Рунічний гороскоп вашої Долі

Рунічний гороскоп вашої Долі

Руни людям подарував верховний бог Одін, наділивши кожен рунічний знак глибоким змістом, енергією божества і природної стихії. Можна не сумніватися і про їх зв'язок з астрологією. Гороскоп рун ділить зодіакальне коло на 24 цикли, кожному з них відповідає своя руна.

Рунічний гороскоп по даті народження:
Іса (23 грудня — 7 січня)
Народжені під цією руною — стримані, холоднуваті і відсторонені люди. Вони неохоче підпускають до себе оточуючих, вважають за краще бути в тиші і усамітненні. Відрізняються цілеспрямованістю, працьовитістю, відповідальністю. Уміють ставити цілі і йти до них, змітаючи на шляху всі перепони. Не вміють чекати, схильні до депресії і внутрішніх страхів.
Ейваз (8 — 21 січня)
Ейваз — символ захисту і підтримки у важких ситуаціях. Народжені в цей період відрізняються силою, завзятістю і цілеспрямованістю. Стійко приймають всі випробування, витривалі і нечутливі до екстремальних ситуацій. З них виходять відмінні керівники за умови, що вони вміють прислухатися до чужої думки і визнавати свої помилки.
Ансуз (22 січня — 6 лютого)
Народжені під руною Ансуз — творчі особистості, що володіють розвиненою інтуїцією. Руна протегує своїм представникам у всіх напрямках діяльності, де успіх залежить від мови. Такі люди будуть щасливі, якщо знайдуть сенс життя, чи не будуть впадати в крайнощі, позбудуться суєти і занепокоєння.
Дагаз (7 — 20 лютого)

Дагаз — руна змін і сміливих починань. Народжені під цією руною не можуть сидіти спокійно на місці, вони — природжені першовідкривачі, реформатори і революціонери. Їх кидає зі сторони в сторону, за стрімким злетом слідує не менш стрімке падіння. Їм слід перестати займатися самокопанням і бути менш самовпевненими.

Альгиз (21 лютого — 7 березня)

Народжені під цією руною схильні до самопізнання, але в силу відсутності впевненості не можуть досягти соціальних і кар'єрних висот. Їм варто стати уважнішими до людей на своєму життєвому шляху. Якщо вони знайдуть кармічного партнера, зможуть позбутися своєї невпевненості.

Лагуз (8 — 21 березня)
Лагуз — потужна річка, яка обтікає камені, греблі і насипи. Представники цієї руни наділені м'яким і гнучким характером. Руна ідеально підходить для жінок, дозволяючи їм пристосовуватися до життєвих обставин і жити в гармонії з природою. Вони будуть успішні, якщо навчаться жити в реальному світі, контролювати почуття і відпрацьовувати образи.
Турісаз (22 березня — 6 квітня)
Представники руни легко долають перешкоди, володіючи жорстким і авторитарним характером. Борці від народження, вони вступають в сутички і виходять з них переможцями, їх не лякають конкуренти і сильні вороги. На відміну від руни Лагуз, Турісаз — чоловіча руна. Таким людям варто повчитися терпінню, стати мудрими і розважливими, витрачати частину енергії на благі справи.
Тейваз (7 — 21 квітня)
Тейваз — перемога, цілеспрямованість, торжество справедливості. Народжені під нею впевнено йдуть по життю, відстоюють високі ідеї і вершать великі справи. Це активісти, які в боротьбі за свої ідеали готові поставити на кін усе, що у них є. Для гармонії в житті їм варто бути терплячими, проявляти витримку і витривалість.
Феху (22 квітня — 7 травня)
Представники руни схильні до кар'єрного росту, високого соціального статусу і багатства. У них є все необхідне для успіху, включаючи ненаситність. Втрата майна для них може стати великим горем. Це ідеальні підприємці, які завжди в роботі і бізнесі. Їм потрібно навчитися ділитися успіхом, допомагаючи нужденним.
Уруз (8 — 21 травня)

Символ руни — бик, який оре поле. Народжені під нею володіють наполегливістю, працездатністю і впевненістю. Вони йдуть до своєї мети напролом, не звертаючи увагу на перешкоди. Їм варто бути менш самовпевненими, виробити смирення і м'якість, оскільки руна має руйнівну дію.

