УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Всесвіт може бути на два мільярди років молодшим за передбачуване – вчені

Всесвіт може бути на два мільярди років молодшим за передбачуване – вчені
Джерело матеріалу:

Всесвіт розширюється швидше, ніж вважали вчені


Дослідники отримали нове значення постійної Хаббла.


Вчені з Інституту Макса Планка заявили про те, що Всесвіт може бути на два мільярди років молодшим, ніж вважалося до цього. Їхні розрахунки показали, що вік Всесвіту складає 11,4 мільярда років, а не 13,7 мільярда, як вважалося раніше, повідомляє Naked science.

Вік Всесвіту оцінюють, використовуючи рух зірок для того, щоб зрозуміти, наскільки швидко він розширюється. Швидкість розширення називають постійною Хаббла, збільшення її числа означає, що Всесвіт розширюється швидше, а його вік – нижчий.

У ході нового дослідження вчені провели розрахунки постійної Хаббла і отримали значення, рівне 82,4, що відповідає віку Всесвіту в 11,4 мільярда років.

Для розрахунків дослідники застосовували концепцію гравітаційного лінзування. Вона полягає в тому, що об'єкти з великою масою можуть викривляти простір-час навколо себе, таким чином дозволяючи дивитися через них на далекі об'єкти, як крізь лінзу. Вчені використали особливий тип цього ефекту, який називається лінзуванням з затримкою часу. За допомогою такого методу астрономам вдалося отримати інформацію про два далеких об'єкти і оцінити прискорення, з яким вони віддаляються від Землі.

Разом з тим, дослідники наполягають на тому, що їхнє значення є найбільш точним з усіх, отриманих на даний момент. Насправді, вік Всесвіту може бути як меншим, так і більшим.


Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили загадкові спалахи, які можуть бути доказом існування паралельного Всесвіту. Світіння було виявлено під час аналізу карти реліктового випромінювання, яке також називають «Луною Великого вибуху».

+2
417
RSS
04:46 (відредаговано)
+2
Читав про це раніше. Вже є корисним, що люди заглядають аж так далеко. Що змогли уточнити: не 14, а 11 мільярдів років тому народився нинішній Всесвіт. Читаючи про таке, я дивуюся, як частина людей піддалися на оману (прікол!), що життя людини одноразове!
07:19
+4
Читаю я це все і мало не помираю від сміху. А чому саме? Запитайте google докази молодості Всесвіту чи докази молодості Землі. Сумно, що при владі в наукових колах стоять атеїсти, які намагаються зображати із себе справжніх вчених :D.
10:22
+2
Друже Астрономе, а ти як віруючий чоловік, скільки років даєш Всесвіту.
06:39
+2
Якщо виходити з позицієї, що ми живемо в реальному світі, а не в комп'ютерній симуляції, то наш Всесвіт не може існувати сильно більше 10 000 років. В книзі американського дослідника-креаціоніста Бена Хобрінка «Християнський погляд на походження життя» є козирний аргумент на користь цього твердження. Кожних 1200 років магнітне поле Землі втрачає свою потужність на певну величину. І якщо перемотати плівку назад і «наростити» Землі магнітне поле, то через трохи більше 10 000 років наша планета була би «магнітною зіркою» і ніяке життя на ній не могло би бути в принципі. А ці пани ведуть відлік на мільярди років :D.
10:26
+3
дослідники наполягають на тому, що їхнє значення є найбільш точним з усіх, отриманих на даний момент.


