чи навіть країн вважає забобоном. Але воно працювало. А вкупі з сучасною медициною буде працювати ще краще.

Наступну асоціацію параду з водою буде краще зрозуміти після повторного прочитаннясерії статей, які на Світочі виставив наш друг Доброслав. Це уривок з книжки Девіда Хокінса «Сила проти Насилля». Книжка трохи нудна, написана в американському науково-популярному стилі, я її до самого кінця так і не дочитала, але сам метод вимірювання рівня енергетики будь-чого дуже ефективний і ефектний. Він дозволяє легко й швидко перевіряти на достовірність будь-яку інформацію та чітко визначати, з чим ми маємо справу.

Згідно Хокінса, кожна людина народжується з певним рівнем енергетики, від 20 до 1000 балів, і протягом життя цей рівень можна змінити лише на кілька балів. Але бувають моменти, коли рівень енергетики різко падає чи піднімається на короткий час. Якщо людині вдалося пережити короткочасний вплив високих енергій, то вона цього вже ніколи не забуде й буде всіма способами намагатися повернути це відчуття, буде старатися стати кращою.

А тепер згадаємо фізику за 7-й клас.

Пам’ятаєте? У відкритих сполучених посудинах рівень води завжди однаковий.

На парад приходять різні люди, з різним рівнем енергетики, але рівень енергетики усіх учасників параду і глядачів стає однаковим, поки триває парад. Їхні потенціали вирівнюються. Згодом кожен повернеться до свого звичного рівня, але пережиті відчуття залишаться в пам’яті на завжди.

Пан Тимур недавно притчу виставив на цю тему. Духовні люди, як правило, погано почуваються в натовпі, але вони повинні бувати в людних місцях, бо в такий спосіб допомагають менш духовним особам підвищувати свою енергетику.

Паради й демонстрації в патріотичному дусі, навіть з легким нальотом карнавалу, як День вишиванки чи парад вертепів на Різдво, найкращий спосіб боротьби з «ватою». Вони дозволяють хоч на короткий час підвищити її енергетичний і духовний рівень.

Якщо пан Тимур вибереться на парад чи демонстрацію, то він зможе підвищити рівень енергетики кількох тисяч людей навколо себе, бо його рівень 450 балів. Але після цього йому доведеться кілька днів відновлювати сили. Тому він рідко вибирається в людні місця.

У мене енергетика нестабільна, напевно через кармічні проблеми і вроджену хворобу. Вона то стрибає до 350, то падає до 50 балів. Тому я сама можу викликати енергетичний сплеск лише в кількох слабо енергетичних людей і то не на довго.

А якби на Майдан прийшов Ісус чи Будда, то вся Україна відчула б духовний екстаз. Підозрюю, що хтось такий простояв у Києві, на Майдані, всі три місяці, аж до втечі Януковича.

Далі буде

Дзвінка Сопілкарка

+4
375
RSS
02:19
+4
Якщо пан Тимур вибереться на парад чи демонстрацію, то він зможе підвищити рівень енергетики кількох тисяч людей навколо себе, бо його рівень 450 балів. Але після цього йому доведеться кілька днів відновлювати сили. Тому він рідко вибирається в людні місця.

1. Чиста правда: потусувавшись в натовпі, я падаю і вдома наступного дня відлежуюсь. Щоправда, я завжди думав, що це через мою інтровертність. А також через розташування планет в моєму гороскопі:

VII-й дім в Козерозі (22°54'). Така людина обережно вступає в союзи і зв'язки. Віддає перевагу невеликим за кількістю учасників компаніям (в особистому та діловому плані). Всілякі угоди веде вузьким колом довірених осіб.

2. Але як людина публічної професії (письменником я був, є й залишуся + робота журналістом), я просто не можу не бувати на людях! Отож моя норма — мінімум двічі на рік: на Книжковий Арсенал і на Львівський книжковий форум. А якби «Фоліо» не припинило брати участь в «Медвінах» — виповзав би і туди.
3. 450 балів у мене в «чистому» вигляді. А варто лише обручку вдягнути — стає 500. Я вже перевіряв і теж писав про це. Можливо, саме тому для мене шлюб — не пустопорожній звук. І саме залицяючись до Олени в 1984 році, я серйозно взявся за літературну творчість.
02:31 (відредаговано)
+3
Підозрюю, що хтось такий простояв у Києві, на Майдані, всі три місяці, аж до втечі Януковича.

