Сергій Піддубний: ХТО має найбільше право називатися богообраним чи Божим народом?

Сергій Піддубний: ХТО має найбільше право називатися богообраним чи Божим народом?
Джерело матеріалу:

Питання, які я зачіпаю у цій лекції, доволі віддалені історично від нас. Не кожний готовий сприйняти нову і незвичну для себе інформацію. Тим паче, що багато чого нашого вважається не нашим. Змінити ж свою думку і переорієнтуватися дуже нелегко.

Однак, факти говорять на нашу користь.

Як я і обіцяв, цього разу поговоримо про богообраний народ.

Хоча я особисто вважаю, що в Бога немає і не може бути обраних народів.Кожний народ може вважати себе таким. Понад те, навіть одна малесенька червона із чорними цяточками комаха називається Божою корівкою.

Все живе створене всевишнім, божественним розумом.

На моє переконання, теорія богообраності, яку вигадали євреї, це одна із форм шовінізму.

Однак, якщо на те пішло, спробуємо розібратися, хто має найбільше право називатися богообраним чи Божим народом?

Візьмемо так звані давньогрецькі міти і звернемося до тої, кого в давнину вважали матір’ю всього живого на землі. До Геї.


Уран і Гея. Древньоримська мозаїка 200-250 по Р.Х.


Це космологічне божество, що називається давньогрецьким. Однак, зауважте, серед тих кого народила Гея, перелічуються Понт (Чорне море), а не Егейське чи Середземне море, де знаходиться Греція, і “троє великих і могутніх синів”: Китта, Бриарей та Гієс.

Також сином Геї був найвродливіший і наймогутніший з поміж гігантів Антей.

Китта – це засновник роду киттів або скитів, адже не випадково Геродот називає його маму Гею (а правильніше Гаю) Богинею скитів.

Бриарей – це Бог північного вітру Борей, котрий дав мітичне (або, як кажуть, грецьке) ім'я річці Дніпро Бористен. Його іменем також називалися країна Богів ГіперБОРЕЯ, придніпровські племена бори і навіть українські міста та села Бориспіль, Борислав, Борова, Буринь тощо.

Найвродливіший і наймогутніший поміж гігантами Антей дав ім'я країні Анія, а її мешканці називалися антами, якими, про що ми вже говорили, були наші пращури.

А тепер візьміть, наприклад, «Античний словник» чи подивіться у Вікіпедії – ви ніде не знайдете, що синами першоматері Гаї були грек або юда.

Тож хто має найбільше право називатися богообраним народом?

Навіть не богообраним, а сином чи онуком Божим?..


Те, що саме ми є дітьми чи онуками Божими, також засвідчує карта Бористену, видана 1643 р. в Амстердамі. Це унікальна карта, яка показує і коментує (латинською мовою) низку народів і племен, що жили в старі часи по Дніпру.


Її можна знайти в Інтернеті чи в атласі «Україна на стародавніх картах», взяти латинсько-український словник і самому прочитати коментарі.

У моїх книгах карта розділена надвоє і перекладено кожний коментар.

Офіційна наука старанно обходить цю карту, бо вона викриває тисячолітні брехні греків та їхніх прибічників.

Наприклад, за твердженням греків, яким так сильно довіряє наука, Істмом називався Коринфський перешийок на півдні Балкан. Але карта Бористену говорить, що Істмом насправді був перешийок, що зв'язував Крим із материком. Повна назва: “ІСТМ між Перекопом і Бористеном”.

В одному з коментарів йдеться про те, що правобережжя Дніпра також називали Деметрою.

Натомість у Вікіпедії про неї пишеться, що це: «донька Кроноса і Реї, сестра й дружина Зевса, Богиня родючості, хліборобства та шлюбу».Тобто бачимо, що наша земля навіть називалася іменем Богині. Тож, знову таки, хто насправді є богообраним народом?..

І це, між іншим, свідчення іноземних джерел.