Боротьба не за Істину, а за першість!
11:53
+3
Друг Астроном дає Всесвіту всього 10 тисяч років. А кожний викопаний скелет динозавра свідчить, що йому мільйони років. Невже наука фальшує отримані результати?
12:40 (відредаговано)
+3
Наука успішно сфальшувала свої результати в процесі створення теорії Геккеля-Мюллера коли стверджувала, що ембріон людини в тілі матері проходить ті самі метаморфози в мініатюрі, що проходила людина на всіх етапах своєї еволюції. Тобто згідно цієї теорії емібріон спочатку схожий на рибу, а потім на наступну тварину в ході т.з. еволюції, а вже за певний час до народження стає людиною. І хоча ця теорія була повністю спростована, а вчених звинуватили у фальсицікації наукових даних, за століття часу вона так і не покинула шкільні підручники :D. А що стосується динозаврів та їх скелетів, то довіряти результатам радіовуглецевого аналізу, м'яко кажучи, сумнівно враховуючи те яку похибку він може давати.
П. Анатолій зверніться до місцевого представництва «Свідків Єгови» у Вашому місті і попросіть у них книгу «Життя… Як воно виникло: шляхом еволюції чи шляхом творення?» де ці питання роглянуті глибоко або просто можете подивитися скани книги того автора про якого я згадував раніше Бена Хобрінка перейшов за наступним посиланням: p-jc.ru/knigi/hristianskie-knigi/2021-ben-khobrink-khristianskij-vzglyad-na-proiskhozhdenie-zhizni-1994-djvu-skachat.html Також в Google можете пошукати документальний фільм «Ложь во имя науки». А після цього як ознайомитеся із запропонованими матеріалами, повертайтесь на Світоч і напишіть про враження… Не даремно я на Світочі писав, що шкілька освіта шкідлива для психічного здоров'я людини.
П. Анатолій зверніться до місцевого представництва «Свідків Єгови» у Вашому місті і попросіть у них книгу «Життя… Як воно виникло: шляхом еволюції чи шляхом творення?» де ці питання роглянуті глибоко


Більш сумнівного джерела, ніж література «Свідків Єгови» знайти важко!
13:01
+3
Але як би це дивно не здавалося ця книга є хорошим посібником по креаціонізму і якщо не враховувати кінця цієї книги де мова вже йде не про креаціонізм, то наукові викладення там доволі точні. Якби ви цю бачили в руках, то не думали, що все що там написано єресь. Що стосується наукової частини книги, то там є всі точні посилання на матеріали, які лягли в основу книжки включачи вислови вчених і наукові відкриття, а в свою чергу авторитетні наукові світові книги та періодичні видання. Така ситуація, що креаціонізм — це явище не тільки християнське, але й мусульманське. Тому, що вони також не вірять, що людина від мавпи походить і що Всесвіту 12 мільярдів років.
13:54 (відредаговано)
+3
У мене негативне ставлення до «Свідків...», із-за їхнього ставлення до війни Росії з Україною, із-за їхнього ставлення до захисту Батьківщини. Це потенційні зрадники.

Непротивлення Злу є співучасть у діяннях Зла!
14:07
+3
Я ж не кажу, що там наукова єресь в цій книзі я просто кажу, що у них є дуже хороша книга, яку вони можуть подарувати безкоштовно. Я ж нікому з вас не пропоную стати одним із них і сам ним не є. Пропоную на цьому завершити бесіду про цю секту, а більше говорити по темі статті.
14:37 (відредаговано)
+3
Одразу скажу, що мої знання про Космос на рівні шкільного курсу 1960-х (коли я закінчував школу) і науково-фантастичних романів Станіслава Лема, твори якого я дуже любив і люблю.

Мене дивує, що вчені оперують діапазоном від 10 тисяч років до 13 мільярдів років! Чому не 25 тисяч років? Чому не 1-2 мільярди...? Чому не 7 мільярдів… і т.д.?

Як вписати в концепції вчених незаперечні дані про високорозвинені цивілізації, сліди перебування яких залишилися на Землі?
14:45 (відредаговано)
+3
Дозвольте я Вам поясню. Ортодоксальні вчені-атеїсти міряють вік Всесвіту від 12 мільярдів років опираючись з їх точки зору на свої методи досліджень. А їх опозиціонери і мої однодумці вчені-креаціоністи дають Всесвіту не більше 10 000 років наводячи наукові аргументи, що вказують на молодий вік Всесвіту і Землі. Але немає таких вчених які давали б 3,5,7 мільрядів років, тому що на основі досліджень вчених з обох таборів немає доказів саме такого віку. Для атеїстів він малий, тому, що як вони кажуть ми бачимо світло далекий галактик, яким потрібно щось дістатися до нас не менше як 12 мільярдів років. В той же час креаціоністи опираючись на видимі наукові факти один з яких про магнітне поле Землі я навів вище не мають доказів, що Всесвіту більше 10 000 років. Тому то так і виходить.
Про мій зв'язок з астрономією і креаціонізмом Ви можете більше прочитати на Світочі за цим посиланням: svitoch.in.ua/40-informacija-pro-korystuvacha-astronom1987.html
15:02 (відредаговано)
+3
Якщо я правильно зрозумів, то перебування на землі інопланетних/іногалактичних пришельців вписується в ці 10 тисяч років.

