УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Покоління мілленіалів: «Я!Я!Я!»

Покоління мілленіалів: «Я!Я!Я!»

Покоління мілленіалів складається з тих, хто народився між 1980-м і 2000-м роками; тобто сьогодні це, в основному, підлітки і ті, кому 20+. У США це близько 80 млн. чоловік – найбільша вікова група в американській історії.

Мілленіали різних країн відрізняються один від одного, але, завдяки соціальним мережам, глобалізації та швидкості змін, у мілленіала з однієї країни куди більше спільного з мілленіалом з іншої країни, ніж зі старшими поколіннями всередині його власного народу.

Навіть в Китаї, де сім'я історично важливіше індивіда, Інтернет, урбанізація і політика «одна сім'я – одна дитина» формують нове покоління неймовірно самовпевнених і зациклених на собі людей.
Все це вже не проблема суто багатих: бідні мілленіали навіть більш нарцисичні, матеріалістичні і залежні від технологій.

Нарцисичний розлад особистості зустрічається у нинішніх двадцятилітніх втричі частіше, ніж у покоління тих, кому сьогодні 65+; студенти 2009-го року на 58% більше нарцисичні, ніж студенти 1982-го.

У міру дорослішання, мілленіали отримують таку кількість заохочувальних призів за участь у всіляких конкурсах і змаганнях, що 40% з них розраховують на підвищення кожні два роки, незалежно від успіхів.

«Вони одержимі славою, проте водночас бажають уникати надмірної відповідальності. Результатом є показові кар'єрні компроміси: опитування 2007-го року показує,що школярок, які хочуть стати особистим асистентом відомої людини втричі більше, ніж тих, хто хоче стати Сенатором; тих, хто віддасть перевагу роботі асистента роботі генерального директора найбільшої корпорації – вчетверо більше.

Мілленіали впевнені у власній крутості: 60% з них вважають, що здатні інтуїтивно визначити що правильно, а що ні. При цьому більшість тих, кому сьогодні від 18 до 29 років, все ще живуть з батьками. І досить часто за рахунок батьків.

Вони дійсно ліниві: в 1992-му році близько 80% людей у віці до 23 років хотіли отримати роботу з високим ступенем відповідальності; 10 років по тому цей показник впав до 60%.

Вони – саме грізне і хвилююче покоління з часів бейбі-бумерів. І не тому, що хочуть прорватися в Істеблішмент, але тому, що ростуть без нього.

Індустріальна революція зробила індивіда сильніше – у нього з'явилася можливість переїхати в місто, зайнятися бізнесом і створити власну організацію. Інформаційна революція тільки посилила процеси емансипації, надавши людині технології, за допомогою яких він може кинути виклик великим організаціям: блогери проти газет, YouTube-режисери проти голлівудських студій, інді-розробники і хакери проти індустрій і корпорацій, терористи-одинаки проти цілих держав ...

«Покоління Я» породило «покоління Я! Я! Я!», чиї технології егоїзму стали тільки могутніше. Якщо в 1950-х типова американська сім'я середнього класу вішала на стіни свого будинку весільне, шкільне і, можливо, армійське фото, то сьогодні вона оточена 85 фотографіями себе і своїх вихованців.

Мілленіали виросли в еру примноження «Я! Я! Я!». Вони фіксують кожен свій крок (FitBit), місце розташування (Foursquare), і генетичні дані (23 and Me). При цьому, в порівнянні з попередніми поколіннями, вони проявляють набагато меншу громадянську активність і майже не беруть участі в політичному житті.

Крім нарцисизму, одним з ключових їх якостей є «оборзєвшесть» [Слово з російського жаргону аналог якому в українській мові я не знайшов. – Прим. В.Ф.]. Якщо ти хочеш продати семінар для менеджерів середньої ланки, присвяти його тому, як впоратися з молодими співробітниками, які пишуть імейл безпосередньо генеральному директору, і зливаються з проекту, що здається їм нудним.

Незважаючи на впевненість у своєму майбутньому, мілленіали розтягують життєвий етап між підлітковим віком і повноліттям. Ідея підлітка виникла в 1920-х; в 1910, лише незначний відсоток дітей йшов в середню школу. Більшість їх соціальних інтеракцій відбувалося з дорослими членами своєї сім'ї або на робочому місці.

«Тиск однолітків антиінтелектуальний. Історії невідомі люди, які могли б подорослішати під впливом одноліток. Щоб розвиватися, тобі потрібні ті, хто старше: 17-річні не дорослішають, якщо спілкуються тільки з 17-річними...», – стверджує Марк Баурляйн, професор англійської мови в Emory.