Вірте чи ні, але я теж таке підозрюю. І чомусь підозрюю, що це оцей хлопчина, сьома дитина в сім'ї:Принаймні для нього, як для прототипа, я запланував таку роль на 2014 рік в останній — 10-й книзі нашої епопеї.
_соромлюсь
Разом з тим, у мене є інше пояснення: на непартійний Євромайдан виходив «середній клас» — люди «стадії №4»:

Градації учасників Євромайдану

Там були всякі різні викладачі, топ-менеджери й керівники фірм і т.ін. Безпосередньо там! Не думаю, що у них низька енергетика. Найшвидше, це саме є люди рівнів щонайменше від 200 (сміливість) до 310 (готовність), а то й 350 (прийняття), 400 (розум), 500 (любов) і 540 (радість). Звісно, це не просвітлені, у яких 700-1000… Проте якщо людей рівня 350-540 зібралося разом достатньо багато, то кількість могла перейти в якість. Все згідно з одним із трьох основних законів діалектики!..
07:05
+4
Дзвінко, дякую! За порівняння маршу людей з потоком води. Так воно і є. На Майдані-14 я сам переживав духовний екстаз. Механізм дії людського потоку на інших людей, скоріше, не через спостереження руху фізичних тіл, а через злиття духовних оболонок людей.
Майдан — це не рух! Майдан «рухається», стоячи (в просторі) на місці.
_сміюсь
Так само годинник «йде», не маючи ніг. Як в тій дитячій загадці…
_вибачаюсь
А фізично Майдан більш скидається на озеро або море, куди вливаються «потоки» людських «річок» та «струмків».
Майдан, хоч і стоїть, але рухається, він бурлить, кипить, клекоче. Це енергеттичний вир.
Здається, у Роджера Желязни, в «Хроніках Амбера» був спосіб переміщення в паралельну реальність через рух по колу. Я дуже двно його читала. Могла щось наплутати.
07:11
+4
Щодо впливу людини з високою енергетикою на весь Майдан, то це міг бути юнак із Сумщини, який кинув свій технікум і подався на Майдан. Він поширювпв гасло: І хто ж, як не ми! І коли ж, як не зараз! Згодом він став кіборгом із псевдо Сєвєр і загинув у 2015 році.
09:37 (відредаговано)
+4
При чому, якщо ви плануєте справи на прибуток, збагачення, то розмішуєте правою рукою за годинниковою стрілкою. А якщо плануєте швидке завершення неприємних справ, то лівою рукою, проти годинникової стрілки.


Ще в радянські часи у мене було кілька «точок», де я постійно пив каву: «Гастроном» на Львівській площі, «труба» і «кулінарка» (площа Жовтневої Революції — нині Майдан Незалежності), «яр» (колишня вул. Свердлова, за Мінкультури)…

І одним із моїх спостережень за оточуючими було ХТО ЯК розмішує каву — за годинниковою стрілкою чи проти. Згідно з цим я намагався вгадати фах людини. А виявляється, що все інакше…
І одним із моїх спостережень за оточуючими було ХТО ЯК розмішує каву — за годинниковою стрілкою чи проти. Згідно з цим я намагався вгадати фах людини. А виявляється, що все інакше…

Такі речі люди роблять автоматично, несвідомо і навіть не підозрюють, що програмують своє майбутнє.
Я помітив інше — причому мене це дратувало з дитинства. Коли був малим, наша сім'я не розкошувала. Проте моя мама розмішувала цукор в чаї абсолютно нераціонально: насипає пару ложечок, поколотить буквально всередині — і все! Наслідком було те, що у неї половина цукру не розчинялася і змивалася в раковину по завершенні чаювання.
_здивований
Мене це неймовірно дратувало, бо батьки на всьому економили — але половину свого цукру мама фактично викидала. Тому я завжди ретельно вимішував чай по «широкій» зовнішній траєкторії, періодично загрібаючи всередину — отож у мене весь цукор розчинявся, і я його випивав. Коли намагався сказати мамі, щоб вона ретельніше розмішувала чай — отримував у відповідь: «Яйця курку не вчать! Я все розбовтала». Однак я мив за всіма посуд і знав, скільки цукру весь час лишається у мами в чашці. Доводилося терпіти і це… Нібито дрібниця, але все одно я бачив у неї різницю намірів і дій.
_шкодую
Тепер я розумію, що у мене була просто контрзалежна поведінка щодо мами: типу того, що вона на всьому заощаджує і декларує, яка вона економна, а сама викидає половину цукру — ну, то я буду навпаки ретельно вимішувати цукор і все випивати! Десь так…
Гадаю, річ в іншому. Одні люди мають ліву «штовхаючу» ногу, інші — праву. Хтось правша, а хтось шульга. У когось, переплітаючи пальці рук, згори опиняється лівий великий палець — у когось правий. Складаючи руки на грудях, у когось ліва рука опиняється згори — у когось права. Це все пов'язано з нюансами психіки. На цьому базується навіть один простий тест на тип характеру…
_здивований
Гадаю, те само і з напрямом розмішування ложкою рідини в чашці. Отож я схиляюся до точки зору пана Володимира… Особисто мені просто зручніше розмішувати рідину і збивати щось (наприклад, яйця на омлет чи тісто) за годинниковою стрілкою. А щоб розмішувати/збивати проти — доводиться робити невеличке вольове зусилля.
12:27
+3
І я, частенько, в дитинстві відвідувала величезну «кулінарку» на Жовтневій площі. Там був смачний молочний коктейль.
Мене покійний дід Гриша водив туди ще десь в 1965-1966 роках. Коли отримував пенсію — купував мені там тістечко-кошик з мініатюрними кремовими грибочками… Це було шикарно!!!