Прочитав про Ваші досягнення! Бажаю подальших успіхів!
16:45
+3
Дякую за побажання.
Ваше питання складне по тій причині, що ми не знаємо точно в якому світі ми живемо, якщо ми живемо в комп'ютерній симуляції, то невідомо наскільки вона давня адже той хто її створив може робити з цим програмними кодом казна що. А якщо світ реальний, то залишається великою загадкою зрозуміти що представляють із себе ті прояви, які люди сприймають за інопланетян. На мою думку в світі є достатньо доказів існування явищ, які важко пояснити інакше крім діяльності інопланетян. А з іншого боку, якщо ми живемо в симуляції і не знаємо скільки часу вона існує, то скоро ми можемо побачити однооких білок і вчені не зможуть пояснити звідки з'явився це вид.
Не буду імпровізувати особисто я твердо впевнений, що ми живемо в симуляції і те як вона запрограмована тепер вказує на те, що запущена вона може бути коли завгодно, але нинішня її версія навряд чи має суттєво більше 10 000 років. І якщо її створили не інопланетяни, то нічого дивного що вони нам не допомогли сюди не потрапити, тому що або вони нас тоді не знайшли або їх просто немає. А якщо інопланетяни, то ми тут взагалі можемо нічого не сказати, тому що не знаємо природу РЕАЛЬНОГО світу хто вони в ньому такі, а хто ми.
Ваше питання складне по тій причині, що ми не знаємо точно в якому світі ми живемо, якщо ми живемо в комп'ютерній симуляції, то невідомо наскільки вона давня адже той хто її створив може робити з цим програмними кодом казна що. А якщо світ реальний, то залишається великою загадкою зрозуміти що представляють із себе ті прояви, які люди сприймають за інопланетян.


Найкращим доказом, що ми НЕ живемо в комп'ютерній симуляції є реальні війни.
_стежу Оооо! Я так бачу, Ви не розумієте, що таке добра комп'ютерна симуляція! Для того, хто живе всередині симуляції, все відбувається по-справжньому. _стежу
Угу. Я вже провів три роки в «ельфійській» симуляції _сильно_сміюсь
Отож! _нудно
19:34
+3
Що й казати. Крім радіо-вуглецевого методу визначення минулого часу є й інші. От є таке поняття в геології, як осадові породи. От візьмемо вапняки — той камінь, на якому стоїть Одеса. В ньому є запресовані в закам'янілому мулі колись живі істоти. Серед них є й такі, яких нині вже й нема, бо вони вимерли мільйони років тому. У Лівані є місто Біблос, а в ньому є музей запресованих в камені істот. Одну з них, схожу на рибу, я купив за 10 доларів. Так от час формування осадових порід можна розрахувати, користуючись результатами дослідів над осаджуванням суспензій. І ці цифри років аж ніяк не 10 тисяч років.
Анатолію, в бурштині теж трапляються різні комахи… А чи є метод визначення віку бурштину?
21:17
+3
Бурштин — закам'яніла смола-живиця, яка капала з дерев. Із живиці за роки-і роки став бурштин, а з дерев кам'яне вугілля. Щоб деревина перетворилася на кам'яне вугілля, треба мільйони років — тут 10 тисяч років явно замало.
07:24
+4
Панове не хочу далі вводити вас в креаціонізм, а просто хочу зазначити, що всі методи датування, які вказують на начебто старий вік Землі є свої спростування у вчених-креаціоністів. А так шановному панству рекомендую уважно вивчити надану мною літературу, тому без цього бесіда наша може бути довга і малорезультативна. В свій час формуючи світогляд я активно вивчав астрономію і природознавство вцілому і в ході дуже ретельного аналізу отриманої інформації дійшов висновку, що незалежно від того чи ми живемо в симуляції чи ми живемо в реальному, то цьому світу чи цій версії симуляції не може бути суттєво більше 10 000 років. А якщо все-таки виникнуть запитання з приводу зачепленої теми ПІСЛЯ опрацювання наданої мною літератури, пропоную винести ваші думки в обговорення на цьому сайті окремо. Скажу по-правді я не був налаштований на тривалу дискусію, однак якщо вона потрібна, то вважаю за доцільне вести її НЕ в коментарях до цієї статті.
07:44 (відредаговано)
+3
Пане astronom1987, поважаючи і Вашу особистість і Ваші досягнення, в той же час хочу зауважити, що розмови про «життя в симуляції» і взагалі про «симуляцію» нагадують мені розмови про «ельфів» на НО. Ще раз перепрошую, я не хочу нікого образити! Дякую за увагу, але витрачати час, і свій і Ваш, на дискусію не варто.