Сьогодні мобільні телефони дозволяють мілленіалам соціалізуватися щогодини – за даними Pew, вони відправляють близько 88 повідомлень в день, і живуть під постійним впливом своїх друзів.Фотографування самого себе дуже швидко увійшло в наше життя під назвою «Селфі» (“Selfie”) і сьогодні, мабуть, не залишилося жодної людини, якій не було б знайоме це поняття. Позначену цим поняттям діяльність Оксфордський словник трактує як «сповнену захоплення і наснаги».

Вони настільки впевнено тримаються перед камерами, що у сучасного немовляти в США більше портретів, ніж у французького короля 17-го століття.

Але нині модне поняття «Селфі» загрожує падінням у прірву: тільки ледачий не робить сьогодні знімок самого себе і, абсолютно втрачаючи голову, поширює в соцмережах свої неприродні пози.Крім того, стрімка популярність «Селфі», при якій починає зашкалювати марнославство, і кожен прагне в тому чи іншому вигляді виставити себе напоказ, може викликати звикання і, таким чином, психічні розлади.

Спокуса подивитися, як ти виглядаєш голяка з боку, велика для дівчат. І для цього дзеркала недостатньо. Дівчата роздягаються до повного оголення і починають робити знімки на мобільник. Такі еротичні фото «Селфі» з відтінком домашнього порнофото набирають величезну популярність серед дівчат як засіб самоствердження. А порносайти із задоволенням розміщують підбірки таких фотографій.


[Для ілюстрації були вибрані пристойні фотографії...]


Мілленіали взаємодіють зі світом цілодобово, але, в основному, через екран. Зустрічаючись один з одним, вони продовжують писати повідомлення в телефоні. 70% з них перевіряють свій телефон щогодини, багато хто відчуває синдром фантомної вібрації в кишені.

Але, слід сказати, що спілкування за допомогою СМС має і негативні наслідки. Наприклад, в Канаді не так давно проводилися наукові дослідження на цю тему. Після серії експериментів з'ясувалося, що молоді люди, які постійно спілкувалися між собою тільки за допомогою СМС, настільки звикли до коротких словами і пропозицій, що майже перестали сприймати розгорнуту літературну мову. Вони постійно використовують одні і ті ж слова, той же сленг, скорочення, і таким чином спрощують своє мислення.

Кожен п'ятий молодий чоловік краще буде голодувати протягом 24 годин, ніж розлучиться зі своїм мобільним телефоном, такий висновок британських учених з O2 Insurance.

Шокуючі результати дослідження показують, наскільки стали залежні сучасні молоді люди від 18 до 24 років від цих маленьких пристроїв. Дослідження, що охоплює більше 2 тисяч молодих людей до 25 років, показує, що 21% з них воліли б залишитися без їжі, але тільки не без стільникового телефону. Ще 19% сказали, що краще обійдуться без води, ніж залишаться без мобільного телефону. А 11% сказали, що краще обійдуться без телевізора. Така ж кількість сказала, що без стільникового телефону вони не змогли б нормально жити. А 45% зізнаються, що будуть спустошені, якщо втратять телефон.

Дослідження, проведене O2 Insurance, знайшло, що ця одержимість привела до того, що молоды люди стали менше спати. Кожен десятий прокидається вночі, щоб перевірити свій мобільний телефон. 48% це роблять відразу, як встануть, а 40% перевіряють його, коли лягають спати.

Постійний пошук дози дофаміну («Хтось полайкав мій пост на Facebook!») знижує креативність. За даними Тестів Торранса, креативність молоді росла з середини 1960-х до середини 1980-х. Потім падала, і різко обвалилася в 1998-му. Починаючи з 2000-го року аналогічне падіння показників спостерігається щодо емпатії, яка необхідна, щоб цікавитися іншими людьми і точками зору. Це, ймовірно, пов'язано з ростом нарцисизму і браком комунікацій «обличчям до обличчя».

У чому мілленіали мастаки, так це в умінні перетворювати себе в бренди з величезними хвостами з «френдів» і «фоловерів». Як і у випадку з будь-якими іншими продажами, позитив і впевненість в собі працюють тут на ура.

«Люди роздмухують себе, як кулі, на Facebook», – каже Кейт Кембл, професор психології університету Джорджії. – «Коли всі розповідають тобі про свої вечірки і успіхи, ти починаєш прикрашати і власне життя. Активно виступаючи в Instagram, YouTube, Twitter і Facebook, ти можеш стати мікро-зіркою».

Мілленіали росли на реаліті-шоу, які є, по суті, документальними фільму про нарцисів. Вони підготовлені жити в цьому жанрі.

«Більшість людей не само-ідентифікується до 30. Сьогодні, однак, люди само-ідентифіковані вже в 14, що можна вважати серйозним еволюційним стрибком», – каже Дорон Офір, директор з кастингу в таких популярних телешоу, як Jersey Shore, Millionaire Matchmaker, A Shot at Love і інші.

