Соляр України на 2019-2020 роки

Соляр України на 2019-2020 роки
Джерело матеріалу:

Прогноз по солярної картіі гороскопу України.

Ця карта буде працювати з 24 серпня 2019 по 24 серпня 2020р.

В першу чергу, в очі впадає з'єднання Сонця, Марса і Венери в 10 домі, в Діві. Це аспект максимально можливого зміцнення вертикалі влади в країні. Така комбінація визначає небувалі можливості для формування сильної та ефективної команди керівників. З'єднання управителів 1,10 і 7 домів в 10, домі влади, тільки посилює боротьбу за абсолютну владу і високу ефективність роботи. Участь в цій комбінації Венери (управителя 7 дому, в 10 домі, в Діві) дає хворобливу емоційну реакцію в опозиції, через методи управління країною, але в підсумку опозиціонери залишаться в програші.

Дуже обнадіює положення Юпітера в Стрільці у 2-м домі. Така сильна позиція Юпітера повинна позитивно позначитися на економіці країни в цілому. Цей період сприятливий для накопичення матеріальних резервів і розвитку банківського сектора. Ніякого дефолту в цей період бути не може. Резерви НБУ будуть рости. Швидше за все, саме цей аспект є астрологічною причиною зміцнення національної валюти. Я розумію, що за один рік в цій країні неможливо домогтися значного економічного зростання, але створити передумови до цього можна. Треба користуватися цією можливістю. Є шанс залучити інвесторів.

Наступний солярний період (з 24.08.20р. до 24.08.21р.) такої можливості не надасть. Він збільшить ризики і прискорить інфляцію, не дасть значного економічного зростання. І причиною цього буде не обов'язково ситуація в Україні. В кінці 2020 року і в 2021 році погіршиться ситуація в світовій економіці, можливий розвиток активної фази світової економічної кризи, що може обірвати економічне зростання в країнах, що розвиваються.

Уран в в Тільці, в 6 домі, в гармонійних аспектах, сприяє енергетичному сектору в економіці, дає шанс на деяке поліпшення в промисловому секторі. Трин з Сонцем говорить про перспективний напрямок в розвитку сонячної енергетики. Інновації в енергетиці, і розвиток видобутку енергії з відновлювальних природних ресурсів є найбільш перспективними темами для бізнесу в найближчий рік.

У 9 домі солярної карти розташовані Меркурій (в з'єднанні з Колесом Фортуни), у Леві, і Північний Місячний Вузол, в Раку. Вони сприяють активній законотворчості, змінам в Конституції, і змінам в судовій системі. Мало того, це основні кармічні завдання на даний період.

Проблемні моменти цієї солярної карти.

Місяць в напружених аспектах, в Близнюках, у 8 домі, в з'єднанні зі шкідливою зіркою Альдебаран. Даний вплив говорить про те, що звичайні люди і дрібний бізнес особливо не відчують поліпшення економіки в країні. 8 дім може збільшити податкове навантаження на людей і невеликий бізнес. Це реальна проблема і сильний негатив. Місяць йде на східну опозицію з Юпітером у 2-му домі, що говорить про неефективність збільшення податкового навантаження для економіки країни в цілому. Буде зворотний ефект. Цей аспект заважає отримати повноту вигоди від Юпітера в 2-му домі. Ця вигода не спрямована на людей, а йде від них. Рекомендую в даний період не збільшувати податкове навантаження на дрібний і середній бізнес, на самозайнятих осіб та звичайних людей. Зірка Альдебаран, в міфології зоряного неба, є червоним оком розлюченого бика, що говорить про сильний негатив з боку людей в країні, в разі активації теми 8 дому, збільшення податкового навантаження.

Найбільш проблемна конфігурація в карті — це тауквадрат між Юпітером (2д), Нептуном ретро (4д) і Місяцем (8д), з вершиною на ретроградному Нептуні і Ліліт в 4 домі, в Рибах. 4 дім гороскопу пов'язаний з батьківщиною і землею, Нептун з розчиненням, розсіюванням, розведенням, Ліліт зі спокусами. З цього випливає трактування — в цей період існує реальна спокуса почати торгувати землею в Україні, або прийняти закони, що дозволяють продаж земель в найближчі роки. На мою думку, це буде великою помилкою, це вкрай передчасно. Ретро Нептун з Ліліт, з напруженими аспектами до планет у 2 і 8 домах, говорять про ілюзії вигоди, про якусь аферу і обман, про рейдерство і шахрайство на темі землі. Отримана короткострокова вигода не дасть довгострокового позитивного ефекту для економіки України. Карта показує, що країна не готова, що цей ринок не прозорий, що це дуже «каламутна» тема.