P.S.
З креаціонізмом я знайомий і прочитав певну кількість статей…
20:44
+3
Чесно кажучи, мене мало цікавить вік планети Земля. Набагато більше мене цікавлять два питання:
— вік нашої цивілізації;
— перебування на землі представників інших, більш розвинених цивілізацій, і мета їх відвідування Землі.
08:51
+4
Якщо Вас цікавить моя думка, то вже казав раніше, що оцінити точно вік нашої цивілізації ми зможемо лише тоді коли будемо знати правду з приводу того в якому світі живемо: віртуальному чи реальному. Тому, що якщо віртуальному, то ті хто зараз видає себе за інполанетян можуть бути просто витворами програміста, а не справжніми інопланетянами. Виходячи з Біблії, якби цей світ був би реальний, то ніяких інопланетян не було б в ньому в принципі. Хоча серед певний мислителів є думка, що ми щось не дорозуміємо в Біблії і створення інопланетян є частиною Божих замислів.
А так якщо говорити відверто, що є чимало неспростовних доказових матеріалів, що інопланетяни не тільки існують, але й успішно проводять експерименти над нами як над якоюсь біомасою. І таких матеріалів є чимало в Інтернеті як і підтвердження того факту, що влади усіх країн світу свідомо заперечує цю інформацію аби не допустити паніку глобального машстабу. З приводу доказової бази можу посилання надати.
10:03 (відредаговано)
+3
Якщо Вас цікавить моя думка, то вже казав раніше, що оцінити точно вік нашої цивілізації ми зможемо лише тоді коли будемо знати правду з приводу того в якому світі живемо: віртуальному чи реальному. Тому, що якщо віртуальному, то ті хто зараз видає себе за інполанетян можуть бути просто витворами програміста,


На мій погляд, версію про «віртуальний світ»/«симуляцію»… тощо,, запустили у наше середовище програмісти. Було це гумором, чи технократичною фантастикою, судити не можу. А витрачати час на спростування не маю бажання.

Чому ми зарозуміло стверджуємо, що людина є унікальною істотою у всій Вселенній?

Господь міг створити на Землі цивілізацію, паралельну раніше створеним Ним же цивілізаціям на інших планетах. Наша молодша, тому й менш розвинена.

Повторюю, у мене немає інтересу досліджувати цю тему, і мені абсолютно байдуже, якого віку Земля. Є більш цікаві і корисні теми, на яких я зосереджуюсь.
15:38
+4
Справа в тому, що ідея інопланетян відкидається теологами по цілому ряду причин. А атеїсти цю ідею відкидають по своїх причинах. Отже, якщо ми намагаємося пояснити існування в моделі реального світу, то їх існування не могло бути передбачене ні креаціонізмом ні атеїзмом. Згідно цих концепцій їх взагалі не повинно бути. Якщо Вас цікавить ця тема сильніше, то можете створити «Обговорення» на Світочі і я Вас ознайомлю з аргументами обох сторін.
Відкидання чи ігнорування теми інопланетян не може відкинути чи проігнорувати матеріальні сліди їхнього перебування на Землі, а також історичні джерела, в яких про них згадується.
18:35
+3
Я не намагаюсь Вас переконати в тому, що інопланетяни існують чи ні в цьому повідомленні, яке прокоментували. Я просто ставлю перед фактом, що навіть якби вони існували, то це би не вписувалося ні в поточний атеїзм ні в теологію.
19:18 (відредаговано)
+2
У моєї дружини рідний брат (1943 р.н.) був авіаційним техніком. Після закінчення Васильківського військового училища його направили служити в Новгород-Сіверский (Росія), де він і служив до виходу на пенсію. Кожного року він з дружиною приїжджали до батьків, у Київ, проводили тут тиждень-півтора, а потім їхали до батьків його дружини.

На початку 1980-х, після публікації в газеті «Труд» про спостереження пасажирами «Ту-104» НЛО в райні Свердловська, я мав з ним розмову на тему НЛО.