У моїй доармійській юності там були гарячі бублики (5 коп.), гаряче молоко (5 коп. стакан) і стакан сметани (20 коп.). _підморгування
09:39
+4
Чіткі колони військового параду схожі на весняний криголам, коли з першим теплом річка прокидається від зимового сну. А менш структурована цивільна хода нагадує літній паводок після рясних дощів. В обох випадках людський натовп виконує роль річки, бурхливого потоку, який очищає, змиває весь енергетичний непотріб.


Дуже гарна асоціація, пані Дзвінко!
12:20 (відредаговано)
+4
Про позитивний заряд чаю, не знала. Цікаво. Однак є традиція, якої притримуються господині, коли хочуть очистити домівку від негативу (наприклад після сварки, або візиту неприємної особи) та додати благодатної енергії, метуть підлогу в будинку, рухаючись за годинниковою стрілкою.
Краще запалити свічку.
Для очищення житла варто в усіх закапеках поплескати в долоні. Відкриваєте дверцята тумбочки чи шафи і голосно аплодуєте якнайближче до поличок. Більший ефект дає мелодійний двоник, але його ще треба купити, а долоні у кожного завжди є.
20:14 (відредаговано)
+1
Щодо візиту «негативної особи»…
У мене був один знайомий по життю… Не дуже порядна людина, але по робочих справах доводилося підтримувати з ним стосунки. Хоча ми були знайомі років двадцять, але додому я його ніколи не запрошував. Так трапилося, що я застудився і мені потрібно було по роботі з ним зустрітися. Довелося запросити його додому. Сиджу на кухні, п'ю чай і чекаю на його прихід. Раптом бачу, що моя кішечка лапою відкриває двері у ванну і заходить туди… Це мене здивувало, оскільки туалетні ванночки (дві) стоять в коридорі і на кухні, а мисочка для їжі і свіжа вода — на кухні. Піднімаюся, заглядаю у ванну, а кішечки нема. Тобто вона сховалася під ванну! Тут дзвінок у двері. Відкриваю — знайомий! Пройшли ми на кухню. Я заварив йому каву. Сам не пив, тому що знаю — з поганими людьми не можна спільно вживати їжу чи напої! Хвилин за 30 ми вирішили всі питання і він зібрався іти. Коли я проводжав його до дверей, то автоматично закрив двері у ванну. Знайомий пішов. Я повернувся на кухню, заварюю собі каву… Тут чую голосне мявчання. Це моя Маргарита проситься з ванної. Я відкрив двері і вона пішла собі на своє улюблене місце на крісло в кімнаті. Я не звернув увагу на її поведінку, бо голова була зайнята робочою проблемою.

Через пару днів знайомий знову зателефонував і повідомив, що через півгодини він привезе мені папери. Сиджу на кухні… і тут бачу, що моя Марго лапою відкриває двері у ванну і заходить туди. Буквально через пару-трійку хвилин дзвінок у двері — прийшов знайомий. Коротше, ситуація повторилася один-до-одного з попередньою. Знайомий пішов — Маргарита вийшла з ванни.

Отака чуйка у кішечки на погану людину!
12:24
+3
І ще, згадала, що наливати в чарки, або насипати їжу за столом, також краще рухаючись за годинниковою стрілкою.
У 1970-1980-ті я часто бував у майстернях художників. У одного мого приятеля, скульптора Володимира, за столом було заведено:
1. Кожен сам вибирав собі чарку, з якої буде пити (за розміром).
2. Володимир наливав собі і передавав пляшку за годинниковою стрілкою.
3. Кожен наливав собі скільки вважав за потрібне.
Коли пляшка завершувала коло, то всі разом випивали.
19:31
+2
Демократично і без насилля: випий до дна, бо за пазуху виллю!

Випадкові Дописи