У 1979 році Крістофер Леч писав у своїй «Культурі нарцисизму»: «Медіа живлять нарцисичні мрії про славу, надихаючи простих людей ідентифікувати себе з зірками і ненавидіти «стадо», тим самим роблячи банальність повсякденного існування все більш нестерпною».

Само-актуалізація мілленіалів – це скоріше продовження певної культурно-історичної тенденції, ніж революція на тлі минулих поколінь. Вони не є новим видом, але лише мутанти.

Їх пихата зухвалість – це не стільки захисна реакція, скільки технологія адаптації до середовища проживання – світу достатку.

«Протягом всієї історії більшості людей була уготована скромна роль фермерів. Ця роль навряд чи здатна задовольнити індивіда в повній мірі». – стверджує Джефрі Арнетт, професор психології з Університету Кларка.

Ті, хто не хоче дорослішати, відкладають прийняття серйозних життєвих рішень, оскільки вибирають з величезного асортименту кар'єрних опцій, багатьох з яких ще не існувало десятиліття назад. Що за ідіот буде дертися по кар'єрних сходах в компанії, якщо ще до 26 років йому належить змінити близько 7 робіт?

Завдяки онлайн-побаченням, соціальним мережам і можливості підтримувати інтернаціональні зв'язки, людям більше не потрібно вступати в шлюб з однокласниками або навіть громадянами однієї з ними країни. Збільшення середньої тривалості життя і розвиток технологій дозволяють жінкам завагітніти і в 40 – великі рішення можна відкласти. Середній вік вступу в шлюб для американки виріс з 20.6 у 1967-му році до 26.9 в 2011-му.

В принципі, те, що вважається типовою поведінкою мілленіалів – це те, як багатенькі дітки вели себе завжди. Змінилося ось що: подібно Прометею, Інтернет демократизував суспільство, відкривши молоді інформацію і можливості, колись доступні тільки забезпеченим.

Оскільки мілленіали не поважають владу, вони нею і не обурені. Саме тому вони є першими не бунтівними підлітками.

«MTV завжди було територією, вільною від батьків. Одне з наших досліджень показало, що сучасна молодь делегує своє суперего батькам. Навіть коли мова йде про найпростіші рішення, наша аудиторія звертається за порадою до мами і тата», – говорить Стівен Фрідман, президент MTV, який сьогодні включає батьків чи не в кожне своє шоу.

Компанії, тим часом, починають підлаштовуватися не тільки до звичок мілленіалів, але і до їх очікувань щодо робочої атмосфери.

Чверть із 2200 співробітників DreamWorks – молодше 30 років. Ден Сатервайт, який ось уже 23 роки відповідальний за департамент міжособистісних відносин в DreamWorks, каже, що піраміда Маслоу велить компанії не тільки платити гроші своїм співробітникам, а й забезпечувати їм само-актуалізацію.Протягом робочих годин у співробітника DreamWorks є можливість відвідати майстер-клас з фотографії, скульптури, живопису, кінематографії та карате. Після того, як один із співробітників наполегливо пояснив, що карате – це не те ж саме, що джиу-джитсу, компанія додала і клас по джиу-джитсу.

Мілленіали використовують свої комунікаційні переваги, щоб вибити для себе кращі умови і в роботі з традиційними інституціями. Гаррі Стітелер, який 15 років рекрутує новобранців в армію США, щиро захоплюється мілленіалами: «Коли я тільки починав займатися рекрутами, це було покоління, якому потрібно було постійно говорити, що робити. Але нове покоління розуміє все ще до того, як ти відкрив рот. Вони на три-чотири кроки попереду. Вони приходять і кажуть: я хочу зробити це, а потім я зроблю це, але хочу потім зробити і це».

Психологи сходяться в одному: мілленіали милі.

«Мене дивує весь цей позитив. Інтернет завжди був на 50% позитивний, на 50% негативний. Але сьогодні співвідношення 90 до 10 на користь позитиву», – каже Шейн Сміт, гендиректор VICE, який переформатував свою компанію для покоління Х в компанію для мілленіалів, коли почав публікувати онлайн-відео для молодшої аудиторії.

Мілленіали схильні приймати відмінності, причому не тільки щодо геїв, жінок або меншин, але по відношенню до всіх. «Більше немає всіх цих ми «проти них». Може бути, тому мілленіали і не бунтують», – каже 17-річна Таві Джевінсон, керуюча фешн-журналом Rookie у вільний від школи час.

Том Брокоу, автор поняття «Найбільше з поколінь», вважає, що життєва обережність мілленіалів – це розумна відповідь на їхній світ. «Вони кидають виклик звичному і шукають нові шляхи вирішення питань. Це і породжує ось цього індивіда, що похитується, який пише еппи і створює нову економіку».

Мілленіали наполегливі і оптимістичні. Прагматичні ідеалісти, вони користуються системою; скоріше мислителі, ніж мрійники, лайфхакери. У них немає лідерів, і саме тому у площі Тахрір і Occupy Wall Street було ще менше шансів на успіх, ніж у будь-яких попередніх їм революцій.