Борис розказав, що пілоти бомбардувальників з його аеродрому, що несли бойове чергування, постійно спостерігали НЛО під час польотів, заповняли спеціальні анкети спостереження, фіксували НЛО фото- кінотехнікою. В разі необхідності уточнення даних по спостерігаємому НЛО, їм було дозволено вступати в радіопереговори з пілотами літаків НАТО, які знаходилися в цей час поруч і теж спостерігали НЛО.

Але офіційно про це Ви ніде прочитаєте, тому що на всіх матеріалах стоїть гриф «Цілком таємно». Можу написати більш детальний блог _підморгування оскільки це була інформація з перших рук!
19:31 (відредаговано)
+3
Звісно, але таких повідомлень про спостереження пілотами НЛО є дуже багато. НЛО бачили на Землі і в космосі, а за діяльністю інопланетян на Місяці ведеться спостереження майже з того часу як це дозволили перші більш-менш потужні телескопи. Не говорячи вже про факт того, що викрадення однієї людини НЛО записане на камеру поліцейського США. І по цьому епізоду зняли фільм за участю Міли Йоловіч. І що? Влади всіх країн світу і надалі будуть приховувати факти втручання неземного в наше життя, тому що хочуть уникнути паніки і зберегти контроль над людьми. То навіщо про це говорите, що Ви хочете дізнатися?
19:48 (відредаговано)
+2
Я просто ставлю перед фактом, що навіть якби вони існували, то це би не вписувалося ні в поточний атеїзм ні в теологію.


Але ж Ви відкидаєте їх існування _підморгування

Більше того, я можу (не боючися, що хтось покрутить пальцем біля виска, а потім покаже на мене… _сміюсь ) сказати, що я мав один контакт уві сні з представниками позаземної цивілізації і це було не на Землі. До речі, я це обговорював з однією розумною людиною ще перебуваючи на НО. Він цікавиться сновидіннями, збирає сни, досліджує… І до моєї розповіді, яку я написав до його бази даних, він поставився серйозно.
19:57
+3
Отже, не боючись, що хтось покрутить пальцем біля мого виска я все-таки прихильник теорії симуляції і вважаю, що те, що намагається видавати себе за інопланетян просто черговий прояв цієї симуляції. З такиж же самим успіхом можуть і мамонти воскреснути і ми будемо вважати це дивом, а я знаю що це просто перетворення програмного коду. Що стосується Вас то я як людина життя якої просякнуте містикою більше ніж копченка вовбаса димом ніяк не стану з Вас глузувати, але перевірити достовірність Вашої розповіді теж не можу так само як Ви не маєте змоги перевірити істинність реальності того зі світу надприродного від якої холоне кров в жилах з чим зустрівся і зустрічаюся я. Тому запитання не втратило свою силу: що бажаєте дізнатися з приводу діяльності інопланетян, чому задаєте такі питання?
Тому запитання не втратило свою силу: що бажаєте дізнатися з приводу діяльності інопланетян, чому задаєте такі питання?


Повернемося до цієї розмови через місяць. Я закінчу свої дописи і тоді поговоримо. _посмішка
Перепрошую за втручання, але у нас на Світочі зареєстрований пан Віктор Царинник, який неодноразово спостерігав за зльотом-посадкою НЛО неподалік місця, де він живе. Власне, на цьому ґрунті ми якось і познайомилися… Я розраховував, що зареєструвавшись на Світочі, він напише про це матеріал. Але щось він не розібрався, як тут робити дописи…
_шкодую
Отож пан Віктор тільки й продовжує пасивно читати всю нашу писанину.
20:16
+4
Так поясніть йому :)
Отож пан Віктор тільки й продовжує пасивно читати всю нашу писанину.


Написав пану Віктору листа в приват…
Якщо Вас цікавить ця тема сильніше, то можете створити «Обговорення» на Світочі і я Вас ознайомлю з аргументами обох сторін.


Тема цікава. Я нею захопився ще з часів появи фільму «Спогади про майбутнє» і прочитання книги Еріха фон Денікена, яка ходила у Самвидаві. І я думаю, що трохи пізніше її варто буде обговорити.

Але зараз я виконую доручення пана Анатолія Висоти — розповісти, як я став свідомим українцем, а написання спогадів займає час.
22:57 (відредаговано)
+1
Я нею захопився ще з часів появи фільму «Спогади про майбутнє»

_чудово Дивився цей фільм приблизно в 5-річному віці. _чудово
До речі, можливо, Вам буде цікаво переглянути оце відео:
Куди пропали давні супертехнології?

