УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Забудькуватість – ознака того, що ви дуже розумні. Дослідження

Забудькуватість – ознака того, що ви дуже розумні. Дослідження
Джерело матеріалу:

Забудькуватість – це норма?

Якщо ви схильні до забудькуватості, то напевно, переживаєте з цього приводу. Але даремно. Чому?

Насправді забудькуватість є ознакою того, що ваш мозок функціонує краще, ніж ви думаєте. Це доведено дослідженнями, опублікованими ще в 2017 році в Neuron.

Забудькуватість не завжди пов’язана з певними захворюваннями, такими як деменція або хвороба Альцгеймера. Це швидше свідчить про те, що ви – розумна людина.

Команда дослідників з Університету Торонто і лікарні SickKids вирішила довести це. Вони намагалися знайти зв’язок між забудькуватістю, здоров’ям і функціонуванням мозку.

Так, виявляється, ми повинні забувати деяку інформацію і очищати місце для нових подій і обставин. Мозок споживає багато енергії, коли ви завантажуєте його новою інформацією. Це означає, що ваш мозок повинен забути непотрібну інформацію, щоб надати пріоритет новій.

Якщо ви забуваєте прості речі, наприклад, де залишили ключ або дату зустрічі, це не є серйозною проблемою. Це може трапитися з ким завгодно, і це не означає, що ви страждаєте від втрати пам’яті.

Що стосується патологічних ознак порушення пам’яті, про них свідчить те, що ви:

  • завжди забувайте про повсякденні речі;
  • забули ім’я або місце проживання батьків;
  • забули номер будинку;
  • забули, про що хотіли сказати, посеред розмови;
  • забули важливу інформацію з попередніх розмов;
  • відчували себе загубленим в місцях, які ви знаєте.

Це нормально, якщо ви щось забуваєте, тому не переживайте про це. Наш розум часто перевантажений, що ускладнює запам’ятовування простих речей. Однак, якщо у вас спостерігається щось зі списку, наведеного вище, негайно зверніться до лікаря.

+3
411
RSS
15:20
+3
Так, все вірно. _чудово
15:24
+4
Розум може й є — та чи усвідомлюваності вистачає?
19:38
+4
Коли пора звертатися до лікаря, то вже навряд, щоб була допомога.
00:36
+4
На мій погляд, оснований на власних спостереженнях, мозок має оперативну пам'ять і для архівного зберігання інформації. Якщо інформація постійно потрібна для роботи, то вона зберігається в оперативній пам'яті. Якщо ж до інформації певний час не звертаєшся, то вона переходить в архівний відділ. Коли я почав писати спогади, то одразу пригадав інформацію більш ніж шестидесяп'ятирічної давності! Наприклад, я згадав, як виглядала книга легенд греків… Колір обкладинки, точну назву, рік випуску. По цим даним я і розшукав в Інеті її дані та фото. Все співпало! Випливло і багато іншої інформації…
Читав колись, що насправді є не два, а три види пам'яті:
— оперативна (до 10 хвилин);
— коротка (до 1 доби);
— довга (більше 1 доби).
17:19
+2
Буває, що не пам'ятаєш що було декілька днів тому. А інколи, якась почута музика, побачена місцевість, чи предмет, повертають десь з дуже далеких глибин пам'яті, події, що відбувалися чи не в дитинстві.

Випадкові Дописи