Мілленіали потребують постійного схвалення і публікують свої фото з примірочних в магазині. Вони страшно бояться що-небудь упустити і створюють для всього акронім. Вони одержимі знаменитостями, але не ідеалізують їх.

Вони не ходять до церкви, бо не хочуть ідентифікуватися з великими інституціями. Третина мілленіалів у віці до 30 – найвищий відсоток в історії – не є релігійними.

Новий досвід важливіший для них, ніж матеріальні речі. Вони спокійні, стримані і не дуже-то пасіонарні. Вони інформовані, але неактивні. Вони за бізнес. Вони люблять свої телефони, але ненавидять по ним розмовляти.

Вони не тільки найбільше покоління, яке коли-небудь було відомо людству, а й, імовірно, остання велика соціальна група, з приводу якої можна робити узагальнення. Уже сьогодні всередині мілленіалів зароджуються автономні мікро-покоління.


Джерела:

  • Молодежь и мобильный телефон. // Интернет-журнал «Тайны мира», 01.09.2014.
  • Мухаммед Зорлу. «СЕЛФИ» — НАПУСКНОЙ БЛЕСК ЦИВИЛИЗАЦИИ? (Muhammed Zorlu.
  • “Selfie” bir medeniyet fantaziyesi mi? “Yeni Asya” Gazetesi. 26.05.2015. // Сайт: БиблиотекаХуршидаДаврона.
  • Поколение ЯЯЯ: Деловые нарциссы или капризные дети? // Russky London/ 21/05/2013
  • Слава Баранский. Поколение ЯЯЯ: как нам с ними жить и работать? / Сайт: ЛАЙФХАКЕР. 4.07.2013
  • Фотографії GOOGLE


+3
339
RSS
11:10
+3
Читаю..
11:49
+3
Вони одержимі славою: опитування 2007-го року показує, що школярок, які хочуть стати особистим асистентом відомої людини втричі більше, ніж тих, хто хоче стати Сенатором; тих, хто віддасть перевагу роботі асистента роботі генерального директора найбільшої корпорації – вчетверо більше.

Щось не врубився… _стежу
«Асистент відомої людини» — це №2, «Сенатор» — №1.
Чому позиція №2 більш славетна, ніж позиція №1???
Відповідальність менша.
Так, відповідальність менша. Але тоді базову думку варто було б сформулювати по-іншому. Наприклад, отак: «Вони одержимі славою, проте водночас бажають уникати надмірної відповідальності. Результатом є показові кар'єрні компроміси: опитування 2007-го року показує...» — і далі за текстом.
Сподобалася Ваша думка, друже Тимуре, переформулював…
12:10
+3
Психологи сходяться в одному: мілленіали милі.

Нарцисів назвали «милими»?! _здивований Нічого собі…
12:36
+3
Суспільство достатку породжує пихато-зухвалих людей. Людей, які потребують щогодинної позитивної оцінки. Оскільки у світі нічого не робиться ПРОСТО ТАК, то ще треба добре подумати, кому вигідна суцільна смартфонізація людей.
Вона вигідна тому, хто хоче з легкістю керувати великими масами людей, принципово не здатних на бунт! Таких, хто обиратиме в якості президента такого як Трапм, Зеленський чи Путін.
_не_знаю
Таких, хто обиратиме в якості президента такого як Трапм, Зеленський чи Путін.


Пане Тимуре, я не згідний з таким рядом! Ви поєднали абсолютно різних людей, як по інтелекту, так і по результатам діяльності.

Я вважаю Трампа чудовим бізнесменом і не менш здібним політиком. Який, нарешті, після Рейгана, повертає Америку до Традиції.
13:16 (відредаговано)
+2
Суспільство достатку породжує пихато-зухвалих людей.


ПостСССРівське суспільство, духовно убоге і матеріально злиденне, породило не менше зухвало-пихатих людей. Досить поглянути на нардепію. Вчора воно ще волам хвоста крутило, на ринку торгувало, а сьогодні воно вже вважає себе вершителем політики держави _сильно_сміюсь
Це сфера внутрішньої політики. Але, на жаль, не можу сказати такого про сучасну зовнішню політику США, яка перебуває у сфері компетенції Трампа. А якщо успіхи США на міжнародній арені є, м'яко кажучи, сумнівними…
_шкодую
Президент відповідає за все в цілому! І за «внутрішнє», і за «зовнішнє». Ззовні Трамп робить багато провальних речей.
_не_знаю
Ззовні Трамп робить багато провальних речей.


Наприклад?
Злив американського «крота» в Кремлі. Нездатність поставити на місце Кім Чен Ина. Нездатність поставити на місце Іран. Вихід з Сирії без досягнення переконливих результатів. Намагання повернути ВВХ**ла до G7…
Нездатність поставити на місце Кім Чен Ина. Нездатність поставити на місце Іран. Вихід з Сирії без досягнення переконливих результатів.


