Зрозуміти сенс синхронізмів

Зрозуміти сенс синхронізмів
Джерело матеріалу:

У синхронних подій є розгадка і порада.
Треба зрозуміти сенс синхронізмів


Синхронні події іноді несуть в собі розгадку. Вони мають сенс, про це писали психолог Юнг і фізик Паулі. Не завжди ми цей сенс можемо вловити і скористатися розгадкою, але іноді дивовижні речі відбуваються. Треба просто довіритися інтуїції і пов'язати події між собою. Розповім цікавий випадок, який стався з однією жінкою-слідчим ще в дев'яності роки.

Тоді ситуація була дуже кримінальна, багато хто пам'ятає. І молода жінка працювала в міліції. Вона нещодавно почала службу, погляд ще не «замилився», емоції залишалися яскравими, почуття — сильними. Але робота була виснажлива. Одного разу вона чергувала і за день сім чи шість разів виїжджала на виклики: суцільно квартирні крадіжки. І у всіх засмучених та пригнічених обкрадених господарів було одне спільне: чорна кішка! Поки слідчий проводила необхідні дії й опитувала господарів, до неї підходила щоразу чорна кішка. Шість разів поспіль, припустимо. Кішечки муркотіли і терлися об ноги. І у всіх випадках крадіжок господарі розповідали, що у них є племінник-наркозалежний. Який до цього вже скоював крадіжки, йому відмовили від дому, а тепер він, мабуть, і обікрав квартиру з приятелями. Підозрюваним завжди був племінник.

Вночі жінка знов поїхала на виклик. Знов квартирна крадіжка, знов двері зламані; на початку дев'яностих у багатьох ще були дерев'яні двері, а замок можна було просто вибити або відкрити відмикачкою. Втомлена слідчий зайшла в квартиру, стала робити те, що належить, і запитала господарів: «А де ваша чорна кішка?». Господарі були вражені проникливістю міліціонера! Оце так! Кішка ось, сховалася за диван від переляку. Ось наша кішечка! А тепер скажіть, хто нас обікрав і забрав нехитрий мотлох? Телевізор, капелюха і чоботи? Тут втомлена слідчий непрофесійно вчинила. Вона запитала: «у вас є племінник?». Подружжя стало лаяти племінника на всі заставки; він жахливий! Він вживає! Він уже крав речі, довелося його не пускати, але це точно він зі своїми дружками зробив!

Дійсно, племінники виявилися винні, це неважко було з'ясувати. Але в останньому випадку господарі стали вважати слідчого екстрасенсом і навіть дзвонили їй потім з інших питань. Чи треба продавати дачу? І коли краще робити операцію? І чи зраджує чоловік, можете сказати? Ні, міліціонер не була екстрасенсом. Вона просто зв'язала схожі ситуації, зробила вірне припущення. І цю історію мені розповіла потім. Вона побачила сенс візерунка, так би мовити.

І в житті синхронні події несуть у собі розгадку. Скажімо, на прийом прийшла пані, яка багато років тому виїхала до Німеччини, а тепер приїхала в гості до родичів і до мене зайшла. З подарунками та найкращими побажаннями. Життя її після переїзду склалася надзвичайно щасливо. Надзвичайно! Ми тепло попрощалися, і прийшла наступна пані, вперше. Її хвилювало питання переїзду. Куди? До Німеччини, звісно. Вона дуже хотіла переїхати, але боялася, хоча їй запропонували відмінну роботу і вигідний контракт. Страшно! Хоча логіка говорить, треба їхати. А у мене на столі пакет з написом німецькою, листівка з видами Берліна, німецькі цукерки; — я відволіклася й забула прибрати. Пані побачила всю цю розкіш, я пояснила, звідки подарунки. І пані заусміхалася. Вона зрозуміла синхронізм. Потім вона поїхала, все склалося дуже добре. Щоправда, тепер їй запропонували в Токіо попрацювати, через п'ять років. Вона чекає знака!

У синхронізмі є відповіді. Я враховую синхронізми в роботі. І раджу звертати на них увагу. Якщо вас звуть Андрієм, припустимо, а з трьома вашими знайомими Андріями за день сталося щось неприємне, треба подвоїти пильність. І прочитати про Андрія-переможця або фільм про везучого Андрія подивитися. Або поцікавитися історією ордена Андрія Первозванного, наприклад, щоб «перебити» синхронізм. Багато є способів роботи з синхронізмами; все не розповісти в короткому тексті. Але цей феномен заслуговує на увагу. Це поки таємниця. Однак колись таємницею був електричний струм або мікроби. Це просто є. І треба це враховувати.

