Помилка в ритуалі

Помилка в ритуалі
Джерело матеріалу:

Маленька помилка в магії може дорого коштувати


У магії головне — намір і слова, якими цей намір висловлено. Магія — в деякому роді, це фізика і психотехніка, управління невивченими процесами. Слова, мова впливають на другу сигнальну систему, належать їй. Тільки людині властива свідома мова. Колись слово було магічним; перші слова, на думку Фройда, виникли як одиниці магії. За допомогою слів людина прагнула перетворити світ, захиститися або напасти. Уберегтися або з'їсти когось.


Люди використовували магію слів споконвіку. Замовляння, намовляння, прокльони, благословення, накази невидимим силам… Тільки ось в кожній техніці, в якій використовуються слова, можна припуститися помилок. Причому дуже серйозних. Людям важко формулювати свою думку, запитання, бажання. І часто за допомогою «побутової магії» [вони] шкодять самим собі. Адже в магії слово вже не просто слово. Це закляття, могутній імператив, наказ. Хто виконує цей наказ: наша таємнича підсвідомість чи таємничі автономні сили — це загадка. Але краще не займатися магічними практиками, керуючись уривками знань і статтями в журналах… Особливо, якщо мова обмежена, а мізків, вибачте, замало.

Одна річ — Джордж Вашингтон, який самостійно лікувався словесними навіюваннями-замовляннями. До лікарів він не любив звертатися, та й рівень медицини в його час був швидше магічним. Більшість ліків були або отруйними, або плацебо. Вашингтон замикався в кімнаті й бурмотів якісь таємничі слова. Після цього хвороба минала. Тож Вашингтон — це одна річ. Його полум'яні промови дійшли до наших днів. А людина з нерозвиненою вимовою, бідною, невиразною, «приблизною», — це річ інша. Іноді вона сама не розуміє, що саме хоче сказати. А інші — тим паче не розуміють...

От не дуже оковирний випадок: одна дівчина за порадою якогось «чаклуна» розлучилася з молодим чоловіком. З ним дійсно варто було розлучитися. Жахливий і агресивний алкоголік. Дівчина змивала за собою воду в унітазі, це такий магічний прийом їй порадив знахар. І примовляла: мовляв, як змивається це саме, так нехай все змиється з мого життя! Що саме «все» — вона не уточнювала. Магія спрацювала: алкоголік виніс з її квартири все, що можна. А меблі й килим вивіз, поки господині не було вдома. Стало порожньо. А сам молодик повернувся назад за тиждень. Тільки поліції вдалося його віддалити від чарівниці на два роки. Тобто, ефект все ж був. Але дорогою ціною ...

Або один заздрісник-сусіда в саду вирішив забрати собі щастя і везіння багатого, як він вважав, садівника-пенсіонера. Здійснив певні дії, залишив в гостях, гарненько сховавши, свою стару куфайку, і став чекати багатства і рясного врожаю. Він же казав: «Все твоє беру собі!». Заклинав і наказував. Незабаром у нього виявили панкреатит і стенокардію. А заможний сусіда відчув себе відмінно. Тим паче, шкідники з городу переповзли на територію заздрісника. А грошей не додалося у «чаклуна»; сусіда отримував таку ж пенсію. Просто більше працював. Працював. Головне, куфайку він знайшов і на опудало надів, він же не знав, що це сусіда підкинув. І дуже цей заздрісник злякався, побачивши страшне опудало в своєму одязі...

Треба думати, що говориш, якщо вважаєш свої слова заклинанням. Стародавні гностики в одному звуці або літері боялися помилитись, бо зміст послання до невідомих сил повністю змінювався. І міг накликати біди на голову мага. Ритуальна промова має інший вплив на підсвідомість, ніж звичайні слова. І це не жарти і не побутові застереження; один мстивий чоловік замовив чаклуну прокляття на ворога. Але неуважно слухав, розпечений злістю. І на запитання: «Яке ім'я?» — своє ім'я й назвав. Чаклун старанно і відповідально підійшов до справи, провів на кладовищі ритуал; без подробиць обійдемося. І цього замовника наздогнав інсульт. Чи то почуття провини і страху так спрацювало, чи то ритуал з його ім'ям?.. Але помилка обійшлася дуже дорого: заплатив чаклуну, а потім платив за лікування і втратив працездатність на півроку...

Не варто вдаватися до магії. Це мистецтво вивчали колись десятиліттями; все життя на це витрачали. Ангели Харут і Марут навчали людей забороненій майстерності, роз'яснивши небезпеку. І халдейські маги передавали з уст в уста найскладніші ритуали та обряди. Філософи вивчають історію магії, фізики — її природні механізми. Дещо виявилося психотехніками, а не чимось інфернальним, і знайшло своє наукове і логічне пояснення.