А яким чином можна «поставити їх на місце»?

Розпочати Третю світову?

Я вважаю, що якщо вже пред'являти претензії… то треба самому розуміти, як це зробити.
Злив американського «крота» в Кремлі.


Цікаво, на чому базується така інформація!?
Як історик спецслужб, бажаю отримати джерело цієї інформації _крутий
Телеканал CNN, судячи з усього, що я читав. На жаль, я не настільки володію англійською, щоб самостійно вказати на конкретне повідомлення цього каналу стосовно їхнього «крота». Але CNN — це точно.
Путін теж повернув Росію до ЇЇ традиції.
Друже Тимуре, а при чому Трамп до CNN!?

«злив крота» — це якщо Трамп видав інформацію Путіну про американського агента в Кремлі і цей агент був арештований російськими спецслужбами!
08:59 (відредаговано)
+3
ТАК!
Але традиції є різними!
А якщо Трамп ляпнув ВВХ**лу, що має інформацію з його найближчого оточення, через що ЦРУ було змушене терміново евакуювати агента разом із сім'єю — хіба це не злив?! Ну гаразд, хай не злив… ОК, можете вважати цього придурка дуже успішним дипломатом! То є ваша справа.
_не_знаю
А CNN цю історію довела до широкої громадськості — от при чому тут CNN.
А якщо Трамп ляпнув ВВХ**лу, що має інформацію з його найближчого оточення, через що ЦРУ було змушене терміново евакуювати агента разом із сім'єю — хіба це не злив?!


Оскільки дослідженнями роботи спецслужб світу я займаюся більше 30 років, то хочу зауважити…

Звідки відомо, що Трамп щось ляпнув ВВХ**лу?
Зі слів CNN?
А чи не є «злив» CNN роботою агента Путіна в CNN!?


Інформація для роздумів:
«Кремлевская пропаганда старательно нивелирует значение своего фиаско — Смоленкова

Несколько дней уже прошло с тех пор, как Россия узнала, что экс-сотрудник АП РФ Олег Смоленков, приближенный к главному внешнеполитическому советнику президента России Владимира Путина был долгое время (еще со времён совместной работы с Юрием Ушаковым в посольстве РФ в США) агентом ЦРУ.

Как сообщает телеграм-канал „Кремлевский безБашеник“, все эти дни они тоже пытались узнать детали громкого скандала у своих источников как в АП РФ, так и в МИД РФ. Но, как отмечает российский телеграмм-канал, это было непросто – на историю Смоленкова наложили гриф секретности, а его экс-коллегам запретили разглашать любую информацию.

Почему российские власти создали такой ареол секретности вокруг перебежчика, при этом запустив масштабную информационную кампанию по созданию Смоленкову образа „завхоза“ и человека, который не имел доступа к важной и секретной информации, вопрос весьма актуальный? Кроме того, в локальном информационном пространстве стараются максимально принизить его человеческие качества, публикуя материалы об алкоголизме и прочих аморальных чертах.

Как мне кажется, это не только связано с тем, что Смоленков имел доступ ко всем закрытым материалам своего шефа Юрия Ушакова, которые автоматически уходили в Ленгли, но, и скорее всего, был сотрудником спецслужб.

После появления в российских СМИ фотографии Смоленкова, почему-то в памяти сразу же всплыли фотографии Чепиги и Мишкина — сотрудников российского ГРУ и отравителей Скрипаля, которые в свое время раздобыл с реальными установочными данными The Insider.

Но всё же, Смоленков не ГРУшник, а, скорее всего, уже бывший сотрудник ведомства Сергея Нарышкина.

Так что, я думаю, что в ближайшее время российские расследователи, такие как The Insider, возможно откроют и эту „темную сторону Луны“ биографии Олега Смоленкова?

Тем более, Юрий Ушаков и Сергей Нарышкин очень близки в своей профессиональной деятельности, на благо внешнеполитических „успехов“ России».
09:58 (відредаговано)
+3
ОК, можете вважати цього придурка дуже успішним дипломатом! То є ваша справа.


Пане Тимуре, Ви чудовий письменник! І я Вас дуже поважаю!!!

Але, як і всі письменники, Ви іноді трохи перебільшуєте роль письменника в оцінках навколишнього світу і політичних фігур.

Називати Президента найпотужнішої країни світу «придурком» — явний перебор! Чомусь подібного вислову Ви не дозволяєте щодо деяких інших персонажів сучасного українського політикуму, наприклад, Коломойського, хоча вони набагато більше підходять під інтелектуальну характеристику, застосовану Вами щодо Трампа!
Бо Коломойський не придурок, а паскуда чи сволота. Це принципово різні поняття.
Бо Коломойський не придурок, а паскуда чи сволота. Це принципово різні поняття.