21:43
+2
В симуляції не можна проводити реальні досліди з реальною біомасою.
06:34
+2
А хто каже, що в симуляції взагалі щось реальне крім того програмного коду, який нею керує? Симуляція — це імітація — видима підробка реальних процесів. Тобто створення ілюзії того, що воно щось і проявляє якісь властивості коли його зовсім насправді немає…
Це вигадки програмістів, надихані успіхом «Матриці» _підморгування
11:49
+2
Давайте по-перше поговоримо на тему симуляції не в коментарях до цієї статті, а по-друге лише після того як Ви переглянете відео де викладена основна доказова база на користь теорії симуляції.
12:09
+2
Симуляція — дуже класна теорія насправді. І ми тільки і можемо що вигадувати як воно є насправді, тому будьте відкриті до всього. Може і там є краплина правди? _радий
А мені дивно, як наука може що-небудь прораховувати на аж мільярди років! Там ж достобіса факторів, які могли повпливати на Всесвіт, а ми ж зовсім без відома чи вони були! Тому це все дууууже приблизно, похибка можлива в… мільярдець-другий _жартую
12:14
+2
Я як переконаний креаціоніст не сприймаю як науку усілякі вчення, які дають Всесвіту мільярди років коли мова йде про видимий нами світ. Я не хочу повторюватися, але бачу доведеться: введіть в youtube слова «доказазательства виртуальности нашего мира».
12:57
+2
Бачила це відео. А я маю на увазі вік нашого, як ви кажете «віртуального світу».
12:55 (відредаговано)
+3
Шановні, сподіваюся, що ви всі знайомі з поняттям «вікно Овертона» _посмішка

Перебуваючи в середовищі НО, я протягом дуЖЖе довгого проміжку часу спостерігав за введенням в свідомість зареєстрованого членства поняття «гравець» і поняття про «простори»: від «простору страждань» до «простору волі»; про можливість пересуватися в цих просторах і, таким чином, уникати різних негараздів в житті. До «просторів» плавно підстикувалося «лікування» за допомогою ЖС, вплив ЖС на запущену проти літака бойову ракету..., ремонт комп'ютерної техніки за допомогою ЖС… Дійшло нарешті, аж до перетворення людини в «боголюдину» і досягнення «фізичного безсмертя». Президентські вибори народили гіпотезу про «втручання ельфів», «селекцію» української нації і т.п. маячню.

Оскільки в проектах пана К. я брав участь з 2000 року і до липня 2019 року, то розглядаю все це, як елементарне маніпулювання людською свідомістю. Ігрища розуму інтелектуала з певною метою — знищення християнства і заміну його НЛП «Живе Слово»; створення Секти ЖС.

В результаті велика кількість людей втягнута в обговорення тем, які насправді є надуманими.

Аналогічно я ставлюся і до «теорії симуляції» _посмішка
В купу змішали вік Всесвіту, вік Землі, створення людини, розвиток земної цивілізації… В той же час, відкидаються реальні свідчення наявності у Всесвіті більш високих цивілізацій, ніж наша земна.

Всевишній створив людину! Крапка!
Ми можемо обговорювати, з якою метою була створена людина на Землі, вплив Всевишнього на розвиток людської цивілізації…

Дарвін висунув «теорію еволюції» мавпи в людину. Більше сотні років цю маячню проповідували, насаджували в школах, захищали на цій темі дисертації. Але наука, довівши, що геном мавпи і людини різні (!) поховала теорію Дарвіна. Більше того, у 1920-ті роки більшовицькі вчені провадили експерименти з штучного запліднення жінок спермою горилл та інших мавп. Жодна жінка не завагітніла! Але і досі в світі величезна кількість прихильників теорії Дарвіна!
13:07 (відредаговано)
+3
Це «вікно Обертона» теж хтось придумав, але чомусь не вважаєте цю теорію сумнівною. Мабуть тому, що бачите реальні докази цьому. То пошукайте і реальні докази іншим теоріям. Будуть звісно і такі, які не витримують жодної критики. Вірити можна у все, що завгодно, інше діло — знати.
Наприклад індуси вірять в те, що наш світ — майя (ілюзія). Але не відкидають при цьому, що цю майю створив Бог з певною метою.
Думаю, що не можна людині насадити те, в чому немає крихти правди. Просто треба цю крихту знайти)
Пані Вікторія, є "інформація", а є "інформаційний шум".