Але вплив слова є, безумовно. І треба розуміти, що саме ви вимагаєте від невідомих сил. І як формулюєте своє бажання. Вдаватися до магії у випадках, коли проблему можна вирішити доступними засобами, з давніх-давен вважалося страшним святотатством. Найнебезпечнішою справою. Можна, дійсно, змити в унітаз все своє життя. Або стати опудалом для ворон. Краще не робити того, що незрозуміло і небезпечно...

Анна Кір'янова


P.S.Колись давно я публікував на Світочі матеріал "Плата за магію". Вважайте теперішню коротку статтю продовженням теми...


P.P.S. І маленький бонус для розваги:
+4
402
RSS
03:24
+4
На жаль, Інтернет сприяє розвитку безграмотного письма: мовляв, тебе зрозуміють незалежно від того, з помилками ти пишеш чи без… Однак безграмотне письмо тягне за собою безграмотну мову й невміння формулювати власні думки. Це порушує комунікацію між людьми. Сприяє занепаду культури й суспільства в цілому… Є над чим подумати!
_шкодую
На жаль, Інтернет сприяє розвитку безграмотного письма: мовляв, тебе зрозуміють незалежно від того, з помилками ти пишеш чи без… Однак безграмотне письмо тягне за собою безграмотну мову й невміння формулювати власні думки. Це порушує комунікацію між людьми. Сприяє занепаду культури й суспільства в цілому… Є над чим подумати!


Особливо псує мову переписка у месенджерах!
05:49
+4
Погоджуюся, що краще не зв'язуватися з тим, що незрозуміле і небезпечне .
Дякую. Потішили.
Дівчина змивала за собою воду в унітазі, це такий магічний прийом їй порадив знахар. І примовляла: мовляв, як змивається це саме, так нехай все змиється з мого життя!

А це справді дуже ефективна техніка. І тут можна обійтися без слів, достатньо візуалізації. В моїй практиці був такий випадок.
Дівчинка мала зовсім безперспективний зв'язок зі старшим чоловіком, явним ловеласом. А розірвати стосунки не могла, він її не відпускав. Після чергової сцени вона прийшла до мене, вся в сльозах. От я й порадила їй цю техніку. Просто чітко уявити, як чоловіка затягує маленька вирва білого унітазу. Через кілька хвилин дівчинка полегшено зітхнула і засміялася, зв'язок розірвався. А ще через пару хвилин прибіг той горе-коханець. І треба було бачити, який здивований вигляд він мав, бо не розумів, чому припинився потік енергії.
А через три місяці дівчинка почала зустрічатися з гарним хлопчиком. І зовсім недавно вони одружилися. Хай живуть щасливо, у них буде чудова міцна сім'я.
01:44
+3
Як просто! Лише зайти до вбиральні, і уявити! А раніше ішли до річки, або до струмка, та й казали «йди біда за водою!»
10:52
+2
Дівчина змивала за собою воду в унітазі, це такий магічний прийом їй порадив знахар.


Згадалося…
Колись на тренінгах ведучий розказав нам про техніку «змивання» проблем… Треба написати проблему на папері, різким рухом зім’яти папірець, кинути його в унітаз і змити водою.
А ходила на тренінг одна жінка, яка весь час була сумна і пригнічена. Через пару хвилин після слів ведучого вона встала і вийшла. Повернулася, сіла… і раптом почала сміятися… Хвилин через п’ять сміх перейшов в істеричний регіт. Їй дали води, але вона заспокоїлася тільки хвилин через двадцять.
На запитання: Що її так розсмішило? – вона відповіла: «Моя основна проблема – це мій чоловік! Але він товстий і в унітазі застряв!»
Ми реготали теж хвилин двадцять!
Значить, техніка дієва. _язик
14:11 (відредаговано)
+2
Я таким прийомом і сьогодні користуюся!

Коли мене зрадив діловий партнер по журналу, то я написав його ім'я на папірчику, зім'яв, кинув в унітаз, злив воду!
І одразу заспокоївся!
Потім налив сотку коньячку і з насолодою випив з кавою!

Більше про нього не згадував, полишивши покарання його за зраду на Вищі Сили _підморгування
Потім налив сотку коньячку і з насолодою випив з кавою!

_чудово А якщо каву зварити на освяченій воді — то буде воопше!.. _чудово

полишивши покарання його за зраду на Вищі Сили

Залишати покарання вищим силам рекомендує Біблія. Тільки без «спускання проблеми в унітаз». _сміюсь

Випадкові Дописи