З'єднання ретроградного Сатруна, південного Вузла і ретроградного Плутона, в Козерозі, в 3 домі, може створити проблему для ІТ бізнесу та розвитку ІТ технологій в країні в цей період. Можливо, будуть прийняті шкідливі або непопулярні закони для цього типу підприємств. З законами і податками в сфері ІТ технологій раджу бути обережніше, і не намагатися їх «ламати через коліно».

Так само мало перспектив у автомобільній промисловості. Ремонт доріг та транспортної системи країни буде йти повільними темпами.

Автор Дмитро Уранус

+3
1163
RSS
Цього року астрологи забарилися з гороскопами для України. Це перший, який попав мені в руки.
22:40
+3
З'єднання управителів 1,10 і 7 домів в 10, домі влади, тільки посилює боротьбу за абсолютну владу і високу ефективність роботи. Участь в цій комбінації Венери (управителя 7 дому, в 10 домі, в Діві) дає хворобливу емоційну реакцію в опозиції, через методи управління країною, але в підсумку опозиціонери залишаться в програші.

Днями Олексій Арестович сказав, що, можливо, настав час запроваджувати в Україні монархію. Цього нам тільки бракувало…
_шкодую

З цього випливає трактування — в цей період існує реальна спокуса почати торгувати землею в Україні, або прийняти закони, що дозволяють продаж земель в найближчі роки. На мою думку, це буде великою помилкою, це вкрай передчасно. Ретро Нептун з Ліліт, з напруженими аспектами до планет у 2 і 8 домах, говорять про ілюзії вигоди, про якусь аферу і обман, про рейдерство і шахрайство на темі землі. Отримана короткострокова вигода не дасть довгострокового позитивного ефекту для економіки України. Карта показує, що країна не готова, що цей ринок не прозорий, що це дуже «каламутна» тема.

А раптом ЗЕ-команда таки запровадить відкритий ринок землі, й росіяни… просто придбають Україну?! А чого?! Колись Аляску продали Сполученим Штатам, то чому б тепер просто не прикупити Україну разом з народом?..
_стежу
Можливо, це буде фінансова оборудка тисячоліття…
На ринку землі будуть тільки сільськогосподарські землі. Тому всю Україну не скуплять.
Х-х-ха!!! У них монобільшість: візьмуть та й переведуть всю землю в сільськогосподарську!!! Теж мені біном Ньютона... © _дідько
07:19
+3
Схоже, що астролог дрібний підприємець.
А чого ж?! Для астрологів, нумерологів, тарологів ще років 10 тому запровадили спеціальний підклас в переліку професій. Відтоді вони можуть ФОПами реєструватися і працювати офіційно, сплачуючи всі податки.
09:56
+3
В першу чергу, в очі впадає з'єднання Сонця, Марса і Венери в 10 домі, в Діві. Це аспект максимально можливого зміцнення вертикалі влади в країні. Така комбінація визначає небувалі можливості для формування сильної та ефективної команди керівників. З'єднання управителів 1,10 і 7 домів в 10, домі влади, тільки посилює боротьбу за абсолютну владу і високу ефективність роботи. Участь в цій комбінації Венери (управителя 7 дому, в 10 домі, в Діві) дає хворобливу емоційну реакцію в опозиції, через методи управління країною, але в підсумку опозиціонери залишаться в програші.


Нагадує «гороскоп на замовлення»… _сміюсь
Так, згоден. _шкодую
12:51 (відредаговано)
+2
Ну ви ж самі, пане Тимуре, казали, що зараз має початися фаза диктатури. От вона й почнеться, а що диктатор не той, то це таке. Такого нам буде легше скинути.
Хоча, знаєте, в коментарях до цього допису на Фейсбуці я прочитала ось це:
Лариса Федорус Ставлення до свого президента, як і до батька, ментально формує матеріальне становище людини. Ті, хто поважає президента, навіть самі не помітять, як підвищать свої доходи, а ті, що не поважають навпаки. Спостерігайте.… за що поважати? як мінімум це не Ваше рішення про обрання, він обраний Вищими Силами для своєї місії, не йдіть проти Бога, Всесвіту (як хочете назвіть)… Бажаю Вам процвітання!