У кожної людини є певна місія, певні інтереси, певні обов'язки. І все потребує часу. Тому доводиться вирішувати: Що є потрібним, а Що — ні!

Для мене вік Всесвіту і вік Землі не мають принципового значення! _підморгування
19:53
+2
Абсолютно згідна з вами) Треба вивчати тільки те, що дає практичну користь і не літати в хмарках _божевільний
Просто дуже цікава теорія, яка дала мені багато відповідей, хотіла б, щоб і ви ознайомились _соромлюсь Ну раз не маєте часу, то гаразд) Я теж була така принципова, але тепер не відкидаю хоча б ознайомлення, бо таким чином розширюється кругозір і дивишся на світ не через дірочку в стіні, а через… вікно)
Вікторія, майже синхронно з Вами — Ви писали коментарій, а я дивився фільми…
Шановні, сподіваюся, що ви всі знайомі з поняттям «вікно Овертона» _посмішка

Авжеж знайомі — бо я ще позаторік розмістив на Світочі оцю свою статтю:
Вікно Овертона в гібридній війні РФ проти України (скорочено)
21:10
+3
А коли ви бачите сновидіння, то одразу усвідомлюєте, що це вам сниться чи тільки після пробудження?
22:51 (відредаговано)
+2
А коли ви бачите сновидіння, то одразу усвідомлюєте, що це вам сниться чи тільки після пробудження?


Гарне запитання!
Особисто я на нього можу відповісти двояко: іноді розумієш, що це був СОН; іноді, розумієш, що це був СПОГАД з твого життя, про який ти просто забув.

Набагато складніше, коли сновидіння супроводжується звуковими, смаковими чи тактильними відчуттями. Наприклад, коли ти уві сні п'єш шампанське і прокидачись ще відчуваєш на губах його смак. Або цілуєшся з жінкою і відчуваєш на губах смак її помади. Коли ти явно чуєш голос або музику. Або реально відчуваєш дотик до тіла…
19:00
+2
Щось раніше чув про вікно Овертона
19:38 (відредаговано)
+1
Джозеф П. Овертон (Joseph Overton), американський електроінженер і юрист, сформулював модель зміни уявлення проблеми в громадській думці, посмертно названу Вікном Овертона.

Джозеф Овертон описав, як абсолютно чужі суспільству ідеї можуть бути підняті з помийного баку громадського презирства, відмиті, причепурені і, зрештою, законодавчо закріплені.

Згідно з «Вікном Овертона», для кожної ідеї або проблеми в суспільстві існує т. зв. «вікно можливостей». У межах цього вікна ідеї можуть або не можуть широко обговорювати, відкрито підтримувати, пропагувати, намагатися закріпити законодавчо. Вікно рухають, змінюючи тим самим амплітуду можливостей, від стадії «немислиме», тобто абсолютно вороже суспільній моралі, повністю огидне, до стадії «актуальна політика», тобто вже обговорене широким загалом, прийняте масовою свідомістю і закріплене в законах.

Овертон описав технологію, яка дозволяє легалізувати абсолютно будь-яку ідею. Це не концепція, а працююча технологія, тобто послідовність дій, виконання якої незмінно призводить до бажаного результату. Як зброя для знищення людських спільнот така технологія може бути ефективніша термоядерного заряду.

Типовим прикладом може бути прийняття суспільством гомосексуалістів, їхньої субкультури, право укладати шлюби, всиновлювати дітей і пропагувати свою сексуальну орієнтацію в школах і дитячих садах. Нарешті, влаштовувати гей-паради.
Я писав на цю тему статтю.
19:59 (відредаговано)
+2
Я не ортодокс _гордий і подивився декілька фільмів щодо «симуляції». Типове «вікно Овертона». А те, що Ілон Маск підтримує таку гіпотезу, наводить мене на думку, що він використовує ідею «симуляції» для піару своєї особи і своїх проектів.

Я тільки не зрозумів до чого тут
«Креаціонізм (англ. creationism) — віра в те, що світ, людина та різні форми життя на Землі створені вищою, надприродною силою».

Людину і все живе створив Бог! На цьому можна поставити крапку.

Випадкові Дописи