Райдо (22 травня — 6 червня)

Народжені під цією руною люблять подорожі, поїздки та зміну місць. Якщо у них немає можливості їздити по світу, вони подорожують по кар'єрних сходах, дорозі особистісного зростання і соціального успіху. Коли вони бачать мету, для них існує тільки шлях до неї, вони забувають про своє здоров'я, рідних і близьких людей. Таке прагнення руйнує життя, позбавляючи його важливих речей.

Гебо (7 — 22 червня)
Руна символізує гармонійний союз і дар згори. Представники знаку відчувають себе як риба у воді в комунікаційному просторі. Вони схильні до успішного партнерства, вміють співпрацювати і домовлятися. У них багато друзів, вони готові віддати їм «останню сорочку». Для гармонії в житті їм варто віддавати рівно стільки, скільки вони отримують у відповідь.
Еваз (22 червня — 7 липня)
Еваз — руна прогресу і швидкого руху. Представники руни домагаються чималих висот, стрімко піднімаючись по кар'єрних сходах. Щоб стати успішними, їм потрібно раціонально використовувати свої ресурси, зважувати свої вчинки, згладжувати гострі кути і прощати.
Отіла (8 — 23 липня)
Народжені під руною Отіла досягають висот в житті, спираючись на досвід предків. Поважають сімейні цінності, захищають «своє» і передають у спадок. Досвід предків іноді гальмує їх розвиток, не даючи йти вперед.
Соул (24 липня — 8 серпня)
Соул — символ перемоги в боротьбі. Її підопічні успішні, вони займають високі посади в компаніях, їх знають в суспільстві. Лідери у всьому — саме так можна охарактеризувати людей, народжених в цей період. У їхньому житті все відбувається з позитивним відтінком, сама Доля благоволить до них. Є у них і недоліки: марна трата енергії, завищена самооцінка, відсутність поваги до чужих успіхів.
Інгуз (9 — 23 серпня)
Підопічні руни Інгуз отримують від життя максимум подарунків. Їх переповнюють емоції і енергія, це справжні генератори унікальних ідей. Найбільший успіх їх чекає, якщо вони займуться творчістю в команді однодумців. Їм важлива підтримка оточуючих, без неї вони втрачають натхнення і впевненість.
Йера (24 серпня — 8 вересня)
Йера — символ родючості. Представники руни люблять починати і розвивати проекти, пожинати плоди своєї роботи. Вони добре знають, чим, коли і як займатися. Відрізняються терпінням, камінець за камінцем викладають свою дорогу до успіху. Їм слід уникати зайвої педантичності, діяти за принципом «що посієш, те й пожнеш».
Беркана (9 — 23 вересня)
Беркана — сама жіноча руна, яка символізує материнство, зростання і розвиток. Її підопічні постійно зростають в духовному і матеріальному плані. Зберігають життєву енергію, відновлюються і виходять «сухими» з важких ситуацій. Жінки, народжені в період Беркана — ідеальні дружини і матері.
Вуньо (24 вересня — 8 жовтня)
Народжені під руною Вуньо прагнуть втілити свої мрії в реальність. Їхнє життя — свято, наповнене радісними емоціями. Вони схильні до частої зміни настрою, перехід від щасливої усмішки до сліз займає у них кілька хвилин. Для гармонії їм варто прийняти світ таким, яким він є, і відмовитися від ілюзій. Розвинувши в собі стриманість, обачність і економність, вони стануть набагато щасливішим.
Манназ (9 — 23 жовтня)
Руна допомагає бачити глибинні здібності. Представники цієї руни — стримані і замкнуті, уникають зайвого галасу навколо своєї персони. У них величезний потенціал, це ідеальні заступники і помічники. Вони дадуть собі раду в будь-якій ситуації, підставлять плече і скажуть потрібні слова підтримки.
Хагалаз (24 жовтня — 8 листопада)
Хагалаз — символ руйнування і будівництва нового на руїнах того, що давно пережило себе. Підопічні цієї руни готові змести все на своєму шляху, побудувавши перемогу з осколків розбитих надій. Їх переповнює реформаторська енергія, відрізняє волелюбність і імпульсивність, вони не терплять тиску. Їм потрібно розвивати гармонію, терпіння і повагу до оточуючих.
Наутиз (9 — 23 листопада)
Під руною Наутиз народжуються чесні, сильні і дисципліновані люди. Вони готові принести в жертву себе і оточуючих для того, щоб виконати обов'язок, їх не лякають обмеження, вони стійко переносять всі удари Долі. Для гармонії в житті їм потрібно забути про меланхолію і не ризикувати даремно.
Кано (24 листопада — 8 грудня)
Кано — полум'я, яке розвіє темряву невігластва. Підопічні руни бачать все те, що приховано від інших завісою таємниці. Це творчі особистості, які тяжіють до духовного зростання. Нерідко наділені розвиненою інтуїцією, здатністю до ясновидіння, візуалізації майбутнього. Занурившись в роботу, не бачать навколишній світ.
Перт (9 — 22 грудня)
Містична руна допомагає знаходити скарби і робити відкриття. Народжені в цей період вміло ховають свої почуття, володіють загадковістю і містичністю. Духовна сторона для них має важливе значення, вони ніколи не будуть спілкуватися або жити з людиною без духовної підоснови. Їм важливо любити і бути коханими, інакше вони «зів'януть».