А що кажуть наші? Ось що передав нашому праотцю Орію сам Бог-Творець Сварг (в записі автора Велесової Книги Ілара Хоругина):

«Тут мовив Орію Сварг наш:

„Як свої творіння створив вас од перст своїх.

Знайте, що ви сини Творця,

і поводьтеся, як сини Творця,

і будете як діти мої,

і Дажбо буде Отець ваш.

Тому будьте достойними послушниками його:

що той вам накаже, те й маєте робити –

і як говорити, і що творити”.

Ми мали своїх Богів, навіть цілу династію Богів. Наші пращури жили на річці Бог, яку в ХІХ ст. московські колонізатори перейменували на Південний Буг. Ми мали багатющу релігійну систему. З неї черпали всі найголовніші сучасні релігії світу, в т. ч. творці Біблії.

Саме нам, точніше, нашим праотцям скитам Бог-Творець Сварг спустив з неба золотий плуг, щоб ми навчили світ хліборобству, золоте ярмо, щоб одомашнили бика, золоту сокиру, щоб будували житло, і золотий ріг, як символ Божого покровительства та достатку.

Маємо усвідомити, що ми є синами Творця. Научімося шанувати себе, як сини Творця, і навчімо шанувати себе інших, як синів Творця.

І будемо сильними та самодостатніми!Джерело:

Сергій Піддубний. БОГООБРАНИЙ НАРОД (Третя частина лекції). 22.06.2016 // http://www.yatran.com.ua/articles/753.html


+4
428
RSS
І я так думаю. Дякую за підтвердження.
А де перші дві частини лекції?
Пані Дзвінко, зайдіть на сайт… Там багато чого цікавого є _посмішка

www.yatran.com.ua/
Я заходила на той сайт, але двох попередніх частин лекції не знайшла.
15:09 (відредаговано)
+4
Я теж не знайшов. _не_знаю Можливо тому, що за останні 2 доби я спав в сумі годин 5, не більше. Й зараз після приготування сімейного сніданку не можу заснути, отож трохи «літаю»…
Ну, що ж я можу зробити. Я теж цих двох частин не знайшов.
12:50
+4
Згоден із Піддубним, якого знаю особисто.
13:36
+3
Всі народи хочуть називатися богообраними, це зрозуміло. _сміюсь
Немов лакмусовим папірцем, це виявляє просту й очевидну річ:
Усереднений енергетичний рівень народів сягає максимум 175 балів — а це ГОРДИНЯ
_не_знаю
З чим людство можна і привітати…
Особливо показова цитата з того матеріалу:

Роздуте его вразливе перед нападом. Гординя завжди залишається слабкою, оскільки вона може бути повалена зі свого п'єдесталу і обернутися Ганьбою. Ця загроза роздуває страх втрати предмета гордості людини.

_не_знаю _не_знаю _не_знаю
А ще далі сказано:

На рівні 200 балів вперше з'являється сила.

Отже, рівень гордині — це все ще рівень слабкості, а не сили…
_не_знаю _не_знаю _не_знаю
Шкода — але що поробиш?..
Але людство загалом вже перетнуло позначку у 200 балів. Зараз загальний рівень людства 208 балів і продовжує рости. То мусять бути й окремі країни, які мають високий енергетичний рівень, щоб середнє арифметичне вийшло на 208.
Але людство загалом вже перетнуло позначку у 200 балів.


Цікаво, а який рівень у «73-го кварталу»?
Енергетично сильні мають поводитися відповідним чином — зокрема, відкинути гординю. А хто доріс до рівня в 350 балів ("прийняття"), той просто приймає долю та відповідальність за неї, Божу волю і т.ін.:

На цьому рівні свідомості найзначніша зміна відбувається, коли людина розуміє, що вона сама є джерелом і творцем власного життя. Прийняття цієї відповідальності є відмінною рисою на даному рівні розвитку, яка характеризується здатністю жити в гармонії з життєвою силою.
18:29
+5
Дійсно богообраним було-є-буде народ-людство — широкий загал що існуЄ БЕЗОБМЕЖЕНЬ тими самими словами-думки-вчинки

Випадкові Дописи