А якщо серйозно. Невже євреї не розуміють, що такі як Коломойський і Рабінович дискредитують єврейську націю!?
Це не смішно — це лячно. На Світочі просто не вітається обсценна лексика, інакше я б пояснив Вам різницю між такими їдішистськими слівцями, як «п*ц» і «шмок». Якщо суто формально, то перше слово позначає потентний чоловічий «орган», а друге — імпотентний. Проте в царині обсценної лексики цими словами позначають людей з різними наборами (а)морально-(не)етичних якостей… На жаль, такими поясненнями я ризикую накликати на свою голову гнів шановного Модератора, тому не можу пояснити, who is Mr Kolomoysky…
_мовчу
Я зрозумів, яке поняття Ви мали на увазі.
На жаль, такими поясненнями я ризикую накликати на свою голову гнів шановного Модератора, тому не можу пояснити, who is Mr Kolomoysky…


Тільки Едуард Ходос, повну колекцію творів якого я маю, відверто говорить щодо негативної ролі єврейства в Україні.
Євреї бувають різні, а Ви помилково вважаєте, що всі вони однакові.
_шкодую
Між тим, якби Ви уважно читали мої дописи ще на НО, то знали б мою позицію: єврей в Україні в жодному разі не повинен виходити на головні державні посади — бо кожна його помилка може сторицею «аукнутися» єврейській громаді України.
За всю попередню історію Незалежності України один лише Звягільський став на півроку в.о. прем'єр-міністра — але ж тільки в.о.!.. Це ще сяк-так.
Гірше стало, коли Ґройсман став повноцінним прем'єр-міністром. Але ще сяк-так обійшлося.
Але похід Зеленського в президенти (та ще й з благословення Коломойського) — це загалом найгірше, що тільки можна було вигадати! І я не знаю, чим ця авантюра скінчиться. Хоча припустити вже можна…
_шкодую
Щодо мене особисто. Життя якось саме «випирає» мене на перші ролі — не знаю, чому так стається… Коли я працював прес-секретарем міністра, то мені пропонували вчитися в НАДУ з метою подальшого кар'єрного зростання на держслужбі. Мій потенціал оцінювали високо. Однак я свідомо не хотів вивищуватися в цій царині саме з наведених міркувань.
За час моєї активної роботи в журналістиці я доростав до посади головного редактора тричі. Хоча неформально над головредом стоїть шеф-редактор (представник засновника мас-медіа — причому саме неформально, бо це наша, а не світова практика), я все одно завжди запитував засновника, чи не буде йому «ай-я-яй», коли йому скажуть, що «жидва захопила всі часописи»?! Йти на посаду погоджувався, якщо отримував заспокійливу відповідь. Один раз із трьох саме так і сталося — в журналі "УФО". Причому участь в цій кампанії брав і дехто з редакції… Тоді я миттєво пішов з посади, чим негайно припинив подібні закиди.
Тому небезпека існує, причому реальна. А що там розуміють Зеленський з Коломойським — я не знаю. А визначати їх відповідними термінами можливості не маю. Вибачте…
Будь ласка, не згадуйте при мені цю сволоту! Ходос не говорив відверто. Він такий самий наклепник, як і покійний Бузина. Ви ж не станете хвалити Бузину за те, що він писав про українців?.. А Ходос приблизно те саме писав про євреїв.
12:12 (відредаговано)
+2
Євреї бувають різні, а Ви помилково вважаєте, що всі вони однакові.


Цікаво, що почали з мілленіалів, а перейшли на "єврейство в Україні"...
Пане Тимуре, я ніколи не вважав, що всі євреї однакові. В кожній нації, і в українській також, є негідники!

І Ваша особиста позиція…

єврей в Україні в жодному разі не повинен виходити на головні державні посади — бо кожна його помилка може сторицею «аукнутися» єврейській громаді України. <...>
Гірше стало, коли Ґройсман став повноцінним прем'єр-міністром. Але ще сяк-так обійшлося. Але похід Зеленського в президенти (та ще й з благословення Коломойського) — це загалом найгірше, що тільки можна було вигадати! І я не знаю, чим ця авантюра скінчиться. Хоча припустити вже можна…

мені імпонує!

Я не расист, і не антисеміт… Але коли всі найважливі державні пости захоплюють представники національної меньшості в 0,2% населення України… при 87% корінного населення — українців… це не може подобатися. Тим більше, коли цю кампанію очолюють одіозні особи на кшалт Коломойського.
Цікаво, що почали з мілленіалів, а перейшли на "єврейство в Україні"...

Так Ви ж самі й перейшли на цю тему:

Називати Президента найпотужнішої країни світу «придурком» — явний перебор! Чомусь подібного вислову Ви не дозволяєте щодо деяких інших персонажів сучасного українського політикуму, наприклад, Коломойського, хоча вони набагато більше підходять під інтелектуальну характеристику, застосовану Вами щодо Трампа!