Це проблема нашої країни. Ми порушуємо Божу заповідь: «Шануй батька свого». Для країни її правитель — це батько. З ним можна не погоджуватися, але його не можна зневажати. А в гороскопі України Місяць (народ) стоїть в опозиції до Сонця (правитель). Народ може обожнювати якогось кандидата до виборів, але вже через день після виборів переможця починають зневажати.
Україна стане сильною і багатою тільки тоді, коли народ навчиться поважати владу.
Це проблема нашої країни. Ми порушуємо Божу заповідь: «Шануй батька свого». Для країни її правитель — це батько. З ним можна не погоджуватися, але його не можна зневажати.

Пані Дзвінко! _соромлюсь Перепрошую, але я неодноразово попереджав, що Біблія є т.зв. повною системою висловлювань — себто, на кожну тезу знайдеться своя антитеза! Попереджав?! Попереджав… Отож ловіть!
_вибачаюсь
Теза (Вих. 20:12):

Шануй свого батьката матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!

Антитеза (Матв. 10:35):

Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір'ю, і невістку з свекрухою її.

Якщо хочете пошукати антитезу в межах єврейської Тори (П'ятикнижжя Мойсея) — є й така, хоч і трохи слабша (Бут. 2:24):

Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом.

Отже, ставлення до батька (а також до матері, а також до обох батьків) не є однозначним. Швидше, теза й обидві антитези перебувають в динамічній рівновазі, що й визначає живе життя в усіх аспектах людських відносин, а не застійне «болото».
_браво
А якщо переносити відносини чоловіка з батьком на відносини народу з правителем країни…

З ним можна не погоджуватися, але його не можна зневажати.

Перепрошую, але якщо «правитель-батько» поводиться так, щоб вбити мою «країну-матір» (сподіваюсь, Ви не заперечуєте проти ототожнення країни України з нашою «матір'ю»?.. з «батьківщиною-матір'ю»?..) — тоді з любові до матері (!!!) я повстану проти такого батька й навішаю йому стусанів і копняків, щоб не вбивав мою «батьківщину-матір»!!!
_сильний _подумай _сильний _подумай _сильний


Зрештою, згідно з процитованим вище Вих. 12:20, матір я мушу шанувати такою самою мірою, як і батька! Отож маю право обирати, на чий бік приставати: чи то на бік «правителя-батька» — чи на бік «батьківщини-матері»…
_ангел _ангел _ангел
Маю таке право!..
Лариса Федорус Ставлення до свого президента, як і до батька, ментально формує матеріальне становище людини. Ті, хто поважає президента, навіть самі не помітять, як підвищать свої доходи, а ті, що не поважають навпаки. Спостерігайте.… за що поважати? як мінімум це не Ваше рішення про обрання, він обраний Вищими Силами для своєї місії, не йдіть проти Бога, Всесвіту (як хочете назвіть)… Бажаю Вам процвітання!


Як людина, що народилася при Сталіні… Пережила восхваляння/зневажання Хрущова і Брежнєва… можу сказати одне: підлабузників, спекулючих на «вищих силах», Біблії, Нострадамусі… для того, щоб отримати від правителя гарний шматок булки з маслом, у всі часи було достатньо! За роки незалежності України хвалителів і хулітелів Кравчука, Кучми, Ющенко, Януковича, Порошенка теж вистачає! і
маю право обирати, на чий бік приставати: чи то на бік «правителя-батька» — чи на бік «батьківщини-матері»…


Погоджуюсь!
Ми порушуємо Божу заповідь: «Шануй батька свого». Для країни її правитель — це батько.


Не погоджуюсь!
Ототожнювати Правителя країни з батьком, і на цій підставі закликати його поважати, є словоблудством!
Україна стане сильною і багатою тільки тоді, коли народ навчиться поважати владу.


Україна стане сильною і багатою, коли різношерстний натовп, що населяє Україну, стане НАРОДом!
15:16
+4
Погоджуюсь із Володимиром.
11:22
+3
Я просто згадую такого «астролога» як Павло Глоба. Колись я випадково потрапив на стадіон «Динамо», де якась газета влаштувала шоу з Глобою. Всім присутнім роздавали брошурку з його прогнозами. Повернувшись додому я ту брошурку кинув у свій паперовий архів і забув про неї. Років через 10, шукаючи якусь інформацію, я наштовхнувся на ту брошурку і перечитав її. Жоден прогноз Глоби не підтвердився!
12:40
+4
Х-х-ха!!! У них монобільшість: візьмуть та й переведуть всю землю в сільськогосподарську!!! Теж мені біном Ньютона… ©


Взагалі-то, я вважаю сучасний парламентаризм абсолютно ідіотським.
Чотири сотні безвідповідальних людей (загляньте у Конституцію та інші документи про «відповідальність» депутатів за прийняті рішення), які не є інтелектом і совістю Народу і Нації, приймають доленосні або долезгубні для країни рішення.
_дідько «Маємо те, що маємо» © _не_знаю
15:30
+2
У проблеми ставлення до правителя країни є ще один аспект. Я вже неодноразово писав на Світочі (наприклад, тут), що найголовнішою і найфундаментальнішою властивістю Всемогутнього є функція Творця:

На початку Бог створив Небо та землю.