А ви вірите в тисячолітню силу найдавніших символів?

Коментар перекладача.

Мене зацікавила ця стаття, бо рунічний гороскоп гарно лягає на звичайний зодіакальний. Кожен знак Зодіаку отримує по дві руни, які вцілому правильно розкривають різні сторони одного знаку.

Іса + Ейваз = Козерогу

Ансуз + Дагаз = Водолію

Альгіз + Лагуз = Рибам

Турісаз + Тейваз = Овну

Феху + Уруз = Тільцю

Райдо + Гебо = Близнюкам

Еваз + Отіла = Раку

Соул + Інгуз = Леву

Йера + Беркана = Діві

Вунйо + Маназ = Терезам

Хагала + Наутіз = Скорпіону

Кано + Перт = Стрільцю.

+1
1171
RSS
Кожен знак Зодіаку отримує по дві руни, які вцілому правильно розкривають різні сторони одного знаку.

Себто, наскільки я зрозумів, треба читати інформацію як для «автентичної» руни, так і для руни-«антиподу»… Але чому?! З чого це випливає?!
Ні. Про перевернені руни тут не йдеться. Просто в Старому фуртаку чи фуртаці, не знаю, як правильно писати є 24 знаки і пробіл (чиста руна, камінець чи круглий зріз з гілки). А знаків Зодіаку — рівно половна, дванадцять. От і виходить, що на кожен знак Зодіаку припадає дві руни. А перевернене значення — це темна сторона особистості.
04:40
+1
Дякую, Дзвінко, за цю пізнавальну статтю. Моя руна ТЕЙВАЗ ( 7-21 квітня ) — справедливість, активісти — це й про мене. Скільки є людей хронічних невдах? Гадаю, що десь 5%. А жодна руна і знак зодіаку їх не описує. Чого?
Мабуть, з тієї ж причини, з якої гороскопи не пророкують людям долю слюсаря-ремонтника, муляра, штукатура, фрезерувальника, токаря, електрика, двірника тощо… Зазирнеш в гороскоп — там суцільні творчі професії! Але ж комусь і на заводі працювати чи сміття прибирати доводиться…
В таких узагальнених гороскопах переважно вказують лише базові схильності до якоїсь діяльності. Творчість можна проявляти і на сцені і в кузні.
Я коли пишу індивідуальний гороскоп, стараюся описати професії різного рівня складності. Зараз час мінливий, нестабільний, кожних 10 років кризи чи революції трапляються. От і доводиться людям пояснювати, що з їхнім набором характеристик можна бути і кур'єром в піцерії і дипломатом при ООН. В обох випадках важливо вчасно доставити пакет і ввічливо розмовляти.
Більш того, зараз регулярно з'являються такі професії, саме існування яких вчора неможливо було навіть уявити!
Ото ж бо і воно. Накладати термінологію тисячолітньої давності на сучасні обставини трохи складно. Але основні риси характеру і життєвих сценаріїв залишилися без змін.

Випадкові Дописи