Анна Кір'янова

+3
463
RSS
03:28 (відредаговано)
+3
І знов про синхронію! _вибачаюсь Тепер вже на конкретних прикладах.
07:07
+4
Цікавий допис. Прочитайте. Схоже, що 7 чорних кішок і 7 племінників-злодіїв були пов'язані, а для чого?
1 — щоб підкреслити, що чорна кішка притягує лихо;
2 — щоб нагадати слідчій, що злочини мають серіальну природу;
3 -?
17:02
+4
Так Пане Тимур! Ще раз переконуюсь, що випадкових зусрічів не буває...)) Доля тицяє носом і зводить людей не просто так… Ще не знаю навіщо, тицьнула носом сюди «сліпе Кошиня», але це вже стає цікаво…
І так, відповідаючи на ваші повідомлення, натрапилось на вашу статтю, про «синхронізацію подій»… Спочатку із-за втоми не хотілось читати щось серьозне, та глянувши на розмір і піддавшись своїй розвинутій інтуїції, погляд зачепився і о диво ..., чорної кішки в мене немає, але… vielen Dank für diese Text! Die zweite Teil ist genau Treffer ..))) Випадковісь, не думаю!))) От вам і синхронні подііі..., розгадки покищо не знаю, сенсу теж, але, подивимось на перебіг подій і речей… Довіримося інтуїції… Дякую, за цікаву статтю, повністю підтримую Автора, тобі ж Вас!))
О ні, авторка цієї статті — психолог Анна Кір'янова. Мені чужого не треба, я публікую своє. На Світочі виставляю багато перекладів — але, сподіваюся, не абияк зляпаних лівою задньою, а гарною українською мовою, якою мені самому читати приємніше, ніж російські оригінали.
_радий _радий _радий
20:20
+2
Вибачте за неуважність, але стаття має глибокий зміс і рацію, про це і хотілось сказати, підтвердити її сенс… Пане Тимур, Дякую за цікавий матеріал…
18:15
+4
У 1990-му донька хотіла зробити подарунок однокласнику. Він хотів котика. Поїхали донька з дружиною на Пташиний ринок, що на Куренівці, і купили місячне чорне кошеня. Хазяйка точно повідомила дату народження. Привезли додому, нагодували, а наступного ранку донька забрала кошеня в школу і подарувала. А ще наступного дня приносить кошеня додому. Виявляється, що це не котик, а кішечка. І батьки однокласника категорично заявили, щоб він повернув кошеня назад.

Назвали ми кошеня Марго і залишилася вона у нас вдома. Була моєю маленькою подружкою. Прожила Марго у нас 23 роки і 16 днів. А коли померла, то я поховав її в лісі.
19:20
+4
А як же було із нашадками Марго?
20:40 (відредаговано)
+2
А як же було із нашадками Марго?


У Марго не було нащадків, оскільки вона не знайшла свого котика.
14:10
+2
І в мене був схожий випадок, однак я назвала то “знаком Всесвіту”
Коли я шукала офіс недалеко від будинку, де мешкала, знайшла кімнату в офісі нотаріуса, яка здавала непотрібний їй окремій кабінет. В перший день моєї роботи на новому місці, до нотаріуса (яка запізнювалася) зайшла клієнтка. В коридорі немає стільців, тому я запросила її до себе в кабінет, запропонувала чаю. На столі знаходився підручник “Історія італійського образотворчого мистецтва для школярів”. Жінка побачивши його, запитала звідки він у мене, бо вона мешкає в Римі, шкільні роки провела в Італії, і їй, цей підручник добре знайомий. Я відповіла, що викладаю мову, а вона аж заплескала в долоні, промовляючи: — Я прийшла саме сюди, і цей підручник для неї знак, що все буде добре, бо вона переоформлювала якусь нерухомість, що для неї було дуже важливо. А я, натомість зрозуміла, що ця жінка, яка перша переступила поріг мого офісу — це знак Всесвіту, що в мене, на цьому місці, справи підуть добре.

Випадкові Дописи