Найперше, що дізнаємося про Бога з Біблії — що Він є Творцем.
_чудово
Якщо Бог створив людину за образом і подобою Своєю, то людина має бути наділена копіями всіх властивостей, якими наділений і Сам Всемогутній.
_чудово
Звідси й виводиться єврейська концепція людини, як СПІВтворця цього світу. А також трохи недосконалого світу, спеціально створеного Всемогутнім у трохи недосконалому вигляді — щоб людина могла проявити закладену в неї фундаментальну функцію Творця!!!
_ангел
Але якщо так, то на світську владу не можна дивитися як на щось завершено досконале — хоч би вона й дана Самим Богом… Трохи недосконалим є також і народ!.. А тому:
народ мусить виховувати свого правителя, навіть якщо він і від Бога;
— правитель також мусить виховувати свій народ, якщо останній виявляє лінощі, надмірну благодушність та інші не дуже корисні якості.
_вибачаюсь
А тому, при всій повазі до даної Богом влади — тим не менш, мусимо виховувати її. А в разі потреби — навіть повстати проти влади! Бо завдання людини протягом життя — вдосконалити довколишній світ в доступних людині межах!
_сильний _подумай _сильний

І ще про слова пані Лариси Федорус:

Ті, хто поважає президента, навіть самі не помітять, як підвищать свої доходи, а ті, що не поважають навпаки. Спостерігайте.…

Знаєте… Я з нею не знайомий, та мені особисто ніколи не подобалися жінки, які абсолютно все на світі «міряють рублем»! Не хочеться відносити незнайому пані до певної категорії жінок, які готові надавати послуги за гроші… Це нечемно.
_шкодую
Тим не менш, я сам не готовий все на світі вимірювати грішми. Й якщо заради обстоювання певних принципів буде треба піти на більш-менш тривале скорочення доходів — я готовий піти на це! Аби покращити довколишній світ!..
_чудово _вибачаюсь _чудово
Ті, хто поважає президента, навіть самі не помітять, як підвищать свої доходи, а ті, що не поважають навпаки. Спостерігайте.…


От тут я цілком можу погодитися з словами пані Лариси Федорус! І ніскільки не сумніваюся, що так воно буде і при Зеленському.

Історія свідчить, що при будь-якому президенті України (від Кравчука до Януковича) ті, хто «поважав» Президента, підвищували свої доходи і досить суттєво, а ті, хто «не поважав» — навпаки!
Я не сумніваюсь, що так воно і є! _сміюсь Але…
«Підвищити свої доходи» — це егоїстична мрія/мета! Це розвиток людського Ego.
"Виховання влади" — це мета, спрямована не тільки на себе, але й на інших. Іншими словами — це мета більш альтруїстична. А одним з завдань людського життя саме і є зменшення частки егоїзму та підвищення частки альтруїзму.
_соромлюсь
Якщо Бог створив людину за образом і подобою Своєю, то людина має бути наділена копіями всіх властивостей, якими наділений і Сам Всемогутній.

Трохи недосконалим є також і народ!..


Оскільки народ є сукупністю окремих людей, то недосконалість народу можна пояснити тільки недосконалістю людей. Таким чином, можна зробити висновок, що людина була наділена погіршеними копіями всіх властивостей, якими наділений і Сам Всемогутній.
А копія завжди гірша від оригіналу! _не_знаю Тут нічого не вдієш.
Зокрема, Всемогутній може щось з нічого, просто сказавши: «Хай буде світло!»
На відміну від Нього, людина не може створити щось з нічого.
Тому метод «творчості» людини інший: взяти якісь елементи зовнішнього світу, рекомбінувати їх на свій смак — оце й є суть людської «творчості»!
Я це називаю «концепцією кубика Рубіка». Саме цьому присвячена моя давня стаття "Про кубик Рубіка, Бога і творчість". На все це треба зважати — бо так в усьому…

Випадкові Дописи