Якби я після такого не розповів, що думаю про Зеленського і Коломойського як про євреїв в українській владі — Ви б перший запідозрили мене у схваленні їхніх дій. Отож якби не Ваше бажання, ми б не переходили на цю тему.
_не_знаю

це не може подобатися.

Отже, підсумок наступний: це не подобається ні Вам, ані мені. Але, з усією очевидністю, подобається Зеленському і Коломойському. А також половині населення України. Ну що ж, вітаю: ми з Вами у переважній меншості!
_пиячимо
Якби я після такого не розповів, що думаю про Зеленського і Коломойського як про євреїв в українській владі — Ви б перший запідозрили мене у схваленні їхніх дій. Отож якби не Ваше бажання, ми б не переходили на цю тему.


5 балів за логіку, друже Тимуре! _підморгування
Втім, якщо пошукати в коментарях Світоча, то я вже висловлювався доволі відверто — причому саме у відповідних виразах…
_соромлюсь
Почитайте оцей коментар. Звертаю Вашу увагу, що його датування — 28.03.2019 17:34
_добре
Отож будьте певні — я справді так думаю й анітрохи не заграю з Вами!..
Друже Тимуре, я Вам ВІРЮ! _підморгування
12:19
+3
На тему мілленіалів статтю на Світочі виставляла Дзвінка Сопілкарка — "Чому дитинство сучасних людей триває до 30 років і що з цього вийде".
13:07 (відредаговано)
+3
На тему мілленіалів статтю на Світочі виставляла Дзвінка Сопілкарка


Я бачив і прочитав! _посмішка Тому і вирішив виставити на Світочі статтю, яку колись зробив для НО. (У мене всі мої статті на НО закопійовані до власного архіву...)
12:37
+3
Володимире, невже є дівчата, які люблять виставляти себе голими в і-неті?
Пхе! Це ще «квіточки»… А от, пригадую, був скандал, коли Кім Кардаш'ян (американка вірменського походження) виставила в мережу, не фото, а домашнє відео (!) анального сексу (!!!) зі своїм чорним бойфрендом. Здавалося б, нормальним людям навіть 1% чогось такого на голову не налазить — а тут інтим залюбки вивертається у «світове павутиння»!.. Ну так, звісно, здійнявся небаченої сили грандіозний скандал. Але ж натомість «слава» Кім Кардаш'ян затьмарила саме сонце!..
_нудно _нудно _нудно
Володимире, невже є дівчата, які люблять виставляти себе голими в і-неті?


Друже, їх так багато, що ти і уявити собі не можеш!
13:05
+3
Втім, щось я розбуркотався, немов старий дід…
_шкодую _шкодую _шкодую
Ось вам для розради мультик про явну мілленіалку — любительку селфі з котиком!!!
_сильно_сміюсь _сильно_сміюсь _сильно_сміюсь

Чудовий мультик!
14:12
+3
Я абсолютно не проти селфі!!!
Сам іноді себе фотографую…
Але я не розумію, навіщо красивим дівчатам кривлятися і робити з себе потвор !?
Бо прикольно!!! Зараз сатира й гумор вже не в тренді, в тренді саме приколи!!! _не_знаю
14:23 (відредаговано)
+2
Прикольно виглядати дебілкою!? Дійсно, прикольно! Особливо, якщо оточують дебіли _соромлюсь
18:13
+3
А чим саме прикол відрізняється від сатири і гумору?
Прикол — це піддурення, введення в оману. При чім тут сатира й гумор?!
03:49 (відредаговано)
+2
А коли це слово, Тимуре, було придумане? І чи є слову прікол синоніми?
Вибач, але я не фахівець із російського молодіжного сленгу! _не_знаю
Слово «прикол» є багатозначним. Це означає і «палю», і «жарт», і «розіграш», і «обман» — і залежності від контексту.
Слово «прикол» є багатозначним.


Травень 2019-го… В розмові з одним знайомим, 25 років від народження, дізнаюся, що він голосував за ЗЕ. Запитую про мотивацію. Отримую відповідь: «Прикольно!»
Друже Анатолію, даю тобі академічне трактування слова «прикол»:

Словар українського сленгу
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З І Й К Л М Н О [П] Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
ПРИКОЛ
(-у) ч.
1. крим., мол. Жарт, розіграш; дотепний вислів. Сєрому відомі їхні приколи <...> (Є. Пашковський, Безодня); Почалася розмова з тупими приколами (В. Канюс, Сентиментальний блюз); Коли вони бачать на телеекрані чергову гладеньку пику вітчизняного політика, то одразу перемикають на неінтелектуальний бойовик <...> або на сумнівні «приколи» Вєрки Сердючки (Критика, 1999, ч. 10); Багато хто вважав це або чиїмось злим «приколом», або фатальною помилкою (ПіК, 1999, № 35). БСРЖ, 474; ПСУМС, 57; СЖЗ, 85; ТСРОЖ, 165; ЯБМ, 2, 231.
♦ Для (задля) приколу, мол. Задля жарту, розваги. Наприклад, як геї самі називають людей свого середовища? Либонь, не «гоміки» чи «педерасти»… Втім, виявляється, що і так теж. Такі слова вони вживають для «приколу», для образи та на адресу тих, хто чіпляється до випадкових юнаків<...> (ПіК, 1999, № 12); Це — модель, а ціль — привернути увагу до інституту. І все безкоштовно, задля приколу (МТ, 1999, № 17). БСРЖ, 474.
2. тюр. Тест на перевірку новачка в камері. БСРЖ, 474; СЖЗ, 85; ЯБМ, 2, 231.
3. крим. Анекдот. Інтернет-приколи (рубрика анекдотів у газеті «Україна молода»). ЯБМ, 2, 231.
В даному контексті «Прикольно!» = «Весело!»
10:36 (відредаговано)
+3
Отже прікол — це тюремний, молодіжний російський жаргонізм. От коли ви, друзі, почали вперше його вживати? Ч Не вживаю зовсім!
Отже прікол — це тюремний, молодіжний російський жаргонізм. От коли ви, друзі, почали вперше його пояали вживати? Не вживаю зовсім!


Друже Анатолію, а де ти прочитав, що я вживаю _соромлюсь
03:55
+3
Друже Володимире, а скільки коментарів мала ця твоя стаття на НО? Зараз на СВІТОЧІ ця стаття вже має 40 коментарів!
08:28 (відредаговано)
+3
Ця стаття була опублікована 20.07.2016. На сьогодні має (тільки-но подивився) 2562 перегляди і 20 коментарів. Але всі коментарі, в тому числі і мої відповіді, написані за 3 дні: 20 — 23 липня.

Зауважу, що левова частка переглядів — це люди Інтернету, а не членство НО. Я запрошував на перегляди своїх блогів через акаунт в ФБ, де мене добре знали…
10:38
+2
За два дні ця стаття набрала 43 коменти. На відміну від СВІТОЧА середовище НО більш ліниве до спілкування.
10:50 (відредаговано)
+3
ЦРУ було змушене терміново евакуювати агента разом із сім'єю


Згідно Закону, ЦРУ підпорядковується Президенту США.

Чудова робота! Евакуювати свого агента разом із сім'єю з поліцейської держави, якою є Росія — це аж ніяк не могло бути без санкції президента!

Ця блискуча операція служить прикладом, що ЦРУ завжди намагається захистити і врятувати своїх людей!
14:52
+3
Прікол ужив Тимур, а тоді й ти, Володимире.. Дивіться вгорі свої коменти. Походження цього слова, гадаю, аід слова КОЛОТИ. Коли хочуть метелика роздивитися зблизька, його приколюють голкою до паперу. Тюремники вивчають нового в'язня, ставлячи його у гранично небезпечне становище, приколюючи його, а потім дивляться на реакцію. Це дике слово треба вивести з ужитку українців.
Ага, вивести з ужитку… Половина країни проголосували на преЗЕдента саме «по приколу» — спробуй-но виведи! Це тепер молодіжний сленг.
Можна просто ігнорувати це слово. А якщо тобі говорять «по приколу», то попрохай пояснити, що говорящій має на увазі і в чому «прикол» _підморгування
17:23
+3
Ще коли я був на НО, то у мене в лічці була розмова з одним гравцем 24-х років, який сказав, що він голосував за ЗЕ «по приколу». А я його запитав: А як ти дивишся на «прикол» підвищення оплати за навчання у ВИШі, де ти зараз отримуєш другу освіту, вдвічі!? Відповіддю була мовчанка.
17:24
+3
Пропоную не підтримувати ворожий егрегор і виключити слово «прикол» назавжди з нашого ужитку!
Тоді запропонуйте молоді інше слово, більш ємне ніж «по приколу». Молодь швидко хапає новинки.
08:25 (відредаговано)
+1
В кожному часі існує свій сленг.
Запитайте у сучасної молоді, що таке «чувіха», «на флету», «прошвирнутися», «кинути брек по Броду», «дрінкати», «фазер», «баратися», «баруха», «вписатися», «лукать»…
Скільки одиниць із сотні Вам дасть правильну відповідь?

Я назвав лише декілька понять, а в мій час — час стиляг і хіппі — молодіжний сленг нараховував декілька десятків основних понять, які охоплювали тодішнє життя.

Я не знаю чим можна замінити «прикол»/«прикольно», оскільки вони застосовуються як універсальний замінник різних інших виразів.
19:50
+3
Категорично підтримую!

Випадкові Дописи